Ból w Kości ogonowej PO porodzie: JAKI JEST powód Ich pojawienia sie?

Pomimo niezaprzeczalnego faktu, ZE ciąża JEST Całkiem normalny stan fizjologiczny Kobiety, JEJ Ciało Musi wywierać WIELE wysiłku, ABY przyzwyczaić SIĘ zrobić swojego nowego statusu.

Po pojawieniu się dziecka na świecie może się wydawać ból w kości ogonowej, który zwykle trwają nie 2-3 tygodni.

...

Taki ból Moze Być wyłącznie w obszarze ogonowej, Troche "daj" do odbytu, narządów płciowych WEWNĘTRZNEJ Uda I MA rowniez inny Charakter i intensywność.

W zależności od przyczyny Tych bólów moze Być zarówno matowe i tępy, ostry, Stała czasowa, słaby, moze Być zwiększona poprzez zmianę położenia Ciała LUB Ruch.

Szukam powodów

      
Przyczyna bólu W Kości ogonowej - obszar końcowy kręgosłupa Moga STAC SIĘ powikłania normalnego Procesu urodzeń (dla przedłużającego SIĘ porodu LUB płodu prawdopodobieństwem Zamka Tego objawu JEST Nieco Wyższa niz w niepowikłanym porodzie).

Często na to skarżą się młode mumie kość ogonowa boli po porodzie w momencie narodzin dziecka - W przypadku Tym tkanka kanał rodny po prostu nie nie Maja Czasu na przygotowanie i moze wystąpić podwichnięcia kręgów ogonowego.

Będziemy pamiętać, że Przyczyna pojawienia SIĘ Tego znaků Moga STAC SIĘ TAKIE stany, JAK skolioza kazdy kręgosłupa, Które JEST lekkie skrzywienie Boczne JEST często pomijany i Nie Să traktowane w sposób terminowy, A podczas ostatnich tygodni ciąży ı PO porodzie Wag dziesięciu sposób przypomina sobie.

W porządku, Ze kość ogonowa Boli po porodzie, w rzeczywistości nie nie MA, ale tylko wtedy, gdy czas trwania tych bólów nie przekracza 3 tygodni.

Najczęściej towarzyszy temu syndrom bólu (koktsigodniya), Podczas ZE ciąży i przed porodem Kości miednicy SAMYM rozdzielają SIĘ, ABY Dziecko mogło urodzić SIĘ samodzielnie.

Na początku PO Tym ból spowodowany przez niezwykłego położenia Kości, ale Kości SA nieświeże Stara SIE RAZEM I z powrotem zrobić podobnego zle samopoczucie SZYBKO.

Kość ogonowa po porodzie jest bolesna: przyczynyWłaśnie dlatego kość ogonowa po urodzeniu Dziecka Moze Być chora, nawet jeśli wykonano poród czynny - Te skargę mozna wysłuchać nawet od Matek, Które ucierpiały Cesarskie cięcie.

W kosminach Przyczyna Bolu Moze Być uszkodzenie rdzenia otrzymanych PRZED ciąża LUB Chorób Wewnętrznych organów, Który towarzyszy ściągniętym nerwu, przekazując ogonowej.

W Takım przypadku ból pojawi SIĘ na długo PRZED urodzeniem i Prawie ZAWSZE bedzie mial taka sama intensywność.

rowniez może stać się przyczyną Choroby układu moczowo-płciowego Wszelkie, stany zapalne Stawów, Problemy neurologiczne i osadzanie Soli.

W kosminach Młoda mama TYLKO wydaje SIĘ, ZE BOL JEST skoncentrowany w regionie Kości ogonowej - tak moze sie wydawać hemoroidy, Często występujące w ostatnich tygodni ciąży, Chorób odbytnicy, krocza ı mięśni dna miednicy, powodując w Czasie porodu.

Dlatego lekarze twierdza, ZE ABY ustalić prawdziwa przyczynę Bolu, konieczne JEST Przeprowadzenie wszechstronnego Badania Kobiety.

      

Diagnoza i leczenie

Dlaczego kość ogonowa po urodzeniuWarto wspomnieć, że dokładna przyczyna kokcy często Moze Być TYLKO PO badaniu tomograficznym i radiologicznym Młodej Matki, Która wymaga odpowiedniego przygotowania wstępnego Pacjenta.

Wymagany Przeprowadzenie kompleksowego oczyszczenia Jelita, w ktorým należy stosować środki przeczyszczające i Preparaty oczyszczające lewatywy - zaniedbanie tych zaleceń kilkakrotnie odbierają zawartość w.

Właśnie dlatego kobieta, która kontynuuje karmienie piersią, Konieczne JEST, ABY dowiedzieÄ ‡ sia od Lekarza, podczas CZY Jest Możliwe Kodowanie Karmienie Dziecka korzystania z Jednego LUB drugiego środek przeczyszczający znaczy.

W niektórych przypadkach konieczne JEST przeniesienie Dziecka zrobić mieszanki substytutów Mleka Matki - W Tym Czasie KOBIETA Musi wyrazić piersi, ABY zachować laktację.

ABY powrócić zrobić normalnego trybu karmienia 3-5 dni po, badaniu - Termin Dziesięć należy uzgodnić Z lekarzem.

Jeśli zdiagnozowano nieskuteczność przed porodem, A następnie udać SIĘ zrobić Lekarza Nie trzeba wcześniej niz 30-40 dni po porodzie, ale takze opóźnienie Wizyty u specjalisty Nie jest tego Warte.

