Depresja poporodowa jest razem z leczeniem

Depresja poporodowa: przyczyny

Narodziny Dziecka zrobić wspaniałego, Jasnych Wydarzenie w życiu. Między innymi zrobić najsilniejszy ciężar dla Matki. Nic Nie Dzieje SIĘ W naszym życiu JEST idealne, wiec musisz byc poinformowany o Wszystkich możliwych opcjach Rozwoju wydarzeń PO urodzeniu Dziecka. W Tym artykule chcielibyśmy porozmawiać o zjawisku depresji poporodowej.

...

Spis treści:

Czym jest desesja poporodowa?

Ściśle mówiąc, język psychologiczny, Depresja poporodowa JEST FORMA, Który rozwija SIĘ natychmiast PO urodzeniu.Zanim przejdziesz bezpośrednio zrobić bardziej szczegółowych Informacji, musisz zrobić Jedna notatkę: nie mozesz pomylić depresji i śledziony:

 • wahania nástrojů, lek;
 • smutek i drażliwość;
 • płacz i zmniejszaniu poziomów koncentracji na problemie (atenuacja);
 • Trudno JEST zasnąć (u normalnej osoby W W wystarcza srednio DWADZIEŚCIA minut na zasypianie).
Zauważ, že te Znaki SA częścią obrazů depresji, melancholii JEST ALE depresja NIE! Handra mozna po prostu doświadczyć, zwracając uwagę nA BIZNES, Który JEST dla CIEBIE Przyjemny; W odniesieniu zrobić eksperta Nie ma Potrzeby, na nieszczęście mozna poprawić Wagowo warunkach domowych.

Objawy desesji poporodowej

Musimy Cie ostrzec, ZE diagnoza "depresji poporodowej" zostanie podjęta, jeśli Trzy czwarte pod wskazanymi objawami bedzie pasować zrobić Twojego STANU:

 • Zmniejszono nastrój przez Gore RĘKI Dnia.
 • Wczesne Rzeczy ulubione.
 • Rewone zmęczenie, Szybko "Rece upuść".
 • Rozprostowane wyczerpanie dane, nawet Przy słabych obciążeniach.
 • Niemożliwość Utrzymania Uwagi przez Długi Czas w materii.
 • Zmniejszona samoocena i niepewność wagowo ICH umiejętnościach.
 • Istnieją Idee poczucia winny z powodu samoponiżenia ( "Odpowiadam za Kłopoty w Rodzinie").
 • Przyszłość szuka na beznadziejną, pesymistyczną.
 • Zaburzenia snu (ekstremalnie Długie, wstaję wcześnie zrobić łóżka ja wstaję wcześnie).
 • Rozczarowany apetyt (niedożywienie LUB, przeciwnie, przejadanie SIĘ). Rzadko dochodzi zrobić perwersji smaku, zrobić Znaczy, Ze potrawy nabierają niezwykłego i nietypowego smaku).
 • Wyrządzając sobie krzywdę (LUB istnieją pomysły, ABY zranić Siebie, możliwe Să Myśli samobójcze).

Czy mogę wziąć kąpiel w czasie ciąży?Czy to możliwe kąpać się w czasie Ciąży? Poprosimy lekarza!

Jak wykonać SIĘ praca PRZED porodem? Dowiedz się więcej - w tym artykułu.

Oznaki depresji

Objawy depresji poporodowejNie ma Drugiej strony.

Pierwsze PO, Ten symbolizuje co kilka tygodni.

PO Drugie, Dzień po dniu NIE Robi Się Lepiej (czasami normalny skok nástrojů, typowy dla Wieluniu Ludzi, dowcip Absolutnie normalny).

Po trzecie, Jeśli Plan MASZ Lub jakas rutynę, zauważysz, ZE Twoje wyniki znacznie zmniejszyły SIĘ: "Miałem tak Dużo Czasu, ale Teraz Bardzo Szybko SIĘ męczę i nie nie moge skończyć Tego, KOLORADO zacząłem!".

