Krwotok poporodowy - przyczyny i dynamika rozwoju

po porodzie W ciele Kobiety istnieją Procesy, Które Moga powodować lęk i niepokój.

CZY Norma CZY patologia? CZY odejdzie sam, CZY Też powinnaś pójść pilnie zrobić Lekarza?

Porozmawiamy o Tym krwawienie w połogu I postaramy sie odpowiedzieć na Randki TE pytania.

...

Spis treści:

Okresy

Krwawienie po porodzie - To Jest IZOLACJA Krwi í tkanek Z macicy. Zazwyczaj przybliżone okresy Tego krwawienia SA przydzielane w zależności od intensywności i koloru Krwi.

      
W ciągu pierwszych dni Trzech krwawienie obfite, często obfite w objętości w porównaniu z miesięcznikiem. Krew jaskrawoczerwona JEST, ponieważ JEST wydalana oo Naczyń w miejscu budowy Budowy przyczepienia Łożyska.

Przyczyna Tego krwawienia JEST Niewystarczająca kurczliwość macicy w ciągu pierwszych kilku dni PO porodzie.Jest zrobić Normalne ja nie nie powinno CIĘ przestraszyć.

Podczas kolejnego Dwa tygodnie intensywność krwawienia JEST znacznie zmniejszona. Alokacje zmieniają kolor z jasnoróżowego na Brazowa I żółtawo-biały.

Macica stopniowo SIĘ kurczy, zrób Końca drugiego tygodnia wszyscy z niego wypisywani Zwykłe znikają.

Z Tej Ogólnej Zasady wynikają często wyjątki. Rozważ Które z Nich so rowniez odmiana Normy, O ktoré sa oznakami STANU wymagającego Interwencji Lekarza.

Jak długo trwa krwawienie poporodowym moim wczesnym okresie?

Krwawienie w połoguTak, tak wydalanie z macicy w ciągu pierwszych 2-6 tygodni Sa uważane za Normalne. W Nich nawet w szóstym tygodniu moze Być domieszka Krwi.

Czasamikrwawienie po porodzie zatrzymuje SIE PO kilku dniach, ą następnie kontynuuje.

Zazwyczaj JEST ZBYT zrobić typowe dla aktywnych Matek, ktore juz w pierwszym tygodniu PO porodzie Staraja SIE ISC na siłownię. Następnie Po prostu przestań lądować krwawienie Znów SIĘ zatrzyma.

wariant Normy JEST rowniez tak zwanym "Małym okresem" krwawienia (pojawia SIĘ W ciągu Trzech tygodni LUB miesiąca PO urodzeniu).

Krwawienie wtedy NIE JEST obfite i bezbolesne. Czas trwania zrobić nie nie wiecej niz Jeden LUB DWA DNI. ABY powtarzające SIĘ krwawienie rowniez Nie wymaga Lekarza.

Teraz porozmawiajmy na patologiczny (późny) krwotok poporodowy.

Najczęściej JEST Przyczyna staje SIĘ częścią Łożyska, Które pozostaje w macicy PO urodzeniu Dziecka i zapobiega całkowitemu zmniejszeniu JEGO. Następnie Tydzień po porodzie krwawienie Nie zmniejsza SIĘ, ALE pozostaje obfite i jaskrawe.

W przypadku Tym Badz pewny tak Szybko, Jak to możliwe, ABY SIĘ umówić na Spotkanie z ginekologiem i przeprowadzić Dodatkowe "CZYSZCZENIE„Macicy Blone śluzowa.


Zrób PROCEDURA przeraża WIELE Kobiet i próbują opóźnić wizytę u Lekarza, mając Nadzieje, Ze krwawienie ustanie. Ta pozycja często prowadzi zrobić Rozwoju STANU zapalnego wagowo macicy, co stanowi wzrost TemperaturyBol.

"Oczyszczanie" Nadal Nie Moze Być uniknięte, ALE Dodatkowe Leczenie PO przeciągnąć NIM moze sie na miesiące. Nie trzeba mówić, JAK wpływa na negatywnie na Karmienie piersią i na Kodowanie funkcje płciowe Kobiet.

Kolejny Przypadek - kontynuacja niezbyt obfitych brązowych wydzielin dłużej niz Sześć tygodni po porodzie. Moze byc spowodowane infekcją celu.

Często Takım wyładowaniom towarzyszy ból w Dolnej Części brzucha i temperatura.Jeśli NIE zwlekasz Ż WIZYTA U Lekarza, Dziesięć stan JEST łatwo leczony i nie nie powoduje niepożądanych efektów.

Ja, oczywiście, najpoważniejszy Przypadek - wtedy krwawienie z początku całkowicie ustało i po jednym LUB dwoch tygodniach wznowiono je w Postaci obfitego wyładowania z jamy macicy.

Niemożliwe JEST powstrzymanie Takiego krwawienia w Domu. ABY naprawde zagraża życiu z powodu szybkiej utraty dużych ilości Krwi. Dlatego W Takım przypadku natychmiast wezwij pogotowie ratunkowe.
      

Przyczyny

Przyczyny krwawienia po porodzieCo wpływa na intensywność i Czas trwania krwawienia po porodzie? Ile Czasu zrobić Trwa í KIEDY kończy sie krwawienie PO porodzie? Jakie warunki towarzyszące powinny ostrzegać kobiete i czynić JA bardziej uważną na JEJ zdrowie?

Normalne zjawisko CZY zatrzymanie krwawienia z powodu szybkiego skurczu macicy po porodzie. Żartach zrobić ułatwione przez Karmienie piersią Jako naturalny stymulator skurczu mięśnia, ustanowionego przez naturę.

Często Lekarze przepisują zastrzyki oksytocyny w pierwszych dniach PO porodzie, ABY sztucznie przyspieszyć Dziesięć Protokół.

Jeśli macica pozostaje w powyżej tygodnia PO porodzie rozluźnienia, krwawienie trwa í staje sie patologiczne. Często tak SIĘ Dzieje z powodu traumatycznych porodów, ciąż mnogie, Duże Dziecko LUB wielowodzie.

Inne powody - Wiele Przewodniczący Przewodniczący włóknistych węzłów w macicy, niewłaściwe przywiązanie Łożyska, wczesne odrzucenie Łożyska, wyczerpanie Kobiety PRZED porodem.

Bardzo rzadki Przypadek patologiczny krwotok poporodowy - mechaniczne uszkodzenie macicy podczas porodu LUB nierozwiązane Problemy z koagulacją.

Krwawienie z macicy kilka tygodni po porodzie Moze Być spowodowane przez infekcję.

Wiec krwawienie po porodzie JEST Proces poważny, Wymagające bliższej obserwacji Kobiety i pójścia zrobić Lekarza Z najmniejszą wątpliwością i niepokojem.

      

CZY widzisz niedokładności, niekompletne LUB niepoprawne informacje W biała? Czy wiesz, Jakświeszyć Artykuł?

CZY chcesz wstawiać zdjęcia na zdjęciach Temat?

Pomóż nam ulepszyć strone! Pozostaw Wiadomość ja Swoje Kontakty w komentarzach - skontaktujemy SIE Z TOBA I wspólnie poprawimy publikacje!

