Po co być przygotowanym po narodzinach dziecka

Po pijaństwie. Zaopiekujesz SIĘ dzieckiem, wykorzystując dodatkowo bedziesz chciał zadbać o Siebie - przejrzyj POWRÓT DO ZDROWIA PO, narodzinach.

Odzyskiwanie po porodzie Jest to może Okres Kobieta.

...

Normalne sceny czasowe zdrowienia

Utrata wagi, Jakie są proste recepty? Długa laktacja, większa aktywność ruchowa i spożywanie Płynów zrobić picia Wagowo celu pobudzenia układu moczowego (często Dodatkowe kilogramy na oznaki obrzęku), prawidłowej, zdrowej diety i umiarkowanej.

Prawidłowe odżywianie, O dziwo, powinno być umiarkowane i naturalne.

Łatwiej JEST powiedzieć, Które pokarmy powinny Być wyłączone z codziennej diety poporodowej: wszystko mocne (JAK kawa i naturalnie alkohol) solone, Palone i wędzone, rowniez posiłki smażone podlegają ograniczeniom.

Powyższą Liste należy ściśle przestrzegać w pierwszych dniach po urodzeniu Dziecka. Zaleca się również ćwhouettes oddzielnych posiłków.

Szwy poporodowe, Nie ma dla Nich Podstawowej Opieki, ale muszą Być przestrzegane Proste "Zasady BEZPIECZEŃSTWA", ABY Szwy SIĘ Nie rozdzieliły: przyjmuj jedzenie stojące LUB leżące, pożądane JEST rowniez Karmienie Dziecka wag pozycji leżącej.

Nie należy podnosić Wagi i ogólnie podejmować Aktywnej Aktywności Fizycznej; Nie należy Też Tego SIĘ znajdować na ciężkim wózku, jeśli Masz DOSC Dużej płac.

Cesarskie cięcie, Nie kazda ciąża MA MIEJSCE bez komplikacji, A czasami cesarskie cięcie JEST najlepszym sposobem na to, by Przeróbki Uprawniona byl najbardziej Bezpieczny dla dziecka.

Matki potrzebują wyzdrowienia po cięciu Cesarskim, Które polega na przebywaniu na oddziale intensywnej Terapii i Specjalnych terapeutycznych aktywnościach fizycznych.

Rozciąganie po porodzie jest normalne

Rozciąganie, Kazda KOBIETA Chce Być Atrakcyjna I Mieć Piekna, podobną zrobić oczu Figury. Jako OPCJA prewencyjna istnieje tak zwany "bandaż przedporodowy", Który moze Mieć ograniczenia.

Wnioski również "bandaż poporodowy„Zaleca SIĘ Mieć Proste ćwiczenia fizyczne Ståle, mające na celu prace z mięśniami udowymi i mięśniami brzucha.

Życie seksualne, Nie ma żadnych ograniczeń w odbiorze osobistym. Zasadniczo Wszystko zalezy od samoświadomości Kobiety - Pragnienie Aktywności seksualnej moze powrócić Bardzo Szybko, A powoli moze.

Możliwe obniżenie poziomu estrogenów w okresie poporodowym JEST, Współpracy wpływa na uwalnianie Śródka poślizgowego - z Czasem POZIOM żeńskiego hormonu stopniowo powróci zrobić Normy.

W przypadku krwawienia (Które, częściej niz Nie so prawidłowe i nieliczne) należy skontaktować SIĘ z ginekologiem. W podczas pozycjach intymności pożądane JEST, ABY na początku zachowywać ostrożność.

Nawet w życiu może może istnieć powikłania poporodowe, Nie ZAWSZE Moga Być oznakami poważnego zaniepokojenia, ale zaleca SIĘ, ABY wiedziec O Nich z góry.

Jakie są negatywne konsekwencje, zszą możesz się zmierzyć

Krwotok poporodowy, Sam z siebie jest normalne zjawisko, które działa stanie niedogodność. Jest to wydzielina krwi z resztek tkanek z macicy.

W pierwszych dniach krwawienia krwawienie JEST współmierne do miesięcznego, A przez NASTĘPNE Dwa tygodnie JEGO intensywność maleje - macica kurczy SIĘ stopniowo, A krwawienie ustanie.

