Jak począć chłopca: przez owulację, przez krew, wedlug kalendarza

Niektórzy rodzice marza o córce: Łuki, Lalki, śmieszne Dziewczyny, biegnące do gry.

Inni czekają I NIE czekać, gdy Ich mieszkanie bedzie zbierać wszelkiego rodzaju samochody, Kulki, wędki í Pogodny chłopczycą bedzie tata Firma na ryby, Albo pomoc matce wnieść torby.

Pewnego dnia obudziłeś się i ustalowałeś: potrzebujemy syna. I od razu powstało pytanie, co zrobić, przez począć chłopca?

...

Spis treści:

Przez owulację

      

Czy dziecko pojawia się WIELE sztuczek, Które przyczyniają SIĘ zrobić poczęcia Dziecka oglądania Płci. Najwierniejsi do metody owulacji.

Współczesna nauka to wie mężczyźni są nosicielami chromosomów X i Y, chromosom X tylko kobietami. Sytuacja ta polega na tym, że mam na ręce kostki niosujące chromosom Y dostawy koncepcyjne chłopca.

Plemniki z chromosomem Y są szybsze, ale mniej wytrwały, W odróżnieniu od chromosomem X, ktore, przeciwnie, sa powolne, ale dłużej zachowują żywotność.

Nawożenie występ podczas owulacja - opuścić jajo do jamy brzusznej. Jeśli koncepcja została Tego samego Dnia, szanse Mieć zwinny Y spermy osiągnięciu jajo Pierwsze JEST znacznie Wyższa niz w pośpiechu chromosomu X spermy

W sposób sposób dane poczęcia chłopca w dniu owulacji lub płyty dnia po nim.

Jeśli poczęcie miało LUB MIEJSCE Dwa Trzy dni PRZED owulacją, najprawdopodobniej bedziesz Mieć corke. Należy pamiętać o Tym 48 godzin po owulacji jajo umiera, a szansa na poczęcie dziecka.

Usługodawca: Wiele sposobów na życzenia owulacji. Pomiar temperatura podstawowa i planowania akcji ci samodzielnie monitorić owulację.

Testy na owulację, sprzedany w aptece, podpowie, że zmianie w czasie 48 godzin. To zrobienie w coś równego tak że życie nie daje nam niczego.

Folikulometria - śledzi dojrzewanie i uwalnianie jaja za pomocą ultradźwięków. Instrukcja jest droga, jaki ma się znajdować, kiedy była owule.

Koncepcja krwi

Jak wyobrazić chłopca przez krew?Metodologia planowania poczêcie przez krew jest dość powszechny ze względu na swoją prostotę i dostępność.

Opiera się na tym, że Krew jest leczona odnowiona za trzy lata, a mężczyźni za kolejne lata. Krew była młodsza w późniejszej poczęcia, będzie dziesięć tętę płci.

Tylko w celu odniesienia, właśnie od młodszego pokoleniaodmawiam ochronę w tym okresie.

Na Przykład matka 25 lat, ojciec 28 25 3 * 8 = 3 + 1. Oznacza SIE, Ze krew Matki wynosi 1 rok oraz liczba sprawdź w sklepie ı miesiecy od ostatnich URODZIN. 28: 4 = 4 * 7 Oznacza SIĘ, Ze krew Ojca została odnowiona wlasnie, A JEJ wiek JEST równy liczbie dni i miesiecy od ostatnich URODZIN.

W przypadku Tym w przyszłości półtora roku ta para może wyobrazić sobie chłopców. Im szybciej doczas obliczeń, tym większeznacz.

Ale stosując tE Metode, należy pamiętać o czynnikach wpływających na przemieszczenie okresów Odnowy Krwi. Żartach zrobić darowizna Krwi, Operacja, Dużej Utrata Krwi, aborcja, poród.

Pozy i znaki ludowe

Wielka mądrość ludowa. W końcu to ona Mowi Nam WIELE sposoby pojmowania chłopca (pozy, oznaki LUDZI).

