Wyzwania w planowaniu

Trudności w planowaniu ciąży

Wszyscy rodzice chcą, ABY Ich Dziecko rosło silnie i zdrowo, ALE Tylko nieliczni Myšľa O Tym, zanim pojawią Jeszcze SIE.

W międzyczasie Stan Zdrowia Matek i Ojców Płci JEST bezpośrednio związany z, Jak bedzie wyglądać ciąża I CZY nauka nadejdzie.

...

Spis treści:

Opieka nad dzieckiem Musi SIĘ Kupić PRZED poczęciem

Pojawione SIĘ W Rodzinie DZIECKA JEST: od Tego momentu Aktywne, CZY TEZ NIE. A jednak, ABY przygotować SIĘ z góry Nie TYLKO na poród, ale na poczęcie JEST odpowiedzialne podejście, Które w Przyszłości bedzie PRZEWLEKŁYM PRZED wieloma problemami i chorobami Dziecka.

CO od strony głównej Doktryny ciąży poddać SIĘ obowiązkowemu lekowi lekarskim.

Lista Lekarzy, Jaka musisz zobaczyc, Nie JEST taka dobra:

 • ginekolog;
 • terapeuta;
 • ENT;
 • okulista;
 • dentysta.

Pamiętaj, ABY Uwagi LekarzaW ktorým celu przyszedłeś zrobić niego na Konsultacje? WIELE Rzeczy moze wykryć TYLKO Test Urządzenia i testach.

Jeśli się konieczne, konsultacja endokrynologa, urologa, genetyka, Kardiolog.

Badz gotowy na Przesłuchanie przez oboje; małżonków. Zostaną mi przywiązaniem do wyników:

ABY Wspaniale, jeśli lekarze nie nie znajdują Chorób ani przeciwwskazań zrobić ciąży.

Realia współczesnego Życia SA TAKIE, ZE Srednio istotał wiek Kobiet, Które chciały Mieć DzieckoI przez pierwsza ciążę przychodzą z chorobami przewlekłymi, przez Długi Czas niedostrzegalnie i bezobjawowo podkopują Ich zdrowie.

Moze poćwiczyć na kondycję fizyczna Dziecka, JAK I STAC SIE przeszkoda wagowo poczęciu. Oraz ... zacznij od Przywracanie obrazů Zdrowia, A po - CZYSZCZENIE ręczu leków.

Diagnoza Nie JEST celem

Praca w domu w Czasie ciąży.

Poważna przeszkoda Moze Być zaburzenie hormonalne, TAKIE Jak endometrioza. Powoduje na nieprawidłowe funkcjonowanie í przepływ Ruchu wagowo układzie rozrodczym Kobiety.

Nawet jeśli zdołasz zajść w ciążę oo Taka diagnoza, ZAGROŻENIE żartem ogromne poronienie.

Planowanie ciąży zaleca SIĘ Nie wcześniej niz Sześć miesiecy po leczeniu endometriozy.

Kolejna podstępna choroba, ktorej istnienia KOBIETA nawet nie nie moze odgadnąć, nękana przez wymówki w bezpłodności - polip endometrium.

Jak Jak w przypadku endometriozy, Objawy PolipaSa bolesne miesiączki. Ta Łagodna formacja Nie TYLKO Ciąża, prowadzić ale moze zrobić złośliwego Guza.

Z PO- łożeniami wywoływanymi Problemów z poczęciem Nie powstaje.

Zdrowy - Nie Znaczy gotowy

Planowanie ciąży: prawidłowe odżywianie

Co Dziwne, nawet w przypadku braku ostrych í przewlekłych Chorób kobietą moze miec Problemy dowcipniś Czasie ciąży, ktorým mozna zapobiec, jeśli zajmie SIĘ Nia z góry.

W szczególności, wzmocnić Układ odpornościowy, ABY uzupełnić niedobory witamin, dowiedzieÄ ‡ SIE, usposobienie i prowadzenia Ich korekty LUB zapobiegania.

Na Przykład, jeśli KOBIETA Nie JEST odporna Różyczka, Infekcja podczas ciąży JEST obarczona JEJ przerwaniem. Dlatego tak Ważne JEST, ABY Z gory zachować ostrożność, ABY Nie przeżyć Wszystkich dziewięciu miesiecy utrzymywania ciągłego strachu PRZED skurczeniem, oraz Przed planowaną koncepcją zaszczep SIĘ.

Poważny problem, moze sie zmienić deficyt jod W ciele. Wada Tego użytkownika JEST pełna poronieniePokaż Randki groźne Choroby terazorodka, akończenie JEST Wysokie.

Niestety, Nie wszyscy Moga sobie wyobrazić, o nie nie Randki Moga się wyleczyć. Ale diagnoza moze przewidzieć możliwe komplikacje i, jeśli SIĘ konieczne, skorygować Przebieg ciąży w Czasie.

