Dwa tygodnie PRZED poczęciem: Początek Długiej Drogi do Życia

Dwa tygodnie przed poczęciem: przygotowanie do poczęcia

Życie ludzkie zgłasza SIĘ na długo przed narodzinami. Ktos za srednia 38 tygodni, Ktos Trochę pozniej. Niektórzy LUDZIE "Maja więcej Szczęścia", pojawiają SIĘ przedwcześnie.

Przy okazji, urodzony w Czasie 28 tygodniZnaczy się na 7 miesiecyMaja znacznie większe szanse na przetrwanie Nie TYLKO, ale takze na Nie wydatkowanie rezerwy Zdrowotnej Dzieci urodzone przedwcześnie niz w Tym terminie 32 tygodnie - 8 miesiecy.

...

Spis treści:

Dzieje SIĘ tak, ponieważ ... W innych sprawach nie nie przedwcześnie zajrzymy zrobić trzeciej Części Historii naszego Życia przed narodzinami.

Początek LUB Dwa tygodnie od opłat

Długa PRZED podróżą osoba Musi zebrać SIĘ, by zrobić Pierwszego Kroka, OD którego zaczyna sie kazda Podroz.

Na zebraniu PRZED pójściem zrobić Życia Dana osoba Dwa tygodnie: Od Pierwszego Długo na początkuńskiego hormonu Cykl zrobić JEGO Śródka.

Większość Ludzi W Tym Czasie rozpoczyna swoja Podroz przed narodzinami.

Ponieważ jednak nie wszystko zalezy od Woli Podróżnika, przygotowania zrobić Pierwszego Kroku Moga Być opóźnione o JEDEN, A nawet o Tydzień I pol. KIEDY uwolnienie jajeczka z jajnika Matki JEST opóźnione, JAK pociag Do Stacji.

Dlatego z opóźnieniem owulacja ciąża często nie rzeczywistość rzeczywistości. Żartach są spowodowane naruszeniem TLA hormonalnego Lub zmianami związanymi Z wiekiem w jajnikach.

Punkt odniesienia

Cztery dni na poczęcie dzieckaABY wyruszyć w Podroz, Nie wystarczy zebrać Wszystko, Czego potrzebujesz (zapasy składników odżywczych w mieszku włosowym) INDYJNA PRACA LUB maszynisty. Aby zalezy rowniez od wyjazdu.

Jeśli przylecisz na początku Lub natychmiast, Podróż SIE Uroczy. Ale, Jak to często bywa w życiu, pociąg nie czekając na nikogo. Nawet mechanik.

Jeśli Nie ma nikogo, kto mógłby wysłać pociąg, lokomotywa zostanie wysłana na bocznicę. Przybyły kierowca, niestety, pozostaje z niczym.

Ile Czasu ma kierowca, ABY SIĘ udać zrobić MIEJSCA docelowego?

Dokladnie Jeden Dzień. Tak Dużo żyje niezapłodnione jajo. Możliwe JEST połączenie komórek płciowych pod warunkiem, že mężczyzną (Kierowca) JEST wag trybie oczekiwania przez 1-3 dni.

Tak wiec, opcja JEST poczęcie Dziecka Trzy dni PRZED owulacją i podczas Życia jaja. Oznacza to, že osobę na Pierwszej Podróży i opłatę za Cztery dni.

Przed Lotem kierowca Musi Być zdrowy i uśpiony. Zmęczony, wyczerpany codziennymi lotami, po prostu nie nie moze sie ruszyć.

Codzienne czynności seksualne żniwa Tego, ZE plemniki Po Prostu Nie Maja Czasu na dojrzewanie, A niedojrzałe - Nie SA w powyżej tygodnia zapłodnić Komórki jajowej.

Kierowca w powyżej tygodnia odurzenia (alkoholik LUB narkotyk) moze opuścić DRöGE, ale Randki Kodowanie Zdarzenia stana SIĘ nieprzewidywalne.

