Delikatne Pytanie Młodej Matki: KIEDY miesięczne ożywienie po porodzie z karmieniem piersią i bez karmienia piersią?

Organizm kobiety jest zorganizowany w bardzo zintegrowany sposób. Karmienie piersią wpływa bezpośrednio na cykl menstruacyjny. Wobec karmienia piersią kobiet kobiety zafałszowanej.

Niedostępne informacje na temat menstruacji i HS. Przydatne będzie również obejrzenie wideo na ten temat.

...

Spis treści:

KIEDY zaczynają od HS?

Kiedy zaczynają od HS?Podczas karmienia piersią, wedlug Ekspertów, Cykl rozpocznie SIE ZA Sześć zrobić ośmiu miesiecy. Należy pamiętać, ZE Proces wznowienia miesiączki SIĘ indywidualna.

Duńczyk Nie ostateczkami SA. Niektórych osoby W W rozpoczynają SIĘ co miesiąc po Trzech miesiącach po porodzie, A Ktos w ogóle Ich Nie ma podczas całego okresu laktacji. Oba SA całkowicie Normalne.

Zwykłe miesięczny Zwrot następuje w momencie, gdy Niektórych zmiany zachodzą w zwykłym harmonogramie GW. Na Przykład przynętę LUB butelkę z Wodą.

Wyładowanie poporodowe NIE żart w Zaden sposób związane z pojawieniem SIĘ menstruacji. Nie MAJA NIC wspólnego z menstruacją.

Powody przywrócenia krytycznych dni

UWAGA: Brak miesięcznego karmienia piersią MA bezpośredni wpływ na hormon. Powstaje w ciele Kobiety podczas laktacji I ZMIAN na ekranie Mleka. KIEDY POZIOM hormonów spada, aby Proces Proces Urodzenia powrotu normalnego cyklu miesiączkowego.

Jeśli KOBIETA przyjmuje hormonalne środki antykoncepcyjne podczas karmienia piersią, miesiące po urodzeniu Moga byc opóźnione.

JEST ZDANIA ucznia zrobić w ciele tak zwanej hipertrofii jajników. Nie ma w TYM NIC niebezpiecznego. Po odstawieniu Leku mozesz SIĘ dowiedzieÄ ‡, CO SIĘ Dzieje w miesiącu.

Funkcje

Miesięcznie po porodzie JEST inaczej dla Kobiet. Przestań SIĘ bolesne, Skąpe LUB w inny sposób Bardzo obfite. Wynika aby oo faktu, ZE LOKALIZACJA macicy w Małej miednicy zmienia SIĘ nieznacznie.

Co powinno Być po porodzie?

Nowe znakiPo urodzeniu Dziecko Mężczyzna zacznie obfite wydzielanie. Nazywają SIĘ lochia. Składają SIĘ głównie Z komórek Krwi, A takze martwych cząstek endometrium, Który pojawia sie podczas oddzielania Łożyska.

Alokacje SA Bardzo obfite Tylko w niektórych kilku dniach PO urodzeniu. W Przyszłości stopniowo zmniejsza SIĘ ilość Krwi w jeziorach, OP okolo półtora miesiąca Randki wydaliny ustąpią. Wyładowanie poporodowe i menstruacja na Dwie Różne Rzeczy.

Nowe Znaki

Karmienie piersią Miesięczne moze sie odbywać tak, JAK PRZED ciąża, Ale w większości przypadków Kobiety Mówią Nam Ze odczucia podczas miesiączki, sa inne.Jeśli przed narodzinami Młodej Matki miesiączka byłą bolesna PO urodzeniu zaczynają przechodzić łagodniej.

Osobliwością miesiecy karmienia piersią JEST rowniez zrobić, Ze na kilka dni PRZED Ich przybyciem pierś staje SIĘ bardziej wrażliwa i pęcznieje.

CO?

Przede Wszystkim okresowość menstruacji SIĘ oo hormonalnym podłożem Kobiety. Tempo powrotu normalnego poziomu hormonów po porodzie w okresie laktacji zalezy od sposobu karmienia piersią.

Jak już reklamano powyżej, menstruacja MA ZWIĄZEK Z bezpośredni HB, A Cykl REGENERACJI zalezy od kilku pływania:

  • wszedł w własność żywności;
  • liczba przywiązania zrobić piersi;
  • Karmienie TWOJA kobietą;
  • odmowa karmienia nocnego;
  • Całkowity odrzut GW.

Co wpływa?Zaczynając OD dzieciństwa. Dlatego kobietą, wprowadzając przynętę dla niemowląt, dodając sztuczne mieszanki LUB tnąc nocne Karmienie piersią, powinna Być przygotowana z góry na Fakt, ZE MOZE wkrótce zacząć Mieć JEJ miesięczne.

