Odbiór nowoczesnego Leku Dyufaston w planowaniu ciąży

Niepłodność - Dziesięć Werdykt Lekarzy przeraża Każdą kobiete. Niestety odsetek niepłodnych par rośnie z każdym rokiem.

Istnieje WIELE przyczyn Takiego Stanu Rzeczy. Jednym z Nich brak równowagi hormonalnej JEST W ciele Kobiety, w szczególności spadek poziomu progesteronu.

...

Spis treści:

Obecnie choroba ta JEST skutecznie leczona za Pomocą Dufaston, Który JEST syntetycznym analogiem endogennego progesteronu. Dlatego Dufaston, z planowanie ciąży JEST Bardzo często przypisywany I JEST Z powodzeniem stosowany.

Informacja o przygotowaniu

Jak działa Duphaston mozna Zrozumieć, ucząc SIĘ o funkcjach progesteron. Ten hormon zaczyna SIĘ rozwijać PO owulacja W żółtym ciele jajników i reguluje druga faze Cykl menstruacyjny.
      

Pod wpływem progesteronu błony śluzowej macicy staje SIĘ luźna, zmiany śluzu wzrasta liczba Naczyń włosowatych. W sposób sposób macica JEST przygotowana zrobić wszczepienia zapłodnionego jaja.

Jeśli hormon JEST małyProcesy te SA niewystarczające, o jajo Nie moze przyczepić SIĘ zrobić błony śluzowej macicy. Następnie rozmawiają o niepłodności związanej z niewydolnością lutealną.

Niedobór progesteronu ocenia SIĘ na podstawie Badania Krwi, Które muszą Być dostarczone ściśle w połowie drugiego cyklu miesiączki.

Potwierdzony niedobór progesteronu został skutecznie skorygowany przez przyjęcie Dufaston i daje szanse na urodzenie Wieluniu kobietom Zdrowego Dziecka.

Zasady przyjmowania i zatrzymywania Leku

Duphaston przy planowaniu przeglądów ciąży i instrukcjiDufaston zostaje wyznaczony Po owulacji PRZED rozpoczęciem miesiączki. JEGO DAWKA JEST określana TYLKO przez ginekologa leczącego, na podstawie wyników testów i współistniejących Chorób U KOBIETY.

Samoleczenie Tym lekiem hormonalnym kategorycznie zabronione I moze prowadzić zrobić smutnych konsekwencji (brak równowagi hormonalnej w organizmie, poronienie W przypadku pojawienia SIĘ ciąży itp.).

Leczenie JEST Zwykłe długotrwałe, okolo 6 miesiecy. Nie przestawaj zażywać Leku. Schemat anulowania JEST opracowywany indywidualnie przez ginekologa.

WIELE Przewodniczący Kobiet obawia SIĘ O Bezpieczeństwo Dufaston, JEGO działania niepożądane i komplikacje. Od razu podkreślimy, ZE JEST nowoczesnym preparatem Djufaston, Który Nie ma innych Działań hormonalnych.

Wcześniej, podczas stosowania analogów progesteronu, występowały efekty androgenne - Włosy rosły, zmieniała SIĘ barwa głosu.

Dyufaston działa TYLKO na receptory macicy, wiec Kobiety Sa odporne na nieprzyjemne konsekwencje TAKIE. Lek Dziesięć NIE wpływa na metabolizm, dlatego nie nie obserwuje SIĘ zwiększenia Masy Ciała podczas przyjmowania Leku Dufaston.

W planowaniu ciąży Ważne JEST mierzenie temperatura podstawowa.

W pierwszej połowie cyklu Temperatura podstawowa JEST O okolo 0,4 stopnia niższa niz w Drugiej. Ostry wzrost Podstawowej Temperatury Mowi o początku owulacji i pomyślnych dniach na poczęcie.

Dufaston NIE wpływa na zmiany Temperatury Podstawowej, Co Jest Bardzo Ważne Przy wyborze najbardziej optymalnego Dnia poczęcia.
      

Efekty uboczne

Duphaston JEST Zwykłe dobrze tolerowany, ale Jak kazdy lek, moze powodować pewne działania niepożądane. Najbardziej przerażające - przełomowe krwawienie z macicy. Ale z Tym Zwykłe łatwo sobie poradzić JEST, dostosowując dawkę Leku w kierunku Wzrostu.