Dokladnie widac zrobić SAMO Z pijanym dyrygentem, TYM SAMYM, CO "naciska na hamulce".

Dlatego Napoje Alkoholowe I Substancje odurzające należy wykluczyć, Co najmniej Dwa miesiące przed poczęciem (Czas dojrzewania jaj w jajnikach OBU) oraz przez cały okres ciąży i laktacji Dziecka.

Usiądziemy przed Ścieżka!

Dwa sposoby na zapłodnienie jajkaNawożenie jaja za pomocą SIĘ na Dwa sposoby: Naturalne i sztuczne.

Współżycie seksualne z punktu WIDZENIA Fizjologii JEST zakończoną reakcją biochemiczną.I Każdą reakcję Chemiczna uważa za zakończoną SIĘ TYLKO z utworzeniem końcowego produktu.

W Chemii Nieorganicznej pojawia SIE Strat LUB gazowy przenika organiczna - rozpuszczalne i Moga Być Wykonane - związki lotne, Które łącza SIĘ z innymi substancjami, w wyniku reakcji wieloetapowych utworzony nowy PRODUKT.

Bez sofy Między sekretem męskich i żeńskich gonad Nie powstaje końcowych produktów reakcji biochemicznej.

Nie wiadomo, czy to orgazmu, ale JEGO intensywność. I DLA OBU partnerów.

Zgodnie z Zasada sprzężenia stosunek przerywany wysyła sygnałowy zrobić Centralnego układu nerwowego, ZE MA Ruch Nie "idle".

W związku z tym, że SIĘ chęć zrobienia kolejnego stosunku seksualnego. W Przyszłości LUDZIE wygładzone Kąt erekcji u Kobiet występują zmiany zapalne przydatków macicy z powodu zastoju Krwi w miednicy.

Analogicznie zrobić SILNIKA - następuje wypalenie świec i natłuszczenie tłoków.

Korzystanie męskich prezerwatyw podczas stosunku płciowego Nie sprzyja zakończeniu reakcji biochemicznej, ponieważ reakcja JEST zakończona brakuje najważniejszego składnika - nasienie.

Postawy Podróży

Ta sama droga Moze Być Łatwa LUB żmudna, ponieważ WIELE zalezy od pojazdu, kierowcy i nástrojů podróżnego.

KIEDY poczęcie naturalnych stanów, strój Moze Byćpartny, negatywny Lub obojętny.

Pozytywny LUB negatywny stosunek zrobić ciąży, nienarodzone Dziecko JEST przenoszone za Pomocą środków Komunikacji hormonalnej Między matka płodem, Która wyraża SIĘ Nie Tylko w sferze emocjonalnej, Pilzner rowniez dowcipniś procesie różnicowania narządów i układów płodu, JAK rowniez JEGO zachowanie wewnątrz macicy.

Nastrój w czasie ciąży ma znaczenieZauważono, ZE Polska, ktorých narodziny Nie SA oczekiwane z radościąCzęsto podejmują nietypowe POŁOŻENIE W macicy (miednicy, stopa, poprzeczne prezentacji płodu).

Pasażer, którego Nikt nie nie czeka na Stacji, Nie dba OI KIEDY I Jak wydostać SIĘ z samochodu.

Koncepcja przez Sztuczne zapłodnienie dowcip w rzeczywistości wymuszonej interwencję przymusową.

Kierowcy (plemniki) SA często trzymani w powyżej tygodnia sztucznego snu przez Czas nieokreślony.Nagle przebudzeni tracą orientację w przestrzeni i nie nie Sa zdolni zrobić odpowiedniego działania.

Ponadto, dla zamierzonej Podróży (rozrodczym) przygotowują kilka Pojazdów (jaja), pozostawiając Prawie Pusty garaż (zmniejszenie rezerwy jajników Kobiety).

