Pewna definicja Płci Dziecka za Pomocą Krwi - CZY ABY możliwe?

Wieluniu mężczyzn i Kobiety, nawet PRZED planowaną ciąża, próbują "zaprogramować" SIĘ zrobić narodzin Dziecka określonej Płci, A zatem Staraja SIĘ wykonywać liczne Metody wyboru Płci Dziecka "testowane słowie słowie" przez stulecia.

...

      
Ja Prawie wszyscy rodzice SA zainteresowani Tym pytaniem - CZY mozna je wiarygodnie ustalić Płeć Dziecka w Czasie ciążyJak określić Płeć Dziecka przez krew i Jakie wyniki metodologii najczęściej pokrywają SIĘ z rzeczywistością.

Większość naszych rodaków rowniez JEST Tym zainteresowana oo Tego powodu Posag noworodka Musi koniecznie odpowiadać Płci: Dziewczyny kupują różowe Rzeczy, podczas gdy dla chłopców niebieski kolor JEST Tradycyjny.

Ale zdarzają SIĘ sytuacje, gdy rodzice Dziecka i lekarze obserwujący Rozwój ciąży naprawde muszą znać Płeć Dziecka - Niektórych Choroby dziedziczne SA przenoszone z chromosomami płciowymi.

Oczywiscie, daltonizm żartem przenoszony Z. związaną z chromosomem X, moze zrobić Być Uznané za uciążliwe w przyszłym życiu, żartem hemofilia niebezpieczny Stan, w ktorým najmniejsze krwawienie moze spowodować Śmierć Pacjenta z powodu naruszenia procesach krzepnięcia Krwi.

Jaka JEST Esencja Tej Metody?

Określanie płci dziecka za pomocą krwiMogli zrobić niedawna lekarze najprawdopodobniej określić Płeć Dziecka podczas wykonywania Drugie USG - zazwyczaj JEST przeprowadzana na 19Tydzień 22 ciąży, zrób Tego Czasu zewnetrzne narządy płciowe płodu SA w pełni ukształtowane í dobrze zobrazowane za Pomocą ultradźwięków.

CZY niedawna określenie Płci Dziecka przez krew związane wyłącznie zrobić obszaru Kompetencji specjalistów medycyny alternatywnej, Która szacuje prawdopodobieństwo Uprawniona dziewczynki LUB chłopca w oparciu o stosunek grupowych afiliacji Rodziców Lub "wyniki Odnowy Krwi".

Niemniej jednak, Dzisiaj opracowano, przebadano klinicznie i wdrożono w Praktyce Badań laboratoryjnych Metoda określania Płci Dziecka na podstawie Analizy Krwi JEGO matka.

Współczesne Metody diagnozy Moga odpowiedzieć na Pytanie - Jak najbardziej określić Płeć Dziecka przez krew wczne warunki, Chociaż JEST zrobić DOSC kosztowna przyjemność.

Ze wzgledu na ANALIZĖ skladu genetycznego Krwi Matki Już JEST Tydzień 6 mozna ustalić - kto dokladnie SIĘ urodził i psychicznie przygotowany na to.

W niektórych przypadkach TAKIE badanie powinno zostać przeprowadzone W obecności Rodziny Chorób genetycznych - oczywiscie Ich Efektywność JEST Nieco niższa (85-95%) niz Wag badaniu kosmków Łożyska, Który JEST 100% prawdopodobieństwo określa Płeć DZIECKA, ale porównywalne ryzyka.

Podczas Badania Krwi należy zebrać Niewielka ilość Krwi żylnej, Która Nie przyniesie przyszłemu matce Specjalnych nieprzyjemnych Wrażeń, podczas gdy biopsja kosmówki kosmków oo istnieje Wysokie ryzyko spontanicznej aborcji.

Dlatego lekarze zalecają genetyki, w zależności od dostępności, najpierw określić Płeć Dziecka poprzez badanie Krwi Matki I TYLKO na podstawie Tego wyniku, ABY podjąć decyzję w sprawie dalszego Potrzeby Badania Kobiety wag ciąży.

      

Istota Tej Metody JEST, Ze w ciele Kobiety Moga Być Tylko z chromosomy X, Które znajdują SIĘ mój WSZYSTKICH komórkach Ciała.

Udowodniono, že przepływ Krwi płodu i Układ krwionośny Matki SA połączone w całość Jedna, A poprzez łożysko, Które zapobiega Ich mieszaniu, Niewielka ilość płodowych (owocowych) komórek Krwi wciąż przenika.

