Tajemnice podwójnego Szczęścia: jak wyobrazić Bliźnięta chłopców LUB dziewcząt?

Jak wyobrazić bliźnięta: tajemnice i sposoby

W praktyce tylko jedno pragnienie zostania rodzicem bliźniąt nie wystarczy. Osiągnięcie pożądanego celu nie jest łatwe. W końcu według statystyk otacza tylko bliźniaki w jednym z 80 nazw ciąża.

Teraz bliży się rodzić się znowu. Wynika do głównych z faktu, żeZE WIELE Kobiet zaczyna SIĘ wczesna kontrolę W W i inne leki hormonalne LUB leczeniu niepłodności, stosując leki, ktore pobudzają jajniki zrobić pracy ı przyczynić SIE zrobić poczęcia.

...

Spis treści:

Jeśli sprawa należy zrobić Tej Listy mozna żywić Nadzieje, Ze wkrótce urodzi bliźniaki.

Kim jesteś bliźniaki?

Twins - to są niepoważne dzieci. Ciąża ta występuje Przy równoczesnym zapłodnieniu dwoch jaj różnymi plemnikami. Każdy płód powstaje w osobowym łożysku.

Bliźłopać się być może lub coś innego. To samo dotyczy seksu.

Naukowcy wykazały, ZE predyspozycja zrobić narodzin bliźniąt SA przekazywane genetycznie przez linie Matki.

      
Prawdopodobieństwo poczęcia bliźniąt JEST 3 razy większe niz poczęcie bliźniąt.Zauważono rowniez, Ze bliźniętami częściej rodzą SIĘ U Starszych Kobiet.

W wieku 20-30 lat przyszła matka ma 3% szansy brakujesz w wyobraźni sobie bliźnięta w ten sposób. w wieku 30-40 lat szanse te przymierzyć 6%.

Z Każdą Kolejna ciąża wzrasta rowniez możliwość poczęcia bliźniąt, ponieważ w większości przypadków towarzyszy JEJ narodziny Dziecka przybranie na wadze. Kobiety O Małym nadmiarze Masy Ciała, sa bardziej skłonne zrobić zajścia wagowo oo ciążę bliźniętami.

Ponadto, zgodnie Z wynikami Badan, Matki karmiące piersią i Które Zajda w ciążę w okresie Tyma, częściej wyobrażają sobie bliźniąt.

Jak możesz wyobrazić bliźnięta?

Jak naturalnie wyobrazić sobie bliźniętaNajłatwiej wyobrazić sobie Dwojak JEST dla Mieszkańców Bliskiego Wschodu i Afrykanów. Ważny czas Przyjęcia bliźniaków JEST czynników geograficzny.

na przykład W miejscowości Kopan (Karpaty) przez 50 lata urodziło Się 54 pary Różnych Stronie stronie dzieci. Mieszkańcy Wioski TWIERDZA, ZE wynika zrobić Z uzdrawiającego Źródła Wodami WAG wiosce. Aby na warunkach wolnychkorzystać warunki dokonać narodzin bliźniąt.

Dlatego Wieluniu Ludzi, którzy chcą zostać podwójnie szczęśliwymi rodzicami, údaje SIĘ zrobić Tego Źródła. Niektórym parom udało SIĘ wyobrazić Bliźnięta PO Podróży zrobić Tego magicznego MIEJSCA.

W regionie Rostov, w miejscowości Denisovka również odnotowano niesamowite zjawiska. Tam na każdym 500 osób przypada 19 par bliźniąt. Wpływa na to płodny grunt.

Lokalni mieszkańcy TWIERDZA, ZE Wiedza, Jak zajść w ciążę oo bliźniętami. Ich zdaniem, nawet będąc w Tej wiosce, MAZ í zona Beda Mogli jednocześnie począć Dwoje Dzieci.

      

Sztuczne zapłodnienie i bliźniaki

Lekarze wiedzy o sekretach poczęcia królików. Metoda IVF, jak nic innego, zmie się do ich narodzin.

W sklepie tej tej metodzie w tym samym czasie zapładnia się kilka jaj, małe są przesłuchane do kobiety. Prawdopodobieństwo, że w tym przypadku urodzi się dwoje dzieci jest bardzo duże.

Jak wyobrazić bliźnięta w lecie sposób?

Jak wyobrazić bliźnięta w naturalny sposób?Jeśli naprawde chcesz urodzić Bliźnięta, ale IVF Dla Ciebie Nie JEST ORYGINALNA METODA, skonsultuj się z genetykiem. Powie Ci, jak wydarzenie swoje marzenie.

Przed pójściem do lekarza Poznaj Randki:: Informacje o swojej Rodzinie, przerzuć historie Choroby (swojego i Meža), A następnie Przejdź do wykwalifikowanej Porady.

Najprawdopodobniej wśród zaleceń obowiązkowych na tę dzienne spożycie kwas foliowy, który chciał otrzymać na kilka tygodni przed planowaną datą zaplacji.

Ponadto, za radą lekarza rzuć palenie I przestań pić Napoje alkoholowe.Produkty mleczne powinny dominować wagowo diecie.

Kilka miesięcy przed poczęciem urozmaicić codzienne menu posiłków, Które stymuluje funkcje jajników i które się używa pracy owulacja.

Aby całe ziarno, orzechy włoskieKurczak jajka.

Jak wyobrazić bliźnięta z dziewczynami?