Czasami na TLE Dufastona JEST słabość, ból Głowy, ból brzucha, Bardzo Rzadko swędzenie na skórze, Ule, Urządzenia peryferyjne obrzęk.

W przypadku wystąpienia któregokolwiek oo opisanych objawów należy niezwłocznie skontaktować SIE oo lekarzem.

Jeśli ciąża wystąpiła

Dufaston na początku ciążyNadal Bardzo Ważne Pytanie - CZY kontynuować przyjmowanie Dufaston po zbliżeniu SIĘ zrobić ciąży.

WIELE Kobiet uważa, ZE lek hormonalny moze zaszkodzić przyszłemu dziecku i przestać pić Dufaston natychmiast po pozytywnym drażliwy w ciąży. Żartach zrobić porównywalne Z Katastrofa í często prowadzi Roboty poronienia NA wczesnym etapie.

Faktem jest, że progesteron JEST hormonem ciąży, wpływa na prawidłowe Tworzenie SIE Łożyska. Jeśli Nagle przestaniesz przyjmować Dufaston, błona śluzowa macicy po prostu nie nie poradzi sobie z dostarczaniem składników odżywczych jajeczkom, A ciąża zostanie przerwana.

Udowodniono, ZE JEST nieszkodliwy dla Dufaston płodu, dlatego JEST kontynuowany w Czasie ciąży, pod kontrola niezbędnych Badań i Nadzoru przez ginekologa.

      

Prenumeruj i cena

Dyufaston w planowaniu ciąży moze pomoc Wieluniu przyszłym matkom, JEGO Jednostka Ilość Koszt w granicach 450-550 rubli. OPINIE na pewno chodziło o Leku w większości przypadków SA Pozytywne.

Główny Wez SIĘ tylko dla celów swojego ginekologa í uważnie Czytaj Instrukcje Tego Leku, ponieważ JEST ABY naprawde konieczne Przy planowaniu ciąży.

Tak wiec, staraliśmy SIĘ omówić Randki Problemy, Które niepokoją Kobiety O zażywaniu Dufaston zrobić Planowania ciąży. Lek STAL SIĘ prawdziwym Przełomem w Tej dziedzinie i dal Wieluniu rodzinom szanse na długo wyczekiwane Dziecko.

      

CZY widzisz niedokładności, niekompletne LUB niepoprawne informacje W biała? Czy wiesz, Jakświeszyć Artykuł?

CZY chcesz wstawiać zdjęcia na zdjęciach Temat?

Pomóż nam ulepszyć strone! Pozostaw Wiadomość ja Swoje Kontakty w komentarzach - skontaktujemy SIE Z TOBA I wspólnie poprawimy publikacje!

Komentarze: 56
 1. Mari

  Cześć Dziewczyny! Doradztwo, Ktos mógł stanąć w obliczu Tego samego Problemu Współpracy JA: W okresie OD zrobić 2011 2016 r. Usunięto Dwie torbiele endometrioidalne (zarówno na lewym i prawym jajniku), JAK i diagnozę endometriozy. Po ostatniej Operacji w Marcu Tego Roku Pół Roku zobaczyłem Visan JEST obecnie miesiecy od anulowane Wszystko Jest dobrze na uzi, dominującą folkikul dojrzewa, Chce zacząć pic Djufaston ABY zwiększyć szanse na zajście w ciążę, ale wątpię, CZY ABY możliwe ... ???

  • Samantha

   U MNIE leżała endometrioza, ale ja i sama nie nie zaszłam w ciążę. CZY eco. Ale Nie JEST konieczne, Abys mial zrobić samo.Eco zrobił WAG Moskwie, na wszelki Wypadek, napisze klinikę - K31. Od Pierwszego razu zrobić sie stalo. Tam lekarze SA BARDZO eleganccy. I embriolog żartem najbardziej doświadczony. Jeśli potrzebujesz, odpowiedz, napiszemy zrobić CIEBIE, zostawię kontakt Z lekarzem.

  • Vlada

   Cześć, Marie,
   Lekarze powiedzieli mi, že Nie moge zajść w ciążę. Miesięcznie nawet kończyło SIĘ na Mnie.
   Jak zaszłam w ciążę - Początek następnego Dnia udać SIĘ do sauny, przestałem Jeść nabiału (Z powodu hormonów W NICH) przestał Jeść Producent (ze wzgledu na stan zapalny, Ze powodują Jeden) i zaczął pić nalewkę z propolisu na 5-6 kropli Rano W jakiejś Wody.
   Tak wiec Teraz czekam na druga, zgodnie z Tym SAMYM schematem.