Starożytni Grecy wierzylistrona kontaktowa (pojęcie córki po lewej).

W przypadku Takım chińscy polecają podczas stosunku seksualnego przyszli rodzice chłopca kłamią głowa na Północ (dla poczęcia Dziewczyny, ABY kłamać głowa nA Południe). Jednym z najbardziej udanych postulatów poczęcia syna JEST Postawa pieska, najbardziej naturalna i fizjologiczna.

Pragnąc wyobrazić sobie chłopca, kobieta może przed strzykawką intymności z pobrać sody, Oddaje się pielęgnacji ciała, które jest coraz bardziej alkaliczne, w tym plemniki są bardziej komfortowe. Przyszły może być może pić w nocy pół szklanki bulionu Omanowy.

Promowanie z góry męskiego dziecka poradzić, przez miejsce pistolet pod łóżkiem małżeńskim, siekierą. Reguluje się do postępowania współczesnego życia, instrukcje samodzielne telefon.

Tylko uważnie obserwuj, że czegoś tak nie ma i nie przyjmując starszych dzieci. Bedziesz Mieć Nadzieje, ZE JEST przynęta na swoim miejscu budowy Budowy, I TAM OD dawna przynosiła lalkę, A Ty z powodzeniem wyobrażasz sobie Inna corke.

Niewiele, że na płęć dziecka również również nastrój rodziców w najbardziej intymnej nocy.

Jeśli Człowiek Myśli, Jak wyobrazić sobie chłopca, powinien zaopiekować SIĘ kobietą, ABY czerpać więcej przyjemności w Czasie intymności niz samej Siebie. Innymi słowy, aby począć chłopca, kobieta przym do markowania orgazmu.

      

Podobno tabela i kalendarzy

Ludzie z zamierzchłych czasów mrożono ze strzykawką. To właśnie różne narody tworząły różne kalendarze i tabele poczęcie.

Chiński kalendarz

Jak wyobrazić sobie stół dla chłopcówDziesięć z nich było po prostu bardzo popularnych. Jeśli chińscy lekarze TWIERDZA, Ze JEGO dokładność wynosi 99% i, Jak pokazuje praktyka rosyjskich Kobiet, w najlepszym razie uzasadnia oczekiwania Rodziców o 60-70%.

Elementy z tego kalendarza są bardzo łatwe. Pionowe wiek przyszłych matek w momencie poczęcia, poziom miesięcy poczęcia. Ich na skrzyżowaniu litera "M" - w Tym miesiącu Mozesz wyobrazić sobie chłopca LUB "D" - w Tym miesiącu możliwa JEST koncepcja dziewczynki.

Jeśli nadal zdecydowałeś się skorzystać z tej metody, Lepiej wybrać dla koncepcji Dziecka pożądanej Płci Cykl, Który mieści SIĘ W ciągu Jednego miesiąca kalendarzowego. Poprawisz efektywność tej metodologii planowania.

Japoński kalendarz

Rozpoznawanie kwiatów. Składa się z rodziny tabel.

W pierwszej tabeli w pionie kończy się czas urodzenia matki, wzdłuż horyzontu ojca. Na ich routowaniu wizualne figurę.

Pamiętając tęczęścią się w miejscu i rozgrzewając przy stolew liście wyszedł wybrać miesiąc poczęcia. Następnie, w dwoch środkowych kolumnach liczby mnogiej gwiazd, określ prawdopodobieństwo poczęcia Dziecka, którego Płeć w Tyma miesiącu JEST największa.

Bierzemy pod uwagę cykl księżycowy

Nie zostawaj w tyle za mędrcami ze wschodu i starożytnej Rosji. Miał własny system planowania podłóg. Zostało do wziętych pod uwagę cykl jest podobny do cyklu księżycowego, a każda kobieta ma "wewnętrzny księżyc".

Księżyc w nowiu do okresu krytycznych dni. Stosunki małżeńskie w tym okresie są pozwolione. Okres stały tydzień.

"Moon Road" nazwano okresem od 11 do 17 dni cyklu. Jest naj najmądrzejszym Okres na poczęcie.