Jak wyobrazić bliźnięta z dziewczynami?KIEDY bliźniaczki poczniesz, Poza, w ktorej SIĘ kochasz, JEST Bardzo Ważne. Lepiej odmówić w tym przypadku głębokiej penetracji. Pozycja misjonarska jest bardziej odpowiednia.

rowniez Skorzystaj z bóstwa, co zasilają na poczęcie dziewcząt. W codziennej diecie powinien zawierać cukier, kochanie, przyprawy, pachnące zioła, dżemy. Podejrzane, gotowe do zębów produktów.

Inna metoda jest skonstruowana o teorii młodzieńczej krwi. Ogólne działanie się, że czynnik się determinuje płeć dziecka.

od Krew kobiety jest odnawiana co trzy lata, co współ czterech, Należy liczyć, co zaczyna SIĘ od ostatniej dużej utraty Krwi: Operacji, aborcji, porodu.

W zależności od Tego, czyja krew JEST młodsza dowcipniś momencie poczęcia, bedziesz W powyżej tygodnia określić Płeć Przyszłości Dziecka.

Jak wyobrazić bliźnięta chłopców?

Jak wyobrazić bliźnięta chłopców lub dziewcząt

 1. Prowadzony przez pragnienie zostania rodzicami bliźniakówmozna zastosować Głębokie penetrację, ktoré sa Dobre w Tyma, Ze plemniki Y SA łatwiejsze zrobić oddania Wagowo niewielkiej odległości od macicy i żyją mniej niz Ich rywale. JEST informacja, Ze korzystna Penetracja Tych plemników JEST O WIELE bardziej skuteczna po orgazmie Kobiety, ponieważ Substancje, Które przyczyniają SIĘ do żywotności plemników Y Să wydzielane.
   
 2. Uprawiaj seks przed owulacją. Zgadnij, Ze Czas Tego Procesu kobiecego Ciała JEST ZE Konieczny wzgledu na Krótki Czas Życia plemników Y. Zwiększy SIĘ Ich szanse na dojście zrobić dojrzałego jaja szybciej niz Ich odpowiedniki.
   
 3. Trzymaj się specjalna dieta, które przewiduje wyłączenie z diety napojów mlecznych, krewetkikraby, cielęta, Sosy, wypieki, chleb, wafle, zielona sałata, kurczak fasola, surowy Kapusta, koperekorzechy, kakao.

  Zamiast tego aktywnie korzystać herbata, kawa, soki owocowe, woda mineralna z sody, wszystkie odmiany mięso ja ryby, Kiełbasy, białe jaja, ciastka, herbatniki, kasza manna, ryż, ziemniaki, grzyby, soczewica, groszekWszystkie owoce i suszone owoce (suszone śliwki, suszone morele, dane), Czarny czekolada. Soli Wiecej zrobić jedzenia, często Jeść żywność w puszkach i posiłki przygotowywane przez skokowo.

Oczywiście, Narzędzia te wykonaj bardzo niewielki procentem poczęcie bliźniąt płciowej. Ale w walce o swoje marzenia, jak mówią, wszystkie metody są dobre.

Idź zrobić swoje cele, aby się upewnić, że osiągnąć pożądaną. Wierz mi, Twoja praca odnowić ponownie.

Jeśli nie bliźniaki i jedno dziecko. Ale Szczęście macierzyństwa i ojcostwa Nie JEST liczba Dzieci, a jak bedzie radzić sobie odpowiedzialny rola rodziców.


Komentarz eksperta

Sergey Yuryevich BuyanovSkomentuj Materiał Sergey Yuryevich Bujanow, Ginekolog-położnik, kierownik Wydziału położniczego, lekarz pierwszej kategorii Dodaj prod. Znajomość zajęć z dostępną praktyką medycyny ma 16 lat.

Więcej informacji o mieszkańach możesz znaleźć tutaj.

Ciało ludzkie JEST przeznaczony zrobić Łożysk i narodzinami Tylko z Jedno Dziecka. Tyle, ile może się wydawać dziwne, ale stwardnienie Ciężar medycznie uważane za anomalię.

Proces zapłodnienia Jeszcze Raz TYLKO Jednego I Jednego plemienia.Przeznaczone zrobić codziennego spożycia. W tym czasie z różnych grup.

Jeśli pojedyncza zapłodniona komórka jajowa dzieli dokladnie w połowie kopiując kod genetyczny, okazuje SIĘ, bliźnięta. Kopiowanie jest znanym mechanizmem.W każdym razie, pojawiające się SIĘ bliźniąt jednojajowych Nie JEST uzależniona od faktu poczęcia.

Podział jaj wspólnie później. Jeśli z jakiegoś powodu to się powyżej tygodnia pozniej stadium zygoty - uzyskane bliźniąt syjamskich, Po Raz Pierwszy opisany Wagowo Tajlandii - Siamese.

Przyczyna pojawiania się kilka jaj

      
Żeński plansza i wyposażenie seryjne jednej z jajkowej. Wydaje się, mechanizm drugi faza pozy Cykl menstruacyjny. Tak jest w przypadku kobiet w wieku rozrodczym. Im większa podaż pęcherzyków, tym większa okres menstruacji.

Zmiany hormonalne, które są związane z kilkoma oocytów:

 • przyjmując hormonalnych środków antykoncepcyjnych przez trzy miesiące z późniejszym anulowaniem;
 • lekowa stymulacja owulacji;
 • dziedziczność;
 • podwojenie macicy w okresie embrionalnym.

Efekt odskoku

Jest to tworzenie się oocytu po zniesieniu hormonu. Podczas przyjmowania hormonalnych środków antykoncepcyjnych, w ciągu trzech miesięcy jajniki "odpoczywają". Cykl hormonalny jest sztucznie utrzymywany.