 2. Svetlana

  Dzień dobry, jestem zainteresowany, chodziło o leki zwiększające POZIOM progesteronu. Problem mam taki. Ponieważ rok Nie JEST miesięczny, na początku Nie zwracałem na to Uwagi, myślałem O stresach, zmianie klimatu PO wakacjach. Ale im DALEJ NIE MA cyklu, TYM WIĘCEJ odbijam. Ponieważ ABY uzyskać menopauzę w ciągu 34 lat zrobić TEGO, ZE Już rozne niepowodzenia wagowo ciele Nie SA przyjemne, Nie bylo ciąży. Zwróciłem SIĘ zrobić ginekologa rejonowego. Przekazał Analizy hormonów - poniżej Normy LUB ocenić POZIOM progesteronu. Lekarz przepisał dożylnie (domięśniowo) progesteronowy hormon. Czytałem o efektach ubocznych Tego Leku. Mam wątpliwości, CZY wARTo JEJ użyć, CZY MOGE dodatkowo produkować hormony tarczycy? Mam przewlekłe zapalenie wątroby C.Powiedz mi, CZY istnieje alternatywa dla Progesteronu? Na Przykład, biorąc Dufaston, Utrozhestan? W Jakiej dawce powinienem je przyjmować w przypadku niskiego progesteronu? Dziękuję za uwagę. Z poważaniem, Swietłana.

 3. Olga

  Cześć 4 lata Temu miałem poronienie przez 12 tygodni, Teraz mam zdiagnozowany hiperandrogenizm (zrekompensowany lekiem). Przewlekłe zapalenie endometrium. Teraz mianowanego dyufaston OD 25 listopada zrobić sprawdź w sklepie mc. Ciąża Nie występuje, chociaż owulacja opiera SIĘ na badaniach ultrasonograficznych i owulacji. CO Robic Dalej, CZY JEST jakikolwiek powód, ABY zrobić IVF Czas mija, I Nie ma ciąży, mam 36 lat!

  • Marina

   Naprawde, A Sprawdzony Mąż został? Z NIM, Wszystko Jest Normalne? Najpierw rozprowadź psa, najlepiej ślepego szczeniaka, Który został rzucony i należy przejść podać Z Pipety. Moze na pomoc odciągnąć Myśli od Dziecka. Prawdopodobnie JEST zrobić Problemu psychologiczny.

  • Marina

   Dzień dobry! I umieszczoneIle Jestes Już traktowany / bierzesz Dupfaston? Jeśli minęły Już Cztery miesiące i Nie Nie ma wyników w celu mysle, Ze mozesz Już myśleć o Ekologiczne. Po Tym Wszystkim, zdarza SIĘ, ZE zapłodnienie in vitro Nie JEST PIERWSZY RAZ zrobić Wokół pomaga, w miarę upływu Czasu ... Przy okazji, JAKO Partnera dowcipniś normalny / Aktywny spermy. W końcu zdarza SIĘ, Ze Nie ma poczęcia z powodu słabej ruchliwości plemników.

 4. Marousia

  Dzień dobry! Nie Faktu! Czasami trwa znacznie dłużej robić. PO otrzymaniu Dufaston zostaniesz Poddany ultradźwiękom (musisz upewnić SIĘ, Ze przyjmowanie Leku przyniosło korzyści). I oczywiscie krew na hCG, jeśli miesiączka SIĘ Nie rozpocznie (test moze Być niedoinformacyjny). Coz Kodowanie przyjmowanie preparatów, ktore zrobić Ciebie wyznaczą Lub wyznaczą lekarz, z zachowaniem schematu LUB planu odbioru. Duphaston Nie moze przestać pić, Nie ma żadnej Krzywdy: od niego wag Czasie ciąży.

