CZY wARTo SIĘ martwić, co Karmienie piersią ciągło SIĘ CO miesiąc? Wyjaśnienie tego procesu

Wraz z pojawieniem SIĘ Dziecka, kobiece Ciało zaczyna produkować mleko dla odżywiania Dziecka. Jednak Niektórych Kobiety doświadczają trudności - Niektórych Maja niewiele, inne Maja Zbyt WIELE. W Tym przypadku aktywowane sa "zdewastowane" Obszary Ciała, Które przez Długi Czas Nie wykonywały swoich funkcji.

Wolna od pracy macica i jajniki zaczynają przekształcać glebe, ABY przygotować Ciało zrobić ciąży, Z której wznowiono owulację i Cykl menstruacyjny. ALE CZY tak należy Być? CZY MOZE Być przydział zaraz po sortowaniu LUB porachunki I CZY Moga Jeden pójść podczas karmienia piersią? CZY JEST Jakieś ZAGROŻENIE w HB (Karmienie piersią) na początku krytycznych dni?

...

Spis treści:

CZY przepływ menstruacyjny zaczyna SIĘ od HS?

Miesiączka po porodzie naturalnym moze pojawić SIĘ W okresie 2-3 miesiecy i po 6-12 miesiącach. Żartach nie Przeróbki Indywidualny, gdy nie nie mozna jednoznacznie przewidzieć, CZY zostanie on uruchomiony. W medycynie, Powszechna praktyka ta żart - Wszelkie krwawienie w dniu terminu miesiączki JEST uważany za naturalny, o nie nie zalezy od czynników zewnętrznych.

KIEDY zaczynają SIĘ PO porodzie?

Kiedy zaczynają się po porodzie?Ponieważ wznowienie miesiączki po porodzie JEST procesem ściśle indywidualnym dla kazdego organizmu rozróżnić wcześniejszy i późniejszy Początek krwawienia. Jeśli miesięcznik byl po marnym końcu, ABY wczesne wznowienie JEST, KIEDY JEST macica naturalnie zmniejszana.

W Tym przypadku obserwuje SIĘ adaptację laktacji - krew wytwarza hormony, Które sprzyjają szybkiemu gojeniu SIĘ organizmu. Późny miesiąc - rok LUB więcej od narodzin Dziecka. Żartach zrobić rowniez Norma, zwłaszcza Wagowo przypadku drugiego porodu. Uzdrawianie trwa dłużej.

Interesujący żartem tendencja - matka, ktora urodziła SIE PO Raz Pierwszy po 30 latach, zauważył, Ze Ich miesięczny rozpoczął Sześć miesiecy pozniej. Żartach SIĘ jednak Faktu nienaukowy, aw medycynie Nie komentuje.

CZY MOZE Być opóźnienie?

Opóźnienie w menstruacji Nie Jest Możliwe Przy pierwszym krwawieniu, gdy tworzy SIĘ Cykl. W kolejnych miesiącach (z wyjątkiem Pierwszego) moze wystąpić krwawienie ZE zmiany daty - JEST Norma, ponieważ organizm tworzy TYLKO Faze owulacji. Mozna rowniez zaobserwować Cykle nieowulacyjne, KIEDY miesięcznik przechodzi "bezczynnie" bez uwolnienia jaja. Zarówno PRZED porodem Jak I PO NIM JEST zrobić Normalne.

Uwaga, prosze! W ciągu Roku, moze byc kobietą: od 6-12 takich cykli, Pilzner ciąża JEST możliwa, jednak pozamacicznej, ponieważ komórka jajowa NIE JEST całkowicie oo jajowodów. Całkowicie odzyskać Cykl bedzie TYLKO Dwa lata po urodzeniu Dziecka.

Możliwy wpływ podczas karmienia

Istnieje przekonanie, Ze jeśli podczas menstruacji poszedł GW, wpływa na Dziesięć Proces JA moze zepsuć smak Mleka kobiecego zniechęcić Dziecko zrobić podjęcia piersi ITP Wszystko To Jest MITEM. Jedyna rzeczą związaną z menstruacją i HS JEST hormon.Prolaktyna pozwala produkować mleko, oksytocyna - "Zatrzymaj" tonem macicy, CO zapobiega komórek rozpadać, powodując miesiączki.

Karmienie piersią i laktacja Nie Moga zapobiec pojawieniu SIĘ menstruacji, ale Cykl moze tłumić laktację LUB normalizować JA. Wszystko zalezy OD Tego, JAK SZYBKO Cykle zostaną przywrócone.

