Folacyna w planowaniu ciąży

Planowanie ciąży Żartem najbardziej zmysłowy Dla kobiet, Które zdecydowały SIĘ zostać uwagę matkami.

Pozwala przewidywać i minimalizować zrobić minimalną WIELE niekorzystnych sytuacji, Które Moga przerwać ciążę LUB zakłócić prawidłowy Rozwój przyszłego Dziecka.

...

Spis treści:

Nowoczesna ginekologia ma cały Arsenał leków, ABY przygotować kobiete zrobić ciąży i porodu. Porozmawiamy o leku Folacyna podczas planowania.

Jakie jest niedobór kwasu foliowego w organizmie?

Jakie czynniki uszu są kobiet z deficytem kwas foliowy?

Po Pierwsze tak JEST anemia, Ponieważ bez wystarczającej ilości kwasu foliowego erytrocyty pozostawiają niedojrzały szpik kostny. Niedokrwistość na pierwszym planie Praca jest bardzo niebezpieczna.

Ten stan zwykle jest w ciągu dnia dnia może prowadzić do niedotlenienie płodu już od fabryczki tygodni.

Rurka nerwowa zaczyna leżeć w płodzie Dwa tygodnie PO poczęciu. Jeśli do tego czasu w ciele kobiety będzie niedobór kwasu foliowego, A następnie przyszłe Dziecko moze tworzyć tak straszne Wady, JAK wodogłowie, brak Mózgu, upośledzenie umysłowe i kręgosłup nieskrępowany.

W naturze kwas foliowy jest zawarty w surowych warzywach (Szpinak, fasola, dynia, zielony groszek, szparagi), zieleni (most w pietruszka), w wątrobie, ryby, Sery ja żółtko jaja.

Aby nasycić ciało tą substancją, są być zjedzone zieloni i białe wipper. Nie Trudno zgadnąć, že z dominującym stereotypem dietetycznym TAK SIE NIE DZIEJE.

Codzienne zapotrzebowanie na kobiete w ciąży w kwasie foliowym około trzykrotnie. Dlatego planując ciążę, KOBIETA SIĘ Musi zaopatrzyć w kwas foliowy z góry, aby osiągnąć wyniki w tej właśnie dziedzinie.

CZY Te, Które planują zmartwić, przepisują lek Folacyna.

Informacja o przygotowaniu

Folacyna w planowaniu ceny ciążyW swoim składzie Folacyna Jest kwasem foliowym lub witaminą B9.

W ludzkim ciele kwas foliowy uda gigant-tel. Bez Tego Normalne Tworzenie i funkcjonowanie układu Krwi odpornościowego JEST niemożliwe.

Kwas foliowy bierze udział w syntezie dużej liczby mnogiej aminokwasów, bez ktorých Nie JEST możliwa istotna aktywność komórek narządów i układów WSZYSTKICH.

DNA i RNA, powstałe Przy udziale kwasu foliowego, niosą Randki Cechy dziedziczne danej osoby W W i powodują prawidłowy podział komórek, dlatego w przypadku Ich rozpadu możliwe Să Wady rozwojowe.

Witamina B9 JEST W powyżej tygodnia przewlekłych płód PRZED działaniem niekorzystnych czynników Wieluniu i bierze bezpośredni udział w tworzeniu cewy nerwowej SIĘ Nie w pierwszych tygodniach ciąży.

kwas foliowy zapewnia Łożysko, prawidłowy Rozwój i dojrzewanie, A zatem Ż JEGO niewystarczającą ilością wagowo organizmie, możliwe JEST zakłócenie Rozwoju nienarodzonego DZIECKA, a nawet przerwanie ciąży.

Dawkowanie i czas przyjmowania folacyny

Lek należy zażyć 1 tabletka (2,5 mg) na dzień.

Przydziel Folacin Przy planowaniu ciąży (JEJ Niska cena jest, w granicach 110-160 rubli) zazwyczaj miesiąc przed spodziewaną ciążą I CAŁY Pierwszy trymestr, KIEDY robić najbardziej intensywne formowanie narządów i układów u płodu.

Skutki uboczne i przedawkowanie

Planowanie folacyny i ciążyWIELE Kobiet Zwykłe boi SIĘ zmienia leki, ktorých Dotyczy rowniez ciążę.

Efekty uboczne Sa Niezwykle rzadkie.Zwykle SA reakcje alergiczne, ktore Szybko mijają z odstawieniem Leku ja nie nie pozostawiają negatywnych konsekwencji w Ciele.

Pobierz na przedawuting ten jest tylko foliowany Przy jednorazowym przyjęciu 20-30 tabletek, CO JEST zrobić Trudno wyobrazić.

Więc jeśli chcesz zostać matką, Nie rezygnuj z porad lekarzy i kwas foliowy zażyj, Na Przykład, Jako preparat folacyny.

      

CZY widzisz niedokładności, niekompletne LUB niepoprawne informacje W biała? Czy wiesz, Jakświeszyć Artykuł?

CZY chcesz wstawiać zdjęcia na zdjęciach Temat?

Pomóż nam ulepszyć strone! Pozostaw Wiadomość ja Swoje Kontakty w komentarzach - skontaktujemy SIE Z TOBA I wspólnie poprawimy publikacje!

brak komentarzy

Dziekuje Twój komentarz po SIĘ PO weryfikacji.
dodaj komentarz

Najgorętsze Dyskusje
CZY JEST możliwość ciąża po aborcji Medycznej?
Dzień dobry. Chcesz się dowiedzieć czegoś o moich doświadczeniach z MA. Ma zrobiła 5 tygodni. Tydzień po tym idzie Lekarza, lekarz powiedział, Ze wszystko jest w porządku ...
Odcinek opóźnień miesiączki
Mam 7 Tydzień. Dla Mnie 34. Pierwsze dziecko urodziło SIĘ 9 lat Temu. Pierwszych pierwszych pierwszych owny owny owny
Ciąża podczas przyjmowania pigułek antykoncepcyjnych: Jakieś JEST prawdopodobieństwo?
Cześć, powiedz mi, PROSZĘ. Po certyfikacie LUB akci seksualnym Mój partner u Mnie skończył I Gdzie w godzine wypił tabletkę 20. Wypiłem kurs 7 ...
CZY mozna palic Kobiety wagowo Ciąża? CZY musisz rzucać?
Dobra pora Dnia! Dziewczyny Ooi, Tydzień Temu dowiedziałem SIĘ, ZE jestem w ciąży, ABY byl szok, ponieważ Mój Mąż i ja próbowaliśmy dostać Pół Roku ja naprawde chcemy ...