ABY przeprowadzić Sztuczna inseminację, przynoszą JA zrobić Komórki jajowej, nasienia wybranego przez oko.

Ale zeby dostać SIĘ zrobić Śródka, ZE NIE MOZE, bo sztucznych warunkach hialuronidazy, enzymu, Który rozpuszcza Gesta skorupek jaj nieaktywny.

ABY penetrować plemniki na całość zafascynować X..

Stad nazwa ECO-exci, w ktorej "Exi" oznacza Po Prostu litere "X" w Amerykańskiej transkrypcji.

Na skrzyżowaniu dwoch mikroskopijnych zadrapania w formie litery "X", hialuronidazy JEST Aktywna i pozwala plemników do penetracji jajko.

W przypadku komórek Płci męskiej í żeńskiej, usuniętych Siła, w wyniku Tego Nie moze dojść Czy stosunku płciowego Dziecko Nie ma pierwotnego nástrojů zrobić Podróży prenatalnych.

Owoc "zaczyna" w powyżej tygodnia absolutnej obojętności, wiec Przebieg ciąży i porodu Protokół po, zapłodnieniu in vitro JEST ZAWSZE nieprzewidywalny.

Kolejna Taksówka

Osoba podróżująca prywatnym transportem LUB posiadająca bilet czuje SIĘ znacznie spokojniejsza podczas Długiej Podróży.

Zupełnie inna sprawa, gdy podróżujący Musiał wziąć taksówkę, dla ktorých Nie TYLKO trzeba zapłacić (zarówno w sensie dosłownym i przenośnym), dlatego możliwe Też JEST plami ubrania LUB zgnieść Zle w obcym niewygodnym krześle.

Macierzyństwo zastępcze jako sposób na zaplanowanie ciążyTak Dziecko z Matki zastępczejpomimo faktu, ZE poczęły SIĘ od Matki i Ojca, Maja ogromną zależność od Ciała Kobiety, Która JEST w ciąży.

Człowiek w surowym garniturze od inteligentnych Rodziców, Który przez Dziewięć miesiecy podróżował w sejneru rybackiego, na pewno poczuje Zapach ryby. Nie będę się żałował przez życie.

Płód jest zasilany przezływ krwi w piewniku, A przedłużony kontakt z krwią Matki zastępczej nie nie mija bez śladu.

W organizmie krążących antygenów nienarodzone Dziecko Razem matka zatrudnieni, dlatego, Dziecko rodzi SIE ZE otrzymaliśmy wyraźnie obcego materiālu genetycznego.

Inni podróżnicy

Natychmiast po zapłodnieniu membrana jajko w szczelinie zamyka Jako hialuronidazy powyżej tygodnia Jednego plemnika, nawożenie, niezależnie od sposobu, wystarczy TYLKO Lekko pchnąć zewnętrzna powłokę, ale nie nie zrobić dziurę w Nim przez.

Połączenie z innymi plemnikiem z jajkiem jest życzone. Zajmuje się tematami dwóch połówek człowieka.

Bez wzgledu na to, JAK Daleko posunęła SIĘ nauka i technologia, Nie ma trzeciej polowy.

Jeśli tak, w jaki sposób się pojawi ciąż mnogie?

Z ciążą odnoyuzevoy istnieje podział utworzonej zygoty na Dwie Części z pełnym kopiowaniem Informacji genetycznej.

Równe rozdzielenie jednej Komórki (mitozy) u Ludzi występuje TYLKO z zewnętrznymi LUB wewnętrznymi efektami, w Takım zakresie, w Jakim zalezy do OD TEGO, CZY podział JEST kompletny. Przy najmniejszej linie Bliźnięta SA nierozłączne - syjamskie.

Ciąża mnoga - jak to wygląda?W przypadku ciąży wielojądrowej ważne jednoczesne zapłodnienie kilku oocytów.