Komentarze: 135
 1. Natasza

  Cześć !!! ABY bylo dokladnie miesiąc PO Cesarskim cięciu, A ponieważ wciąż mam Dużo Krwi, kilka razy pojawiły SIĘ nawet Duże Grudki PO ktorých krew zaczęła szkarłatnieć. PRZED TA IGŁA JEST czarno-brązowy nieprzyjemnym zapachem !!! oo CZY Lekarza ISC Nie Maja Czasu, Jak To Jest poważny I CZY JEST ABY konieczne, ABY SIE BAC. (Na siódmym dniu wypisu ZE Szpitala Wykonane zupę i stwierdzono zakrzep, TYLKO sam w fotelu ı wyciśnięty piwo kontrola USA ı Nie Robic) DO wcześniejszych podziękowania. Z poważaniem, Natasha

 2. Ike

  Cześć Wszystkim, mamo. Urodziłem Drugie 35 dni temu i dochypor ISC brązowe Absolutorium, NIE MA Bolu Temperatury. Po pierwszej ciąży łożysko zostało pozostawione i oczyszczone, w 58. dniu, A Teraz obawiam sie. CZY krwawienie moze trwać tak długo? Kto mial TE SAMA sytuację? Prosze odpowiedzieć 😔😔😔

 3. Cyrus

  Witaj, dokladnie Sześć tygodni po porodzie, krwawienie zaczęło SIĘ, CZY zrobić Niebezpieczne?

 4. Svetlana

  Cześć, Po dostawie minęły 4 miesiące. Pacjentka Karmila piersią przez miesiąc, A Teraz zaczęła karmić SIĘ sztucznie. Poród byl naturalny i przeszedł normalnie. Sierpień 31 Przyszedł wspólnie miesiąc í Nadal SIE NIE kończy. Ostatnio Bardzo często zmieniają SIĘ ogromne skrzepy, Uszczelki. Coś Mnie przeraża ... PROSZĘ, powiedz mi, co mam Robić.

  • Nadzieja

   Cześć, Moje narodziny Były 2 miesiące Temu, Cesarskie.Lochia Były Okolo 4 tygodni ... O PO potem prostu rozmaz nedelyu- połowę, JAK Wszystko zatrzymał ... ALE Dzień 3 POWRÓT DO GÓRY Znowu, cytologiczne, A Dwa dni Już krwawi obficie , ZE śluzem ... coś Jak miesiąc, ale Jestesmy na piersią vskrylivanii, ból nie ...co do żart? Boje SIĘ, ZE MOGE zostawić Kawałek Łożyska iz Tego powodu ...

 5. Alina

  Witaj, po porodzie zajęło ABY Prawie 2 tygodnie ja 6 DNI, krew zatrzymała SIĘ I Dzisiaj zaczęło SIĘ od nowa, ale na nie nie CZY JEST Normalne, CZY wARTo oo rozmawiać ginekologiem?

 6. Anya

  Dzień dobry! U Mnie po pierwszym pojawiły SIĘ Krwawe przydziały, A dopiero pozniej zaczęły SIĘ rozmazywać. Trwało zrobić Prawie 5 tygodni. A 4 dni temu mój Mnie krew Znów zniknęła, JAK CO miesiąc. CZY tego Pory, W niewielkich ilościach (poradzić sobie codziennie) i dziś objętość wzrosła. CZY muszę zrobić ISC Lekarza, jeśli Pierwszy poród PO, cyklu miesiączkowego powstał Jeden i pół miesiąca po, porodzie? Moze nie mensyachnye?

 7. Anastasia

  Dzień dobry. Powiedz mi, PROSZĘ: Po porodzie mam krwawienie z cewki moczowej. CO To Jest? CZY Problem powinien wymagać natychmiastowego Leczenia?

  • Katarzyna

   Jak znaleźłeś TE plamkę od cewki moczowej? Moze na Życie plagiaz i wydzielina Z pochwy? Jeśli Nadal Masz CO ZE JEST metoda ustalenie, Tam gdzie Wszystko Jedno JEST krwawienie i Jestes pewien, Ze JEST cewka moczowa, ABY natychmiast udać sie zrobić Lekarza, ktory NIE JEST DOBRY z nerkami. Trzeba traktować bez anonsowania i bez zastanowienia, dlatego JEST BARDZO do Niebezpieczne.

  • Marina

   NIE TYLKO zrobić Problemu, ABY Bardzo poważny problem, ktory wymaga natychmiastowej Interwencji Medycznej. Dlatego wARTo udawać SIĘ zrobić i szybkiego rozpoznawania. Sa poważne Problemy z układem moczowo-płciowym, prawdopodobnie z pęcherzem Lub nerkami. Szybko wyleczyć.

 8. Natalia

  Xenia! Twój lekarz Przy wypisie Z pewnością powiedział CI ZE bierzesz kąpiel, tak Jak Nie mozesz Jeszcze prowadzić Życia seksualnego! Nie TYLKO wywołałeś krwawienie Z. niezagojonej powierzchni macicy, ALE takze stworzyłeś Niebezpieczna sytuację, gdy prawdopodobieństwo infekcji macicy JEST Wysokie. Pilnie przygotuj SIĘ I odejście zrobić ginekologa Wagowo celu sprawdzenia. JEST Bardzo prawdopodobne, že przepisał leki przeciwzapalne w celu Skut.

 9. Xenia

  19 dni temu pobrano Dziecko. W USA JEST OK, napisali zrobić. Dzisiaj siedziałem w wannie, nie wiem z Tego powodu LUB nie, byl WYBÓR szkarłatnego koloru. A w Nocy zaczęła Karmic Swoje Dziecka, zintensyfikowały SIE wydzieliny i zaczęły wydzielać sie skrzepy. Czy to jest niebezpieczne? Co Robić?

  • Marina

   Rzeczywiście, w kąpieli NIE mozna kłamać przez Jakis CZAS PO porodzie. Ale odkąd to się stalo, Idź do ginekologa. Sytuacja, Która SIĘ pojawiła, JEST naturalna, ale nie nie JEST NORMA. Nie zwlekaj z wizytą u lekarza. Już Moze Być Wymagane zamiast Leczenia.

  • Marina

   Dzień dobry! Jaka łazienkę po porodzie po 19 dniach? Lekarz Nie ostrzegł Cie Ze Nie mozesz Mieć Życia seksualnego, ciężaru Uwagi uniesienia więcej niz 5 kg kąpieli (TYLKO pod prysznicem), nawet twoich stop Nie da SIE unieść, ponieważ krwawienie Jest Możliwe. Macica Jeszcze SIĘ Nie zagoiła. Teraz kwiaty TYLKO pełnoetatowe egzaminu. Nie napinaj kampanii, ponieważ JEST do instrumentu i stan zapalny.

 10. Ulyana

  Cześć, Bardzo martwię SIĘ stanem Mojej siostry, chodzi o zrobić, ZE miała Trudne porody! Macica otworzyła SIĘ na 5 cm í nie nie otworzyła SIE NA Cezara! 3 tygodnie po porodzie zaczęła krwawić przeciąć krew! krwawienie ustało, PO CZYM poszła zrobić Lekarza, Który mial JEJ Cezara! po badaniu lekarz powiedział, ZE MOZE JUZ zaczęło robić SIĘ JEJ wspólnie miesiąc! Trzy dni pozniej zaczęła krwawić ponownie Już skrzepy, zaczęła tracić przytomność! Już wysłana zrobić Szpitala! najpierw podejrzenie zapalenia macicy! Dokonano Analizy, Które sprawiły, ZE uzi powiedział LUB powiedział, že na Tym Wszystko Jest Dobre, ale pod kontrola kroplówki antybiotyk! I mă Bardzo solidna szew (ko lekarz powiedział, ZE jeśli Nie Masz rozwiązać prokapat magnezję) .Mne Nie podoba Bo byłem Bardzo 2x Cezarei, I TAKIE Problemy Nie Były nawet Blisko! Powiedz mi, že lekarz SIĘ coś ukrywa? Pomozcie PROSZĘ

  • Katia

   Trudno SIĘ ukryć. No cóż, najprawdopodobniej Mieli infekcję, ale na nie nie JEST Jasne, niech pije antybiotyki i Idzie zrobić innego Lekarza. Niestety, często nie nie Sa jeden Zbyt kompetentne i nie nie Lubia swojej pracy.

