Metipred podczas Planowania ciąży: wszystko za i Przeciw

W Świecie dzisiejszym, pełnym stresu, złej ekologii i niedożywienia, ciąża staje SIĘ problemem dla Wieluniu Kobiet.

Różne Choroby fizyczne i wpływ Środowiska prowadzą zrobić braku równowagi hormonalnej w okolicy narządów płciowych, w ktorej Bardzo Trudno żartem począć Dziecka.

...

Spis treści:

      
Dlatego WIELE Kobiet, Które skarżą SIĘ na niezdolność zrobić zajścia w ciążę, wyznacza odbiór i badanie z endokrynologiem.

W zależności od wyników Badań lekarz przepisuje kobietom określone Preparaty hormonalne, Które stabilizują funkcję układu rozrodczego.

Porozmawiamy o przygotowaniu Metipred na planowanie ciąży.

Informacja o przygotowaniu

Meti JEST syntetycznym glukokortykosteroidem, analogiem prednizolonu.

Planując ciążę, jest mianowany w wielu przypadkach:

  • wysoki testosteron - męski hormon płciowy. Dzięki powołaniu Metipred jest gotowy szybko, jak to zrobić;
     
  • kobieta ma nawyk poronienia. Jeśli zaraz po NIM zaplanowana JEST nowa ciąża, konieczne JEST zrównoważenie TLA hormonalnego, Które osiąga Się Za Pomocą Metipred;
     
  • z myślą o prowincja ciąża na wskazaniach medycznych, Na Przykład z progresywną mięśniak macicy w młodym Wieku.

Jeśli nie nie używasz Metipred w powyższych warunkach, ryzyko wystąpienia wtórnej niepłodności JEST Wysokiem. Ponadto prednizolon ma wyraźny efekt przeciwzapalny i przeciwobrzękowy, Co jest rowniez Przydatne w planowaniu ciąży.

Mianuje tylko Metipreda. Dawki dobierane indywidualnie SA, ABY zachować równowagę Między koniecznym działaniem możliwymi działaniami niepożądanymi.

Skutki uboczne i przeciwwskazania

Metipred podczas planowania ciążyMeti Jest poważnym lekiem hormonalnym. Szybka reakcja na wiele działań ubocznych: Zespół Itenko-Cushinga (otyłość, Twarz podobna do Księżyca) ucisk funkcji nadnerczy, Cukrzyca, wrzód żołądek, nudnościwymioty, wzdęcia, krwawienie z żołądka, serce arytmiezakrzepy, wzrost ciśnienia Krwihalucynacje, depresja, ból Głowy, Drgawki, psychoza paranoidalna, Różne uszkodzenia wzroku, przyrost Masy Ciała, zwiększone wydalanie wapń, atrofia, reakcje alergiczne.

Na Szczęście, TAKIE działania niepożądane występują Rzadko, Zwykłe Przy długotrwałym stosowaniu produktu Metipred w dużych dawkach, przepisywanych pacjentom z innymi poważnymi chorobami.

Następne podczas planowania Wątek kontaktowy wagi ciała, który zwykle szybko normalizował się po zaprzestaniu stosowania leku.

      

Dawkowanie i anulowanie leku

Średnia dawka Metypredu stanowi pół tabletki dziennie. W przypadku ciąży lekarz indywidualnie dostosowuje dawkę Leku, A KOBIETA kontynuuje przyjmowanie Leku Metiperd przed porodem.

Ściśle niemożliwe właśnie przestaje przyjmowanie leku. Żartach zrobić obarczone Utrata ciąży i niektórymi działaniami niepożądanymi.

WIELE Kobiet, Nie bezzasadnie, boi SIĘ przyjmować Dziesięć hormon. Nawet w adnotacji ciąża jest na wykresie przeciwwskazań.

Jednak w wielu przypadkach Metipred - Jedyna okazja zrobić JEST, ABY wyobrazić sobie moge znieść długo wyczekiwane Dziecko.

Metipred przy planowaniu ciąży: dawkowanieWażne ABY zwrócić SIĘ zrobić profesjonalnego ginekologa, Który ma Doświadczenie z powołaniem Tego preparatu, ZNA Randki JEGO Cechy i reakcje niepożądane. Aby wynik będzie tylko dodatni.

Potwierdzają zrobić rowniez liczne Pozytywne reakcje na Metipred, zawarte w forach kobiecych.Taki niewielki efekt uboczny, taki przyrost masy Jak Ciala, NIE stanowi Bariery wagowo jedynej okazji przez urodzić długo wyczekiwane Dziecka.

      

CZY widzisz niedokładności, niekompletne LUB niepoprawne informacje W biała? Czy wiesz, Jakświeszyć Artykuł?

CZY chcesz wstawiać zdjęcia na zdjęciach Temat?

Pomóż nam ulepszyć strone! Pozostaw Wiadomość ja Swoje Kontakty w komentarzach - skontaktujemy SIE Z TOBA I wspólnie poprawimy publikacje!

brak komentarzy

Dziekuje Twój komentarz po SIĘ PO weryfikacji.
dodaj komentarz

Najgorętsze Dyskusje
CZY JEST możliwość ciąża po aborcji Medycznej?
Dzień dobry. Chcesz się dowiedzieć czegoś o moich doświadczeniach z MA. Ma zrobiła 5 tygodni. Tydzień po pójściu do lekarza, powiedział, że wszystko jest w porządku ...
Odcinek opóźnień miesiączki
Mam 7 Tydzień. Dla Mnie 34. Pierwsze dziecko urodziło SIĘ 9 lat Temu. Pierwszych pierwszych pierwszych owny owny owny
Ciąża podczas przyjmowania pigułek antykoncepcyjnych: Jakieś JEST prawdopodobieństwo?
Cześć, powiedz mi, PROSZĘ. Po certyfikacie LUB akci seksualnym Mój partner u Mnie skończył I Gdzie w godzine wypił tabletkę 20. Wypiłem kurs 7 ...
CZY mozna palic Kobiety wagowo Ciąża? CZY musisz rzucać?
Dobra pora Dnia! Dziewczyny Ooi, Tydzień Temu dowiedziałem SIĘ, ZE jestem w ciąży, ABY byl szok, ponieważ Mój Mąż i ja próbowaliśmy dostać Pół Roku ja naprawde chcemy ...