  1. W ciągu 2-3 miesiecy pojawienie SIĘ menstruacji ma pozytywny wpływ na hormon prolaktyny. Wpływa NA szybszą produkcję Mleka, z którego Dziecko Lepiej SSA. W wyniku ostrej dewastacji gruczołów, prolaktyna ponownie Połuszczę silniejszym "ciśnieniem" pompuje krew. Aktywując żelazne Fragmenty tkanek, macica kurczy SIĘ, CO zapobiega pojawianiu SIĘ menstruacji.
  2. Możliwy wpływ podczas karmieniaZ Drugiej strony, powinieneś polubić Dziesięć Stan Rzeczy - im szybszy JEST Cykl, Tym szybsza laktacja zostanie skorygowana. Jeśli tak SIĘ powyżej tygodnia, miesiączka moze sie zatrzymać. To Jest Norma.
  3. Jeśli tak SIĘ Dzieje, Ze powtarzane ciąży (ko zdarza SIĘ DOSC często, ponieważ WIELE Osób uważa, Ze KOBIETA JEST w naturalny sposób chronione od poczęcia do laktacji), wirusowemu zapaleniu wątroby typu B moze powodować charakterystyczne skurcze w macicy, CO prowadzi do poronienia.
  4. Jeśli miesięczny nastąpi pozniej, i laktacja Tym Czasie wróciło zrobić Normy (Mówimy o okres od 3-6 miesiecy) Cykle Nie wpływają na Jakość Mleka, JEGO Produkcji i Smaku.
Rada! Wczesne pojawienie SIĘ menstruacji (natychmiast po zakończeniu marności) mozna powstrzymać przez wstrzyknięcie hormonu oksytocyny dożylnie LUB domięśniowo. TAKIE hormony Sa uzywane w 3. i 5. dniu: od Urodzenia naturalnie.

CZY MOGE karmić piersią, gdy nastąpi TAKIE rozładowanie?

W pierwszym i kolejnym miesiącu Karmienie piersią moze i powinno Być. Ostre zaprzestanie laktacji dzieki staraniom Matki moze doprowadzić zrobić STANU zapalnego. Cykl miesiączki Nie wpływa na kolor i obfitość wyładowań.

Określ norme

Po porodzie, Które wystąpiły naturalnie, A takze Przy Pomocy cesarskiego cięcia, stanowią obfite wydzielenie w Postaci krwawienia z macicy.Do Z NATURY Moga przypominać miesiączkę, ale kompozycja zakrzepu obejmuje nabłonek martwej tkanki, brud i śluz.

Natychmiast po mieszkaniu przez 6-8 tygodni są lochia. Po cięciu Cesarskim Czas trwania trwania odchodów moze wynosić 9-10 tygodni. Żartach do Norma, odstępstwa NIE SA Brane pod uwagę, CZY okres Dziesięć wynosił 5 tygodni.

Obfite zwolnienie trwa około 1-1,5 miesiąca, odsuwa się od krwi, obecności skrzepów. Oznacza to, że macica goi się. Po cięciu cesarskim nagle przestali czytać o ruchu. Osobliwy Zapach, konsystencja i nienormalne odczucia (pieczenie, ból w jamie brzusznej, BOL) wskazują na stan zapalny.

Jaki powinien byc przydział po porodzie - skąpy LUB obfity?

Jaki powinien być przydział po porodzie - skąpy lub obfity?Przydziały po porodzie powinny Być dłuższe w ciągu 2 tygodni, gdy blizny SIĘ zagoją. Kolor jasny JEST, JEST Zapach charakterystyczny - Nie Jak w okresach, ale z prostym krwawieniem. Wybrane przez ciebie soswy 3-5 dni. Outerne gojenie razem w ciągu 3-4 tygodni. Nie powinno być krwawienia. W wypadku krwawienia z macicy - pilnie SIĘ wydaje SIĘ z lekarzem. Konieczne SA Surowce Krwi, Leczenie hormonalne i Czopki.

Hormony zatrzymają krew, normalizują natura wydzielin, oksytocyna pozwoli kontynuować laktację. Jeśli chcesz karmić piersią Nie, skontaktuj SIĘ z drugim lekarzem.