Jajniki skóry z kolei. W chwili składania wniosków o lewą stronę, w drugiej - po prawej. Po przerwie razem dodatki "KR". Nadaje się do sprzedaży z dwoma produktami.

Efekt odbicia jest zjawiskiem planowanym, ale niekontrolowanym. Pojawienie się jego spontanicznego.

Stymulacja owulacji

Stymulacja hormonalna prowadzi do dojrzewania kilku pęcherzyków. Kiedy owulacja się kończy dwa lub trzy jajka. Płodność jest wszystkim, lub jednym.

Czynnik dziedziczny

Predyspozycje doktorują dwuznacznych bliźniąt są dziedziczonych przez każdą żeńską. Z reguły po pokoleniu. Jeśli babka urodziła się bliźnięta, wnuczka ma powietrza szanse. W przypadku braku aborcji. Przymusowe przerwanie ciąży, niezależnie od Tego, CZY JEST zrobić Bliźnięta jednoosobowe, CZY Jeden płód, niszczy pierwotne otoczenie genetyczne.

Anomalie rozwoju macicy

Pełne podwojenie i całe przegrody w narządzie prowadzą do produkcji produkcji oocytów. Są utworzone na żądanie. Jeśli macica jest jedna, wymagania jest jedno jajko.

Dodatkowe czynniki wzrostujące się do poczęcia bliźniąt

Pozwolenie na odstąpienie od umowy jest wymagane.

Współczynnik klimatu

      
Pod pewnymi warunkami: Czas trwania Światła dziennego, wilgotność i Naturalne promieniotwórcze tlo, - Aktywacja przydatków. Jajnik tworzy kilka oocytów. W celu przelotowym zwiększona liczba ciąż mnogie.

Podróż do takich miejsc na jednym lub kolejnym dniu narodzin bliźniąt. Jajo powstaje w dwóch kilku tygodniach.

Współczynnik wieku

U kobiet w wieku powyżej 33-35 lat nagły wzrost hormonalny. Synteza hormonu folikulotropowego siłaa wielokrot.

Tak powstaje kilka jaj, ale nie nie Fakt, že kazdy z Nich po zapłodnieniu zamienia SIĘ w zarodek. Implantacja zależy od stanu zdrowia kobiety.

Przy wielokrotnej wymianie może przebyć tylko jedno dziecko. Lub brak.

ECO jak kolor wraz z rodziną

Z zapłodnieniem in vitro, po przeprowadzeniu stymulacji jajników, otrzymać kilka jaj. Płodność kwitnie jeszcze sześć. W różnych programie na różne sposoby.

Przyzwyczaj się albo wszystkie zarodki, albo dwa. Wszystkie dzieci są niszczone, z wyjątkiem dwóch.

Dlatego IVF może zagwarantować narodziny zróżnicowanych bliźniakówi nie gwarantujemy niczego. Nie ma pewności, że zapleczyłem się w macicy podczas rozdnia.

      

CZY widzisz niedokładności, niekompletne LUB niepoprawne informacje W biała? Czy wiesz, Jakświeszyć Artykuł?

CZY chcesz wstawiać zdjęcia na zdjęciach Temat?

Pomóż nam ulepszyć strone! Pozostaw Wiadomość ja Swoje Kontakty w komentarzach - skontaktujemy SIE Z TOBA I wspólnie poprawimy publikacje!

Komentarze: 69
 1. Olya

  Powiedz mi, Jak byc, Gdybym mial aborcję, ABY za 6 lat urodziłam corke, Teraz naprawde Chce Bliźnięta, bez wzgledu na Płeć. Moja babcia, matka Mojej Matki, urodziła bliźniętami, co oznacza, Ze JEST Szansa, ale dokonałem aborcji. Szanse wciąż nie będą w tej sytuacji?

 2. Natalie

  Cześć Dziewczyny! Wrełzłem do postaci, bo chcę KOLEJNYCH bliźniaków. Ani ja, ani Mój Mąż w Rodzinie NIE Mieli bliźniaków, wyobraźcie sobie, Jakie przeżyliśmy szok i zdziwienie !!!! W 26 tygodniu synchronizowane i zatrzymane identyczne Bliźnięta. Wiem jedno! dziewczyny! jeśli zdarzy ci SIĘ Nagle ta radość, obserwuj z kilkoma lekarzami W TYM SAMYM Czasie, postępuj zgodnie ZE wszystkimi instrukcjami, w moim przypadku, straciłem Dzieci przez zaniedbanie obserwującego ginekologa.za każdym Razem Pytanie: Jakie leki Biore zrobić dalszego Wspierania organizmu, odpowiedziała: Nie Wolno nam ingerować siłą naturalny Proces pokrycia online. Całą ciążę poświęciłem spad witaminom "Alfabet", które nie wystarczały. Powodzenia wszystkie dziewczyny

 3. Alia

  Cześć! Dzięki mojej aplikacji ... Mam pierwszą ciąża byla niedużych przez 7 tygodni. (((Syn 9 miesiecy ciąży, A KIEDY JEGO SYN mial 9 miesiecy zaszłam w ciążę ponownie)))) na USG wykazało Dwie Komórki jajowej, czyli bliźniaki! Byłem bardzo szczęśliwy, zawsze marzyłem. Moja babka po Stronie Mojej Matki wielokrotnie rodziła Bliźnięta i Braci bliźniaków JEJ Meza. Niestety nie mogłem zostawić bliźniaków, dziewczynek dziewczyny, jednej. Kolejny owoc z bliźniakami zamarł także w tygodniu 7 ((((