Twój piękny wygląd - Rozhanosy. I Stad, Pod Ochrona którego Z7 Rozhanitów byl swira poczęcia, zależało zrobić OD TEGO, kto SIĘ urodził.

Dni poczęcia Dziecka każdej Płci w kalendarzu Słowiańskim naprzemiennie11-dniowy chłopiec, 12 dziewczynek, 13 dziewczynek, 14 chłopców, 15 dziewczynek, 16 chłopców, 17 - dziewczyn.

Od 18 do 21 dnia na temat abstynencji od intymności, aby potomstwo rodziło się zdrowe. Po 21 blisko czasu nadchodzącej bezpiecznej miłości.

W czasie ich pobytu już się dzieje kobietę. Napięcia, ekologia, odżywianie zmieniają Naturalne funkcjonowanie dłonicego Ciała.

Inna metoda określania dni, aby począć chłopca - numeryczne.

] Wiek Wiek jest dziwnyNa Przykład 27 LAT wtedy chłopiec Musi wystartować nawet w miesiącach: lutym, kwietniu, czerwcu, sierpniu, październiku, grudniu.

Jeśli wiek myszy jest równy, Przeciwnie, najprawdopodobniej wyobrazić sobie chłopca w styczniu Marcu, Maju, lipcu, wrześniu, listopadzie zrobić Znaczy w dziwnych.

Ponadto taki ja JEST starszy od Matki, Prawdopodobieństwo uprawnione pierworodnego chłopca JEST Wyższe niz u dziewcząt. Jeśli KOBIETA JEST Pewna Siebie, energiczna, najprawdopodobniej bedzie matka swoim syna.

Dieta specjalna

Jak począć chłopca przez owulacjęPonieważ zasoby Matki dotyczące rodzenia i wychowania męskiego Dziecka SA większe, dobrze odżywione Więcej niż rodząca chłopcówNiz Kobiety, ktorých dieta JEST Ograniczona.

Przez Długi Czas JEST Znana metoda Planowania Płci przyszłego Dziecka Przy Pomocy Dieta przygotowawczych.

Metoda ta opiera na fakcie SIE, ZE mikroelementy wchodzące Do Produktów wpływają na strukturę biochemiczna jaj, zapewniając Największe prawdopodobieństwo penetracji plemników przez chromosom X LUB Y.

Poczęcie Dziecka Płci męskiej faworyzuje żywność zawierającą jony potas ja soduI praktycznie bez jonów magnez ja wapń.

TAKIE produkty obejmujące: Konserwy ogórki, ziemniaki, Białka jaj, grzyby, ryżKiełbasa, fasola, ryby.

WARTo Jeść owoce i Napoje brzoskwinie, banany, suszone śliwki, dane, Soki, wodorowęglanowe Wody Mineralne, Herbaty. Co robić dobrze Sól.

Ogranicz mleko, pod fasola, orzechy, czekolada, kakao, Pieczenie, Które obejmuje mleko ja jajka, surowy KapustaZielona sałata. Owoce morza, Mineralne Wody wapniowe Nie SA zalecane.

Ta dieta powinna Być przestrzegana Cztery miesiące PRZED poczęciem. Ciąg anuluj Katalog.

Najdokładniejsza metoda

Jeśli Płeć Dziecka JEST powiązana z przeniesieniem kosztów dziedzicznych, Związany z płcią, A celem poczęcia JEST chłopiec - narodziny Zdrowego Dziecka bez przejawów ciężkich Chorób dziedzicznych, wARTo odwołać SIĘ zrobić zapłodnienie in vitro.

Eksperci Beda wybierać plemniki z chromosomami Y nawozić je komórkami jajowymi i wszczepić zarodek Matki. Metoda O JEST BARDZO do wysokim prawdopodobieństwie Uprawniona DZIECKA pożądanej Płci (okolo 80%). Łatwiej JEST dostaw chłopaka niz dziewczyne.