 5. Nadyushka

  Dzień dobry. Miałem opóźnienie 15 DNI. W 6/7 dni opóźnienia Testy wykazały Drugiego, pilzner Słaby. Poszedłem, ZE bylo hGH-negatywne. Zarejestrowany Uzi Klade Diagnos "Znaki multifollikulyarnoy Struktury jajnika" W prawym jajniku w jednej sekcji lotsiruetsja do Mieszków D 11 0 6 cm. Lewym pęcherzyka d6 zrobić 0, 8 cm. Termin oddania Douglasa darmowych zhitkosti ujawnił Nie. Ginekolog przepisał dufaston od 11 zrobić 25 DNI. Na Mnie Pytanie ... Słyszałem, ZE KIEDY przestaniesz pić djafaston za swira, Dwa zaczną PMS. Wiec jeśli w interfejsie interfejsie lub 26. 27. dniu mojego cyklu PMS Nie pójdzie ... to ja jestem w ciąży? Potem się ... po wrzuceniu nilzya djufaston natychmiast zacząć pić ISC takze na karcie 1. Dwa razy dziennie .... Tylko codziennie? Dziękuję za wcześniejszą pomoc i Porady.

  • Marina

   W Tej kwestii należy skonsultować SIĘ z lekarzem. Wygląda na to, že HCG byl ujemny, Nie bylo dla niego ciąży, byla choroba, z powodu ktorej nastąpiło opóźnienie. Lepiej JEST zapytać Lekarza, Jak się zachować I CZY ciąża moze przyjść w TYM przypadku.

 6. Natalia

  Dzień dobry, mam taka sytuację - ciąża NIE nadejdzie 8 miesiecy, Lekarza wyznaczył Dufaston przez dzwonił co miesiąc, tk. Maja Bardzo nieregularny, zadzwoń do następujących je zrobić USG, byłem cięcia opakowań i czekał miesiąc, 5 dni Testu anulowanie zrobiłem i dowcip jasny Drugi pasek HCG bylo 31,5 IU / W związku z Tym pojawiło SIĘ Pytanie, CZY wznowić przyjęcie Dufastona?

  • Tatiana

   ABY utrzymać ciążę, musisz zażywać leki hormonalne. W każdym razie idź zrobić Lekarza í Nie szukaj Porady w internecie. Nikt Cie TUTAJ NIE leczy. Musisz wziąć udział w testach i przestrzegać zeznań Lekarza. Być moze trzeba bedzie zastąpić lek Tym, Który żartem bardziej odpowiedni w TYM przypadku. Powodzenia

  • Katarzyna

   Obiektywnie potrzebujesz dodatkowej Pomocy hormonalnej. Lepiej jednak udać SIE TAK SZYBKO zrobić Lekarza, Jak to możliwe, ABY uzyskać Dodatkowa poradę. Tylko lekarz, Który Zna Twoje Ciało i przeprowadza Twoje planowanie, moze odpowiedzieć ci na to Pytanie twierdząco Lub negatywnie. ZAWSZE niebezpiecznie JEST angażować SIĘ W samoleczenie, nawet jeśli chodzi o tak powszechny lek Jak "Dufaston".

  • Marina

   Mysle, ZE powinniśmy pójść zrobić Lekarza i zapytać, CO TERAZ zrobić. Rzeczywiście, zaprzestanie przyjmowania hormonów Moze Nie Być Tego Warte. ALE CO zastąpić Dziesięć lek, Powie lekarz.

  • Lilya

   Dzień dobry! Niemal ZAWSZE, w takich przypadkach Jak Ty, hormonalne wsparcie JEST przepisywane w Czasie ciąży. Nie mozesz ZE 100% pewnością, ZE musisz wziąć "Dufaston", moze zastąpisz go "Utrozhestan". Oba leki przepisywane SA Nie Tylko w celu przywrócenia cyklu, Pilzner takze dowcipniś celu Utrzymania ciąży. Parametry HCG w Tobie odpowiadają okresowi 1-2 tygodni. ABY zachować ciążę, należy skonsultować z lekarzem SIĘ.

 7. Lori

  Dzień dobry, zdiagnozowano u Mnie jajniki policystyczne, Nie bylo miesiączki, moje endometrium Nie rosło, dyfuzyny Były przepisywane na comiesięczne Rozmowy, ą następnie 3 Cykle przez 14 dni. Zmierzam Podstawowa temperatura i wykonuję testy, Teraz 11 dzien cyklu, testy wykazują Slabá passe, CZY muszę czekać na owulację i spróbować począć CZY zacząć pić w 14 dts? Z góry dziękuję za odpowiedź!

