Jak począć dziewczyne: przez owulację, przez krew, wedlug kalendarza

Pojawienie się nowego życia Aby zawsze tajemnica, której nie można zaplanować i wpłynąć. Ale człowiek zawsze chciał interweniować i regulować ten proces. Bez wyjątku i sprzęt nieć w stanie nienarodzonym dziecka nawet przed poczęciem.

Wieluniu zastanawia: jak począć dziewczyną JEST ZE 100% wynikiem KIEDY wyobrazić dziewczyne (korzystne dni dla poczęcie Girl) i wspólnie zrobić, ABY wyobrazić sobie dziewczyne?

...

Spis treści:

Najdokładniejsza metoda

      
Najdokładniejsza metoda, który jest używany tylko z powodów medycznych, jest Sztuczne zapłodnienie.

Jest do zestawu, gdy rodzice oceniać, na przykład, dużo męskiej myśli. A ty tyko kobiety trzymasz w macicy.

Ta metoda jest jedyną, która daje całą gwarancję, że wydał dziewczynę.

W innych przypadkach, przyszła przez pić dziewczynę, rośliny losić się z wielu Nauka bliski recepty i percepcje ludzi, tylko poniżej podane. Ludzie Bardzo, Bardzo Chętnie akceptują, sposoby i diety, ABY wyobrazić sobie dziewczyne.

Przez owulację

Jak wyobrazić sobie stolik dla dziewczynkiTa metoda jest bardziej wytłumaczalna z punktu widzenia fizjologii.

Wiadomo, że na płeć przyszłego dziecka plemniki reagują. Jeden z nich Nosič chromosom X, Który JEST połączony z chromosomem X Komórki jajowej, zapewnia Płeć żeńska przyszłemu dziecku.

Inne plemniki z chromosomem Y są odpowiedzialne za koncepcję chłopca. Plemniki Y są wyraźne mobilne. Szybko docierają do macicy i najpierw zapadając jajo.

Dlatego jeśli kochasz się w tej samej owulacja, a później z dużymi możliwościami płeć nienarodzonego człowieka będzie płci męskiej.

W przeciwieństwie do plemników X poruszają SIĘ wolniej, ciemnym piwem pozostają Wagowo żeńskim układzie rozrodczym dłużej, okolo kilku dni (Zwykłe 2-3).

Dlatego Chcę, abyś zrobił dziewczynę, musisz poradzić sobie z tym procesem natychmiast po menstruacji, a dwa dni przed proponowaną owulacją zrobić sobie przerwę.

Reszta zaleceń zbiorowych poczęcia jest bardziej uwarunkowana.

      

Wybór pozy na poczęcie

Wiele zachowań, że głęboka penetracja penisa do pochwy ułatwia urodzeniu chłopca. ale tradycyjna postawa misyjna (twarzą w twarz, człowiek z góry) pojęcia szybszej poczęcia dziewczynę.

Koncepcja krwi

Czego przez kolor jest dziewczyną przez krew. Procent koincydencji w tej metodzie jest duży.

Podstawą jest teoria młodości krwi. Im młodsza krew, wieksza porownosc dziecka. Jeśli krew jest młodsza od kobiety, wtedy będzie dziewczyna.

Krew jest aktualizowana nie tylko podczas porodu. Ważne jest pobieranie krwi, na przykład operacja, uraz, aborcja itp.

Podobno tabela i kalendarzy

      
Bardzo popularne w sypialni tabele ja kalendarze, Które oferują obliczyć, JAK począć dziewczyne LUB chłopca, w ktorým miesiącu IW jakich dniach mozesz począć dziewczyne.

tak wiec na jednym z chińskich stołów, Cojąc wiek Matki i miesiąc poczęcia, moge przewidzieć narodziny dziewczynki LUB chłopca. Japoński stół jest bardziej skomplikowany. Nowość na temat nieletniej, alejnej, czapeczki;

Inną metodą która jest połaczona, zgłosić się do niej i ekspres rzekomego poczęcia. Jeśli suma parzysta liczba okaże się, to znaczy narodzin dziewczynki będzie więcej.

Dieta specjalna

Dieta dla poczęcia dziewczynyPopularny sposób poczęcia dziewczyny na diecie można opisać w nieskończoność. Co tylko "dziewczęce" produkty nie opisują - mleko, jajka, warzywa, owoce, gotowane ryby, ryż i wiele innych.

Uważa się, że takie produkty przedłużają żywotność X-plemników.

Dotarła do Nas W ogóle Śmieszne Znaki dziewczynka urodziła: umieścić na wstędze, posypane cukrem poduszek parapecie okna, czekać na Ciepłej pogodę, ITD. Na dziesięć tematów nawet wielu opowieści ludowych i anegdot.

Podsumowując, chciałbym to powiedzieć główna rzecz - nie płeć przytulego dziecka, ale nowe życie. Nie ma znaczenia, CZY Masz chłopca CZY dziewczynkę, pozwól dziecku Być zdrowym i pożądanym.

      

CZY widzisz niedokładności, niekompletne LUB niepoprawne informacje W biała? Czy wiesz, Jakświeszyć Artykuł?

CZY chcesz wstawiać zdjęcia na zdjęciach Temat?

Pomóż nam ulepszyć strone! Pozostaw Wiadomość ja Swoje Kontakty w komentarzach - skontaktujemy SIE Z TOBA I wspólnie poprawimy publikacje!

Komentarze: 0
 1. ol.84

  Jak wyobrazić dziecko danej strony o seksie http://babypolzakaz.ru/
  Spójrz na klasę zera "Dzieci w radości dla nas"

 2. Baktygul

  Witam, mam Trzech chłopców, chciałem zapytać, liczyć, PROSZĘ, dane moja Uprawniona zrobić 12.10.1976, NA Meza - 12,071977, chcemy dziewczynkę. Z góry dzieki.

 3. marina

  Jak? Czy udało ci się począć dziewczynę?

 4. Vanessa

  Marzę o dziewczynie. Czytałem bardzo wiele artykułów na ten temat.

  • Ria

   Udało ci się? Chcę też dziewczynę z ukochanej osoby

Dziekuje Twój komentarz po SIĘ PO weryfikacji.
dodaj komentarz

Najgorętsze Dyskusje
CZY JEST możliwość ciąża po aborcji Medycznej?
Dzień dobry. Chcesz się dowiedzieć czegoś o moich doświadczeniach z MA. Ma zrobiła 5 tygodni. Tydzień po pójściu do lekarza, powiedział, że wszystko jest w porządku ...
Odcinek opóźnień miesiączki
Mam 7 Tydzień. Dla Mnie 34. Pierwsze dziecko urodziło SIĘ 9 lat Temu. Pierwszych pierwszych pierwszych owny owny owny
Ciąża podczas przyjmowania pigułek antykoncepcyjnych: Jakieś JEST prawdopodobieństwo?
Cześć, powiedz mi, PROSZĘ. Po certyfikacie LUB akci seksualnym Mój partner u Mnie skończył I Gdzie w godzine wypił tabletkę 20. Wypiłem kurs 7 ...
CZY mozna palic Kobiety wagowo Ciąża? CZY musisz rzucać?
Dobra pora Dnia! Dziewczyny Ooi, Tydzień Temu dowiedziałem SIĘ, ZE jestem w ciąży, ABY byl szok, ponieważ Mój Mąż i ja próbowaliśmy dostać Pół Roku ja naprawde chcemy ...