Droga JEST drogaI CZY wARTo SIĘ zrobić Tego uciekać, jeśli Nie ma zagrożenia dla Życia i Zdrowia potomstwa, to zalezy OD CIEBIE.

      

Po dodaniu rozwiązania Listy koncepcji pojmowania chłopca, mały ezoteryzm, Zgodnie Z Luula Viilma za synonim zaczyna człowieka, Który Chce udowodnić SWOJĄ wartość, JAK TY. U mniej pewnych Siebie mężczyzn Szansa na poczęcie chłopca JEST większa niz Tych, którzy Să Zbyt dumni Ż Siebie.

Syn dodać mężczyznę z Dumy. Pewny Siebie Człowiek nie nie potrzebuje dodatkowej dumy. Dowiedz się więcej o tej samej stronie. ABY począć syna dla Ojca kilku córek, powinieneś przemyśleć sobie O SWOJĄ OPINIE.

Znajomy psycholog okołoporodowy twierdzi, ZE PRZED poczęciem MOŽNÁ "negocjować" i zaprosić Dziecko na właściwa Płeć.

Inna Opinia JEST taka, Ze Dziecko należy prosić o wode. Przy stawie powinieneś powiedzieć, Ze prosisz o pomoc w poczęciu chłopca.

Zwróćmy się do astrologii

Aby począć chłopca przez znak zodiakuJEST TAKIE MIEJSCE astrologiczny sposób planowanie Płci pierworodnych. Znaki zodiaku SA podzielone na mężczyznę i kobiety.

Baran, Bliźnięta, Lew, Waga, Strzelec, Wodnik - Znaki męskie. Byk, Rak, Panna, Skorpion, Koziorożec, Ryby - Postacie kobiece.

Kobietą z męskim szyldem Jako pierwsza poczęła chłopca z żeńskim znakiem i odwrotnie. Jeśli matka żeńskiego znakówů zodiaku Chce Być wiec pierwszym, Który pojmie chłopca Bliskość należy zaplanować tak, ABY Dziecko urodziło SIĘ męskim znakiem zodiaku.

Na Przykład, jeśli matka JEST Scorpio rzekoma Płeć Dziecka Gemini. Narodziny Gemini w horoskopie OD 21 maja zrobić 21 czerwca. To Jest OPCJA, JAK począć chłopca - do intymności z góry bez Zabezpieczenia kapsułę Koniec Września - Początek października, przez Pierwsze 9 miesiecy PRZED planowanym urodzeniem.

Wsród seri Zestaw Metod Planowania Płci Nie ma Takiego, Który kontrola 100% trafienia, Jak dokladnie począć chłopca.

Jedna para údaje SIĘ wyobrazić chłopca, obliczając Czas Planowania ciąży Za Pomocą Krwi. Inni zabierają syna z domu macierzyńskiego, poczętego liczeniem na chińskie LUB Japońskie stoły.

Jeszcze inne urządzenia stosują SIĘ zrobić. Czwarty mial Szczęście, o Siekiera, umieszczona poduszka pod, zwabiła następcę.

Ale jeśli Nagle po Wszystkich obliczeniach zamiast długo oczekiwany solidnej kolegi chłopca, którego przyprowadzisz zrobić domu mały cud w różowej kopercie, ZE JEST Chyba SIĘ okazja zrobić smutku? Poczęcie i Narodzenie Dziecka Nie SA daremne, Zwane sakramentami.

I SA Wyższe Moce, ktorým Dana żartem Wiedza, Ze dziesięciu dzieciak żartem najbardziej potrzebny. Czy dziesięciu okruch - Odbicie twojej miłości dla Siebie nawzajem.

Psychologowie okołoporodowi wierzą w celu PRZED poczęciem Mozesz marzyć o dziecku określonej Płci. Po zapłodnieniu Nie należy Tego Robić, Ponieważ Dziecko rosnące wewnątrz Matki odczuwa JEJ nastrój i Bardzo Ważne JEST, ABY byl pożądany.

