Planowanie Płci Dziecka

Metody i metody planowania płci dziecka

Przyszłe ojcowie marzyć Jak bedzie gonić pilke z synem i mama SA w Ruchu, JAK WIELE Lalek bedzie wagowo Ich Domu Przy narodzinach Małej Księżniczki.

Często na etapie Planowania ciąży małżonkowie SA Gotowi zrobić przeżycia WSZYSTKIE możliwe sposoby "przechytrzenia" Natury i zaplanuj Płeć Dziecka. CZY To Jest Prawdziwe?

...

Spis treści:

Nauka JEST upartą rzeczą

Statystyki Mówią: Przy urodzeniu dla 100 dziewcząt dowcip 106 chłopców. Jednak zarodki męskie Sa bardziej podatne na zranienie niz Kobiety - nawet jeśli osiągają wiek reprodukcyjny, stosunek Płci staje SIĘ w przybliżeniu równy.

Genetyka daje jednoznaczną Odpowiedź: Na Płeć Dziecka moze wpływać Tylko ojciec. Samice Maja TYLKO chromosomy X, podczas gdy męskie plemniki Moga zawierać chromosomy X i Y. chromosomy

Płeć Dziecka zalezy od kombinacji chromosomów płciowych: dziewczęta SA właścicielami dwoch chromosomów X, chłopcy nosic Zestaw XY chromosomie.

Okazuje SIĘ, ZE W każdym scenariuszu KOBIETA moze dac dziecku TYLKO chromosom X, i to zalezy od Ojca Dziecka, JAK Dziesięć Zestaw uzupełniony genetyczny zostanie.

      

Głos Ludzi

Historie ludowe o Tym, Jak pojmować chłopca CZY dziewczyne, przekazywane SA z Ust Do Ust, z Pokolenia na pokolenie. Czego Nie doradzają przyszłym rodzicom.

Dieta podczas planowania płci dziecka

Jeśli chcesz urodzić chłopca - Trzy tygodnie PRZED poczęciem KOBIETA powinna włączyć zrobić diety mięso, ryby, ryż, owoce, Wędzone mięso, ziemniaki, grzyby, soczewica i słone potrawy, porzucić produkty mleczne, fasola, orzechy włoskie, koperek, kakao, migdały i nabiał czekolada.

Przed rozpoczęciem Leczenia należy zwiększyć aktywność plemnikówpłukanie Jader Zimna Woda. Zaangażuj SIĘ W Seks w Nocy i obserwuj, Ze na niebie byl miesiąc, zamiast pełni Księżyca.

Trzymaj okno w sypialni Otwarte, Strąk Poduszka przechowuj Rzeczy prawdziwie dżentelmeńskie - Samochodzik LUB nawet sztylet. Podczas poczęcia upewnij SIĘ, ZE Mężczyzna osiągnął orgazm Jako Pierwszy.

ABY począć dziewczyne radzę wybrać Deszczowe dni. Pod poduszka W TYM przypadku wARTo zachować wstążkę w różowym kolorze. Okno zaleca SIĘ zamknąć, wykorzystując powietrze wypełnione zapachem perfum.

Przygotowanie zrobić ciąży, Kobietą Musi przestrzegać diety mlecznej, zwiększać spożycie ryb, marchewki, ogórek, Zieleń, woda mineralna oo wapń, kakao, czekolada i produkty piekarnicze bez drożdży i soli.

Zmniejsz SWOJĄ Diete liczba szparagi, bakłażanyGranat pieprz, pomidory, ziemniaki.

Jak inaczej przewidzieć Płeć Dziecka, dowiedz SIĘ W artykule "Jak począć chłopca"Ja"Jak począć dziewczyne"Czytaj takze"Jak zostać rodzicem bliźniaczym».

Świeża krew

W Europie istnieje teoria: Płeć Dziecka Moze Być zaplanowana przez krew Rodziców. Nie ma żadnego uzasadnienia dla Naukowego Tej Metody, JEJ skuteczność wynosi Nieco ponad 50%.

Zgodnie teoria Z. Dziecko pożycza Płeć Tego rodzica, Którego krew w momencie poczęcia byla bardziej "Nowa". W męskim ciele odnawianie Krwi następuje CO Cztery Lata, w ciele Kobiety, składników Lata Trzy.

ABY ABY policzyć, JEST Całkiem Proste: W Tym celu Dzielimy wiek Kobiety na Trzy, A wiek mezczyzny na Cztery i porównujemy pozostałą cześć podziału. Silna krew ma mniejszą resztę - ta sama Płeć bedzie dzieckiem.

O Roli Krwi w planowaniu Płci nienarodzonego Dziecka, Czytaj w artykule "Określanie Płci Dziecka za Pomocą Krwi».

      

Planowanie w języku angielskim

Metody planowania płci dziecka w różnych krajach

W Polsce obliczono Dokładny Dzień, KIEDY chłopiec moze sie okazać, A KIEDY - dziewczyną.

Zgodnie z TA technika, mozesz wyobrazić sobie chłopca, uprawiając seks PRZED miesiączką 11-12 sprawdź w sklepie, A jeśli AKT seksualny wystąpi 13-14 sprawdź w sklepie PRZED miesiączką - przygotuj O SIĘ, bedziesz miała dziewczyne.