  • Marina

   Trudno SIĘ ukryć. No cóż, najprawdopodobniej Mieli infekcję, ale na nie nie JEST Jasne, niech pije antybiotyki i Idzie zrobić innego Lekarza. Niestety, często nie nie Sa jeden Zbyt kompetentne i nie nie Lubia swojej pracy.

 11. Veronica

  Cześć, Miałem Naturalne nodziny, zrobiłem nacięcie. Po urodzeniu SIĘ krwawa wydzielina 6-7 nedel.Cherez dwoch miesiecy minęło co miesiąc, A po tygodniu zaczęli różowawy śluz czasami ból brzucha Jak miesiączki, wydzielina trwają przez 4 dni. Co jest ZE MNA Nie Tak?

  • Katarzyna

   Veronica Nie martw SIĘ, jeśli lekarze powiedzieli ci, ZE Wszystko Jest Dobre, ABY Znaczy, že tak. Od podniecenia mozesz Być TYLKO gorszy. Cóż, najprawdopodobniej po prostu organizm ponownie przystosowuje SIĘ zrobić nowego sposobu i ponownie przygotowuje SIĘ zrobić poczęcia.Cóż, jeśli Bardzo martwisz SIĘ, ZE Znowu pójdziesz zrobić Lekarza.

  • Tatiana

   Wydaje mi sie, Ze Nie Dzieje SIĘ NIC szczególnie poważnego i Dziesięć organizm JEST ponownie przystosowany pracy zrobić tak Jak poprzednio. Ale dla uspokojenia jestem gotowy zrobić Lekarza wagowo klinice, wiec spojrzała. Lepiej Być bezpiecznym) Zdrowie Dla Ciebie i układa

  • Marina

   Moze i konsekwencje porodu. Ale tak Samo Lepiej JEST obserwować u Lekarza. Zobacz, co Dzieje SIĘ. Czy wampiry istnieją po konsultacji z lekarzem?

  • Rimma

   Dzień dobry! Jeśli po porodzie odwiedziłeś Lekarza i powiedziano ci, ZE Wszystko Jest w porządku, Nie powinieneś SIĘ martwić. Cykl I organizm Jako całość, Po porodzie, zostanie przywrócona Wagowo ciągu Roku I To Jest Całkiem Normalne. Dla Spokoju ducha ZAWSZE moze odwiedzić Lekarza. Jeśli pacjent przyjmuje doustne środki antykoncepcyjne, reakcja ta zrobić NICH, A takze JEST Całkiem Naturalne.

 12. Katarzyna

  PO opakimania Sześć psów. I ponownie zaczę SIĘ SIĘ rozmazywać. Przydziały Nie Mocne SA, ciemnoczerwone. Wcześniej wykańczanie, ale ostatnio SIĘ skończyły. USG w Szpitalu powiedział, Ze Wszystko Jest dobrze, ginekolog dowcipniś badaniu powiedział rowniez, Wszystko w porządku. Dzisiaj Nie Spal dobrze z powodu Dziecka. Urodziłem SIE SAM, z wewnętrznymi pęknięciami. Czuję SIĘ dobrze, Nie ma. Co to może być?

  • SWETLANA

   Katarzyna, możliwe, ZE JEST NADAL zrobić poród poporodowy. W związku z jednym Zwykłe wynosić do 2 miesiące. Lepiej JEST obserwować, CZY JEST obfita wydzielina, ABY wARTo odwiedzić Lekarza. WYBIERZ środek Ochrony, ponieważ możliwa JEST rowniez ciąża podczas karmienia.

  • Svetlana

   Katarzyna, NIE JEST Jasne, KIEDY wampiry istnieją badany przez ginekologa. Jeśli PO jakimś Czasie USG w Szpitalu minęło Dużo Czasu. Zwykłe wyładowanie zatrzymuje SIĘ W ciągu 5-6 tygodni i noc bezsenna, o nie nie powód Ich wznowienia. Zaczekaj 2-3 dni. Sytuacja SIĘ Nie poprawi, wiec musisz isc zrobić ginekologa. Specjalista ds. Kontrola JEST ZAWSZE bardziej informatywną Obserwacja osobista. Jak dla Mnie, ABY Lepiej, ABY Mieć pewność, ZE Wszystko bylo w porządku, wspólnie myśleć, Tempo CZY NIE.

  • Marina

   Wszystko naprawde, Wszystko w porządku, W Tym skrócie moze byc Alokacja. Jeżeli norma Nie JEST Konieczna, aby przez Lekarza, Nie powinieneś SIĘ martwić. Po prostu wróć za Tydzień, jeśli nie nie zatrzymaj SIĘ.

  • Lilya

   Dobry wieczór! Nie sądzę, Ze wARTo SIĘ wystraszyć.Po prostu kontynuuj lochia, Moga trwać 8-9 tygodni Robić Z przerwami. Należy odnieść SIĘ zrobić przedporodowej klinice jeśli przydział bedzie jasny czerwony kolor I SA obfite, moze Być krwawienie z macicy, jeśli JEST zrobić nieprzyjemny Zapach, to bedzie kolor zielony NA pewno infekcja. Jeśli wyładowanie Nie ustąpi po Trzech miesiącach po porodzie, najprawdopodobniej nie nie mozna uniknąć przedmuchu.

 13. Alexander

  Witam, mam rodziła 14/02/16, urodzenie poszło dobrze, Dziecko urodziło SIĘ 42 rozdzielenie Były Normalne, A ostatnie Dwa dni zaczął ciemny brąz, A nawet czarny, izolacje i tak swędzi. Wyładowanie Nie JEST obfite, zmieniam uszczelkę Raz dziennie. Co to może być? Czy to jest niebezpieczne?

  • Marina

   Cześć, Swędzenie zrobić zły Znak, pokazuje, Ze Jestes chory. Konieczne JEST Wykonanie testów. Jeśli zostanie wykryta choroba zakaźna, konieczne bedzie poddanie leczeniu SIĘ z mężem.Skonsultuj z lekarzem SIĘ ZE Swoim stanem I Nie napinaj.

  • Svetlana

   Alexandra brązowa wydzielina PO LUB przed miesiączką żartem wariantem Normy. Jeśli Jeden trwać dłużej niz Trzy dni, ABY związane JEST Z pewnymi procesami patologicznymi Wagowo macicy, pochwy szyjki macicy LUB. Swędzenie JEST oznaka infekcji, częściej Drozda. Tak wiec w każdym przypadku należy udać sie zrobić Lekarza NA Konsultacje i wizytę. Tak. Przygotuj sie na etiologię zakaźną, poddaj SIĘ leczeniu Swojemu mężowi.

  • Marousia

   Dzień dobry! Musisz dac wymaz, swędzenie wskazuje na obecność szkodliwych bakterii. Czarną wydzielina po porodzie JEST Całkiem Naturalne (związana zmiany hormonalne), ale TYLKO wtedy, gdy Nie istnieją Żadne Inne nieprawidłowości. To Jest Niebezpieczne LUB NIE .... Z pewnością NIE śmiertelne, Pilzner jeśli nie nie zostaną wyleczone wagowo Czasie, Moga pojawić sie komplikacje.

  • Marina

   Dzień dobry! Nie, nie powinno tak Być. Swędzenie z pewnością oznacza, že Masz infekcję. Musisz isc zrobić ginekologii i przekazać wymazy. Kolor wyładowania JEST nienaturalny. Bez pełnego Przeglądu i wyników Analizy niemożliwe JEST zidentyfikowanie przyczyny. W Przyszłości Uszczelki Nie mozna zmienić 1 Raz, współistniejące najmniej Trzech dziennie, ponieważ w Tym przypadku występuje infekcja. W końcu Nie zmienia SIĘ ona pod względem zanieczyszczenia, ale w zakresie Higieny.

 14. Svetlana

  Mam Już 8 tygodni.i Rzeczy Nie zatrzymują SIĘ .. kilka dni Nie ma zrobić ... Znowu mazhitsya .. Moze Być ZE UTB UTB .. LUB Z przeciążenia?

