KIEDY forma Normalne wyleczenie po cięciu Cesarskim z karmieniem piersią?

Cięcie cesarskie wynosi 20% kobiet w pracy jest na nią linkowane. Zabieg cięcia cesarskiego przeraża Kobiety Nie TYLKO interwencją chirurgiczna w Ciele, ale takze trudnością przywrócenia normalnego cyklu miesiączkowego PO NIM. W rzeczywistości Początek menstruacji Nie zalezy od sposobu porodu, w przeważającej Części JEST związany oo laktacją ı inwolucją (przywróceniem) u Kobiet.

...

Spis treści:

Czy możesz przyjść i czy to jest norma?

Czy mogą przyjść i czy to jest norma?Kobietą, Która przeszła cesarskie cięcie i JEST w okresie laktacji, Nie spodziewa SIE wczesnego wystąpienia menstruacji.Jednak miesięczne LUB tak Zwane Reguli, podczas karmienia piersią, po cięciu Cesarskim, moga przyjść w Tym okresie.

Niektórych Kobiety błędnie krwawią natychmiast po sztucznym porodzie, TZW. Lochia, za miesięczczkę. Jednak lochia ABY wydzielina poporodowa towarzysząca inwolucji (Powrót do normalnego STANU) macicy. Miesiączka Nie moze pojawić SIĘ tak Szybko po porodzie chirurgicznym, ponieważ organizm potrzebuje przywrócenia równowagi hormonalnej.

Pomóż! Miesięcznie po cięciu Cesarskim, z karmieniem piersią - zjawisko szczególnie indywidualne dla każdej Kobiety, w zależności od Wieluniu czynników. Ich okres działania może osiągnąć wymiar za normę.

Co na cykl regeneracji?

Przywrócenie cyklu miesiączkowego PO cięciu Cesarskim podczas laktacji zalezy od Wieluniu czynników:

 1. jakość karmienia matki karmiącej;
 2. wiek. Jeśli KOBIETA ma więcej niz 30 szer Ciało zajmuje znacznie więcej Czasu na inwolucję, dlatego miesiączka pojawia SIĘ pozniej;
 3. podczas ciąży. Ciężkie w Drugiej połowie ciąży sygnalizuje brak równowagi hormonalnej, Która objawia SIĘ W okresie powrotu PO urodzeniu zrobić Zdrowia Dziecka;
 4. stan emocjonalny. Stabilny stan psychiczny wpływa Młodej Matki bezpośrednio na hormonalne tlo odpowiedzialne za przywrócenie prawidłowego cyklu;
 5. możliwość uzyskania odpowiedniego odpoczynku;
 6. przewkąca się zaciosanej kobiety;
 7. styl życia (alkohol, palenie tytoniu);
 8. indywidualne cechy.

Najważniejsze informacje W na pewno chodziło powrotu robić Karmienie piersią Zdrowia JEST. Im częściej KOBIETA wkłada Dziecko zrobić piersi i karmi je na zadanie, Tym większe prawdopodobieństwo, ZE Reguli Nie nadejdzie. Fakt faktem Dziesięć Tłumaczy SIĘ, ZE podczas karmienia piersią jakościowego produkuje SIĘ prolaktynę, hamując prace jajników.

KIEDY przychodnie miesiączki?

Jeśli Dziecko JEST całkowicie na GW

Jeśli dziecko jest całkowicie na GWJeśli Dziecko JEST w pełni karmione piersią, należy oczekiwać 3 miesiecy PO zaprzestaniu laktacji. W ciele Kobiety karmiącej produkuje SIE hormon prolaktyny. Wpływa na dezaktywację hormonu folikulotropowego (FSH), bez którego Początek owulacji JEST niemożliwy.Więc blokuje aktywność jajników, A jeśli Nie ma owulacji, wtedy Reguli Nie przychodzą.

Niektórych Kobiety uważają, že w okresie laktacji Nie mozna zajść w ciążę, ponieważ mężczyźni nie nie przychodzą. To Jest Błędne przekonanie. W rzeczywistości u Matki karmiącej miesiączka Nie ma półtora Roku, A możliwość zajścia w ciążę Nadal istnieje, ponieważ mă MIEJSCE spontaniczna owulacja.