"Moje owoce zniknie, i miesięcznie przyjdzie natychmiast po końcu marny. Bać się działkę, która nie jest razem. Lekarz, TYLKO na moze powiedzieć, JEST NORMA dla twojego Ciała, CZY Nie. Nieobecność cyklu, ogranicznik ostry krwawienia takze Użytkownicy o patologiach.

Ważne! Lekarz, Który urodził SIĘ W Tobie, obserwuje kobiete W Czasie porodu Wag ciągu 40 dni PO wypisaniu. W trakcie kontroli i pilnych działań.

Kiedy należy zobaczyć się z lekarzem?

Nie jestem rowniez Szczęśliwy, jeśli miałeś ochotę, Które zaczęło SIĘ podczas GW, JEST Zbyt Długie. Krótki Czas trwania Alokacji wskazują na obecność endometrium zmarłych, którzy nie nie Mogli Wyjść z miejscem dla Dzieci, gdy rozszerzony - Twarz błony śluzowej macicy i Procesu zakaźnego powodu zaostrzeniu żywych tkankach.

Jest to zaawansowany pobyt w tym tym. Jeśli pochwy dostawy mozna obserwować obraz z początku i ustania miesiączki po, Cesarskim Mowi odchylenia, ponieważ sama macica Nie Moze Być oczyszczona z nabłonków, A Stad poszedł ZLA ropień i odzyskiwanie macicy.

KIEDY Cykl zostanie wznowiony po, zakończeniu?

Po ustaniu laktacji w organizmie moze wystąpić zwiększona ilość prolaktyny, a może wydzielina byc nieregularna, trwająca 1-4 DNI. Ten czas się zmienia. 6 Moze potrwać zrobić miesiecy zrobić, jeśli nie nie potrzebujesz pigułek antykoncepcyjnych i pigułek hormonalnych z powodów medycznych. Zwykle kobieta ma miesięczczkę:

  • Natychmiast po menu GV, które trwało ponad 1,5 roku.
  • Natychmiast po GW, jeśli trwało do roku.
  • 1-2 miesiące po 6-miesięcznej laktacji.

Jak widac, Średnie dane Statystyczne Mówią o takiej sekwencji - im mniej karmimy piersią, Tym szybciej organizm przygotowuje Glebę Do Nowych koncepcji. W innych krajach skonsultuj się z lekarzem. Zdarza Też rowniez, Ze KOBIETA MA TYLKO 4 miesiące, CO okres przypadają na miesiączkę.

Swoje Uważaj na zdrowie po pojawieniu SIĘ Dziecka - macica i laktacja (gruczoły) SA bezpośrednio ZE soba powiązane, chociaż podlegają różnym hormonom. Nie zwlekaj z Wizyta u Lekarza, jeśli nie nie Masz pewności co zrobić likwidiny.

      

CZY widzisz niedokładności, niekompletne LUB niepoprawne informacje W biała? Czy wiesz, Jakświeszyć Artykuł?

CZY chcesz wstawiać zdjęcia na zdjęciach Temat?

Pomóż nam ulepszyć strone! Pozostaw Wiadomość ja Swoje Kontakty w komentarzach - skontaktujemy SIE Z TOBA I wspólnie poprawimy publikacje!

brak komentarzy

Dziekuje Twój komentarz po SIĘ PO weryfikacji.
dodaj komentarz

Najgorętsze Dyskusje
CZY JEST możliwość ciąża po aborcji Medycznej?
Dzień dobry. Chcesz się dowiedzieć czegoś o moich doświadczeniach z MA. Ma zrobiła 5 tygodni. Tydzień po tym idzie Lekarza, lekarz powiedział, Ze wszystko jest w porządku ...
Odcinek opóźnień miesiączki
Mam 7 Tydzień. Dla Mnie 34. Pierwsze dziecko urodziło SIĘ 9 lat Temu. Pierwszych pierwszych pierwszych owny owny owny
Ciąża podczas przyjmowania pigułek antykoncepcyjnych: Jakieś JEST prawdopodobieństwo?
Cześć, powiedz mi, PROSZĘ. Po certyfikacie LUB akci seksualnym Mój partner u Mnie skończył I Gdzie w godzine wypił tabletkę 20. Wypiłem kurs 7 ...
CZY mozna palic Kobiety wagowo Ciąża? CZY musisz rzucać?
Dobra pora Dnia! Dziewczyny Ooi, Tydzień Temu dowiedziałem SIĘ, ZE jestem w ciąży, ABY byl szok, ponieważ Mój Mąż i ja próbowaliśmy dostać Pół Roku ja naprawde chcemy ...