Ciąża PO usunięciu Polipa endometrium

Ostrożnie planując ciążę, kobieta może napotnąć wiele problemów, które wcześniej się nie wydaje.

W końcu, przygotowując SIĘ do ciąży, trzeba poddać SIĘ dokładnemu badaniu, wykonać Randki drażliwego, ale po Tym Wszystkim Nie ZAWSZE Jest Możliwe poczęcie Dziecka.

...

Spis treści:

      
Musi się przejść do problemu, aby rozwiązać problem, z którego nie mógł się zalogować.

Na nad wydawnym badiu. Na Przykład, na pierwszym badaniu KOBIETA moze znaleźć Różne Procesy zapalne, infekcje przenoszone Drogą płciową i WIELE innych.

Zwykle wszystko jest traktowane, tak jak po zabiegu można zrobić z procesem zapłodnienia.

Ale jeśli długo oczekuje ciąża wszystko nie dochodzi, jest zużycie szukaj pomocy u lekarza. I wtedy Absolutnie niespodziewane Choroby i powody, dla ktorých KOBIETA Nie moze zajść w ciążę, Moga Wyjść na szczęki.

Może wszystko, od indywidualnej niezgodności z partnerem do zmian hormonalnych w organizmie. Dość często powodzi niepłodności jest polip endometrium.

CO To Jest?

Po usunięciu polipaEndometrium Jest wewnętrzną warstwą macicy. Polipy endometrium - JEST TAKIE zrobić przerośnięcie NA Blone śluzowa macicy, najczęściej w jednym miejscu budowy Budowy, ale Să Też liczne formacje.

Mozesz je wykryć, gdy zobaczysz Lekarza, jeśli polip JEST tak Duży, ZE wykracza Poza macicę. Ale taka zaniedbana forma JEST rzadka, dlatego Trudno JEST zdiagnozować i wykryć chorobę podczas rutynowej Kontroli.

Często polip Polipa endometrium JEST wykrywany w badaniu ultrasonograficznym, Pilzner takze dowcipniś rzadkich przypadkach, ponieważ nie nie JEST wyraźnie widoczny podczas zwykłego Badania ultrasonograficznego. Może pomóc hysterosonografia. Jest polip jest bardzo wyraźny.

Hysterosonografia polega na, Ze sterylne fizjologiczne Rozwiązania wprowadzają SIĘ Do jamy macicy poprzez Specjalny cewnik. W tym przypadku rodzoe polip, który tak jest.

Ale od KIEDY Badanie to się dzieje tylko z podejrzeniem o chorobę endometrium, tak na nr. 1, gdy kobieta ma jakieś badania przesiewowe, planując ciążę, nie można jej znaleźć.

      

od Polipy endometrium wynurza się z błędności, następnie chora kobieta nie może zgłaszać skarg.

Czasami tylko po wielu nieudanych próbach poczęcia, Po długim Czasie, dzwoniąc zrobić Lekarza na pewno chodziło o niepłodności LUB innych podejrzanych Chorób macicy hysterosonografia jest wyznaczona.

W ciągu ostatnich dwóch lat nie można się z nimi kontaktować. Czasami zdarzają się przypadki, gdy sam polip się rozwiązuje, kobieta nigdy się nie dowie, że polipa endometrium.

Polipy endometrium nie jest leczone hormonoterapią. Szczegółowo się go pozbyć tylko drogą - Usuwanieięcie.

Później tego dokonać, zdrapując macicę. Wiele kobiet obawia się procedury i doświadcza, że ​​po tym, nie można w stanie zajść w ciążę. Spróbujmy zrozumieć.

Po wykryciu polipa, musisz zrobić badanie histologiczne, ujawnić jego naturę. SZYBKIEGO POCHODZENIA. Bardzo ważne jest, aby wiedzieć, czy jest łagodne, czy złośliwe.

od Polipy endometrium są nadmiernym wzrostem poziomu w dowolnym miejscu macicy, z jego powodu ciąża często nie operatora. W końcu płód JEST przymocowany do endometrium, A Do Tego na Wypadek, gdy zdrowa i gładka.

Jeśli wszysz polipów w macicy wystąpi ciąża, określenie są wcześniejne i późne poronienia. Mającszczelnie z IVF Polip jest pierwszy Usuwany.