  • sv2006ys

   Masz współpracować 8 tygodni? Ciąża LUB poród Minął 8 tygodni? W szczególności, PROSZĘ.

   • Pet'ka

    Co nie nie Mnie po 37 dniach, zaczęło krwawienie w jaskrawoczerwonym kolorze, ABY Normalne?

    • Marina

     Dzień dobry! Nie jaskrawoczerwone powinny Być. Po urodzeniu, przez Nieco ponad miesiąc, pojawiają SIĘ Zrzuty: początkowo obfite, A następnie zmniejszane. To, co masz Teraz, Nie JEST Normalne, ABY SIĘ numer nie, Co jest NIE miesięczne. Po 37 dniach nie nie zaczynają. Potrzebujesz TYLKO pełnoetatowego egzaminu i Podania uzi.

    • Katia

     Musisz isc zrobić ginekologa, Który CIĘ zbadał, Dlaczego? ponieważ Moze przez byc Otwarte krwawienie LUB Po prostu pojawienie SIĘ menstruacji. Co dokladnie Masz, trzeba SIĘ Tego nauczyć na uzi I NA pewno u ginekologa. /posle-rodov/vosstanovlenie/chistka.html
     /posle-rodov/vosstanovlenie/zaryadka.html Inna metoda, z wyjątkiem Ankiety, Nikt Nie bedzie w powyżej tygodnia udzielić odpowiedzi. Ponieważ JEST na poważne i Nie JEST Jasne, co moze Być spowodowane. Co prowokowało ... Możliwe, Ze macica BARDZO SIE skurczyła po porodzie. /posle-rodov/oslozhneniya/sokrashhaetsya-matka.html

    • Nina

     Pet'ka, witaj. KIEDY ostatnio Wampiry istnieją ginekologiem? Tego Czasu zrobić nic ci nie nie przeszkadzało? Jeśli nie, najprawdopodobniej rozpoczęto miesiączkę. Uważaj na Siebie, jeśli Masz Zbyt Dużo krwawienia, skontaktuj SIĘ ZE szpitalem. / posle-rodov / vosstanovlenie /posle-rodov/vosstanovlenie/mesyachnye.html /posle-rodov/oslozhneniya/oslozhneniya-posle-rodov.html

    • Olya

     poszedłeś zrobić uzi PO, porodzie? Jeśli tak, aby byly w porządku, ABY MASZ Już współpracę miesiąc, KOLORADO Nie bylo cały okres ciąży, A KTO NA pójdzie tak długo, Jak to konieczne, rowniez w korytarzy rozsądnym Czasie. Jeśli Masz coś innego niz krew, udaj SIĘ zrobić ginekologa.

 15. Yana

  Cześć, Urodziła SIĘ 27 Stycznia 4700 Dziecko, Trzeci Spojrzenie na wyciągu - Jeden masa, się zakrzepów, Ze macica JEST mocna (3 Godziny) stojące oksytocyny 7 dni 2 s. dziennie. Wyładowanie stalo SIĘ brązowe, Surowe, ą następnie ponownie jaskrawoczerwone (w dniu 19). Wieczorami Czasem Żołądek LUB brzuch skamla, temperatura Nie JEST obecná, Dziecko na GV. Konieczne JEST zrobienie LUB zrobienie USA LUB JEST Norma Lub Stopa? Alokacja JEST, NIE dla żartu. W Nocy, Nie ma, na Obiad pojawiają SIĘ, Nie obfite. Dziękuję.

  • Olga

   Alokacja JEST normalna. Ale ultradźwięki Nie bola, Nie zaszkodzi, ale uspokoją SIĘ, jeśli Wszystko bedzie dobrze, LUB ujawnią patologię, jeśli Wszystko Nagle powyżej tygodnia SIĘ złe.Oczywiście, wszyscy podkreślają, ZE pisanie OK, tak, zrobić 40 dni JEST NORMA, ale jeśli występują, nie najlepiej udać SIĘ na wszelki Wypadek.

  • Alain

   Dobry czas, Yana. Jeśli WYBÓR zmieni SIĘ, czyli powyżej tygodnia SIĘ, następnie brązowy, A następnie jaskrawo czerwony i oczywiscie nie nie zrobić JEST NORMA. Jeśli prostu PO ida na recesję, Nie ma w TYM NIC złego. W każdym razie wkrótce planujesz wizytę u Lekarza, mozesz wtedy skonsultować SIĘ z NIM i wykonać badanie ultrasonograficzne.

  • SWETLANA

   Yana, Wszystko w porządku. Wyładowanie poporodowe w podziale Sa rozne. Zwykłe Czas trwania wynosi 1,5, Czasem 2 miesiące. Od Uprawniona Twojej Rodziny nawet miesiąc NIE Minął. Potrzeba Czasu, ABY przywrócić macicę. Nie musisz myśleć, problemy ZE MASZ. Sprawdz temperatura, Nie podnoś ciężaru, przestrzegaj Higieny. Przeczytaj:
   /posle-rodov/vosstanovlenie/polovaya-zhizn.html
   /posle-rodov/vosstanovlenie/vnutrennie-shvy.html
   /posle-rodov/vosstanovlenie/bandazh.html

  • Marina

   Dzień dobry! Mysle, ZE Dopóki Nie bedziesz Musiał przejść przez uzi. W końcu Nadal JEST WYBÓR, rozumiem, Ze beda SIĘ zmniejszać. KIEDY odbędzie się w miesiąc PO urodzeniu trzeba Jeszcze stawić SIE osobiście, ą następnie natychmiast uspokoić í przejść badanie USG, ABY upewnić SIE, Ze wszyscy SIE skrzepy. Nie należy podnosić ciężaru, Nie należy Brać kąpieli, ponieważ moze by spowodować Otwarcie krwawienia. Dla siebie przeczytaj: /posle-rodov/vosstanovlenie/mesyachnye.html, /posle-rodov/vosstanovlenie/polovaya-zhizn.html, /posle-rodov/vosstanovlenie/chistka.html.

 16. Ike

  Cześć, ja urodziła 31/01/2016, Drugie narodziny, plamienia Mnie trwała 5 dni, 4 Godziny, A Teraz Nie ma Nic w ogóle, CZY To Jest Norma? Przy pierwszych narodzinach skończyły SIĘ W drugim tygodniu.

  • Tatyana Vitalyevna

   Dobry wieczór) Ja sam rodziłem 2 razy, moje Drugie Dziecko rowniez zatrzymało wypływ Krwi w Szpitalu. Lekarz podczas Badania stwierdził, Ze krew zsiadła wagowo środku, JA byłem czyszczony więcej niz Jeden Raz, byłą temperatura. Radzę ci pójść zrobić Lekarza, zeby przejść NIE przyłapać, Zeby Nie Bylo zapalenia.

  • Lesya

   Dziesięć kurs zart normalny. CZY boisz Tego SIE, Ze PO Raz Pierwszy szyłeś przez Długi Czas, o ciąży w Drugiej? /posle-rodov/vosstanovlenie/chistka.html
   /posle-rodov/vosstanovlenie/zaryadka.html CIE NIE martwi, JUZ MASZ Druga ciążę í moze tak byc ... moze tak Mało oo Druga. Každý Idzie inaczej, poszedłeś tak, mozesz powiedzieć, že Bardzo Szczęśliwy. /posle-rodov/oslozhneniya/sokrashhaetsya-matka.html

  • Angelina

   Ike, jeśli Twój stan JEST dobry, Nie ma powodu Robić podniecenia.Po pierwszym porodzie organizm Nadal wytwarzał resztki. Po drugim porodzie łatwiej bylo SIĘ przystosować i najprawdopodobniej podczas porodu udało SIĘ wyprodukować więcej, 4 dni wystarczały przez oczyścić WSZYSTKO. Nie martw SIĘ, najważniejszą rzeczą zrobić JEST, ZE JEST DOBRY Stan. Ale w przypadku doświadczenia skontaktuj sie oo ekranem LCD, ABY Cie uspokoi. Ciesz SIĘ macierzyństwem)))

  • Alain

   Czas dobry. Krwawe Absolutorium w ogóle JEST Trudne zrobić rozważenia. Ale jeśli SA skończone, To Jest wyraźnie Dobrem. Rzecz Ogólnie biorąc, należy udać SIĘ zrobić ginekologa, JEST Fakt, Ze Jako lekarz, moge powiedzieć, Ze krwawienie Nie powinno nastąpić w okresie poporodowym, A Dziwne ABY żartem, Ze PO pierwszym porodzie Nie Maja zwrócić uwagę na to.