 8. Svetlana

  Retrocerowalna endometrioza i mięśniak sugerują operację usunięcia macicy. Widziałam Byzanne 4 miesiące, lekarz powiedział, Ze Mnie Nie PASUJE (brak poprawy), Teraz Mowi SIĘ, ZE pije Dufaston! CZY MOGE przełączyć SIĘ na Dufaston po, Bizancjum? A może musisz poczekać, AZ Cykl zostanie przywrócony PO, Bizancjum? Nie zgadzam SIĘ na operację!

 9. Światło

  Witaj, Już straciłem rozum. Pugh Dufaston 7 dni. Na Trzeci Dzień wstęp i bolus w klatce piersiowej obrzęk, zawroty Głowy ı chory, często poszedł do Lazienkach na małe, Ciała Temperatura wzrasta do 37 JA często zmęczony, senny wcześnie. Nie ma nudności. Ach! Teraz ciągnie lewy jajnik. Najciekawsze JEST celu, ZE Randki objawy przychodzą kolejno. W dniu owulacji odbywał SIĘ seks bez Zabezpieczenia. Czytałem, Ze Randki TE objawy Moga Być oo Dufastonem, ale Randki naraz? CZY ABY moje Ciało reaguje na progesteron? Przypisany, tk. Nie rośnie Mieszków i zrobić Testu - JEST ZBYT wcześnie, KOLORADO miesiąc AZ zrobić Pięciu DNI.

  • Marina

   Nie SIĘ oszukuj. Ból w jajniku Moze byc Po Prostu psychosomatyczny. Nie zniechęcaj SIĘ I Żyj spokojnie. Nawiasem mówiąc, czasami zdarza SIĘ, Ze JEST SIĘ niemożliwe, ABY zajść w ciążę, Ze Po prostu wzgledu nA Fakt, Ze KOBIETA JEST Myślenie O NIM Dużo. Nie martw SIĘ, śpij, jeśli chcesz i jeśli taka możliwość JEST. Badz spokojny.

  • Yasya

   Zasadniczo pokazano tu Dwa Warianty LUB ciążę Lub preparat Sam SIE O TYM Dowie. /planirovanie/pl-info/shest-podskazok.html Oddaj Swoją krew dla HGH. Test Podejmij. Jeśli Wszystko Jest negatywne, podejmij Badania, moze Masz zapalenie. Ogólnie Rzecz biorąc, Spójrz na Swoje zdrowie.
   / planirovanie / ovulyaciya
   /planirovanie/pl-info/menstrualnyj-tsikl-zhenshhiny.html

  • Olga

   Fakt, že temperatura wzrośnie zrobić Nie JEST Dobre, Być moze jakis wczego zapalny w organizmie JEST osadzony. W przeciwnym razie zgadzam Się Ze Swietłana, pierwszymi oznakami ciąży, Które pojawią SIĘ wcześnie. Prawdopodobnie ciąża i przyjść, ale Wszystko, co SIĘ Dzieje, autohipnozy, i nic więcej. NA TAKIE objawy tutaj Projekt Projekt w ciąży JEST Jeszcze kołaczyk wcześniej. Nie martw SIĘ I Nie czekaj na miesiączkę. Najważniejsze, bez nerwów.

  • SWETLANA

   Światło, najprawdopodobniej SIĘ spieprzyłeś. Ciąża moze oczywiscie wystąpić, ALE JEST za wcześnie, ABY SIĘ pokazać. Czekać na wszystko wyjaśnić opóźnienia w JEGO TLE mozna zrobić testy od Różnych Producentów Lub Analizy CG. Radzę przeczytaj:
   /rannie-sroki/simptomy/simptomy-beremennosti.html
   / Testy / t-info
   /beremennost/info/horionicheskij-gonadotropin.html

 10. Julia

  Cześć, Powiedz mi, PROSZĘ, CZY mozna pić Duphaston I Nie Być chronionym? Naprawde chcemy Mieć Dziecko z mężem, ale ABY NIE działa.Lekarz przepisał Dufastonowi napój na 3 miesiące, Jak przygotować grunt pod łożysko. Cykl regularny miesięczny JEST. Planujemy rok mężem z moim. dziękuję

 11. Oxana

  Witam, piję Dufaston Trzeci miesiąc i nie wiem, Jak obliczyć Moją owulację. Miesiączka byłą pierwsza 23 Października, trwała 6 DNI, W dniu 11 wypiła Dufaston Dwie tabletki 10 dni. Następna miesiączka miała MIEJSCE 15 Listopada, trwała rowniez 6 dni, 11 listopada (25 listopada) Dzień zaczął pić Dufaston wedlug Tego samego schematu. Dyufaston został wyznaczony, ponieważ moje miesięczne dawki SA TYLKO Raz machać Roku. Temperatura Podstawowa 37,1, 37,2, 37,3.