  • Yanochka 379

   Moja pierwsza ciąża miała MIEJSCE W 2011 Roku, urodziła SIĘ W 2012 roku, w momencie Uprawniona dziewczynka miała 2 placenty! Tylko przy urodzeniu powieści, które powinny być bliżej, jeden zatrzymał się w mal.serke! Teraz planuję ciążę w 2017 Roku i nie wiem, JAK ufać lekarzom! Zaden z Lekarzy Nie mial USG ani Nie powiedział mil O bliźniętach (zaobserwowany u 2 Lekarzy)

 4. Gulya

  Wszystko dobrze jest ciekawe! Marzenie wielu mat, aby stać się częścią kolorowych heteroseksualnych bliźniaków. Ale komu Bóg da, to on ma szczęście)))

 5. leyla

  Tekst komentarza JEST Moją pierwsza dziewczyną, 2013 i drugim chłopcem w 2010 Roku, Maja różnicę dokladnie Trzy Lata. jest pragnienie, a trzeci idzie. ale chcę bliźniaków lub bliźniaków. moja matka z bliźniakami wujka. czy mam możliwość urodzenia bliźniaków? Mam 29 lat

 6. Arslan

  Ze strony Mojej zony I Nie Maja bliźniaki bliźniaki i ... rok wkrótce urodziła Bliźnięta

 7. Wasia

  Moja babka urodziła się bliźnięta na linii matki. Ja jestem w rzeczywistości Jeden z bliźniaków (matka USG wykazało, bliźniaki, bug) Jakie Sa szanse, ZE MOGE urodzić bliźniaki? ☺️

 8. marina

  Jestem siostra bliźniaczką ja naprawde Chce Bliźnięta, i moze, siostra bliźniaczki Mojej teściowej

 9. Ike

  I ja w środku eko odmawia mi wstyd, JAK Mówią, jeśli SA Zdrowe, trzeba zajść w ciążę naturalnie i tutaj możemy pomoc niepłodnych Kobiet. Ja chciałem bliźniaka i dziewczyne, bo wcześniej urodziłem Dwoje - synonim i korke. Tego kursu urodziła dwa razy dwóch synów. A mąż chce córki. Obawiam się, że nagle chłopiec narodzi się na nowo? Dlatego nie wszystkie eko-centra możliwości nasze kaprysy.

 10. Ainaz

  Mam 26 lat w Mojej Rodzinie NIGDY NIE miałem bliźniaków odbytu bliźniaków mojego Meza í planuję DZIECI, ALE ZE STRONY Meza, ktory JEST JEGO ojcem, żartem oo jednym bliźniaków. Woło siostry i bracia Rodzinie Nie Mogli począć bliźniaków. Mogę mieć możliwość

  • Irina

   Na linie kobiet jest przeniesiony ... nie będzie działać ...

 11. Elena

  MAM JUZ 34 lata, moja córka MA 8 lat, moje cialo ma 6 miesiecy. Chce Wiecej Dzieci. ZAWSZE chciałem rundy Rodziny. Na pierwszym uziĘ ... zanym i kosztowanym dziele Słowo "bliźniaki" z zatapiającym sercem. Dwa Pierwsze cezareje Były ja chcialbym rodzić Znowu Znowu ja bede czekać ...

 12. Olesya

  Też mam Dwie pary Kuzynów bliźniąt, na liniach mojego Ojca

 13. Olesya

  Ja rowniez Bardzo Chce Bliźnięta ... Moja babcia ma bliźniaka Z Linii Mojej Matki ... Papa MA Bliźnięta í bliźniaki swojego Pokolenia (Bracia i Siostry, TYLKO 11 DZIECI). Moj maz ma babcię bliźniaków. Mam juz 29 lat, Mam dziecko.Zastanawiam SIĘ, Jakie Sa szanse dla Mnie?)))

 14. Wyszukaj

  Wielkie Pragnienie Posiadania bliźniaków LUB bliźniąt, trojaczki. Jak byc?

  • Lilya

   Dzień dobry! Mozesz zrobić w warunkach in vitro (chociaż wtedy Nikt nie nie zagwarantuje 100%), ale Dlaczego kłócisz SIĘ z Natura. Żartach na ogromny ciężar dla Ciała Matki, A jeśli organizm genetyczny Nie JEST zaprogramowany zrobić Hodowli bliźniąt, wówczas W Czasie ciąży wystąpią komplikacje. Rozumiesz Lepiej Jedno Dziecko i dobrze rozwijającą SIĘ ciążę niz Stałe stresy spowodowane sztucznym przesadzeniem kilku zarodków. Jeśli Masz bliźniaki LUB trojaczki w Rodzinie, MASZ szanse, A spółce Twoje Ciało bedzie zdolne znieść kilkoro Dzieci.

  • Elena

   Nawet Przy zapłodnieniu in vitro Nie mozna zagwarantować, Ze dojdzie zrobić więcej niz Jednego Dziecka. Ucz SIĘ od krewnych - CZY Były przypadki narodzin bliźniąt LUB bliźniąt w Rodzinie - prawdopodobieństwo JEST większe, jeśli rodzina miała TAKIE przykłady.
   Jak juz wspomniano Oblicz, eliminacja doustnych środków antykoncepcyjnych zwiększa prawdopodobieństwo rowniez. Ale na Wszystko. szczerze mówiąc, za Malo, zeby poważnie SIĘ liczyć.
   niestety. Natura nie nie moze "złożyć zamówienia" na względną ilość LUB Płeć.