 17. Irina

  Mysle, ZE wARTo poczekać kilka dni, jeśli nie, ABY Idź do ginekologii. Ale kazdy ma Inne sposoby, miałem ponad 40 DNI. Przy rozłożeniu obfitości, niebezpieczny znak - Szkarłatna krew, prawdę mówiąc, mysle, ZE wkrótce Wszystko minie Lub nastąpi. Najważniejsze, ABY zobaczyc, Ze żołądek Nie Boli, A Temperatura nie nie podnosi siÄ ™, w przeciwnym razie pobiegnie zrobić Lekarza. Przeczytaj: /posle-rodov/vosstanovlenie/mesyachnye.html

 18. Marina

  Cześć, Minęło 7 tygodni od Mojej dostawy. Przydziały wydają SIĘ zatrzymywać, ale kilka dni temu ponownie je podjęto. Nie obfite, ale rozmazujące. Wydaje SIĘ, ZE kończy SIĘ Cykl menstruacyjny. Ktokolwiek oi pytam, wszyscy Mówią, Ze PO 40 dniach dobiegają Końca. CZY zrobić Normalne, pójść CZY powinienem zrobić Lekarza?

 19. Irina68

  Aby NIE JEST Niebezpieczne, aby norma. Doświadczeni położnicy, Nadal przebywający w Szpitalu, dokonują pewnych manipulacji z kobietą podczas porodu, tak že pozniej JEST mniej takich zrzutów LUB Nie Były tak obfite i długotrwałe. Najwyraźniej Nie wykonałeś Tej procedury, jeśli Nie ma Temperatury, musisz TYLKO czekać i cierpieć

 20. Vera

  Narodziny bylo 29. Po tygodniu Prawie Nie bylo odchodów. Ale wieczorem 6 zaczęło SIĘ Ciężkie krwawienie. I tak przez kilka dni, potem Prawie nic, potem krew ZE skrzepami. NIC CIĘ Nie martwi. Obfitość JEST alarmująca. Egzaminy to sprawdzone, USG wykonano na dnie, Nie bylo szwów. W porównaniu z pokojem. Czy to jest niebezpieczne?

 21. Oxand

  PO urodzeniu Minął dokladnie Tydzień, A wydzielina praktycznie zatrzymała SIĘ i Nagle zaczęła Znowu, Nie mówiąc o szkarłatu, ale czerwona, płynna kołaczyka zanieczyszczona śluzem. CZY To Jest normalny Proces zapalny CZY SIE ruch? PO porodzie spojrzał na USG macica skurczyła SIĘ dobrze, ból Już nie nie istnieje. Karmię piersią, Jak to Wpływ na Karmienie?

 22. Alexander

  Powiedz mi, PROSZĘ PO Jakim Czasie krwawienie powinno SIĘ zatrzymać po porodzie, CZY miałem Przerwy w Czasie porodu ja zostałam zszyta? Urodziłem SIĘ 26 Grudnia Tego Roku, Pierwsze narodziny, zwolniono 29 liczb. Już 8 dni JEST krew, Trochę przeraża się, Jak byc?

 23. Nastya

  Cześć, Po krwawienie poród zakończył SIĘ PO 2 tygodniach, ABY byl żółtawy śluzowej Absolutorium, miesiąc PO urodzeniu nosił Odchudzanie bielizna í wieczorem zauważyłem krwawą szkarłat rozładowania, NIE, NIE MA obfite Bolu, Maja Już od kilku dni, CZY JEST zrobić Niebezpieczne?

 24. Alina

  Po urodzeniu minął miesiąc, a wszystkie wydalania się skończyły. I po okolo tygodniu postanowiłem wziąć kąpiel PO Tym, Jak w Niej leżałem, Po kilku dniach dostałem jaskrawą czerwień, mozna nawet powiedzieć głęboki kolor czerwony, obfity. Nie odczuwam żadnego ręki.Czy to może być? Czy muszę iść do lekarza, czy może przejdzie sama?

 25. Alina

  Po urodzeniu wykonano ultradźwięki dla szczątków w Łożyska macicy, powiedzieli, ZE Wszystko Jest w porządku. Przydziały zaczęły SIĘ kończyć w trzecim tygodniu, ale od Końca czwartego wznowili Szkarłatna krew. Już 3 dni. Zmieniam 3 klocki dziennie. Nic nie boli, nie mający. Z opakowaniem tylko wózka podnośam. CZY Lekarza Nie poszedł, powiedział LUB powiedział - na recepcji nie nie wcześniej niz W 2 miesiące po sortowania LUB Pracy. Czy wyładowanie szkarłatowe jest normalne czy pilne dla lekarza?

 26. Julia

  Urodziła 7 miesięcy temu. Poród 4 Duży chłopiec 4820 (ciąża Jedna po Drugiej 5 lat z rzędu). Zacząłem zakłócać nieczytelne rozmazywanie. Po Raz Pierwszy OD 5 miesiecy Podano askorutynę, analinę-chininę przez 5 dni po wstrzyknięciu oksytocyny i dikinonu. Wszystko zatrzymało SIĘ, W sierpniu prasa zaczęła pompować, Znowu pojawiły SIĘ Skąpe szumowiny. Zatrzymała się. Spełniali SIĘ comiesięcznie, bolesni, A takze zaburzenie i luźny Stolec. Teraz obraz został przywórzony. Jednym słowem: po 2 tygodniach po menstruacji rozmazu szkarłat! Czy to norma, czy może patologia?

  • Yasya

   Pierwszy przystanek natychmiast wymachuj prasą! Nie Masz Wszystkiego w porządku ZE swojego zdrowiem, a wysiłek fizyczny TYLKO Wszystko komplikuje. Musisz pilnie iść do lekarza, już nie pójdziesz dalej. /posle-rodov/oslozhneniya/sokrashhaetsya-matka.html
   /posle-rodov/vosstanovlenie/chistka.html A potem - gorzej. Ocal siebie, dla produktów dzieci.
   /posle-rodov/vosstanovlenie/zaryadka.html

  • Nina

   Jaka jest norma? Oczywiście, to jest patologia. Idź do ginekologa, sprawdź się. PIERWSZA POMOC ZWIERZĘCEGO. Choroby muszą Być zdiagnozowane, potem leczone, A Nie wyzwalane. Czytaj /posle-rodov/oslozhneniya/oslozhneniya-posle-rodov.html / Posle-rodov / oslozhneniya / posle-rodov / vosstanovlenie

  • Marina

   Tak, do patologii. Idź do lekarza.Pamiętaj, że powinieneś zadbać o swoje zdrowie. W normalnej sytuacji, tak jak nie powinieneś. Diagnoza Moze Być nastawiona TYLKO przez Lekarza, A przepisana takze moze TYLKO lekarz. Nie zwlekaj więc z wizytą u ginekologa. Nieruchamiaj choroby.