Chiński kalendarz

Wedlug chińskich StarszychPłeć Dziecka wpływa na wiek przyszłej Matki i miesiąc poczęcia. Specjalne Tabele wskazują korzystne miesiące na poczęcie dziewcząt i chłopców.

W Chiński kalendarz Wieka Kobiety JEST wskazany poziomo, wykorzystując miesiące poczęcia SA Pionowe. Na przecięciu dwoch Linii i bedzie napisane, kto SIĘ urodzi: chłopiec LUB dziewczynka.

Riddle Tego stołu Nie został Jeszcze odszyfrowany, ALE JEGO Teraz mozesz zweryfikować wiarygodność: w Tym celu porównaj datę poczęcia ZE wskaźnikami tabeli.

japońska PROGNOZA

Równie starożytna JEST teoria japońska, W ktorým miesiące narodzin obojga Rodziców porównuje SIĘ z Czasem poczęcia. Japońska metoda poczęcia zrobić wykres TABELA I.

W tabeli na przecięciu miesiecy narodzin Kobiety i mezczyzny znajdujemy rysunku. Szukamy JEJ rowniez na wykresie, CO spowoduje odpowiedni miesiąc poczęcia. Dokładność takiej Prognozy JEST Niska i Waha SIĘ w granicach 59%.

Brytyjski Widok przodków

Planowanie płci dziecka w języku brytyjskim

Brytyjczycy odkryli, že na stosunek Płci wpływa stosunek Kobiet i mężczyzn w drzewie genealogicznym.

Po przestudiowaniu dużej liczby mnogiej dynastii, naukowecy podsumowali: Prawdopodobieństwo Uprawniona chłopca JEST Wyższe w Tych rodzinach, w ktorých przodkowie SA zdominowani przez silniejszy seks.

Z jakiego powodu ta prawidłowość powstaje, naukowcy NIE Byli Wagowo powyżej tygodnia SIĘ dowiedzieÄ ‡.

      

Pomoc FAZY Księżyca

Istnieje Opinia, že w sprawach Planowania Płci Mozesz nawet skupić SIĘ na księżycu. Jak? Od Uprawniona przyszłemu matce towarzyszy Indywidualny Cykl.

Jeśli Księżyc wkracza w tE sama Faze, CO W przypadku narodzin Kobiety, znacznie wzrasta prawdopodobieństwo poczęcia. Znając godzine swoich narodzin, KOBIETA moze z łatwością określić FAZY Księżyca.

CO 2,5 dni Księżyc przecina DRöGE Między męskimi i żeńskimi znakami zodiaku: a zatem Płeć Dziecka bedzie zależeć od okresu, w ktorým zbiega SIĘ koncepcja, Do którego znak zodiaku w Tej chwili Księżyc byl Bliżej.

Marzysz o swojej córce - powstrzymaj SIĘ

Jeśli przyszli rodzice żyją aktywnym życiem seksualnym, najprawdopodobniej Beda Mieli chłopca.

Inna teoria opiera SIĘ na Opinii, Ze aktywność seksualna mezczyzny i Kobiety wpływa na Płeć Dziecka.

Jeśli współmałżonkowie uprawiają seks codziennie LUB CO Drugi Dzień, prawdopodobieństwo zapłodnienia plemników Y JEST Wyższe, natomiast abstynencja w ciele mezczyzny Protokol rozpoczyna odwrotny - wytwarzane Să przeciwciała blokujące chromosom Y.

Chińskie i japońskie tabele seksu

Skuteczność Metody stanowi 80%. W przypadku nieregularnego cyklu miesiączkowego Technika ta w odniesieniu zrobić związku Między płcią Dziecka z życiem seksualnym Rodziców Moze Nie Być skuteczna.

Które z Tych sposobów Uzbrojenia podczas Planowania ciąży należy zrobić CIEBIE.

      
brak komentarzy

Dziekuje Twój komentarz po SIĘ PO weryfikacji.
dodaj komentarz

Najgorętsze Dyskusje
CZY JEST możliwość ciąża po aborcji Medycznej?
Dzień dobry. Chcesz się dowiedzieć czegoś o moich doświadczeniach z MA. Ma zrobiła 5 tygodni. Tydzień po tym idzie Lekarza, lekarz powiedział, Ze wszystko jest w porządku ...
Odcinek opóźnień miesiączki
Mam 7 Tydzień. Dla Mnie 34. Pierwsze dziecko urodziło SIĘ 9 lat Temu. Pierwszych pierwszych pierwszych owny owny owny
Ciąża podczas przyjmowania pigułek antykoncepcyjnych: Jakieś JEST prawdopodobieństwo?
Cześć, powiedz mi, proszę.Po certyfikacie LUB akcie seksualnym Mój partnerem u Mnie skończył I Gdzie w godzine wypił tabletkę 20. Wypiłem kurs ... 7
CZY mozna palic Kobiety wagowo Ciąża? CZY musisz rzucać?
Dobra pora Dnia! Dziewczyny Ooi, Tydzień Temu dowiedziałem SIĘ, ZE jestem w ciąży, ABY byl szok, ponieważ Mój Mąż i ja próbowaliśmy dostać Pół Roku ja naprawde chcemy ...