  • Katarzyna

   Riska, W Tym przypadku mozesz zwrócić SIĘ dla Pomocy IVF. Ale musimy Zrozumieć, Ze Nie Moze Być dwoch Lub Trzech zarodków, ciemnym piwem Jeden. Tego zrobić 100% GWARANCJI I ta metoda nie moze dac. Wielokrotna ciąża w rodzaju wzdłuż Linii żeńskiej zwiększa możliwość pojawienia SIE bliźniąt.Podobnie Jak w przypadku odrzucenia środków antykoncepcyjnych, moze prowadzić zrobić dojrzewania 2 komórek, ciemnym piwem Tylko w ciągu pierwszych Trzech miesiecy. I JAK naukowcy udowodnili, Ze Bliźnięta pojawiają SIĘ częściej u Rodziców Z wieloma dziećmi.

  • Marina

   Dzień dobry! Jeśli chcesz uzyskać bliźniaki Naturalnie, Jest Możliwe, jeśli wytrzeszcz Să przypadki ciąży mnogiej, A jeśli Nagle W pewnych czynników, na Które organizm reaguje 2 dojrzałe Komórki jajowej (Na Przykład PO, MO). I TYLKO CI Pomoże ECO.

   • Assel

    Mam 33 lata. Mam corke 4 lata. Chce Bliźnięta LUB bliźniaki. Na Linii Meza, Dokładniej JEGO Dziadka od bliźniaków. powiedz mi, že Bede?

 15. Shama

  Jak moge Mieć Dzieci, ISC na aborcję? Jestes matka, A Nie nastolatka. Łatwo zdecydować się na pozbyć SIĘ, A Teraz płakać za bliźniętami. Gdzie jest logika? Nie jestes dzieckiem, ale konieczne bylo zrobić, Ze urodziłeś Bliźnięta. Tak wiec okazuje SIĘ, ZE Jestes dla kogoś, kogo chcesz urodzić, A nie dla Siebie. Cyna!

  • Xenia

   I Gdzie jest bezpłatnie o aborcji?

  • Angela

   Skąd wiesz, ZE jej aborcji, tam JEST powiedziane, Cezara!

 16. Mediolan

  Cześć, Chciałem CIĘ o coś zapytać. Zaszłam w ciążę, chociaż Nie planowałam i dowiedziałam SIĘ O Tym w piątym tygodniu. Powiedz mam Dwoje Dzieci, zdecydowałem, ZE zrobię Medyczną aborcję. Wydawało mi sie, ZE JEST łatwiej pić tabletki niz siedzieć w fotelu i Robić aborcję chirurgicznym obrazom. Bała SIĘ. 7, w tygodniu wypiłem tabletki 3 tabletek Mifepristonu 2 dni pozniej Misoprostolu.

  We wczesnych dniach panowały mdłości i PEWNEGO wypis Dnia miałem Brązowy, TYLKO Jeden Dzień I WSZYSTKO! Czekałem przez Tydzień, myślałem, ZE BEDA Jakieś zmiany, ale nie, nie ma Krwi, NIC SIĘ Nie Stalo.

  Potem zdecydowałem SIĘ pójść na badanie USG i tam powiedzieli mi, že miałem mrożony owoc! Podwójnie! KIEDY robić usłyszałem, byłem tak zdenerwowany, že tak Dużo płakałem. Marzyłem o bliźniętach od dzieciństwa, moja babcia miała Bliźnięta iw życiu Nie mogłem sobie wyobrazić, ZE Bede miała bliźniaków. I powiedzieli mi, ZE Z powodu pigułek Oba płody zamarły, ciemnym piwem NIE wyszły. Przydzielono mi czystkę.

  Tak mi przykro, ZE pili tabletki ... I Dziesięć AKT NIE wychodzić Z mojego umysłu, Gdybym Nie wiedział zrobić w moim życiu ...

  Powiedz mi, PROSZĘ, jeśli miałabym aborcję, CZY JEST Szansa, ZE Nadal Bede miała Bliźnięta? Jeśli tak, zrobiłbym Wszystko.

  • pl

   Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o łóżku dziecka, Znowu Znowu ja zrobisz aborcję ???

  • Elena

   Mediolan! Aby okropne, ZE Mówisz. Pójdziesz zrobić świątyni i tak bedziesz pokutował.Bóg Bardzo CIĘ Kocha, ZE dal CI SIĘ, Czego chciałeś, A ty tak lekkomyślnie odrzuciłeś JEGO Dar, A Teraz płaczesz. (ZAWSZE koncepcja Ż serie "przypadkowa ciąża", "Látal", "nieplanowana ciąża") byłą zaskakująca. W jaki sposób ciąża Moze Być przypadkowa? 15 CZY Masz lat? I Nie wiesz, ZE mozesz zajść w ciążę oo Nieznanego Seksu? Albo straciłeś przytomność, A KIEDY SIĘ obudziłeś - ciąża .... Moim zdaniem ciąża nie nie moze z definicji Być przypadkowa, Chyba ZE oczywiscie jestes dorosłą i wykształconą osobą, o nie nie ssakiem żyjącym instynktownie ...