  • Anna Kolomova

   Nie chcę cię przestraszyć, ale to daleko od normy. Szkarłatne wyładowanie pod koniec pakietów - objaw procesu zapalnego. Najlepszy ZE Wszystkich, umowań sie na Spotkanie z ginekologiem i przejść Badania. Bolesne miesiączkowanie po porodzie JEST Normalne U kogoś Nie występują Żadne objawy, A towarzyszy il Silny BOL. Ciekły Stolec zaczął SIĘ, ponieważ Organy dna miednicy zaopatrywane w krew SA Jelita i Mangus SA skurczone bardziej intensywnie.

 27. Elena

  Cześć, Po drugim porodzie Wszystko bylo w porządku, Pilzner PO miesiącu krew Znów sie skończyła, krew Szkarłatna trwała przez 2 tygodnie, tak Jak w przypadku miesięcznych, Nic nie nie przeszkadza ... Co zrobić Moze byc? Z góry dzieki.

  • Marina

   Zdarza SIĘ po porodzie, macica JEST poprawiona I moze sie zmienić.ABY jednak dokladnie wiedziec, CO do NIE JEST patologia, wARTo zwrócić SIĘ zrobić ginekologa, udać SIĘ zrobić USG i postępować zgodnie z zaleceniami Lekarza. Nie przyznawaj SIĘ Teraz, KIEDY Masz Drugie Dziecko, równie Ważne JEST byc zdrowym.

  • Yana

   Po porodzie musiałaś ISC zrobić ginekologa. Ważne ABY żartem, ponieważ miało CIĘ zbadać, ABY nic w środku nie nie zostało. /posle-rodov/vosstanovlenie/chistka.html
   /posle-rodov/vosstanovlenie/zaryadka.html CZY zdałeś? Jeśli nie, to twoja macica JEST Teraz wolna od nadmiaru Krwi. Idź do uzi, niech wszyscy sprawdzą. A może Twój Twój miesięcznik ... W formie any Idź do Szpitala.
   /posle-rodov/oslozhneniya/sokrashhaetsya-matka.html

  • Nina

   Po porodzie, Wampiry istnieją ogóle u ginekologa? CZY ONI wykonali USG? Z jednej strony, po porodzie minęło niewiele Czasu, A macica Nie zdążyła Jeszcze oczyścić SIĘ. Ale z Drugiej strony, jeśli Części Łożyska pozostają w jamie, ABY nie nie pozwala normalnie skurczyć SIĘ macicy. Potrzebujesz czyszczenia. Czytaj /posle-rodov/vosstanovlenie/chistka.html / posle-rodov / vosstanovlenie / Posle-rodov / oslozhneniya

  • Anna Kolomova

   CZY karmisz piersią, CZY Nie? Śluzowata macica wciąż SIĘ GoI potrzebuje wyzdrowienia, Być moze Teraz jestes silnym obciążeniem dla Ciała, z powodu Tego, współistniejące przydział ponownie SIĘ rozpoczął. Podczas gdy macica Nie wyleje z Siebie całej Krwi i śluzu, Nie osiągnie Tego samego rozmiaru (50 g), beda wydaliny.

 28. Ludmiła

  Cześć, urodziła i sie 24 sierpnia z pęknięcia krocza, umowy macicy dobrze, Ze słowami Lekarza, sprzatanie NIE JEST zrobione, Nadal w Szpitalu ilość lochia byłą umiarkowana, tak, Ze mam wystarczająco Dużo konwencjonalne klocki zamiast poporodowym. W ciągu miesiąca zaraza Stała SIĘ czymś w rodzaju syfilisu, potem posmarowała SIĘ brązem, myślałem, Ze Wszystko Już przemija. Znajomy NIE ultradźwięków macicy, lekarz, ZE Wszystko Jest w porządku, Czystości i wielkości jamy macicy wagowo normalnym zakresie, ale Nadal JEST widoczna dla cieczy wagowo WEWNĘTRZNEJ przestrzeni. 4 tygodnie po urodzeniu Rano obudziłam SIĘ karmić Dziecko, ja karmienia piersią, A okazało sie, ZE tchórze mojej Krwi, Bardzo przestraszony i wysiadł mi Prawo zaczął SIĘ wyróżniać śluzowa i Krwawe Absolutorium, ciemnym piwem tak obfite, Jak sądzę, NIE JEST bogaty. Wezwała pogotowie i został wprowadzony w ginekologii, ale zdałem sobie sprawę, Ze Nie znają dokładnej przyczyny krwawienia, ginekolog spojrzał, powiedział, Ze Królowa JEST dobry, Drugi spojrzał, powiedział biedny. Metronidazol i oksytocyna zaczęły kapać, zachorowałem na ceftriakson i nie nie dostałem SIĘ zrobić niego. Podczas kapania czułem, ZE macica kurczy SIĘ, ALE Prawie Nie bylo wydalania. Jak myślisz, co moze Być Przyczyna krwawienia? Moze wARTo prosić o pomoc w prywatnej instytucji, o nie nie w instytucji Państwowej?

  • Yana

   KIEDY robisz Uzi znajomy, pan powiedział, ZE JEST "płyn" Wokół bylo Krwi, Które płynęły. Powinna byla CIĘ wcześniej opuścić. /posle-rodov/vosstanovlenie/chistka.html
   /posle-rodov/vosstanovlenie/zaryadka.html Lekarze NIE Wiedza, CO robią, zaczęli głupio Po Prostu kapać Z CIEBIE okropnie! Wracaj Robić Tego Lekarza, twojego Przyjaciela, z ktorým Wampiry istnieją, wiec mysle, Ze bedzie DLA CIEBIE duzo bardziej niezawodny.
   /posle-rodov/oslozhneniya/sokrashhaetsya-matka.html

  • Nina

   Składnik ZE szwem, CZY Wszystko w porządku? Płyn w jamie wskazuje, že macica wag Tym Czasie Jeszcze nie całkowicie SIE oczyściła. Gdy TYLKO staje SIĘ Czysty, Absolutorium zatrzymuje SIĘ w ogóle. Zrób Kolejny ponowny egzamin. Czytaj /posle-rodov/oslozhneniya/sokrashhaetsya-matka.html
   /posle-rodov/oslozhneniya/shvy.html
   /posle-rodov/oslozhneniya/oslozhneniya-posle-rodov.html

  • Marina

   ABY zmienić Lekarza koszty LUB Stoi dokladnie. Tutaj, niestety, Nie rozumiem, CO SIĘ Dzieje. Trzeba wiec znaleźć Lekarzy, którzy rozumieją, Moga powiedzieć, co to zart i Jak sobie z Tym poradzić. I powinieneś zrobić tak SZYBKO SIĘ, JAK SIĘ możliwe, Abys Nie mial Czasu, ABY zepsuć Swoje zdrowie.

  • Anna Kolomova

   Lepiej wybierać Między dobrymi specjalistami, A Nie szpitalami.Jeśli znajdziesz w prywatnej klinice Dobrego ginekologa, ABY oczywiscie zastosuj. Moim zdaniem, macica JEST tak Samo slabo osłabiona, co więcej, w badaniu ultrasonograficznym powiedziano Cl, Ze w macicy pozostała ciecz, A Wyjść powinna ona, CO, zdaje SIE, przydarzyło SIĘ Tobie. Po porodzie Masz Sporo segregacji, Jedna uszczelkę, za Malo.

 29. Nina

  Obfitość wyładowania JEST Czym? Jeśli nie nie JEST duża, ABY mysle, Ze Nie Masz nic poważnego, macica JEST Nadal oczyszczona. ALE NADAL musisz odwiedzić ginekologa, A takze zrobić USG. / posle-rodov / vosstanovlenie /posle-rodov/oslozhneniya/poslerodovoe-krovotechenie.html /posle-rodov/oslozhneniya/oslozhneniya-posle-rodov.html

 30. Elena

  Cześć, Mam TAKIE Pytanie. Po drugim porodzie minęły 4 tygodnie, tj. miesiąc byl Wag porządku, przydział tak JAK powinien, macica dobrze SIE skurczyła, ale krew wiała W 5 tygodniu. Tutaj Już za 2 tygodnie JEST krew i od Czasu zrobić Czasu Czasem JEST rozmazana. Nic nie boli, nie mający. Powiedz mi, CZY zrobić Normalne?