W Takım przypadku, jeśli ból nasila SIĘ podczas obciążenia LUB spaceru, moze ABY wskazywać na naruszenie nerwu kulszowego, Które Moga wystąpić takze podczas porodu, szczególnie jeśli Dziecko JEST Duże.

W tym przypadku obowiązkowe pilna konsultacja z neurologiem - Bol oo Takım naruszeniem moze TYLKO narastać z Czasem i prowadzić zrobić całkowitego unieruchomienia (unieruchomienia) Pacjenta.

Jeśli kość ogonowa boli po urodzeniu dziecka, to musisz podnieś , aby usunąć te wrażenia, na co podejście ćwiczenia zrobić gimnastyki po porodzie.

mozesz Też rozgrzać się (cieplej jajko Sól LUB podgrzewana przez szmatę zrobić przyczepienia O SIĘ zrobić bolesnego MIEJSCA) Czego potrzebujesz unikaj noszenia ciężkich rzeczy, Nawet damska torbę trzeba uwolnić od niepotrzebnych Drobiazgów, Które noszone SA "w rezerwie".

Preferowane są solidne meble i materace ortopedyczne, chociaż wydaje się do niewygodne. Na początku lepiej kłamać niż siedzieć.

Kość ogonowa po porodzie jest bolesna: leczenieJeśli chcesz zająć się dzieckiem, jest lepiej nosić specjalny bandaż poporodowy, Które jednak trzeba ubierać w pozycji stojącej Tylko, A jeśli istnieje Chęć zrobić leżenia - muszą zostać usunięte.

Problem Ogromnego ABY polega na Tyma, Ze NIE WSZYSTKIE LEKI Moga byc skuteczne podjętych w okresie laktacji - Nie TYLKO biorąc ból wewnątrz LUB W Postaci zastrzyków, ale Terapii miejscowej.

Ostatecznie leki te Moga wchłaniać SIĘ przez powierzchnię Skóry, wchodzić zrobić krążenia ogólnoustrojowego i przenikać zrobić Mleka Matki. , Jak jakikonna dostęp do obrotu, Leki, Które pomagają zmniejszyć ból w Kości ogonowej, powinny wyznaczyć wykwalifikowanego Lekarza.

      
Niektórzy "eksperci" TWIERDZA, ZE TYLKO Masaż i terapia manualna Moga pomoc, jeśli kość ogonowa boli po porodzie.

Warto o tym pamiętać kość ogonowa, chociaż jest do szczątek (Relikt, Który pozostał z człowiekiem z odsłonami przodków) nadal pozostaje złożonym kręgosłupa, Wiec JEGO Leczenie powinno Być zaufane TYLKO przez profesjonalistów.

Proby dekoracyjny blokad Novocain SA wydajność Tylko w Tych przypadkach, Gdy Przyczyna Bolu JEST naruszenie nerwu, A nawet wtedy NIE ZAWSZE.

W każdym razie musisz pamiętać Ze ból w Kości ogonowej po porodzie JEST oznaka Kłopotów wag Ciele, dlatego NIE wARTo przejść lekceważyć - prawidłowo zdiagnozowana Diagnoza W TYM przypadku decyduje o wyborze opcji Leczenia.
      

CZY widzisz niedokładności, niekompletne LUB niepoprawne informacje W biała? Czy wiesz, Jakświeszyć Artykuł?

CZY chcesz wstawiać zdjęcia na zdjęciach Temat?

Pomóż nam ulepszyć strone! Pozostaw Wiadomość ja Swoje Kontakty w komentarzach - skontaktujemy SIE Z TOBA I wspólnie poprawimy publikacje!

1 komentarz
  1. Maria Korotkova

    Po urodzeniu odczuwalny byl ból w okolicy Kości ogonowej. Maści grzewcze, fizjologiczne, LFK - Nic Nie pomogło. Z powodu Tego Nie mogłem poświęcić wystarczającej Uwagi mojemu mężowi i Dzieciom, CO spowodowało oczywiscie Dodatkowe Problemy. Zacząłem szukać w Sieci Lekarza-osteopaty, a WYBÓR padł na Kharabar Ivan @kharabara_john. Nie wiem, Jak to zabrzmi, ale nawet na etapie konsultacji zdałem sobie sprawę, ZE JEST na prawdziwym ekspertem i na pewno mi Pomoże. I stało się! Nieśmiałe! http://ortopeds.ru/

Dziekuje Twój komentarz po SIĘ PO weryfikacji.
dodaj komentarz

Najgorętsze Dyskusje
CZY JEST możliwość ciąża po aborcji Medycznej?
Dzień dobry. Chcesz się dowiedzieć czegoś o moich doświadczeniach z MA. Ma zrobiła 5 tygodni. Tydzień po tym idzie Lekarza, lekarz powiedział, Ze wszystko jest w porządku ...
Odcinek opóźnień miesiączki
Mam 7 Tydzień. Dla Mnie 34. Pierwsze dziecko urodziło SIĘ 9 lat Temu. Pierwszych pierwszych pierwszych owny owny owny
Ciąża podczas przyjmowania pigułek antykoncepcyjnych: Jakieś JEST prawdopodobieństwo?
Cześć, powiedz mi, PROSZĘ. Po certyfikacie LUB akci seksualnym Mój partner u Mnie skończył I Gdzie w godzine wypił tabletkę 20. Wypiłem kurs 7 ...
CZY mozna palic Kobiety wagowo Ciąża? CZY musisz rzucać?
Dobra pora Dnia! Dziewczyny Ooi, Tydzień Temu dowiedziałem SIĘ, ZE jestem w ciąży, ABY byl szok, ponieważ Mój Mąż i ja próbowaliśmy dostać Pół Roku ja naprawde chcemy ...