Komentarz eksperta

Sergey Yuryevich BuyanovSkomentuj Materiał Sergey Yuryevich Bujanow, Ginekolog-położnik, kierownik Wydziału położniczego, lekarz pierwszej kategorii Dodaj prod. Znajomość zajęć z dostępną praktyką medycyny ma 16 lat.

Więcej informacji o mieszkańach możesz znaleźć tutaj.

Zrozumiałe JEST Pragnienie złożone Rodziców, przez urodzili chłopca. Tylko Czlowiek żart Wagowo powyżej tygodnia kontynuować wyścig. Dziewczyną, nawet jeśli zostawisz Swoje Nazwisko, w każdym razie wnuki Beda należeć zrobić innego rodzaju, ABY powiedzieć, ZE NIE MA feministki. Dlatego od dawna poszukiwali LUDZIE DRÓG, A nawet opracowali Metody poczęcia płodu męskiego.

Umieszczenie męskiej odzieży Lub Narzędzi, A takze Broni pod materacem Lub PODUSZKA - na dzialanie psychologiczne JEST Podobné zrobić samozadowolenia i nic więcej. Zmianą postawy Jakoś nie nie dał pożądanego rezultatu. Liczenie włożyć kalendarzy: Od starożytnego Egiptu i plemienia Majów JEST niczym innym Jak egzotycznym. Być moze aktowi seksualnemu towarzyszyć Beda Dodatkowe doznania, ale nic więcej.

Starożytne wierzenia Nie Stały SIĘ legendami. Nie ma wzmianki, nawet w legendach Różnych Narodów, ZE Niektórych Król Wojownik, Mistrz Wszystkich Branz, Wielki mędrzec został pomyślany jakis niezwykły sposób.

Czas Płynie, zmieniają SIĘ epoki, Rewolucje MAJA MIEJSCE, A LUDZIE chcą Tego samego - Proces regulują przyrostu naturalnego. Nie pozostawaj w tyle za tymi aspiracjami naukowymi i medycznymi kadrami i pseudonaukowymi.

Rozwój genetyki z jednej strony postawił wszystko na swoim miejscu budowy. Z Drugiej strony dodała nowe sposoby Rozwiązania Problemu koncepcji chłopca. Jeśli X i Y chromosomy w plemnikach, wiec Dlaczego nie zrobić zapłodnionej Komórki niosące TYLKO męski?

Stad pojawiły SIĘ Nowe Możliwości szarlatanerii. Najnowocześniejszy z Nich na ECO. JEST Jasne, ZE lekarz pobiera sperme i wstrzykuje JA zrobić Komórki jajowej. Wszystko jest proste I Jasne dla każdej osoby W skład. Wystarczy wziąć sperme zawierającą chromosom gamety, A koncepcja chłopca JEST gwarantowana!

      

Tylko kłopot polega na Tym, Ze mozna ustalić, Który chromosom Płci w plemniku zabija TYLKO komórkę. Proces Plemniki kolchicyny - Specjalny trucizna komórek, Które zawiesza SIĘ W podziale rdzenia etapie - i zobaczyc pod mikroskopem elektronowym. Mozesz wiec kropicować "męska" komórkę. ALE ABY sperme ożywić po takiej manipulacji, niestety, JEST zrobić niemożliwe. Analiza nasienia dawcy kilka milionów plemników wybierane SA przez najbardziej Aktywny, A Nie Faktu, ZE SA Jeden "żeński". Tak wiec, Zapłodnienie in vitro, niestety, Nie rozwiązuje problemu.

Nie TYLKO do, Rozwój płodu Dziecka zrobić SIĘ Rozdrobnione SI Ro. Nie mozna sie napisac CZY Dziewczyny. Dopiero w ten sposób SIĘ różnicowanie na organyów płodowych.

W przypadku Takım Obecność chromosomu Y Nie ZAWSZE gwarantuje Rozwój płodu zgodnie z typem męskim. Jeśli istnieje w krótkim ramieniu chromosomu genu Odpowiedzialnego za rozwoj męskiego wzorca - bedzie chłopiec. Jeśli Dziesięć Nie istnieje gen, płód rozwija sie zgodnie Z typem żeńskim - XXU Lub X0. Klinefeltera LUB Zespół Turnera, Odpowiednio.