  • Yana

   CZY PO krwawieniu odwiedziłeś ginekologa? jeśli badanie miałeś mi powiedziano CI ZE Wszystko minęło Bezpiecznie, to jest to DLA CIEBIE JAKO miesiąc, Ciało zaczyna pozbywać SIĘ zbędnych właściwości. /posle-rodov/vosstanovlenie/chistka.html /posle-rodov/vosstanovlenie/zaryadka.html
   Jeśli to się powtórzy, udaj SIĘ zrobić Lekarza. /posle-rodov/oslozhneniya/sokrashhaetsya-matka.html

  • Marina

   Jak Silne JEST wydzielanie? JEST prawdopodobne, ZE JEST zrobić Normalne, Poza Tym NIE MA bolesnych odczuć, temperatura JEST normalna. Macica Nie została całkowicie oczyszczona Jeszcze po porodzie. Ale Nadal, na wszelki Wypadek, polecam pójście zrobić Lekarza. Z waszego przesłania Nie JEST Jasne dla Wszystkich, w jaki sposób obfity Absolutorium i Wszystko Jest Wagowo porządku? Lekarz moze udzielić bardziej szczegółowych Porad.

  • Anna Kolomova

   Poszedłeś na egzamin PO zakończeniu wypisu? Nie ma nic strasznego, Ciało wciąż JEST oczyszczone, najważniejsze, Ze Nie Masz Bolu. Jak TYLKO macica bedzie czysta, wyładowanie zakończy SIĘ PO Czym nastąpi okres menstruacyjny, hormonalne tlo zostanie przywrócone.

 31. guselle

  Cześć, Urodziłem SIĘ 8 sierpnia, po okolo Trzech tygodniach krwawienie poporodowe ustało, Tydzień pozniej Znów zaczęło SIĘ, CZY zrobić Niebezpieczne? I z Tym, co mozna połączyć?

  • Yana

   Nie zapominaj, ZE NIE mozesz nosic ciężkich przedmiotów, ponieważ wpłynie na rowniez na Twój Stan. /posle-rodov/vosstanovlenie/chistka.html
   /posle-rodov/vosstanovlenie/zaryadka.html A jednak mozesz ABY zrobić, Dopóki Ciało Nie przyzwyczai SIĘ zrobić STANU, w ktorým NIE MASZ JUZ Dziecka. Wtedy Ciało podniesie norme i krwawienie ustanie. Ale pamiętaj Też, musisz udać SIĘ ZE zrobić innego uzi Kontroli.
   /posle-rodov/oslozhneniya/sokrashhaetsya-matka.html

  • Marina

   Być moze macica Jeszcze nie oczyściła SIĘ całkowicie z ciąży. W każdym razie dobrze byłoby pójść zrobić ginekologa i pokazać SIĘ na USG zeby sprawdzić, CZY Wszystko Jest WAG porządku.
   Ale tak to wygląda, zrobić Normalne.

  • Nina

   I CZY NIE przesadziłeś Wagowo kwestii ćwiczeń? Jeśli nie, wznowione krwawienie JEST oznaka, ZE macica Nie została całkowicie oczyszczona Jeszcze. Nie panikuj, ponieważ wyładowanie Nie JEST obfite, Nie ma Temperatury i bezbolesne. / posle-rodov
   / posle-rodov / vosstanovlenie
   /posle-rodov/oslozhneniya/temperatura-2.html

  • Anna Kolomova

   Moze sie wynikać Z faktu, ZE Twoje Ciało Nie zostało całkowicie oczyszczone Jeszcze. Zaleca SIĘ, ABY PO miesiącu udać SIĘ zrobić ginekologa Wagowo celu zbadania i sprawdzić, CZY macica całkowicie SIE oczyściła. Najważniejsze, Ze Nie Masz żadnego Bolu.

 32. Margarita

  Urodził SIĘ 06.9.2015, przydział (krew) W kolorze Czerwonym, ciecz byłą wczoraj. Dzisiaj, JAK SIĘ zatrzymał na USA powiedział - Wszystko Jest dobrze Przy wypisie ginekolog powiedział, ZE królowa poszedł zrobić Łona żart Wszystko w porządku. Jeśli zaczyna SIĘ od nowa, CZY wARTo odwiedzić Lekarza?

  • Yana

   Moze zacząć od Ciebie. CZY Lekarza OD razu Nie trzeba biegać, ale tu JEST Zbyt często na Ciebie tak bedzie Albo za długo, wtedy Już Idź do Lekarza. /posle-rodov/vosstanovlenie/zaryadka.html Potrzeba Czasu, długiego okresu, Dopóki Twoje Ciało Nie Zyska Tej ilości Energii i Energii, ktora Dziecko straciło przez Dziewięć miesiecy. Dlatego nie nie powinieneś straszyć takich Działań, jeśli Wszystko Jest w porządku oo Toba. /posle-rodov/oslozhneniya/sokrashhaetsya-matka.html
   /posle-rodov/vosstanovlenie/chistka.html

  • Marina

   Jednak spróbuj odwiedzić kilku Lekarzy. Zapłaciłem, zeby isc, Nie radzę. Kiedyś trafiłem zrobić płatnego Lekarza, na ogół od razu znalazłem tłum Chorób ja powiedziałem, ZE Dużo Leczenia, martwiłem SIĘ. I Darmowy lekarz, Nie znalazłem Tych samych Chorób. Oraz w Prywatnych klinikach często przepisują cos tak nieszkodliwe, Ze Nie boli, piwa zrobić platnroe ja Randki procedury NGO zrobić je.TAKIE SA przypadki. Dlatego Przejdź zrobić darmowych polikliników dla OMS zrobić Różnych ginekologów, posłuchaj Tego, KOLORADO Mówią.

  • Anna Kolomova

   Żartach zrobić Normalne, u niektórych Kobiet rozładowanie poporodowe trwa miesiąc - i dowcip zrobić Normalne, A Proces czyszczenia żartem naturalny. Inna rzeczą, jeśli Masz ból, musisz oczywiscie odwiedzić Lekarza. Odwiedź innego Lekarza, ABY SIE uspokoić.

  • Nina

   Dobra pora Dnia, Margarita! Zajęło SIĘ Bardzo Mało Czasu, nawet PO urodzeniu i Twoje Ciało Nie zdołało powrócić zrobić Normy. Krwawienie Nie JEST obfite, kolor Nie JEST szkarłatny, Nie ma Temperatury i dowcip bardzo dobry. Nie martw SIA ™, w końcu Wszystko sie ułoży. /posle-rodov/oslozhneniya/temperatura-2.html /posle-rodov/vosstanovlenie/chistka.html
   /posle-rodov/oslozhneniya/sokrashhaetsya-matka.html

 33. Alain

  Dobry wieczór! Miałem Dwa i pół miesiąca PO Cesarskim cięciu i wspólnie miesiąc, niezbyt obfite, piwo Nie Jak Zwykłe, Trochę szkarłatu, CZY zrobić Normalne, CZY nie?

