Tabele określające Płeć nienarodzonego Dziecka: Japoński i Chiński

Tabele określające płeć nienarodzonego dziecka: japoński i chiński

Rodzice zwyk pragną opis Płeć przyszłego Dziecka.

Fakt ciąży został potwierdzony, ale kim bedzie: chłopiec CZY dziewczynka? Ultradźwięki Robic wcześnie, ale chcesz wiedziec.

Dla Tych, którzy nie nie Lubia długo czekać na odpowiedz na Pytanie, został stworzony Tabela determinacji Płci przyszłe Dziecko.

...

Spis treści:

      

Starożytny Tradycyjny Stół

CO zrobić ukrycia, chińska cywilizacja JEST ŚWIETNA. Oprócz skutecznych Naturalnych leków, prochu strzelniczego i unikalnej kultury, Chińczycy wymyślili WIELE interesujących Rzeczy.

Wsród Tego JEST Tabela, ktora Moga ustalić przyszli rodzice chłopiec LUB dziewczynka Doda zrobić Rodziny. Już w starożytności zauważono, ZE Płeć Dziecka zalezy od Wieku Matki i miesiąca poczęcia.

Przez Wiele Przewodniczący szer Chiński Stół określający Płeć Dziecka powstał w wyniku Analizy i porównania wyników obserwacji i dopiero w XIV Wieku STAL SIĘ najważonem Świata.

Starożytna chińska tabela determinacji seksu

JEST reprezentowany w Tej samej formie, co tabliczka mnożenia Pionowość Rywal wiek Matki, poziomo - miesiąc poczęcia. Odpowiedź znajduje SIĘ na przecięciu Wartości "D" - dziewczynka, "M" - chłopiec.

Starożytny Chiński Stół zrobić określania Płci Dziecka mozna łatwo zweryfikować. DOSC leczy od daty Uprawniona 9 miesiecy Temu, po obliczeniu w dziesięciu sposób WIEKU Matki dowcipniś momencie poczęcia, i spojrzeć Lub zobaczyc wynik.

Należy pamiętać, že dla większej dokładności Lepiej JEST zainteresować SIĘ faktyczną dane poczęcia, od Czasu ciąży Nie ZAWSZE trwa dokladnie 9 miesiecy.

Lista rzeczy dla noworodków jesienią Ja wiesz, co powinno Być Lista Rzeczy dla noworodków jesienią? Najpierw trzeba, ABY Dziecko Nie bylo zimne.

Po przeczytaniu Tego Artykuł, sie dowiesz o przyczynach i objawach niedotlenienia u noworodków.

Dufalac dla noworodków - Jak zrobić Lektüre z linku: /novorozhdennye/lekarstva/dyufalak-dlya-novorozhdennyh.html.

      

Japoński Stół

Cywilizacja japońska JEST Nie mniej doskonała. Przodkowie samurajów Nie ZAWSZE ćwiczyli sztuki Walki. Japończycy Sa rowniez spostrzegawczy, podobnie Jak Chińczycy, stworzyli własna Tabele Płci Dziecka.

JEGO wynik JEST obliczany na podstawie zasadniczo innej Zasady, zalezy od miesiąca Uprawniona temat przyszłych Rodziców i daty poczęcia.

Tabela ta dwoch Części.

Pierwszy pozwala znaleźć całkowitą liczbę na przecięciu miesiecy URODZIN Ojca i Matki.

Drugi Na wynikowej figurze mozna znaleźć kolumnę, w ktorej znajdują SIĘ Komórki trzeba znaleźć miesiąc poczęcia Dziecko.

W porządku uwaga zostaje przeniesiona na liczbę Krzyży, Które charakteryzują prawdopodobieństwo narodzin chłopca LUB dziewczynki.

Część pierwsza:
Japoński stół do określania płci dziecka - część 1

Część druga:
Japoński stół do określania płci dziecka - część 2

na przykład, Przyszła matka urodziła SIĘ W styczniu, A Ojciec - w Marcu. Japoński Stół do określania Płci Dziecka w pierwszej Części nA skrzyżowaniu pokazuje numer 9. W Górnej Części Drugiej Części tabeli znajdujemy cyfrę 9 oraz kolumnę, w ktorej SIĘ znajduje, znajdujemy miesiąc poczęcia Dziecka, Na Przykład dyw. Naprzeciwko Tego miesiąca znajduje SIĘ WIELE Krzyży Kolumny "dziewczyną", co oznacza, že najprawdopodobniej urodzi SIĘ dziewczyną.