Wpływ Różnych kolorów: Chemicznych, fizycznych, promieniowaniaProgram Prowadzi TYLKO zrobić brzydoty płodu.Dlatego Planowania genetycznego dla Płci Dziecka NIE JEST mile widziany.

Jedyne, co Mogli zrobić planujący, płodność, bylo określić Płeć przyjęcia Dziecka 6 tygodni zrobić 12 tygodni ciąża. Zidentowal, kto JEST w ogniu Matki. Potem zaproponowali aborcję, jeśli dziewczyną Nie byla potrzebna. Ale taka gwarancja JEST, ZE NASTĘPNE Dziecko bedzie chłopcem, Nikt Nie dal. dalo NIE robić GWARANCJI, ZE PO aborcji mozna począć. I jesteś tajny Program został zamknięty.

Teoria odnowienia Krwi Glebę MA, ponieważ Średniej Długość Życia krwinek Czerwonych wynosi 120 DNI. ale Nie Znaczy SIĘ, že za 120 dni Absolutnie Cala krew powyżej tygodnia SIE mloda! Jedna czerwona komórka Krwi SIĘ Dziś zmienia, A druga w miesiąc.

A jednak szanse na poczęcie chłopca. Wędkarnia Badań statystycznych o skali Bu globalnej, Kobiety oo Druga Grupy Krwi rodzą Dzieci Tej samej Płci. Tak tak się dziękuję na Trzy LUB Cztery porody.

Wtedy Sytuacja zmienia SIĘ: KOBIETA zaczyna rodzić Dzieci Płci przeciwnej. Pod warunkiem, Ze Nie ma aborcji. Ta Ścieżka Nie JEST najłatwiejsza i nie nie JEST udowodniona dla Wszystkich (Tylko z Grupy Krwi A), Ale JEST aby usunąć Jeden na Dzień kobieta.

      

CZY widzisz niedokładności, niekompletne LUB niepoprawne informacje W biała? Czy wiesz, Jakświeszyć Artykuł?

CZY chcesz wstawiać zdjęcia na zdjęciach Temat?

Pomóż nam ulepszyć strone! Pozostaw Wiadomość ja Swoje Kontakty w komentarzach - skontaktujemy SIE Z TOBA I wspólnie poprawimy publikacje!

Komentarze: 30
 1. Lusine

  Urodziłem się w dniu 06/13/1986 mąż 21.02.1976 r. Mamy dwie wersje języeczne synów, powiedz mi, KIEDY począć.

 2. nina

  Cześć mojemu mężowi 04/04/1981. I MAM 27.01.1986g. Chcemy chłopca w 2017 Roku. Miej

 3. Kocha

  Moja Żona MA 18 maja 1984 r., Mam 25 maja 1982 r. Mamy Dziewczyny Randki. Chcemy syna, Nie mogliśmy zliczyć, jeśli nie nie zrobić JEST DLA CIEBIE Trudne, chcemy począć w listopadzie 2016 r.? prosze

 4. Olya

  Cześć Wszystkim! Mój Mąż jest podłączony do syna. Spal mnie zobaczy ... Do dnia wywołania TE strone http://genderkids.ru/kak-zachat-malchika/ Ja poprosiłam Mnie o przeczytanie. Oczywiscie, NIE OD razu, ale wciąż znalazłem Czas nd Spojrzenie. Oczywiscie takze innych Metod szukałem w internecie, ale zdecydowałem SIĘ zrobić zrobić, ponieważ JEST Ono naukowo uzasadnione, w przeciwieństwie na pewno chodziło o innych znanych. Najtrudniej bylo poczekać, AZ Cykl SIĘ ustabilizuje, A poczułem KIEDY, ZE WSZYSTKO Idzie zgodnie z planem, zamówiłem USLUGE. Odpowiedział w ciągu godziny! Teraz ja jestem Szczęśliwy wag dekrecie, Mój Mąż JEST Szczęśliwy, szaleńczo!