Faktem jest, że U Matki karmiącej w ciele tworzą hormon - prolaktynę. Wpływ na Rozwój Tego hormonu Karmienie piersią ma. Prolaktyna hamuje nadejście menstruacji.

W większości przypadków im częściej mama wkłada Dziecko do klatki piersiowej, Tym Mniejsze prawdopodobieństwo nadejścia krytycznych dni. Ja odwrotnie, tak Jak grupa karmień zmniejszszy SIĘ - dane miesięcznego Wzrostu.

Stabilizacja miesięcznego cyklu podczas karmienia piersią moze trwać srednio od Jednego zrobić Czterech miesiecy. Chyba kilka punktów, zalezy od ktorých Czas powrotu cyklu miesiączkowego Stabilnego:

  1. Codzienna rutyna;
  2. żywność;
  3. stan psychiczny i fizyczny Kobiety;
  4. porodowe powikłania (obecność LUB nieobecność);
  5. złe nawyki.

Opóźniony

Jeśli KOBIETA W okresie karmienia Nadal zaczęła co miesiąc, ich opóźnienie Nie JEST odchyleniem. Odzyskiwanie słuchawek. Wynika z pewnością, ZE POZIOM hormonów Nie Moze Być znormalizowany w Tym SAMYM Czasie.

Zajmuje zrobić kilku miesiecy. Pierwsze miesiące po urodzeniu łóżkowym Być opóźnione LUB odwrotnie, różnica Między nimi Moze Być krótsza.

WSKAZÓWKA: Na początku długiego opóźnienia kobiete skorzystać SIĘ umówić z ginekologiem.

Po zakupie laktacji

Pożywienie karmienia Dziecka matka, Pierwsze miesiączki w ciągu miesiąca. Za statystyk, 80% Kobiet JEST co miesiąc PO Sprzedaży GV Pozostałe 20% zaczyna SIĘ podczas karmienia.

W pierwszym przypadku i Ostatnim.

KIEDY przychodzisz bez karmienia piersią?

W odniesieniu zrobić żywności i Opieki Zdrowotnej. W przypadku Tym zdolność do jajeczkowania w organizmie już około 10-12 tygodni po porodzie, co oznacza, że ​​już się zaczęło miesiączka.

Podsumowując, podsumowujemy, że karmienie noworodka ma bezpośredni wpływ na czas "czerwonych dni". W przypadku przypadku wznowienie miesiączki podczas karmienia piersią nie jest uważane za patologię.

Opóźnienia w tym przedziale są absolutnie normalne. Po rozpoczęciu procesu miesiączenia wskazane jest, aby kobieta odwiedzała ginekologa.

      

CZY widzisz niedokładności, niekompletne LUB niepoprawne informacje W biała? Czy wiesz, Jakświeszyć Artykuł?

CZY chcesz wstawiać zdjęcia na zdjęciach Temat?

Pomóż nam ulepszyć strone! Pozostaw Wiadomość ja Swoje Kontakty w komentarzach - skontaktujemy SIE Z TOBA I wspólnie poprawimy publikacje!

brak komentarzy

Dziekuje Twój komentarz po SIĘ PO weryfikacji.
dodaj komentarz

Najgorętsze Dyskusje
CZY JEST możliwość ciąża po aborcji Medycznej?
Dzień dobry. Chcesz się dowiedzieć czegoś o moich doświadczeniach z MA. Ma zrobiła 5 tygodni. Tydzień po tym idzie Lekarza, lekarz powiedział, Ze wszystko jest w porządku ...
Odcinek opóźnień miesiączki
Mam 7 Tydzień. Dla Mnie 34. Pierwsze dziecko urodziło SIĘ 9 lat Temu. Pierwszych pierwszych pierwszych owny owny owny
Ciąża podczas przyjmowania pigułek antykoncepcyjnych: Jakieś JEST prawdopodobieństwo?
Cześć, powiedz mi, PROSZĘ. Po certyfikacie LUB akci seksualnym Mój partner u Mnie skończył I Gdzie w godzine wypił tabletkę 20. Wypiłem kurs 7 ...
CZY mozna palic Kobiety wagowo Ciąża? CZY musisz rzucać?
Dobra pora Dnia! Dziewczyny Ooi, Tydzień Temu dowiedziałem SIĘ, ZE jestem w ciąży, ABY byl szok, ponieważ Mój Mąż i ja próbowaliśmy dostać Pół Roku ja naprawde chcemy ...