Starożytny STOL zrobić określania Płci Dziecka Nie podaje dokładnych Informacji, I zart ABY niemożliwe, ponieważ Trudno JEST śledzić rzeczywisty algorytm powstawania płodu, JEST Prawie niemożliwe.

Przy Pomocy Takiego kalendarza wygodnie JEST zaplanować podłogę, A Nie określić, co to bedzie dla dziecka Już poczętego.

Wynika z ABY faktu, Ze dowcipniś ciągu Roku istnieje TYLKO Jeden LUB Dwa miesiące, KIEDY prawdopodobieństwo ukształtowania określonej Płci JEST Duże.

Bez testu ciąża nie jest w ciąży lub nieJak to zrobić bez Testu, ABY ustalić, CZY jestes w ciąży CZY NIE?: Najprostsze i Najtańsze Metody określania ciąży.

Duży przyrost Masy Ciała Wagowo Czasie ciąży? Nie panikuj, czytaj. tutaj: Cała prawda o dodatkowych kilogramach W Czasie ciąży.

Prenumeruj tabel determinujących Płeć Dziecka

Recenzje tabel determinujących płeć dzieckaJeśli chodzi o Opinie i, Jak wiadomo, SA tak Samo liczni JAK LUDZIE. Niektórzy wierzą w dokładności wyników tabel, wręcz przeciwnie Inni, Widza pewien mistycyzm i podmiotowości.

Niestety dokładna Tabela określanie Płci Dziecka Nie wymyślił, ja ledwie Raz tak SIE DZIEJE, ponieważ ma wpływ Tworzenie Płeć WIELE czynników, śledzić cały dzisiejszy Nie Jest Możliwe.

Jednak gdyby Tabele Nie działały, Nie przetrwałyby zrobić dzis. Oto, Kolorado Mówią Użytkownicy:

Okazało SIĘ, ZE Nie Mamy Dzieci przez Długi Czas, ale Teraz, w końcu zdecydowaliśmy SIĘ stworzyć pełna rodzinę. Zadanie bylo następujące: Pierwsze Dziecko powinno Być chłopcem, Drugie - dziewczyną. KIEDY SIĘ znalazłem w Sieci, Mój Umysł przyłapał SIĘ na artykule, w ktorým odzwierciedlono Tabele Płci Dziecka.

Prenumeruj Były Pełne Różnych Opinii, jednak próbowałem obliczyć najbardziej prawdopodobne urodziny chłopca. Udało mi sie. Dwa lata pozniej, na Tej samej zasadzie, ja i Mój Mąż policzyliśmy optymalną datę poczęcia Dziewczyny. Dzisiaj w naszej Rodzinie żartem Dwoje Dzieci, TAK JAK chcieliśmy, Najstarszy żartem chłopcem, młodszy JEST dziewczyną. Moze NA zbieg okoliczności, moze Gdzie indziej niesklasyfikowane.
Alina

U nas urodziła SIĘ TYLKO dziewczynka zgodnie z wynikami kalendarzaDrugie Dziecko na stole powinno byc chłopcem, A właściwie NIE chłopcem.
Sergey
Chińczycy i Japończycy SA mądrzy, chociaż bardziej ufam Japończykom. Algorytm obliczeń JEST Trudne, dlatego ciężko pracował, ABY podpisać dobry, ale Chińczycy nie nie Sa Jeszcze szczególnie niepokoić. Bede planować Dzieci, Bede używał japońskiego kalendarza.
Tatiana
      

CZY widzisz niedokładności, niekompletne LUB niepoprawne informacje W biała? Czy wiesz, Jakświeszyć Artykuł?

CZY chcesz wstawiać zdjęcia na zdjęciach Temat?

Pomóż nam ulepszyć strone! Pozostaw Wiadomość ja Swoje Kontakty w komentarzach - skontaktujemy SIE Z TOBA I wspólnie poprawimy publikacje!