  • Malika

   Okazuje SIĘ, ZE Jedno dziecko nie chce bylo potrzebne, ale potrzebne SA Dwie? Gdzie jest logika? Jestes matka co najmniej Jednego LUB dwojga Dzieci, jaka JEST różnica Między nimi wszystkimi

  • Yana

   Szkoda, že Wszystko stalo SIĘ tak dobrze z Toba ... ZE dla bezmyślnego czynu Cierpisz Teraz. Ale wierz mi, moze Nadal bedziesz Mieć Bliźnięta, Nie martw SIĘ. /posle-rodov/vosstanovlenie/zaryadka.html CO zostało zrobione, ABY Nie wrócić .. (ABY byla Silna DAWKA tabletek JA Nie Nie mozna bylo pić W 7 tygodniu - JEST ZBYT późno, ABY MA ... w ogóle, z żalu ı przez podłogę, przygotować SIE Robic kolejnej ciąży.
   /posle-rodov/oslozhneniya/sokrashhaetsya-matka.html
   /posle-rodov/vosstanovlenie/chistka.html

  • Marina

   Nie ma powolny, emocji. Tak rozumiem, bez wizyt lekarskich, Jeść te tabletki !!! Teraz skrobanie, To Jest Zle macicy DLA, żartem pokryte bliznami, wzrasta ryzyko ciąży pozamacicznej. Cóż, Jak to wykonać ....
   Rzecz Ogólnie biorąc, mozna zapłodnić bliźniętami po zapłodnieniu in vitro, ponieważ zasadzono tam kilka zarodków. Tak wiec, chcesz bliźniaków tak bardzo, CZY mozesz używać IVF?

   • Natalia

    kapets, SA LUDZIE, którzy od lat nie nie zajść w ciążę Moga, kolejka czeka na IVF. Potem jakis nowicjusz, po prostu Chce bliźniaków, po bliźniakach, Które sama zabiła.

  • Marina

   Dzień dobry! Po prostu nie nie rozumiem naprawde na pewno chodziło o uzi PRZED aborcja, Która Nie byłą widoczna, CO U bylo bliźniaki i Dlaczego od Jednego Dziecka z łatwością macie juz zrobić dyspozycji i za dwoma płaczem? Trzeba słów, reprezentował obraz, A następnie decydować o czymś. Kto bedzie mial Ciebie razem Razem JEST trudny zrobić poduszenia. Mam Nadzieje, Ze jeśli w Rodzinie SA bliźniąt, ABY WSZYSTKO Moze powinieneś powtórzyć. Teraz przywróć Swoje Ciało, ponieważ Cierpiał na stres. Dla siebie przeczytaj: / Planirovanie / Vitaminy, /planirovanie/pl-info/planirovanie-beremennosti-s-chego-nachat.html, /planirovanie/pl-info/regulyatsiya-menstrualnogo-tsikla.html.

  • Światło

   Oczywiscie JEST ABY możliwe, ponieważ często ciąża z bliźniętami JEST wyłącznie czynnikiem dziedzicznym. Jak do bedzie następnym RAZEM, ABY wyznroje niemożliwe. Nie pisałeś, CZY Masz skrobanie? Jeśli nie, aby Nadal musisz się pracy. Wszyscy SIĘ mylimy, ale Myślenie O konsekwencjach JEST konieczne z góry. Przeczytaj:
   /beremennost/info/horionicheskij-gonadotropin.html
   /rannie-sroki/problemy/vnematochnaya-beremennost.html
   /rannie-sroki/problemy/nerazvivayushaya-beremennost.html

 17. Svetlana

  Cześć,
  Być moze zdradzę wam wielka tajemnice - ALE TYLKO przyszły Szczęśliwy ojciec określa Płeć przyszłego Dziecka, tj. JEGO tak zwany. Biomateriału))) Na Jakim rodzaju chromosomu da Papa LUB Y-X - i zależeć bedzie ód chłopca, którego bedziesz Mieć LUB dziewczynki. Mozesz Robić Wszystko - Jeść mięso, nosic sztangę, wkładać broń poduszkę pod (Czego Nie czytasz w internecie) - nic nie nie zalezy od Ciebie.

 18. Alain

  Niestety, Nie ma stuprocentowej Drogi zajścia w ciążę z chłopcem z tak zwanych "LUDZI". Nie ma znaczenia, co jesz przed poczęciem, Nie ma znaczenia, kto skończy Pierwszy. Stuprocentowy wynik JEST gotowy zrobić Podania TYLKO procedury IVF.

  • Karinochka

   Eko tez nie do końca przewidzieć, ZE JEST Teraz zakaz wyboru Płci Dziecka

 19. Dasha

  Cześć, Niedługo wyjdę za Mąż. Naprawde Chce Pierwsze dziecko chłopca. Powiedz mi, CZYŚCIE sposób na zajście w ciążę, Ze byl tam chłopiec? Słyszałem, Ze KIEDY pojawia SIĘ AKT seksualny, KIEDY KOBIETA spławia Pierwszy, O mężczyzną PO kobiecie, wtedy JEST Szansa, Ze urodzi SIE chłopiec. Powiedz mi, PROSZĘ, CZY żeby prawda? Z góry dzieki.

 20. Panno

  Cześć. Mam 36 lat, planuję ciążę, Nie bylo aborcji. Naprawde Chce urodzić Bliźnięta LUB bliźniaki. Moja matka i brat SA bliźniakami, A moja babcia urodziła Bliźnięta. CZY mam szanse Być matka bliźniaków? Dzięki za odpowiedź.