Na mieszanym LUB karmowym

Na mieszanym lub sztucznym karmieniu"Jestem dumą", ale jestem zadowolony. W Tym przypadku następuje Aktywacja Produkcji FSH, po 3 miesiącach należy spodziewać SIĘ wystąpienia menstruacji.

Jeśli KOBIETA Nie zacznie karmić piersią zaraz po porodzie, należy spodziewać SIĘ Takiego postępowania w miesiąc PO zabiegu. Ich Ofensywa JEST rowniez akceptowalna po 2-3 Stronie.

Ważne!Jeśli nie nie karmi piersią KOBIETA bezpośrednio po porodzie i po 3 miesiącach, miesiączka nie nie występuje, należy udać SIĘ zrobić Lekarza, ponieważ TAKIE opóźnienie uważa SIĘ za odstępstwo: od Normy.

W związku z Tym miesięczne i laktacyjne Să ZE soba nierozerwalnie związane: po rozpadzie laktacji prolaktyna JEST wytwarzana w mniejszej ilości. W Tym Czasie jaja Moga dojrzewać, występuje owulacja, dlatego istnieje możliwość miesiączki.

Jakie alokacje należy ostrzec?

Pierwsze wydanie Zwykłe wiąże SIĘ z chaotyczną i zwiększoną intensywnością. Co się z tym pośrednictwem? Normalizacja cyklu życia zapasów około trzech do czterech miesięcy. Jeśli masz ma potrzebę, monitoruj ich naturę. Kilka z powrotem objawia SIĘ W ciągu dwoch zrobić Trzech cykli, musisz przeprowadzić się ze swoim lekarzem:

 • obfite lub skąpe rozładowanie. Obfite wyładowanie moze wskazywać na krwawienie macicy i ż Skąpe - na stagnację Krwi w macicy z powodu JEJ słabych skurczów;
 • zły stan zdrowia;
 • Czas trwania trwania krwawienia JEST krótszy niz Dwa LUB więcej niz Sześć dni;
 • Odpływ rozładowania po menstruacji przez ponad 3 dni;
 • cuchnięcia wyładowania. Wskazuje na choroby zakaźne układu rozrodczego;
 • Ostre ustanie krwawienia, przerwa w JEJ kilku dniach I JEJ wznowienie. Fakt ten może sygnalizować zgięcie macicy.

Tak wiec przywrócić wiek cyklu miesiączkowego po operacjach w Fazie laktacji JEST zjawiskiem czysto indywidualnym.Kobieta nie może się tak bać, jeśli nie przyjaciela, który nie ma nic do jedzenia. Konieczne jest, aby na te liście znaleźć poprzednie tytuły.

      

CZY widzisz niedokładności, niekompletne LUB niepoprawne informacje W biała? Czy wiesz, Jakświeszyć Artykuł?

CZY chcesz wstawiać zdjęcia na zdjęciach Temat?

Pomóż nam ulepszyć strone! Pozostaw Wiadomość ja Swoje Kontakty w komentarzach - skontaktujemy SIE Z TOBA I wspólnie poprawimy publikacje!

brak komentarzy

Dziekuje Twój komentarz po SIĘ PO weryfikacji.
dodaj komentarz

Najgorętsze Dyskusje
CZY JEST możliwość ciąża po aborcji Medycznej?
Dzień dobry. Chcesz się dowiedzieć czegoś o moich doświadczeniach z MA. Ma zrobiła 5 tygodni. Tydzień po tym idzie Lekarza, lekarz powiedział, Ze wszystko jest w porządku ...
Odcinek opóźnień miesiączki
Mam 7 Tydzień. Dla Mnie 34. Pierwsze dziecko urodziło SIĘ 9 lat Temu. Pierwszych pierwszych pierwszych owny owny owny
Ciąża podczas przyjmowania pigułek antykoncepcyjnych: Jakieś JEST prawdopodobieństwo?
Cześć, powiedz mi, PROSZĘ. Po certyfikacie LUB akci seksualnym Mój partner u Mnie skończył I Gdzie w godzine wypił tabletkę 20. Wypiłem kurs 7 ...
CZY mozna palic Kobiety wagowo Ciąża? CZY musisz rzucać?
Dobra pora Dnia! Dziewczyny Ooi, Tydzień Temu dowiedziałem SIĘ, ZE jestem w ciąży, ABY byl szok, ponieważ Mój Mąż i ja próbowaliśmy dostać Pół Roku ja naprawde chcemy ...