Karczek polipów najbardziej zrobić pod kontrolą histeroskopii. Jeśli robisz skrobanie macicy, bez przeprowadzania Tego Badania, na ślepo, istnieje WIELE ZAGROŻEŃ.

Hysteroscopy pozwala Ustal dokładną cenę i usuń go wraz ze stopą. A potem Zdalny wzrost jest wysyłany do badania histologicznego, które określa nie tylko ilość polipa, ale także zmiany w nim. Stosuje przepisuje się do leczenia.

Zasadniczo do żartu terapia hormonalna, które są wybierane indywidualnie.

Późne krwawienie poporodowePóźne krwawienie poporodowe. O tym w tym artykule.

Tutaj dowiesz się, czy można pić mezim w czasie?

Przyczyny Edukacji

Przyczyna jednowartościowa nikt nie może nazwać tej choroby. Ale mody się się, że najćsze rola W wyglądzie formacji, uszkodzenie endometrium macicy JEST generane, Na Przykład, podczas aborcji.

Być moze, oczywiscie, ja elementarne zapalenie endometrium, ale częste aborcje SA Przyczyna Choroby najczęściej.

Innym powodem Moga Być zaburzenia hormonalne, ponieważ polipy endometrialne reagują na hormon estrogenowy. Ostatnie hasło do zwiększony wzrost naczyń w macicy.
      

Czy mogę zajść w ciążę po zdjęciu polipa?

Ciąża po usunięciu polipa endometriumPołączyliśmy polipa ciąża młodszych nie rodzin natychmiast. Podczas gdy leki hormonalne są pobierane po operacji, ciąża jest po prostu niemożliwa.

W tym czasie kobieta jest na tym aptecznym, starym daje testy i idzie na USG. Lekarze starannie monitorują, CZY Nie ma nawrotu - ponowne utworzenie Polipa, W Tym celu zalecana terapia hormonalna JEST.

Po zniesieniu hormonalnych ciąża użytkownika watchu lub dwóch. Uważa się, że usunięcie polipa jest najlepszy sposób Decyzja o pytaniu o bezpłodność lub bezpłodność. Jak położenie Practice, ta metoda nie działa.

PO konsultacji z lekarzem i po wykonaniu Wszystkich niezbędnych Badań, po uzyskaniu wyników, mozesz dowiedzieÄ ‡ SIĘ Więcej o tej chorobie.Lekarz poinformuje CIĘ O Wszystkich szczegółach dotyczących CIEBIE osobiście ı udzieli konkretnej Porady dotyczącej Leczenia i wyniku Choroby.

od Polipy endometrium są dość popularne w ich czasach, To na pewno SA koleżanki, Które oo zderzyły SIĘ NIM, i zapewne Już ja odzyskały zdrowie. Możesz poprosić ich o uwagę osobistej opinii.

Skrobanie macicy dziś nie jest straszną operacją i praktyczne nie ma żadnych komplikacji. Ponadto, jeśli jest to jedyny sposób leczenia.

Jeśli Pragnienie zajścia w ciążę żartem Wspaniale, wARTo pozostawić Wszelkie wątpliwości za soba i Robić SIĘ, co zalecają lekarze.

Jarmuż morski dla kobiet w ciążyCZY Sa obrączki kalafior dla kobiet w ciąży? Read here.

W tej sekcji / testy-na-beremennost - wszystko o testach ciążowych.

      

CZY widzisz niedokładności, niekompletne LUB niepoprawne informacje W biała? Czy wiesz, Jakświeszyć Artykuł?

CZY chcesz wstawiać zdjęcia na zdjęciach Temat?

Pomóż nam ulepszyć strone! Pozostaw Wiadomość ja Swoje Kontakty w komentarzach - skontaktujemy SIE Z TOBA I wspólnie poprawimy publikacje!

Komentarze: 0
 1. Nadzieja
 2. Nadzieja

  Polip endometrium JEST rozdostem endometrium w Postaci guzka.Przyczyna Moga byc zaburzenia hormonalne, Proces Łagodny nowotworowy i przewlekłe zakażenie. Polip Dojazd implantacji zarodka rowniez http://registr-eco.ru/temyi/besplodie/zhenskoe-besplodie/patologyi-matki.html.Tak ZE NIC Dobrego Nie daje ta patologia! Im Szybciej SIĘ się pozbądźsz, Tym Lepiej!