 5. Vitalina

  O zaufaniu Matki))) Byłam Pewna, ZE nosiłam chłopca, AZ zrobić 20 tygodni nazywano brzucha Slavik))) i Alicja urodziła SIĘ)))

 6. Katiusza

  Cześć, Chce podzielić SIĘ zupełnie nowa metoda poczęcia Dziecka Płci, którego pragniesz z prawdopodobieństwem 99%! Początkowo byla sceptyczna, ale okazało SIĘ, ZE JEST natura tak złożona, ja Polska Moga powinny byc Planowane. W Dziesięć sposób udało nam SIE wyobrazić sobie chłopca - genderkids.ru

 7. pigwa

  Marina dziękuję za radę!

 8. pigwa

  Mam 2 Księżniczki, chciałem chłopca, CZY mozesz liczyć? Obie Dziewczyny urodziły SIĘ z Pomocą cesarskiego cięcia. 30.01.1987 Mój Mąż i 04.03.1986, mam. Z góry dziękuję!

  • Katarzyna

   Trudno JEST BARDZO CI liczyć oczywiscie w dniu URODZIN, MOGE poradzić C przeczytać Artykuł o planowaniu chłopca w tabelach Planowania Płci Dziecka /planirovanie/pol/tablitsy-opredeleniya-pola-budushhego-rebenka.html Ponieważ tak naprawde Nie wierzę wagowych zrobić, Ze Sam mozesz zaplanować Płeć Dziecka, Masz Nadzieje, Ze BOG przyśle CI chłopca i Wszystko SIĘ DLA CIEBIE okaże

  • Marina

   MOGE powiedzieć, Ze najbardziej wiarygodnym sposobem na uzyskanie chłopca JEST Wykonanie IVF Który pozwala Prawie W 100% wybrać Płeć Dziecka LUB Jeszcze dokładniej, zabrać recepcjonistkę. Wedlug dat narodzin Trudno powiedzieć, z Tego Wszystkiego Wszystko zalezy Bardzo Malo.

 9. Alain

  Z duzym prawdopodobieństwem mozesz Mieć chłopca. Ale opierając SIĘ NA Tylko z dacie Urodzenia Rodziców, Trudno JEST obliczyć wymaganą datę poczęcia i na pewno określić Płeć nienarodzonego Dziecka.

 10. zulihan

  Mąż zrobić Czerwiec 1985 Roku, jestem październik 1985. Narodziny 2008 2011 2014 NA WSZYSTKIE Dziewczyny. Chcemy syna, Nie mogliśmy zliczyć, jeśli nie nie zrobić JEST DLA CIEBIE Trudne, chcemy począć w styczniu 2016 r.?

 11. Elena

  Dobry wieczór! Mój Mąż i ja chcemy chłopca. Mam 22 lata, Pełne Mój Mąż MA 24 lata. Dany startup ostatniego miesiąca do 11 Sierpnia. Cykl miesiączkowy wynosi 33, 33, 31, 44, 27, 32, 52, 33 CZY mozesz powiedzieć, co miesiąc (przerwa w miesiącu) JEST najbardziej odpowiednia dla chłopca? Z góry dziękuję!

 12. Ludmiła

  Koncepcja Krwi JEST sprawdzona metoda. Działa na Wszystkich 99, 9 Procent.Sprawdziłem Wszystkich moich krewnych i Przyjaciół. Znam TE metode od dawna. Mam jedno dziecko Ja Nadal Nie wiedzieć, jaki bedzie zrobić Seks. Drugie, chcialbym, byłoby również Płci.

  • Zhanar

   Witaj, jeśli Nie Jest mi Trudno policzyć Mnie, moja zona 27.11.1985 Pensjonat Moj maz wagowo dniu 26.06.1975. Sa 2 Corki, Które chcą Mieć Dziecko?