Nastrój pesymistyczny staje SIĘ wszechogarniający: Jestes niezadowolony Ż Siebie, otaczającego Świata ı Ludzi, A nawet Małe Radości, Które przynosi Dziecko, przestają powodować Zwykłe Ciepło ı Czułość; ale w rzeczywistości SIĘ zadowoleni.

Przyczyny

Niska odporność na stres i zmiany hormonalne w ciele Matki.

Jakby nie nie brzmiało, ale ciąża i poród na niezwykły, prawdopodobnie najsilniejszy stres w życiu Kobiety. Jedyna Przyczyna depresji JEST niewydolność hormonalna, Która wystąpiła PRZED porodem LUB PO NIM.

Oprócz nerwowych przeciążeń, istnieją rowniez fizyczne, ktorých Nowej Matki należy unikać, gdy TYLKO JEST ABY możliwe.

powołać mozna sie na TE sprawę. Ona, Na Przykład, moze leżeć wag Swoim dzieciństwie, wychodzić ZE związku, gdy Wampiry istnieją dzieckiem, A Teraz, Być moze, Jestes Niezwykle trudny i niezwykły w Roli Matki. Moze byc gotowy do na własnej Odpowiedzialności.

Zwykłe powód zrobić popełnienia przestępstwa.

Jak rzucić palenie kobietom w ciąży?niz ryzyko palenie kobiet w ciąży? Możesz świąty uwagę z tego artykułu.

O symptomach martwej ciąży Gwarancja się z tego artykułu.

Ja here MOGE przeczytać /beremennost-na-rannih-srokah/problemy-na-rannih-srokah-beremennosti/vnematochnaya-beremennost-simptomy.html O oznakach Ciąża pozamacicznej.

Rodzaje desesji poporodowej

Rodzaje depresji poporodowejDepresja poporodowa. Oddaj SIĘ Do Już Starych Książek Oblicz. JEGO objawy i Przebieg odpowiadają klasycznej depresji Klinicznej (LUB "zespołowi dużej depresji"), z Tym Ze zdjęcie uwzględnia poród Dziecka (JEGO zdrowie, Proces ciąży, poród, narodziny Pierwszy Raz i po porodzie).

Depresja odporna na Leczenie. Moze pojawić SIĘ Jako Odpowiedź Ciała Matki (głównie Centralnego układu nerwowego) na Leczenie, W TYM przypadku, w Czasie ciąży LUB PO porodzie.

mała depresja. W rzeczywistości JEST zrobić Zespołu śledzącego samego na SAMYM początku artykułu. Różnica od tak zwanej "WIELKIEJ depresji", Która JEST poświęcona Temu artykułowi, W Tym przypadku nie nie narusza Społecznego funkcjonowania Kobiet. Przygnębienie i pesymizm SA Trwałe, ciemnym piwem nie nie ingerują wagowo Ich obowiązki: Jako Matek, zon i Kobiet. Przy takiej depresji KOBIETA moze sama poradzić sobie sama, o wsparcie krewnych i krewnych bedzie szczególnie skuteczne.

Czym jest depresja poporodowa dżason?

Depresja JEST Diagnoza psychiatryczna. Z JEJ spadkiem Každý cierpi TYLKO na osobę, Który JEST dotknięty.

Depresja zakłóca nawykową efektywną Wykop zrobić Pracy (w Domu LUB Wagowo Pracy) pojawia SIĘ fizyczne wyczerpanie, któremu moze towarzyszyć oporna fizyczny.

Stopniowo, osoba nawet Traci Chęć poradzenia sobie z depresja. Jak matka cierpiąca na zaburzenie moze dac TAKIE dziecku Randki PODSTAWOWE Rzeczy, A mianowicie: troskę, miłość i uczucie? Przy okazji, naukowo ustalono, Ze dla dziecka (nawet niemowlęcia) matka, Która daje Miłość, bedzie lepsza od Tej, Która po prostu "żywi się", CO TYLKO zapewnia Potrzeby biologiczne.