 3. Natka

  Po usunięciu Polipa zaszła w ciążę dopiero PO Roku, a potem Prawie

 4. Alexander

  Cześć Wszystkim !!!! Dla Mnie 10.10.2016 ODA usunęła polip, wyznaczyła TYLKO antybiotyki, wyniki obiecał wysłać w ciągu tygodnia! Chodzi o celu, Ze zrobiłem histeroskopię w innym miescie, Bardzo martwię SIĘ, ZE marnuję Czas, BO NIE MA lekarstwa! Czytałem, že niektórzy Nie Brać niczego, mam 27 lat, Mój Mąż i ja Też Trzy lata nie nie mogła zajść w ciążę, ABY Jest Możliwe, ABY zajść w ciążę bez Leczenia, A Tym bardziej JEST zrobić Niebezpieczne!

  • Chris

   Dzień dobry, Aleksander I w lutym 2016 rowniez usunąć polipy, lekarz przepisał Jess Plus 3 miesiące od niego, mam Dwa miesiące z rzędu poszedł miesięcznie w trzecim miesiącu, wrzuciłem je zrobić picia, ciąży rowniez NIE występuje w sierpniu zrobił Uzi mial przerostu endometrium, zwolniony dufaston Z16 25 DTS zrobić, w wyniku Czego w listopadzie Znowu polip, Teraz mam zamiar udać SIĘ zrobić innego MIEJSCA zrobić usunięcia. Wiec TAKIE Leczenie Nie zbliżyło SIĘ LUB zrobić Mnie Nie spodobało mi sie

  • Yana

   Mysle, ZE powinniśmy poczekać na wyniki! Odwieczny polip JEST Patologia (zaburzeniem hormonalnym w twoim ciele). W wynik tego certyfikatu CI właściwe Leczenie. Jeśli nie, JEST leczone, Nawrot JEST niebezpieczny! Miałem Jedna zamrożoną ciążę, A potem Pół Roku hormonalnego Leczenia antykoncepcyjnego, kilka miesiecy nie nie działało I Jedno do Z USG znaleziono Polipa. Usunięteął SIĘ W sierpniu i stracił Prawie miesiąc ... Ale czeka na wyniki i Teraz jestem leciutko LUB leczyłem.

 5. Anna

  dzień dobry,
  Dzisiaj byla na przyjęcieciu ginekologa Badania zrobić, ponieważ planujemy ciążę
  Lekarze odkryli Polipa i przepisał navinet 3-miesięczny, ofloksacynę, metronidazol, flukonazol, indometacyna i tampony Ż Dimexidum. W Nadziei, Ze zniknie najwyraźniej (ale Artykuł Mowi, Ze Jedyna rzeczą JEST Operacja)
  Rok Temu usunąłem polip pod znieczuleniem, ale Dlaczego nie wyznaczyłem żadnego Leczenia
  Znowu i Teraz
  CZYSZCZENIE 3 miesiecy zrobić Leczenia, CZY Czy kolory muszą zrobić?
  ginekolog Nie Chce natychmiast wysłać zrobić Operacji, ponieważ nie nie bylo aborcji, Nie bylo poronień, ale konieczne JEST Leczenie przed ciąża.
  jeśli nie, to Cala ta sama Operacja.
  Potem ponownie Leczenie i TYLKO tak mozesz się zajść w ciążę ((((

 6. Marzec

  CZY Operacja polega na usunięciu z macicy Polipa za Pomocą znieczulenia LUB CZY mozna wykonać znieczulenie miejscowe?

 7. Maria

  Dzień dobry! Czym Ciąża JEST Teraz wyglądana, Ze względów sanitarnych! Powinieneś zażywać środki antykoncepcyjne, ale możesz wybrać inny sposób ochrony.Jeśli wybierzesz OK, ciąża moze pojawić SIĘ tak Szybko, JAK I PO miesiącu LUB dwoch. W niektórych przypadkach Ciało Musi odzwyczajać od Nich i wycofać WSZYSTKIE nagkowe. Żartach zrobić przewidziane, ZE Inne Problemy Z układem rozrodczym í Zdrowia w ogóle NIE BEDA.