Nawet w tak trudnych warunkach, status Jak HIV-pozytywny, ZE JEST zaatakowanie i Utrzymanie zdrowej.

W Takım przypadku uważnie przyjrzeć SIĘ planowaniu, Jeśli ZE wzgledu na stan Zdrowia KOBIETA potrzebuje stałego przyjmowania leków LUB leków hormonalnych - astma oskrzelowa oo, chorobami tarczycy, układem sercowo-naczyniowym i wieloma innymi chorobami.

KIEDY ciąża staje SIĘ Niebezpieczna?

niestety, W niektórych przypadkach, ABY Mieć Dziecko ZE wzgledu na JEJ wczego Zdrowia.

W sposób niezdatny zrobić Życia. Należą do nich:

 • nadciśnienie samoistne;
 • Choroby płuc z ciężka niewydolnością oddechową;
 • złośliwe formacje;
 • Wady serca z ciężkimi zaburzeniami krążenia oo obrzęk, duszność i zaburzenia rytmu;
 • Cukrzyca;
 • przewlekła niewydolność nerek;
 • epilepsja;
 • Aktywne Choroby reumatyczne;
 • Słowo Gracz całkowita;
 • Kory niewydolność nadnerczy;
 • marskość wątroby.

Kiedy ciąża może być niebezpieczna

Niektórych Ciężkie schorzenia Nie SA wskazaniem zrobić rzucenia Jako elementu Tymczasowy W celu dodnięcia Słów komplikacji.

SA Zakładom, Które prowadzą Działalność gospodarcza.

Polecam powstrzymać SIĘ od Planowania W ciągu Roku PO nieprawidłowych operacjach LUB nagłej utracie wagi.Organizm Musi zostać przywrócony i wzmocniony, ponieważ w kompleksie Przy poczęciu Randki JEGO Siły zostaną skierowane na Kształtowanie i Rozwój nowego Życia.

Bedzie stala poczekać Z. koncepcją PO Leczenie długotrwałe, chemioterapia LUB radioterapia. Nie Randki leki SA zgodne z ciąża i uszkodzic płód. Aby JUZ CZAS, ABY opuścić Ciało ja nie nie powodować składania ubocznych.

Lepiej cierpieć Troche niz zostawać Życie, ABY SIĘ wyrzucać. Tym Razem Lepiej poświęcić SIĘ przygotowaniu psychologicznemu, wzmocnieniu własnego Zdrowia, spożyciu kompleksów witaminowych.

Zdrowe podejście zrobić bedzie zrobić Planowania szczęśliwej i pomyślnej ciąży, A takze maksymalnie uniknie komplikacji.

Powiązane artykuły:

CZY Też planować ciążę i rodzić Jak w takich chorobach, JAK:

      
1 komentarz
 1. Natka

  Planując ciążę, WIELE par Twarz innego problemami.Naprimer znalazłem policystycznych jajników registr-eco.ru/temyi/besplodie/zhenskoe-besplodie/polikistoz-yaichnikov/polikistoz-yaichikov-beremennost.html, i tak SIĘ złożyło, Ze w Czasie Leczenia policystycznych, tworzą rowniez Polipa, Były Problemy z tarczycą, w ogóle nie nie bylo hormonalne sboy.Teper nawet nie wiem, CZY mOGE coś zrobić Jak zajść w ciążę!

Dziekuje Twój komentarz po SIĘ PO weryfikacji.
dodaj komentarz

Najgorętsze Dyskusje
CZY JEST możliwość ciąża po aborcji Medycznej?
Dzień dobry. Chcesz się dowiedzieć czegoś o moich doświadczeniach z MA. Ma zrobiła 5 tygodni. Tydzień po tym idzie Lekarza, lekarz powiedział, Ze wszystko jest w porządku ...
Odcinek opóźnień miesiączki
Mam 7 Tydzień. Dla Mnie 34. Pierwsze dziecko urodziło SIĘ 9 lat Temu. Pierwszych pierwszych pierwszych owny owny owny
Ciąża podczas przyjmowania pigułek antykoncepcyjnych: Jakieś JEST prawdopodobieństwo?
Cześć, powiedz mi, PROSZĘ. Po certyfikacie LUB akci seksualnym Mój partner u Mnie skończył I Gdzie w godzine wypił tabletkę 20. Wypiłem kurs 7 ...
CZY mozna palic Kobiety wagowo Ciąża? CZY musisz rzucać?
Dobra pora Dnia! Dziewczyny Ooi, Tydzień Temu dowiedziałem SIĘ, ZE jestem w ciąży, ABY byl szok, ponieważ Mój Mąż i ja próbowaliśmy dostać Pół Roku ja naprawde chcemy ...