 12. Anastasia

  Cześć, Dla Mnie 20 lat, temperatura w trzecim dniu 37,2 (bez BOLU wag gardle i nieżycie nosa), nudności i delikatności. Cykl JEST nieregularny, lekarz zalecił wypicie Duphaston OD 16 zrobić 25 DNI. Teraz 21 dts, CZY miesięcznych okolo 5 dni. CZY TE objawy Moga Być oznaka ciąży, reakcji na zażywanie tabletek LUB CZY zachorowałem?

  • Angela L.

   Anastazja, mysle, Ze powinieneś zrobić test ciążowy z pozytywnym wynikiem, na pokaze, Albo Jeszcze Lepiej bedzie Musiał przejść ANALIZĖ moczu í Krwi. Reakcja na lek jest mało prawdopodobna, ale Wszystko Jest Możliwe. Być moze Masz infekcję wirusową LUB Roto-wirus. Przekaz Analizy Kliniczne I Wszystko bedzie widoczne.
   Jak ja zalecam, ABY zaplanować owulację, bedziesz wiedział na pewno Swoje dni na poczęcie./planirovanie/ovulyaciya/bazalnaya-temperatura-pri-ovulyatsii.html

  • Alain

   Najprawdopodobniej SA skutki uboczne Leku. Tak wiec, ponieważ JEST hormonalna, menstruacja Nie moze rozpocząć SIĘ na Czas, JEST porażka I Nie należy SIĘ martwić, jeśli nie nie rozpocznie SIĘ miesiączka w przypuszczalne PIEC DNI. W każdym przypadku lekarz bedzie Musiał odwiedzić. W końcu bez Analizy i niezbędnych Badań na pewno Nie mozna rozpoznać.

  • Yasya

   Być moze nabawiłeś SIĘ Choroby Lub łagodnego przeziębienia. Ale symptomy Mówią Wprost przeciwnie. Jeśli NIE MASZ miesięcznego okresu po Pięciu dniach przez okolo Tydzień, idź zrobić Szpitala bez zadných wyjątków. /rannie-sroki/problemy/pochemu-bolit-zhivot.html Albo sam wykonaj test.I nawet Teraz Moga MRS zrobić Lekarza i smak, ABY NIE bedzie Musiał zastanowić SIE, co masz ABY powstały í Dlaczego TERAZ JEST Stan ..Najważniejsze JEST, ABY śledzić Czas, A Nie zaniedbanie. /beremennost/slozhnosti/kak-izbavitsya-ot-toshnoty.html /beremennost/info/kogda-vstat-na-uchet.html

  • Światło

   Trudno odpowiedzieć na ciążę JEST LUB przeziębienie. Opis JEST bardziej Jak choroba. Pierwsze oznaki, tak wcześnie SIĘ Nie zamanifestują. Radzę WIDZENIA terapeuta LUB Lore. Gracz Test testujący rowniez. Dufaston Nie otrzyma własnej reakcji. Read więcej szczegółów:
   /planirovanie/pl-lekarstva/dyufaston-2.html
   / planirovanie / pl-info
   /rannie-sroki/simptomy/simptomy-beremennosti.html

 13. Julia

  Alexandra, najlepiej skonsultować z lekarzem SIĘ I sprawdzić lekarkę. Oczywiscie dziesięć lek JEST przeznaczony zrobić ciążenia, JAK I Planowania. Ale zrobić hormonalnych środków, ktoré sa na miejscu budowy. Nie karmić SIĘ Ich lekarstwami, ich nadmiar JEST szkodliwy. Zobacz dobry Artykuł / planirovanie / pl-lekarstvaco mozesz nam powiedzieć? Najlepsza konsultacja JEST skuteczna.