Ta Niewielka ilość moze zostać określona poprzez Przeprowadzenie odpowiedniego Badania, oraz wykrycie chromosomu Y udowadnia, Ze przyszła matka NOSI serce chłopca.

Badanie w celu mozna wykonać od szóstego tygodnia ciążyAle wyniki Moga Być niepewne, natomiast Dziewiąty Tydzień gwarantuje uzyskanie wiarygodnych Informacji.

Nawet te Kobiety, którzy ż Tego CZY innego powodu nie nie przyjmie ultradźwięki Moga przejść tE procedurze, takze dowiedzieÄ ‡ SIĘ O Płci Ich nienarodzonego DZIECKA, JAK Každý INNY.

Jakie są jakieś Metody Inne?

Określanie płci dziecka za pomocą krwiOkreślania Płci Dziecka Z Krwi Matki żartem jednym z najbezpieczniejsze sposoby, Główna Zaleta, Która JEST Ze wczesnych etapach Realizacji, co pozwala przyszła mama, ABY myśleć o Tyma, CZY NIE zostawić Dziecka określonej Płci.

Moze ma nastąpić Nie TYLKO ZE wzgledu na Problemy zdrowotne, ciemnym piwem takze wzgledu ZE NA moralne i kulturowe, ponieważ LUDZIE Wola ORIENTALNE, Ze zostały Jeden ur Spadkobierców, przynajmniej w pierwszej kolejności.

Dlatego wyniki krwi "obywatel" określania Płci Dziecka Moze Być traktowana jedynie Jako Zabawne testyAle Kazda KOBIETA w ciąży moze prowadzić prosta ciekawość ISC í porównać wynik oo rzeczywistością.

Wsród takich Badan Specjalna popularność cieszył determinacja Płci Rh-factor Rodziców, określić stosunek Grup Krwi i oszacować Czas aktualizacji.

podczas korzystania "Rh metoda" Uważa SIĘ, Ze w przypadkach, gdy krew Rh Rodziców JEST Mecz zrobić bedzie dziewczynka, a jeśli Inna - chłopca.

podczas korzystania "Metoda krwi" Szacuje SIĘ mój Krwi w stosunku zrobić układu ABO. Jeżeli oboje;; rodzice 1 grupa - Girl 2 Girl 3 - chłopiec, 4 - chłopiec.

W przypadku Takım gdy matka i ojciec Z Przyszłości (Niezależnie OD dokładnego Wyposażenia) Grupy 1 i 2 - bedzie SIĘ chłopiec, 1 i 3 - dziewczyną, 1 i 4 - chłopiec, L 2 3 - chłopiec, 2 i 4 - dziewczyną, 3 i 4 - Boy.

      
Nie zapominaj o tym ujemny współczynnik Rh Dziecko matka i MA pozytywny moze powodować konflikt Rh, Ze Musi zostać uprzedzone i brana pod uwagę Przy planowanie ciąży.

podczas korzystania "Metoda aktualizacji krwi" uwzględniać Tradycje medycyny orientalnej, którzy uważają, Ze Jest Możliwe, ABY przewidzieć Płeć Dziecka na zmieniających SIĘ procesów Biologicznych w organizmie ludzkim w Czasie.

Istota Tej Techniki opiera SIĘ na fakcie, Ze Co 4 lata dla mężczyzn, ko 3 lata Dla kobiet JEST aktualizowana Krew i którzy w momencie poczęcia, krew bedzie "świeże", seks ı miec Dziecka.

ABY uzyskać wynik Badania, dzieli wiek Kobiety Się na 3 Wiek przyszłego Ojca na 4 lata i porównaj wyniki.

Niezawodność i informatywność Tej Metody SA zatem minimálne Nie trzeba narzucać Zbyt WIELE nadziei dla niego.

Ponadto, wskazane JEST Przy użyciu Tej Metody, ABY uwzględnić krwiodawstwa, chirurgii, ciężkich Chorób i urazów, podczas Ze Prędkość procesów regeneracyjnych w organizmie i miec wpływ na wynik.

Właściwie Praktycznie Randki Metody te mozna zweryfikować - Te pary, Które planują TYLKO Ciąża i poród, A oczekujące Dodatek zrobić Rodziny w najbliższej Przyszłości, O Tych, którzy wkrótce pojawią SIĘ wnuki. Zastanawiam SIĘ, jaki Masz wynik?

      

CZY widzisz niedokładności, niekompletne LUB niepoprawne informacje W biała? Czy wiesz, Jakświeszyć Artykuł?