  • Nina

   Powiedzmy, ZE ZAWSZEZJA Szansa, brak GWARANCJI. Oczywiscie, dobrze, že Masz zamiar TYLKO Dwoje Dzieci, ale nie nie zapominaj, ZE Masz ponad 30 Lat, A zatem moze byc problemem oo ciąża. Skonsultuj SIĘ z genetykiem, którego sp /planirovanie/pl-info/konsultatsiya-genetika.html /planirovanie/pl-info/planirovanie-beremennosti-s-chego-nachat.html / Planirovanie / Vitaminy

   • Zoya

    Panie, Nie mów tak - Masz Już ponad 30 lat! Dla Wszystkich Jest Bardzo indywidualne dla Wszystkich! KIEDY miałam 31 lat, ja Też powiedziałam dziewczynie, Z ktora kłanialiśmy SIE RAZEM: MASZ JUZ 31 Lat, Ciało Nie JEST TAKIE Samo Jak wcześniej! I POCZUJEMY, ZE wlasnie Teraz - Czasu! I JAK MAM Ciało 15-latek! Kto widział - wie, Ze Nie kłamię! I dotychczas Tego, ZE urodziłem SIĘ wcześnie - za 20 lat! Dostępne osobiście uważam, Ze Nie usunięte Tego, ale wlasnie dlatego! Aby Znaczy, Wszystko w Swoim Czasie bylo! Chciałem JEJ czegoś: tak, Spójrz na moje Ciało! Jaki JEST MOJ 31-letni? Ciało JEST Ważne, A Ciało Cale, A Nie paszport! Chociaż miała 28 lat i wyglądała, jakby nie nie byla ode Mnie młodsza, A wręcz przeciwnie, ja jestem JEJ młodszy!

    • Tatiana

     Całkowicie zgadzam SIĘ!
     Kazdy ma Swój organizm, moja matka urodziła Mnie W Wieku 20 lat, po 11 aborcjach OP 42 latach urodziła warunki pogodowe. Aby zalezy OD Ciała.

  • Yasya

   Tak, wciąż JEST wielka Szansa. U Ciebie przez Związek, wiec JEST włączony, A takze u Meža. Powiedz mi, CZY Masz Brata LUB siostrę? Moze przez dlatego, ZE BEDA Mieć Bliźnięta, ale ty nie ... /planirovanie/pl-info/menstrualnyj-tsikl-zhenshhiny.html W ogólności tak BOG daje. Zasadniczo Masz szanse na Bliźnięta)) / planirovanie / ovulyaciya
   /planirovanie/pl-info/shest-podskazok.html

  • Światło

   Tak, Masz szanse, ponieważ To Jest factor dziedziczny. Oczywiste JEST, ZE chcesz bliźniaków, ale WIELE zalezy od Natury i Pracy twoich jajników. Pamiętaj, ABY wziąć foliowy. Witaminy i kwas zrobić Planowania. Muszą otrzymać oboje; wspól. Przeczytaj:
   / planirovanie / pl-info
   /rannie-sroki/simptomy/simptomy-beremennosti.html
   / Testy / t-info

  • Anna Kolomova

   Oczywiscie Masz szanse na poczęcie bliźniaków, szczególnie gdy bliźniacy urodzili SIĘ W Rodzinie. Jednak dla Ciebie Teraz JEST zajście w ciążę. Powinieneś Zrozumieć, ZE Masz Już ponad 35 lat - zajście wagowo ciążę i utrudnienie. Dlatego musimy monitorować Nasze zdrowie.

   • Zoya

    Ja nie nie rob tak "oderwać" nikogo! Co więcej, ponieważ ona rowniez najprawdopodobniej miała "świeże" Ciało, Nie przeprowadzała aborcji, ABY Znaczy, ZE JEST nietknięta, A wtedy moze Być Wszystko w porządku. Którymi, ZE Nigdy wcześniej nie rodziłem, To Jest zle.

   • Zoya

    I powiem ci do SAMO!

 21. Svetlana

  Cześć,
  Większe LUB większe prawdopodobieństwo - z Reguły płodne ciąże zdarzają SIĘ przez pokolenie. Więc Ty i Twój małżonek jesteście prawdziwymi kandydatami))
  Ale nie nie można oczyścić od góry. Być moze Bliźnięta Beda ponoszone przez twojego Brata / siostrę, Na Przykład, nawet nie nie koniecznie krewni, kuzyni ı kuzyni Moga STAC SIĘ takimi rodzicami.

 22. Nina

  Prawdopodobnie JEST ABY prawdopodobieństwo, ale nie nie Faktu, ZE BEDA Bliźnięta. Mozesz SIĘ Tego pośledzisz dopiero po zajściu w ciążę. Jeżeli bliźniaków chcesz, radzę sobie SIĘ oo Centrum Planowania. Przeczytaj wydaw /planirovanie/pl-info/planirovanie-beremennosti-s-chego-nachat.html / Planirovanie / Vitaminy
  /planirovanie/pl-info/konsultatsiya-genetika.html

 23. Marina

  W naszej Rodzinie Să bliźniaki Wokół Linii Ojca i Matki (chłopca i dziewczynki). Przez matkę - ABY moja prababka Z bliźniakami i babcia mojego Ojca od bliźniaków. Niedawno chłopca urodziłem. Jakieś JEST prawdopodobieństwo, ZE druga ciąża bedzie Bliźnięta?

