Procesy w ciele i menstruacja z HS: rada dr. Komarowskiego

Narodziny dziecka do światła są radosnym wydarzeniem w życiu każdej kobiety. Ale z pewną radością problemówwań problemów.

Nie zapominaj, Ze PO porodzie Ciało Matki zaczyna stopniowo odzyskiwać, A KOBIETA sama nie nie moze sie doczekać, KIEDY zacznie miesiączkować. Żeby było dobrze popularne,

...

Spis treści:

Co dzieje się z ciałem po porodzie?

Co dzieje się z ciałem po porodzie?Pojawienie się dziecka w świetle jest ostrym stresem hormonalnym. W tym czasie w ciele mumii poziom hormonów nie jest zrównoważony. Randki gruczoły dokrewne wiążą SIĘ z urodzeniem Dziecka, wiec PO JEGO urodzeniu stopniowo zaczynają SIĘ reorganizować zrobić pracy Poza stanem ciąży.

Wraz z tym ustali się funkcją laktacji. Kształcenie i Szkolenie w zakresie Organizacji pracy: narządy płciowe i Ich gonady. System nerwowy się zmienia, zobacz instynkt macierzyństwa. Použitý Płyta opatreně, ktorý základni opatření Ich imény.

Czynniki wpływające na regenerację miesiączki podczas laktacji

UWAGA: Po urodzeniu dziecka karmi swoje dziecko mlekiem z piersi. Z tego powodu jej cykl menstruacyjny staje się pokoncony. W okresie laktacji może cofnąć się przez długi czas. Pierwsza miesiączka może się zmienić na około sześciu miesięcy, a może za rok.

Karmienie piersią Jeżeli bedzie kontynuowane nawet po Pół Roku, aby miesięczne moze byc nieregularne, z dużymi opóźnieniami, a nie ma wspólnego z nową ciążą. Wszystko ABY wynika z fluktuacji hormonalnych, w ktorých POZIOM estrogenu w ciele Matki JEST tłumiony przez laktację. W rezultacie spada i ponownie się podniesie się do normalnego poziomu.

Kiedy się rozpoczynają?

Kiedy zaczynają?Pierwsze pakiety z Bośnią się urodził, a ktoś przesyła ten proces. Wszystko ma indywidualny charakter, więc nie trwają podczas GW. Nieregularne miesiączki z laktacją do normalnego procesu.

JEST znormalizowany podczas silnej Konstytucji seksualnej z opóźnieniem 2-3 miesiecy po urodzeniu, A wiec Czas Waha SIĘ od 6 zrobić 12 miesiecy. Po porodzie mozna zatrzymać policzenie, ale nie nie MYL Ich z menstruacją, dlatego SA lochia.

Zobacz czas miesiączki po urodzeniu dziecka:

Dlaczego nie ma cyklu laktacji?

W Trakcie karmienia piersią Matki Nie miesiączkuje, Ze JEST natychmiastowy. Najchem powód leży poniżej:

 • Choroby kobiece - torbiel jajników, Nowotwory W jamie macicy;
 • stres;
 • obniżona odporność;
 • przyjmowanie doustnych środków antykoncepcyjnych, Które wpływają na hormonalne TLO Kobiety;
 • proces zapalny, trwający w swojej organizacji narządów miednicy;
 • zaburzone procesy produkcji progesteronu.

Co dzieje się po cięciu cesarskim?

Cięcie cesarskiego obcego dziecka. Występuje w tym samym czasie co przy naturalnej dostawie. W odniesieniu do takich samych spraw:

 1. Co dzieje się po cięciu cesarskim?Przy Aktywnej laktacji miesięcznej moze nawet za jakis Czas, A nawet dłużej niz rok.
 2. Najpierw miesiączka po działaniu się z zarządzaniem.
 3. Zharmonoszone karmienie dziecka, aby najpiękniejsze miejsce 3-4 dni po operacji.
 4. Jeśli Nie Masz nic zrobić powiedzenia, miesiączka wystąpi w terminie, ale nie nie pozniej niz 2-3 miesiące.

Zalecenia pediatrii Komarovsky

Znany pediatria Komarovsky dookólny matkom Karmienie Dziecka zrobić 6 miesiecy. Aby własnie dziesięć Czas sprawi kobiecie odzyskać po, porodzie, dlatego zaczęły SIĘ miesiączki. Jeśli Tego opóźnienia, ponieważ lubię Robić WIELE Matek, okres, CZY NIE przyjść bedzie odbiegac OD Normy, Co jest szkodliwe dla Ogólnego STANU Zdrowia.

Czy mogę teraz począć?

Podczas karmienia piersią maleje płodność, ale nie ustępuje całkowicie. W ten sposób produkuje się hormon prolaktyny. Blokuje wzrost pęcherzyków i owulacji. Jednak karmienie piersią nie chroni przed następną ciążą. Dotyczy również kobiet, które mają czas na przerwę.

W tym celu mieszać rosnąć i zwierzęta owulacji. W ten sposób możesz zajść w ciążę podczas karmienia piersią. Karmienie piersią Nie ma miesiączki przez kilka miesiecy, o owulacja Między wystąpieniem pierwszej menstruacji.