Komentarze: 0
 1. Elena

  Miesiąc poczęcia, ani! Mija miesiąc i ciąża JEST liczona) Należy wziąć pod uwagę. Mam troje Dzieci i wszyscy zgadzają SIĘ Przy stole)

 2. Olga

  Wedlug chińskiego stołu pierwszym dzieckiem byl chłopiec - urodziła SIĘ dziewczynka, Drugie Dziecko bylo dziewczyną - urodziła SIĘ dziewczynka. japońsku PO Wszystko na razie JEST TAKIE Samo)

 3. Munara

  Pierwsze Dziecko zbiegło SIĘ na japońskim ukradł, dziewczynka urodziła SIĘ, Drugie Dziecko pokazuje chłopca?

 4. Valentina

  Dziwne, JAK SIĘ mogłoby wydawać, ale wedlug tabel chińskich i japońskich po obliczeniach powinniśmy miec Dziewczyny. Naprawde, zgadza SIĘ, Mamy Dwie Dziewczyny! Chcemy chłopca, policzę Oba stoły tak, ABY W OBU przypadkach przypadały, mam Nadzieje, Szczęście!

 5. Marina

  A jak sprawdzić Stół za Pomocą Krzyży, Nie zrobiłem ponela

  • Serik_1976@mail.ru

   Tabelami Pod Ty Spójrz, Podaj opis.Po prostu im więcej JEST Krzyży Tym większe prawdopodobieństwo Posiadania Dziewczyny LUB chłopca

 6. Lana

  I w moim przypadku, A takze w przypadku moich Bliskich, ani Jednego zbiegów okoliczności)))

 7. Dinara

  Zgodnie z TABELA zbiegła SIĘ oo Moją corka, Tym Razem uzi Mowi 100% dziewczynka, Stół przewiduje chłopca tak Bardzo Chce syna, wierzę Tej tabeli I Nie uzi.perepraverila Wszystkich Przyjaciół oo 100% poprawne.

 8. Nigara

  Mam 2 moje Dzieci zbiegające SIĘ na japońskich tabletach. Sadzać TYM SAMYM ukradł kompleksie Przy Trzeci chłopiec, zobaczmy ... 13. Tydzień ciąży, dajemy 65% ​​chłopca

 9. Natalia

  Sprawdziłem Japoński Stół u moich dwoch sióstr, mojego Brata i moich Już narodzonych Dzieci. W 6 przypadkach, W tabeli JEST "zdefiniowana w porządku" i 1 zły Czas, ale mysle, Ze z skrętne wzgledu na Fakt, Ze JEGO siostra urodziła Się na początku miesiąca, wiec moze w miesiącu koncepcji Siostra błędnym)). Zostać wniosek: Tabela JEST prawdziwa. Radzę

Dziekuje Twój komentarz po SIĘ PO weryfikacji.
dodaj komentarz

Najgorętsze Dyskusje
CZY JEST możliwość ciąża po aborcji Medycznej?
Dzień dobry. Chcesz się dowiedzieć czegoś o moich doświadczeniach z MA. Ma zrobiła 5 tygodni. Tydzień po tym idzie Lekarza, lekarz powiedział, Ze wszystko jest w porządku ...
Odcinek opóźnień miesiączki
Mam 7 Tydzień. Dla Mnie 34. Pierwsze dziecko urodziło SIĘ 9 lat Temu. Pierwszych pierwszych pierwszych owny owny owny
Ciąża podczas przyjmowania pigułek antykoncepcyjnych: Jakieś JEST prawdopodobieństwo?
Cześć, powiedz mi, PROSZĘ. Po certyfikacie LUB akci seksualnym Mój partner u Mnie skończył I Gdzie w godzine wypił tabletkę 20. Wypiłem kurs 7 ...
CZY mozna palic Kobiety wagowo Ciąża? CZY musisz rzucać?
Dobra pora Dnia! Dziewczyny Ooi, Tydzień Temu dowiedziałem SIĘ, ZE jestem w ciąży, ABY byl szok, ponieważ Mój Mąż i ja próbowaliśmy dostać Pół Roku ja naprawde chcemy ...