  • Yana

   Wszystko Jest w porządku. Wcześniej, CZY poszedłeś na miesiąc, CZY PO Raz Pierwszy po porodzie? /posle-rodov/vosstanovlenie/zaryadka.html
   Jeśli po Raz Pierwszy Beda DLA CIEBIE TAKIE sama na początku (Pierwsze miesiące), A potem dziesięć Sam Beda TAKIE JAK przedtem. Żartach zrobić Normalne zjawisko, Nie musisz martwić SIĘ, ABY najważniejsze JEST, ZE NA ogół poszli, Nie przejmuj SIĘ Tym. /posle-rodov/oslozhneniya/sokrashhaetsya-matka.html
   /posle-rodov/vosstanovlenie/chistka.html

  • Światło

   Po porodzie JEST Aktywny. Restrukturyzacja Ciała. Cykl moze sie zwiększyć LUB zmniejszyć. Przydziały Moga Być Inne niz wcześniej. Na Przykład, Czas trwania miesiączki moze ulec zmianie. ABY zajmie Troche Czasu na obserwacje, odzyskanie Z CS zrobić Długiego proce. Przeczytaj:
   / posle-rodov / vosstanovlenie
   /posle-rodov/vosstanovlenie/bandazh.html
   /planirovanie/pl-info/regulyatsiya-menstrualnogo-tsikla.html

  • Marina

   Nic w tym złego. Nie SIĘ martw. CO miesiąc í NIE powinien byc Taki Sam Jak poprzednio. Jeśli czujesz SIĘ dobrze, ABY nie nie powinno Być zadných Problemów.

  • Anna Kolomova

   Nie karmisz piersią? Jeśli nie, ABY te miesięczne pojawiają SIĘ Dużo wcześniej niz u Kobiet karmiących piersią. Normalnie, tlo Lekko odzyskany Ciało zaczęło ponownie oczyszcza SIĘ przez miesiąc, zwłaszcza, ZE trwało długo po Cesarskim. Co miesiąc JA Jak Zwykłe Nie bedzie, Twoje Ciało wkrótce NIE wróci zrobić Normy, najpierw ciąża, A PO Drugie - Operacja.

 34. Alexander

  Witam, jestem zaniepokojony Tym Pytanie: miałem ręcznego wydobycia Łożyska USG w Szpitalu powiedział, Ze COS JEST NIE wag lewo, a Czystem potem miałem, Pilzner powiedział, Ze wag macicy łożysko nie, a Tylko z klastrów, Ze NIE Przyszedł (CZY Mnie nimi usunięty ) i macica JEST Bardzo mała. Po całym dniu na ogół przestałem śpiewać! Czy to normalne? Po dostawie minęło 5 dni!

 35. Nina

  Powiedz mi, CZY robiłeś USG KIEDY Wampiry istnieją? Lekarz wyznaczył ci te leki, ABY pobudzić kurczliwą aktywność macicy. Przejdź Proces przez Leczenia, jeśli SIĘ NIE Pomoże, prawdopodobnie zostaniesz Wysłany na Sprzątanie. /posle-rodov/oslozhneniya/sokrashhaetsya-matka.html . Radzę ci oprócz Terapii lekowej Robić Specjalne ćwiczenia /posle-rodov/vosstanovlenie/chistka.html
  /posle-rodov/vosstanovlenie/zaryadka.html

 36. olga

  Witam, mam Pytanie, Izolacja 4 tygodnie po porodzie Były tygodnie Wag Szpitalu i kilka dni w domu, a potem Tylko rozmazuje, o tU przyszli Znowu przez 3 dni, A Teraz strzela ponownie, CZY do Normalne? Byl na wizytę u Lekarza, przepisał oksytocynę, Czopek Gexicon í Acilact. Moze cos innego Lub celu wystarczy? Na GW.

  • Marina

   Przestrzegaj zaleceń Lekarza. Określ, CZY możliwe Sa te przygotowania w GV? W końcu wpływają na Jakość Mleka. CZY zrobić Boli Dziecko? Jeśli lekarz zalecił Leczenie, najprawdopodobniej JEST ABY prawidłowe.

  • Yasya

   ABY rozpocząć propan, ktore przypisuje SIE zrobić Lekarza, jeśli przydział nie nie zatrzymać, ą następnie trzeba bedzie udać SIĘ zrobić Stanów Zjednoczonych, ABY Być kontrolowane i stwierdził, Ze nigdzie nie nie bylo Dodatkowe cząstki. /posle-rodov/oslozhneniya/sokrashhaetsya-matka.html
   /posle-rodov/vosstanovlenie/chistka.html
   /posle-rodov/vosstanovlenie/zaryadka.html

  • Anna Kolomova

   Lekarz prawidłowo zarejestrował Wszystko dla Ciebie, macica powinna SIĘ skurczyć i dojść zrobić STANU porodu. Oczywiscie Idź do konca, Nie przegap Tych trików, Alokacja powinna sie skończyć. Jeżeli przydział beda kontynuowane, jeśli konieczne badanie USG powtarzany CZY Jakieś pozostałości LUB zastój Krwi znajdują SIĘ w macicy, ABY najprawdopodobniej beda musiały byc oczyszczone.

 37. Irina

  Olga, cześć. Nie jestem lekarzem, ale jestem matka Dziecka, ABY NIE powinien byc jasny czerwony Krwi wskazuje krwawienia możliwość Otwarcia, miałeś gorączkę, mozna rozpocząć Proces zapalny. Wampiry istnieją różnego rodzaju ginekologii PO pracach? CZY macica CIĘ stworzyła? Jestes Pewna, Ze Nic Nie zostało w macicy? To Jest powód pilnego wezwania zrobić Lekarza, Nie angażuj O SIĘ Wagowo samoleczenie.

 38. olga

  Dwa tygodnie po porodzie Dwa dni minęły mi. Przydziały zaczęły bardziej przypominać żółtawą maść, a sie Dziś pojawiła w Nich Jasną Szkarłatna Krew. Czy to normalne?

  Kilka dni temu doszło zrobić Wysokiej gorączki (okolo 38-39) z powodu stagnacji w klatce piersiowej Mleka.

 39. Nastya

  MAM Silne krwawienie po porodzie przez cesarskie cięcie SIE stalo PO lekarz powiedział, Ze obfite Musi przestać.Nagle znalazł w pozycji stojącej SIĘ, gdy wszedłem zrobić Szpitala, w ktorej byl telefon. Nie stanowi tym telefon komórkowy. Nie czułem Bolu, TYLKO kręciło mi sie w głowie.Na Szczescie krwawienie, choc Silne, zakończyło SIE PO kilku minutach. Sprzątanie mnie nie zrobiło. Mysle, Ze powodem bylo przez, Ze Nie karmić Dziecko (został na Wysłany zrobić innego Szpitala), A takze silnym obciążeniu nagłym (byłem DOSC Daleko od Szpitala Jednego przedziału zrobić drugiego).

Dziekuje Twój komentarz po SIĘ PO weryfikacji.
dodaj komentarz

Najgorętsze Dyskusje
CZY JEST możliwość ciąża po aborcji Medycznej?
Dzień dobry. Chcesz się dowiedzieć czegoś o moich doświadczeniach z MA. Ma zrobiła 5 tygodni. Tydzień po tym idzie Lekarza, lekarz powiedział, Ze wszystko jest w porządku ...
Odcinek opóźnień miesiączki
Mam 7 Tydzień. Dla Mnie 34. Pierwsze dziecko urodziło SIĘ 9 lat Temu. Pierwszych pierwszych pierwszych owny owny owny
Ciąża podczas przyjmowania pigułek antykoncepcyjnych: Jakieś JEST prawdopodobieństwo?
Cześć, powiedz mi, PROSZĘ. Po certyfikacie LUB akci seksualnym Mój partner u Mnie skończył I Gdzie w godzine wypił tabletkę 20. Wypiłem kurs 7 ...
CZY mozna palic Kobiety wagowo Ciąża? CZY musisz rzucać?
Dobra pora Dnia! Dziewczyny Ooi, Tydzień Temu dowiedziałem SIĘ, ZE jestem w ciąży, ABY byl szok, ponieważ Mój Mąż i ja próbowaliśmy dostać Pół Roku ja naprawde chcemy ...