Zwróć uwagę na temperaturę po urodzeniu dziecka

Temperatura, Temperatura Jako PROCES JEST kluczowym i oczywistym wskaźnikiem STANU twojego Ciała - JEGO ZMIANA JEST reakcją adaptacyjną Ciała na zmieniające SIĘ warunki środowiskowe i warunki w Ciele.

Wzrost poziomu Temperatury moze Być związany ZE zmianami na poziomie hormonów - w okresie poporodowym emisje hormonów Nie SA rzadkie.

Ponadto Wysoka gorączka Moze Być oznaka infekcji, Na Przykład Chorób zakaźnych.

Więcej informacji na temat publikacji, Jeśli temperatura wzrośnie Oblicz 37,5 stopni Celsjusza, i jeśli Tej chorobie towarzyszą Inne objawy, Które Moga Już Być charakterystyczne dla Choroby - Na Przykład nudności, wymioty, gorączka, uporczywa Utrata apetytu, Problemy ZE snem.

Depresja poporodowa, Kiedy należy do się martwić? W końcu zwykła śledziona LUB zły nastrój moze byc normalna reakcją Na Przykład, na zmianę poziomu hormonalnego.

Zwróć uwagę, jeśli:

  • zły humor od rana i "brak bezwładu, przez wstać z łóżka";
  • Rzeczy i zjawiska, ktore kiedys sprawiały przyjemność, przestały dawać przyjemność;
  • były myślą o samobójczej lub samobójczej naturze;
  • nie było udziałem motywacji do żadnej firmy;
  • zaburzenia snu i apetytu;
  • Bardzo łatwo SIĘ zmęczy i wyczerpuje - zwykły Odpoczynek Nie pomaga przywrócić Siły.

Zauważ, że Opuszczone przez nas - w przypadku możliwe Takım JEST, Ze rozwinie SIĘ Prawdziwy Zespół depresyjny, ą następnie Nie powinieneś zawahać SIĘ ZE skontaktować Specjalista o Profilu psychologicznym w celu uzyskania Porady.

Depresja JEST skutecznie leczona, czasami bez Interwencji leków farmakologicznych.

Jak przebiega okres poporodowy u kobiet

Okres poporodowy zrobić Długiego Czasu, w ktorým mozna spotkać SIE, A takze przyjemne i nieprzyjemne Zdarzenia i zjawiska.

Zamknij i Kochaj Ludzi w pobliżu, jeśli zrobić konieczne - Bieżąca i profesjonalna pomoc Pomoże ci poradzić sobie z ewentualnymi trudnościami i komplikacjami.

      
Sekcje w rubryce "Po dostawie"
Najgorętsze Dyskusje
CZY JEST możliwa ciąża po aborcji Medycznej?
Dzień dobry. Chce opowiedzieć o moich doświadczeniach z MA. Ma zrobiła 5 tygodni. Tydzień PO pójściu zrobić Lekarza, Lekarza powiedział, Ze Wszystko Jest w porządku ...
Pierwsze objawy ciąży PRZED opóźnieniem miesiączki
Mam 7 Tydzień. Dla Mnie 34. Pierwsze Dziecko urodziło SIĘ 9 lat Temu. Od pierwszych oznak ciąży PRZED opóźnieniem mozna nazwać: gwałtowny spadek ...
Ciąża podczas przyjmowania pigułek antykoncepcyjnych: Jakie JEST prawdopodobieństwo?
Cześć, powiedz mi, PROSZĘ. Po certyfikacie LUB akcie seksualnym Mój partnerem u Mnie skończył I Gdzie w godzine wypił tabletkę 20. Wypiłem kurs ... 7
CZY mozna palic Kobiety Wagowo ciąży? CZY trzeba rzucać?
Dobra pora Dnia! Dziewczyny Ooi, Tydzień Temu dowiedziałem SIĘ, ZE jestem w ciąży, ABY byl szok, ponieważ Mój Mąż i ja próbowaliśmy dostać Pół Roku ja naprawde chcemy ...