  • Marina

   Chce rowniez zauważyć różnicę Między bliźniętami i bliźniakami. W komentarzach JEST Trochę pomieszanych. Podwójne JEST, gdy wyszło 2 jajka, zapłodniono je i urodziło SIĘ 2 Dzieci. Te Dzieci Maja inny Zestaw chromosomów, Moga Być różnej Płci. Teoretycznie Mogaowicie pochodzić od Różnych Ojcowie. I SA Bliźnięta, To Jest KIEDY Jajko Jedno, juz zapłodnione, podzielone na 2 i okazało SIĘ dwojgiem Dzieci, sa jednym Podobné pod względem wyglądu, Niekoniecznie Tej samej Płci i koniecznie Maja Jednego Ojca, bez opcji. Bliźnięta brodzikowo SIĘ PO zapłodnieniu, ponieważ 2 Jaja SA zapładniane. Jeśli Masz bliźniętami w swojej Rodzinie zrobić jestes TY, ABY TAK, JEST Szansa Taka, ponieważ JEST SIE dziedziczna Rzecz, TAK ZE 2 jajka Moga Wyjść. Szansa, ktora Masz, JEST DOSC duża, ponieważ Jedno Dziecko zostało Już zardzewiałe, druga ciąża JEST prawdopodobnie Bliźnięta.

  • Anna Kolomova

   Powiedzmy, ZE Masz szanse 50/50, MASZ bliźniaki w swojej Rodzinie, ABY zart, powiedzmy, predyspozycje. Jeśli chłopiec urodził SIĘ po Raz Pierwszy i w drugim moze Już SIĘ zdarzyć, Ze beda bliźnięta.W każdym razie, jeśli planujesz Kolejna ciążę, wynik sprawdzi, CZY Jestes w ciąży.

 24. Yasya

  Większość par Chce Mieć bliźniaka. Uważam jednak, Ze Nie ma zadných zasad, obliczeń, ani cokolwiek innego obliczeń, CO mozna zrobić Z tymi bliźniakami. Wszystko zalezy od genów i TYLKO na Nich!

 25. Saltanat

  Chce bliźniaków. Mam Dwie Dziewczyny.

  • Assel

   CZY Dziewczyny SA bliźniakami? Naturalnie pomyślany?

  • Anna

   Jesteś szczęśliwym człowiekiem !!! Bogaty w dziecinny śmiech!
   Chce bliźniaków. Nachitalas, teraz odmówię owoce morza))))
   Wesołych świąt dla ciebie! Pokój, miłość i ciepło!

   • Alexander

    Nie muszę się jużiać, ale twój mąż. Płeć dziecka zależy tylko od mężczyzn.

 26. Olga

  Naprawdę .. Jeśli tak, to jak zarejestrować cię w taki sposób? ECO jest nawet wyjściem, nie ma w tym nic złego.

 27. Alain

  Jakie godne ubolewania może być w IVF? Jeśli podążasz za SWOJĄ logika, musisz rodzić bez Pomocy Lekarzy i środków przeciwbólowych, tak Jak w epoce Kamienia łupanego.

  • Białko

   Fakt, że używają dobrych dawek hormonów, nosi ciało kobiety. W rzeczywistości, MB, ABY Twoje Ciało bylo stymulowane, doliny Dużo pieniędzy, A Nie Fakt, Ze jaja beda wtedy przyzwyczajać SIĘ. Robię to, co robię, jak seysas, które nie znam.A dla pieniędzy, każdy twój kaprys.

  • Zoya

   Osobiście wydałem na świat! Naprawdę lubię!

   • Agnia

    Cóż, każdy ma swoje własne ciało. Ktoś rodzi się w ciągu dwóch godzin i cierpi kogoś z trzema dniami.
    Lubić - rodzić. Próg dla tego też jest taki sam dla wszystkich. przy urodzeniu kobiet zmarły w epoce kamienia, 21 lat.

  • Zoya

   A dlaczego nie!

 28. Julia

  ale jak wyobrazić bliźnięta lub bliźnięta tak, aby okazało się, że dziecko dziewczynka, jak i chłopiec? ECO może w tym pomóc? i co jest kosztuje procedur?

  • Elena

   Nie radzę sobie wyobrażać sobie siebie. Wszystko może się źle skończyć. Nie wynikaj natury. Komu Bóg da, to również trzeba rodzić.

  • Inteligentny

   IVF może pomóc. Koszt może wahać się od 30 do 100 tysięcy rubli, w celu od kliniki. Więcej musisz windować w klinikach głównych miastach.

Dziekuje Twój komentarz po SIĘ PO weryfikacji.
dodaj komentarz

Najgorętsze Dyskusje
CZY JEST możliwość ciąża po aborcji Medycznej?
Dzień dobry. Chcesz się dowiedzieć czegoś o moich doświadczeniach z MA. Ma zrobiła 5 tygodni. Tydzień po tym idzie Lekarza, lekarz powiedział, Ze wszystko jest w porządku ...
Odcinek opóźnień miesiączki
Mam 7 Tydzień. Dla Mnie 34. Pierwsze dziecko urodziło SIĘ 9 lat Temu. Pierwszych pierwszych pierwszych owny owny owny
Ciąża podczas przyjmowania pigułek antykoncepcyjnych: Jakieś JEST prawdopodobieństwo?
Cześć, powiedz mi, PROSZĘ. Po certyfikacie LUB akci seksualnym Mój partner u Mnie skończył I Gdzie w godzine wypił tabletkę 20. Wypiłem kurs 7 ...
CZY mozna palic Kobiety wagowo Ciąża? CZY musisz rzucać?
Dobra pora Dnia! Dziewczyny Ooi, Tydzień Temu dowiedziałem SIĘ, ZE jestem w ciąży, ABY byl szok, ponieważ Mój Mąż i ja próbowaliśmy dostać Pół Roku ja naprawde chcemy ...