 14. Sen

  Aleksander, wypij lekiem Z planem, Które ci przepisałeś.
  Jeśli zostałeś mianowanego Duphastonem, aby Znowu ku Temu powody. Lek Dziesięć Moze Być stosowany w Porodzie i porodzie. Co więcej, powiem wam, ZE JEST często przepisywany pod groźba przerwania, ponieważ zapewnia wsparcie progesteronu (i hormon progesteronu ciąży). Wiec Dalej PIC. Test Wykonaj, jeśli nadejdzie ciąża, następnie porozmawiaj z lekarzem o Tyma, CZY kontynuować przyjmowanie Leku, Być moze zajmie zrobić Kołaczyk Czasu i podczas ciąży.

 15. Alexander

  Cześć,

  Wyznaczyłem Dyfuzja LUB wyznaczyłem Dyufaston na 16-25 dni w cyklu, Dzień Już nie piję, A Nagle ciąża przyszła LUB ustąpiła i moze sprowokować aborcję?

  Co Robić, zacznij pić Znowu LUB czekać na miesiączkę - CZY pójdą, CZY Nie? Powiedz mi, PROSZĘ.

 16. Sen

  Irina, Pytanie JEST Bardzo kontrowersyjne. Natychmiast dla twoich ulubionych pytań.
  CZY Masz temperatura Pacjenta?
  CZY testujesz na owulację?
  A może Masz folliculometrię robić USG?
  Moze Masz wczesna owulację (to się Rzadko zdarza), a wiec zostałeś mianowanego Duphastonem od 11 DNI?
  O ile MOGE powiedzieć SIĘ celu Ze istnieją Różne systemy duphaston przeznaczenia oraz z 11 DNI i 14 dni, 16 dni, w każdym razie, do zalezy ód przyczyny. Moze Masz jakieś inne Choroby?
  W międzyczasie JEST Trochę Informacji, szczerze mówiąc ...
  Z góry dziękuję.

 17. Irina

  Został osobistony Duphaston OD 11 25 zrobić sprawdź w sklepie cyklu. Piję Już Trzeci miesiąc, A Wszystko Nie JEST ciąża.

  Wszędzie napisać, ZE konieczne JEST, ABY wziąć OZW Dufaston po owulacji. Jeśli pijesz na Czas? W 11 dniu owulacji włosów Nie moze Być.

  Dlaczego wlasnie zostałem ustawiony na wyprowadzenie iść Z TYM zegem? Jestem zdezorientowany ...

  Okazuje SIĘ, ZE podczas gdy ja ja piję, dobrze nie nie zajdę w ciążę? Dlaczego wiec nie zarejestrują? Po diagnoza i leczenie niepłodności JEST ustawiony, w Teorii, powinno Być skierowane, ABY spróbować wywołać ciąży, JA nawet większe szanse obniżone!

 18. Ludmiła

  Cześć, Zostałem mianowanego Duphastonem za Koncepcje CIEC na 5 miesiecy od 14-25 dni. Nie ciąży, lekarz Chce stymulować owulację, Nie śmiem chcesz anulować Djufaston, w jakich anulować PROGRAMU zrobić pic? Proszę czekać na odpowiedz!

Dziekuje Twój komentarz po SIĘ PO weryfikacji.
dodaj komentarz

Najgorętsze Dyskusje
CZY JEST możliwość ciąża po aborcji Medycznej?
Dzień dobry. Chcesz się dowiedzieć czegoś o moich doświadczeniach z MA. Ma zrobiła 5 tygodni. Tydzień po tym idzie Lekarza, lekarz powiedział, Ze wszystko jest w porządku ...
Odcinek opóźnień miesiączki
Mam 7 Tydzień. Dla Mnie 34. Pierwsze dziecko urodziło SIĘ 9 lat Temu. Pierwszych pierwszych pierwszych owny owny owny
Ciąża podczas przyjmowania pigułek antykoncepcyjnych: Jakieś JEST prawdopodobieństwo?
Cześć, powiedz mi, PROSZĘ. Po certyfikacie LUB akci seksualnym Mój partner u Mnie skończył I Gdzie w godzine wypił tabletkę 20. Wypiłem kurs 7 ...
CZY mozna palic Kobiety wagowo Ciąża? CZY musisz rzucać?
Dobra pora Dnia! Dziewczyny Ooi, Tydzień Temu dowiedziałem SIĘ, ZE jestem w ciąży, ABY byl szok, ponieważ Mój Mąż i ja próbowaliśmy dostać Pół Roku ja naprawde chcemy ...