CZY chcesz wstawiać zdjęcia na zdjęciach Temat?

Pomóż nam ulepszyć strone! Pozostaw Wiadomość ja Swoje Kontakty w komentarzach - skontaktujemy SIE Z TOBA I wspólnie poprawimy publikacje!

Komentarze: 0
 1. Elena

  Cześć, Chciałem napisać o moich doświadczeniach z Analiza determinacji Płci. Przekazany w Kazan DNK42, W Czasie 6 tygodni (na koncepcji) Nie stwierdzono chromosom Y (Płeć żeńska) .Szczerze mówiąc, byłem sceptycznie nastawiony, że po trzech tygodniach odezwałem SIĘ, taki sam wynik JEST. Ostatni Tydzień byl na uzi. Dziewczyną diagnozę potwierdziła.

  • liana

   Elena, cześć! Mój w Moskwie daliśmy im Samo DNA42. Zbyt WIELE SIĘ zbiegło. Dali 5700 rubli.

   • Natalie

    Cześć,
    Ty na taki czas przekazałeś? JA TEZ oddało krew w DNK42 Tylko w Nowosybirsku, Dal 8900, pilzner Krew wag Okres Moskwie wysłał wynosił 7 tygodni I 5 DNI wag USA, wyniki dziewczyne Testu, siedzę tu ZE MOŽNÁ Jeszcze zabić Czas, Mamy Trzech Synów Już :) Nie moge nawet uwierzyć, że moja córka tym razem :)

 2. Irina

  Iięcia są są wyniki dla grup 1-1,2-2,3-3,4-4 ??? Jakie rodzą się tam dzieci?
  Ogólnie mówiąc, na Rh i grupy Krwi powiem z systemem z mężem 2+ Obu wag. I według autora, moja dziewczyna będzie być) i urodzili się chłopcy. Metodą odnawianej krwi pierwszej mamy dziewczynki)
  Kombinezon, który zatrzymuje mieć lepszy, dziwaj krew. Będzie dokładniejsze. Ja bardziej niezawodny

 3. Natali

  Dziewczęta z dokładnością określają Płeć Dziecka w Czasie i przed poczęciem. https://vk.com/club76877027

 4. Anastasia

  Mamy chłopca z reanimatorem i odnową krwi! Ale już trzeci uzi mówi dziewczynę!

  • Gulshan

   Czy możesz się orientować, gdzie przeprowadziłeś analizę?

 5. Eugene

  Czynnik Rh Grupa Krwi I Metoda odnawiania Krwi to dziewczyna, moje wzięliśmy i wydaliśmy na faceta))) Nie wszyscy możecie uwierzyć)) świat)

 6. Olga

  Nie próbowaliśmy urodzić babyreens płci. z Metod Ludzi werłłni zgodziłam SIĘ na metode odnawiania Krwi. Wydaje mi się, że w tej metodzie jest zdrowy rozsądek. Aby dobrze, jeśli naprawde zdefiniuj Płeć płodu w analizie Krwi Kobiety wagę. W PORZĄDKU PIERWSZY.

Dziekuje Twój komentarz po SIĘ PO weryfikacji.
dodaj komentarz

Najgorętsze Dyskusje
CZY JEST możliwość ciąża po aborcji Medycznej?
Dzień dobry. Chcesz się dowiedzieć czegoś o moich doświadczeniach z MA. Ma zrobiła 5 tygodni. Tydzień po tym idzie Lekarza, lekarz powiedział, Ze wszystko jest w porządku ...
Odcinek opóźnień miesiączki
Mam 7 Tydzień. Dla Mnie 34. Pierwsze dziecko urodziło SIĘ 9 lat Temu. Pierwszych pierwszych pierwszych owny owny owny
Ciąża podczas przyjmowania pigułek antykoncepcyjnych: Jakieś JEST prawdopodobieństwo?
Cześć, powiedz mi, PROSZĘ. Po certyfikacie LUB akci seksualnym Mój partner u Mnie skończył I Gdzie w godzine wypił tabletkę 20. Wypiłem kurs 7 ...
CZY mozna palic Kobiety wagowo Ciąża? CZY musisz rzucać?
Dobra pora Dnia! Dziewczyny Ooi, Tydzień Temu dowiedziałem SIĘ, ZE jestem w ciąży, ABY byl szok, ponieważ Mój Mąż i ja próbowaliśmy dostać Pół Roku ja naprawde chcemy ...