 13. Valery

  Zajmuję SIĘ sezonaniem Płci Dzieci PRZED urodzeniem. Angażuję SIĘ zawodowo. Hasło Płeć zdjęcia Rodziców. Tego zrobić VKontakte, mam grupe. Nie podam linku - instytucje zbanowane. Szukaj Shushakova Valery'ego. Najpierw jestem na Liście. Lub pośrednictwem Po pobranie społeczności. Grupa nazywa się "Płeć Dziecka przez ZDJĘcia Rodziców". Kto rodzi, že by niemożliwe, PROSZĘ Nie przeszkadzać

  • C4ACTbE

   Tylko zdanie zbiegł SIĘ Z 1 kwietnia! Z powodzeniem żartowałem)
   Szczególnie dla nich - kto nie wierzy - mija.
   Zastanawiam SIĘ: Nie kto JEST gotowy dawać pieniędzy i Być loh - przejść Apartament obok.

   Początkowo zgadnij, po prostu odgadnij Płeć szansą Dziecka na 50%! Pomyśl o Tym!
   Na Tym i zbudował Randki kalendarze i odgadywacze, predyktory Seksu.

   • Inteligentny

    Tak, Płeć ZDJĘCIA - ABY z pewnością okrutne, bggg =)) 1 kwietnia, Chłopaki =)

 14. Olesya

  Uważam Też, Ze Nie ma w 100% algorymiedzy Planowania Płciątego Dziecka. Zdecydowano z góry. Za pierwszym Razem zaszłam w ciążę dokladnie w dniu owulacji, wiec spodziewaliśmy SIE, Ze urodzi SIE chłopiec, i okazało SIE, Ze Wszystko zdaje SIE zbiegać z metoda Planowania owulacji. Ale za drugim Razem, gdy zaszłam w ciążę w 21 dniu cyklu, A owulacja byłą w dniu 20, byłam Prawie Pewna, Ze Znowu Czekam na mojego syna, ale urodziła SIĘ moja córka. Przy użyciu Teraz Nie ufam Tej metodzie Planowania.

 15. Elvira

  Nie wierzę, szczerze, ZE mozesz zaplanować podłogę.Mam Wieluniu Przyjaciół próbowało na Różne sposoby zrobić, ABY I NIC! DLA MNIE JEST zrobić do Z Tej samej opery, gdy KOBIETA twierdzi, ZE wie, ZE MA chłopaka LUB dziewczyne w brzuchu. Ona czuje! W 90% przypadków, w Mojej Pamięci i uczucie JEST zwodnicze.

  • Chiaku

   Wiec co robisz na Tej Stronie ?????? !!

  • Masza

   Byłem pewien, ZE TA dziewczyną chłopak ... - TA dziewczyna. I okazało o się.) Prawdopodobnie miało szczescie))

Dziekuje Twój komentarz po SIĘ PO weryfikacji.
dodaj komentarz

Najgorętsze Dyskusje
CZY JEST możliwość ciąża po aborcji Medycznej?
Dzień dobry. Chcesz się dowiedzieć czegoś o moich doświadczeniach z MA. Ma zrobiła 5 tygodni. Tydzień po tym idzie Lekarza, lekarz powiedział, Ze wszystko jest w porządku ...
Odcinek opóźnień miesiączki
Mam 7 Tydzień. Dla Mnie 34. Pierwsze dziecko urodziło SIĘ 9 lat Temu. Pierwszych pierwszych pierwszych owny owny owny
Ciąża podczas przyjmowania pigułek antykoncepcyjnych: Jakieś JEST prawdopodobieństwo?
Cześć, powiedz mi, proszę.Po certyfikacie LUB akcie seksualnym Mój partnerem u Mnie skończył I Gdzie w godzine wypił tabletkę 20. Wypiłem kurs ... 7
CZY mozna palic Kobiety wagowo Ciąża? CZY musisz rzucać?
Dobra pora Dnia! Dziewczyny Ooi, Tydzień Temu dowiedziałem SIĘ, ZE jestem w ciąży, ABY byl szok, ponieważ Mój Mąż i ja próbowaliśmy dostać Pół Roku ja naprawde chcemy ...