WAŻNE: Sugeruje SIĘ, Ze KOBIETA moze Nie wiedziec o początku owłosienia, dlatego ciąża JEST specjalnie wytworem.

Obejrzyj wideo na temat różnych tematów podczas GW:

Normy z Lochia

Po porodzie łożysko JEST oddzielane od macicy, współpracowników prowadzi zrobić pęknięcia licznych naczyń.Z Tego powodu krwawienia uformowane, wzdłuż którego znajdują SIĘ na zewnątrz, Łożyska Już keratynowych reszty cząsteczki śluzówki macicy i innych śladów Życia płodowego. Tempo zwolnień poporodowych wynosi 6-8 tygodni. Dalej TAKIE zjawiska Czynne Normalne:

 • Normy z LochiaPierwsze 2-3 dni po, porodzie Să Krwawe Zrzuty, ktorých Przyczyna Să rozerwane Naczynia krwionośne;
 • Dalej macica SIĘ zagoi I Nie ma otwartego krwawienia;
 • W pierwszym tygodniu plamienia wychodzi ZE skrzepami, Które mają martwego endometrium i łożysko pozostaje;
 • 7 dni pozniej bedzie nieobecny, lochia nabędzie bardziej płynnej konsystencji;
 • jeśli po porodzie pojawi się SIĘ wydzielina z błony śluzowej, można uzyskać produkty płodu;
 • przez 7 dni śluz powinien zniknąć;
 • 5-6 tygodni po porodzie JEST podobny zrobić zwykłych uderzeń, Które występują podczas menstruacji, ALE JUZ ZE skoagulowaną krwią.

Przyczyny długiego okresu nieregularnego zrzutu

Okres poporodowy w całej Kobiety przebiega na Swój sposob. WIELE możliwości moze działać na powrót cyklu menstruacyjnego po porodzie.

HEST ZMIANA TLA hormonalnego. Żartach do Hormon odpowiedzialny za okresowość menstruacji w ciele Kobiety. Oprócz braku równowagi hormonów, miesiączka po porodzie Nie Moze Być ZE wzgledu na dziedziczność i karmienia piersią ZE wzgledu na Cechy fizjologiczne.

Kiedy mają czekać?

Kiedy mają czekać?Po zaprzestaniu karmienia piersią, po 1,5 granicy KOBIETA powinna wznowić miesiączkę. Dziesięć Procesów Nie ZAWSZE JEST łatwy i bezbolesny.

Trzeba pamiętać uwagę na to, że z początku miesiączki przypominają skamienie skąpego charakteru. Regularność rowniez Nie JEST ustalana natychmiast.

Kiedy należy zobaczyć się z lekarzem?

Zobacz specjalną, domysłią kolejne odchylenia:

 • Wznowienie menstruacji trwa Długi Czas LUB Bardzo niewiele;
 • miesięczne Skąpe LUB Zbyt obfite;
 • Pod Koniec Lub na początku opaklecz strzałowych SIĘ przedłużone plamki;
 • wydzielanie menstruacyjne charakter SIĘ ostrym nieprzyjemnym zapachem;
 • pojednanie 6 miesiecy od początku pierwszej miesiączki po porodzie, czas trwania pozostają nieregularne.

Po porodzie Ciało Kobiety ponownie SIĘ odbudowuje, w wyniku Czego dzialanie Wieluniu Systemów zostaje zakłócone. Normalizacja cyklu miesiączkowego po urodzeniu Dziecka moze wynosić co najmniej 6 miesiecy, ale mimo wszystko monitor monitorować Proces. W odróżnieniu od WARTO powiedzieć ginekologowi, ABY z powodu braku powikłań.

      
brak komentarzy

Dziekuje Twój komentarz po SIĘ PO weryfikacji.
dodaj komentarz

Najgorętsze Dyskusje
CZY JEST możliwość ciąża po aborcji Medycznej?
Dzień dobry. Chcesz się dowiedzieć czegoś o moich doświadczeniach z MA. Ma zrobiła 5 tygodni. Tydzień po tym idzie Lekarza, lekarz powiedział, Ze wszystko jest w porządku ...
Odcinek opóźnień miesiączki
Mam 7 Tydzień. Dla Mnie 34. Pierwsze dziecko urodziło SIĘ 9 lat Temu. Pierwszych pierwszych pierwszych owny owny owny
Ciąża podczas przyjmowania pigułek antykoncepcyjnych: Jakieś JEST prawdopodobieństwo?
Cześć, powiedz mi, PROSZĘ. Po certyfikacie LUB akci seksualnym Mój partner u Mnie skończył I Gdzie w godzine wypił tabletkę 20. Wypiłem kurs 7 ...
CZY mozna palic Kobiety wagowo Ciąża? CZY musisz rzucać?
Dobra pora Dnia! Dziewczyny Ooi, Tydzień Temu dowiedziałem SIĘ, ZE jestem w ciąży, ABY byl szok, ponieważ Mój Mąż i ja próbowaliśmy dostać Pół Roku ja naprawde chcemy ...