Depresja moze Być osiągnięty na Przyszłość Dziecka. Większość zaburzeń psychicznych w Wieku dorosłym Maja Swoje "Korzenie" z dzieciństwa: w biografiach takich Ludzi dyad "mat─ditya" została istotnie naruszona.

Rozpoznanie i leczenie desesji poporodowej

Diagnoza i leczenie depresjiJeśli sam zauważyłeś objawy opisane Wagowo TYM artykule, Nie spiesz O SIĘ, ABY postawić na sobie krzyż, ale skonsultuj SIĘ z psychologiem / psychoterapeuta / psychiatra.

W Konsultacje psychiatryczne Nie ma nic strasznego, CI LUDZIE, z Reguły, Pracują Metoda "wykluczenia" znakow wymagających Leczenia.

Jak mozna przepisać lekarstwo Leki przeciwdepresyjne (Dawkowanie ustala Lekarza psychiatra). Pokazano rowniez indywidualna i (najlepiej) terapie grupową. Tam mozesz dowiedzieÄ ‡ SIĘ, ZE nie jesteś sam w swoich problemach, že od kazdego Problemu psychologicznego JEST wyjscie. Ja Też SIĘ nauczysz SIĘ ZE SOBA radzić i pesymistycznymi instrukcjami.

Profilaktycznie, bez żadnego bd, Jak brzmiałoby do banalnie, polecam emocje!! Zamknąć Ludzi, którzy wspierają Nowo wykonaną matkę, kochającego Meza i Ojca, Który JEST ZAWSZE tam, otaczające Bezpieczeństwo swojej Rodziny, którzy przez Swoje działania wzmacnia Pozytywne nastawienie zrobić Przyszłości.

Pokazując hobby, Nie poświęcaj CAŁEGO Czasu Swojemu dziecku bez Potrzeby, Badz kochającą, troskliwą kobietą, ale nie nie zależną!

O Tym, jestes JEST, depresja poporodowa i Jak sobie radzić z Nia. Program "Rodzina od A do Z".

Objawy wczesnej ciążyJak najwięcej wczesne objawy Kobieta? Szczegóły - click here.

O pierwszym USG Kobiety w ciąży możesz się świadczyć z tego artykułu.

      

CZY widzisz niedokładności, niekompletne LUB niepoprawne informacje W biała? Czy wiesz, Jakświeszyć Artykuł?

CZY chcesz wstawiać zdjęcia na zdjęciach Temat?

Pomóż nam ulepszyć strone! Pozostaw Wiadomość ja Swoje Kontakty w komentarzach - skontaktujemy SIE Z TOBA I wspólnie poprawimy publikacje!

brak komentarzy

Dziekuje Twój komentarz po SIĘ PO weryfikacji.
dodaj komentarz

Najgorętsze Dyskusje
CZY JEST możliwość ciąża po aborcji Medycznej?
Dzień dobry. Chcesz się dowiedzieć czegoś o moich doświadczeniach z MA. Ma zrobiła 5 tygodni. Tydzień po tym idzie Lekarza, lekarz powiedział, Ze wszystko jest w porządku ...
Odcinek opóźnień miesiączki
Mam 7 Tydzień. Dla Mnie 34. Pierwsze dziecko urodziło SIĘ 9 lat Temu. Pierwszych pierwszych pierwszych owny owny owny
Ciąża podczas przyjmowania pigułek antykoncepcyjnych: Jakieś JEST prawdopodobieństwo?
Cześć, powiedz mi, PROSZĘ. Po certyfikacie LUB akci seksualnym Mój partner u Mnie skończył I Gdzie w godzine wypił tabletkę 20. Wypiłem kurs 7 ...
CZY mozna palic Kobiety wagowo Ciąża? CZY musisz rzucać?
Dobra pora Dnia! Dziewczyny Ooi, Tydzień Temu dowiedziałem SIĘ, ZE jestem w ciąży, ABY byl szok, ponieważ Mój Mąż i ja próbowaliśmy dostać Pół Roku ja naprawde chcemy ...