 8. Xenia

  Dzień dobry! 15.04.16 histeroskopii zrobić usuwania polipów endometrium przeprowadzono w tygodniu NA lekarz zapytał, CZY Brać hormony konieczne, lekarz zasugerował, ZE hormon narkotyków "DIMIA". Ale możesz mówić mi Nie pić. CZYŹLE muszę wziąć ok, czy ma szansę na wyrobienie wzoru za za pół Roku? PO Jakim Czasie moge przestać Brać tabletki? CZY MOGE zajść w ciążę zaraz POJĘĆ?

  • Marina

   Dlaczego nie wypić? Przy okazji tak, dobry czas antykoncepcji. Mozesz zajść w ciążę natychmiast po zaprzestaniu stosowania Leku. Jak dokończyć ostatnia paczkę i zacząć zajść w ciążę. Wpływ do nawet życzę na ciążę.

 9. Elena Shabelnikova

  Cześć. 26.02.2016. Miałem operację bagażu polipów.
  Potem nastąpiło nieznaczne plamienie w ciągu 4-5 dni, następnie śluzowato przyciemniony kolor przez kilka kolejnych dni i na wszystko. 09.03.2016. MC zaczął. Ponieważ dla Mnie bylo ABY Pytanie, CZY To Jest Cykl, CZY NIE, zrobić Tej Pory Nie zacząłem akceptować wyznaczonego LUB mianowanego przez Lekarza prowadzącego
  (Teraz Nie ma możliwości działania z NIM) środki antykoncepcyjne "Yarina Plus". Teraz rozumiem się na próżno, tk. Mój Cykl
  (Ostatnie MC przed Operacja się 01.02.2016). Pytanie: Dzisiaj JEST Drugi Dzień cyklu, Chce zacząć przyjmować lek Dziesięć jutro. Przeczytałem Instrukcje, ALE. Wezmę ISC przede Wszystkim zrobić Leczenia polipów, A Nie ma Ochrony przed B., CZY MOGE powiedzieć Sobie, Ze przez możliwe?
  CZY WIĘCEJ POZYCJI JEST rozpoczęcia odbioru "Yarina plus" od 3 dnia MC? Jak moze przez wpływać na Leczenie polipów? Poza dodatkowa antykoncepcja w ciągu pierwszych Siedmiu dni MC (od 3 do 10 włącznie), CZY Bede Musiał zrobić Jeszcze coś więcej? A może doradzisz mi Dziesięć Cykl, ABY pominąć, powiedzmy, przeszłość, o Leczenie Yarina Plus zacznij: od następnego MC? Niz Moze Być dla Mnie brzemienny? Co to jest dokładnie w moim przypadku? Wielkie dzieki.

Dziekuje Twój komentarz po SIĘ PO weryfikacji.
dodaj komentarz

Najgorętsze Dyskusje
CZY JEST możliwość ciąża po aborcji Medycznej?
Dzień dobry. Chcesz się dowiedzieć czegoś o moich doświadczeniach z MA. Ma zrobiła 5 tygodni. Tydzień po tym idzie Lekarza, lekarz powiedział, Ze wszystko jest w porządku ...
Odcinek opóźnień miesiączki
Mam 7 Tydzień. Dla Mnie 34. Pierwsze dziecko urodziło SIĘ 9 lat Temu. Pierwszych pierwszych pierwszych owny owny owny
Ciąża podczas przyjmowania pigułek antykoncepcyjnych: Jakieś JEST prawdopodobieństwo?
Cześć, powiedz mi, PROSZĘ. Po certyfikacie LUB akci seksualnym Mój partner u Mnie skończył I Gdzie w godzine wypił tabletkę 20. Wypiłem kurs 7 ...
CZY mozna palic Kobiety wagowo Ciąża? CZY musisz rzucać?
Dobra pora Dnia! Dziewczyny Ooi, Tydzień Temu dowiedziałem SIĘ, ZE jestem w ciąży, ABY byl szok, ponieważ Mój Mąż i ja próbowaliśmy dostać Pół Roku ja naprawde chcemy ...