Podobny "incydent" występuje u kobiet przyjmujących przed ciążą parafne podania antykoncepcyjnelub poddawana hormonoterapii z powodu niepłodności.

Dziedziczna predyspozycja do kilku różnych owoców w różnych jajach, przekazywanych przez pokolenia.

Ponadto, z TA sama częstotliwością, zarówno ż kobietą, JAK Iz mężczyzną (Co jest zrozumiałe Całkiem) stronami.

W EKO-exci często nawozić kilka zapłodnionych jaj, na wszelki wypadek. Tak wiec taksówkarz próbuje wybierać pasażerów "w Oku" w oparciu o charakterystykę techniczna samochodu.

Innymi slowy, Przy przeprowadzaniu zapłodnienia in vitro liczba "wszczepionych" zarodków JEST ograniczoną prawnie.

W Federacji Rosyjskiej - dwie. W Indiach SA "haczykanie" zrobić Czterech zarodków jednej surogatki Matki.

Wesołych dróg?

Zgodnie ZE współczesnym światowym pojęciem położnictwa, ciąża mnoga wymaga szczególnej Uwagi, zarówno pod względem Zarządzania, JAK I Pod względem porodu.

Wiesby matka (czynności) dzieci wyrobić na początkach edukacji.

Jednoosobowy Zobacz więcej pieniędzy odżywczych, a następnie mniej.

Teoretycznie równość jest za dla bliźniąt jednojajowych, Z jednym łożyskiem i jednym workiem owodniowym.Ale nawet w Tym przypadku Jedna oo tętnic pępowinowych rozwija SIĘ silniej niz druga.

Różnice między ciążami pojedynczymi i mnogimiRóżnice Między ciąża mnoga obiektywną SA ważniejsze dla Ciała Matki, Podczas gdy Absolutnie Randki Procesy: rozszczepienie, Tworzenie zarodkowych ulotek, różnicowanie i dojrzewanie narządów w zarodkach występują dokladnie w dziesięciu Sam sposób.

Zgodnie z kodem genetycznym dwoch zaparzonych połówek ludzkich komórek, Dzieje SIĘ tak bez szkodliwych czynników wpływających na Rozwój płodu.

Dlatego Przewidywany rozwój dla każdego klienta "pasażera".

O autorze:

Sergey Yuryevich BuyanovSergey Yuryevich Bujanow, Ginekolog-położnik, kierownik Wydziału położniczego, lekarz pierwszej kategorii Dodaj prod. Znajomość zajęć z dostępną praktyką medycyny ma 16 lat.

Więcej informacji o mieszkańach możesz znaleźć tutaj.

      

CZY widzisz niedokładności, niekompletne LUB niepoprawne informacje W biała? Czy wiesz, Jakświeszyć Artykuł?

CZY chcesz wstawiać zdjęcia na zdjęciach Temat?

Pomóż nam ulepszyć strone! Pozostaw Wiadomość ja Swoje Kontakty w komentarzach - skontaktujemy SIE Z TOBA I wspólnie poprawimy publikacje!

brak komentarzy

Dziekuje Twój komentarz po SIĘ PO weryfikacji.
dodaj komentarz

Najgorętsze Dyskusje
CZY JEST możliwość ciąża po aborcji Medycznej?
Dzień dobry. Chcesz się dowiedzieć czegoś o moich doświadczeniach z MA. Ma zrobiła 5 tygodni. Tydzień po tym idzie Lekarza, lekarz powiedział, Ze wszystko jest w porządku ...
Odcinek opóźnień miesiączki
Mam 7 Tydzień. Dla Mnie 34. Pierwsze dziecko urodziło SIĘ 9 lat Temu. Pierwszych pierwszych pierwszych owny owny owny
Ciąża podczas przyjmowania pigułek antykoncepcyjnych: Jakieś JEST prawdopodobieństwo?
Cześć, powiedz mi, PROSZĘ. Po certyfikacie LUB akci seksualnym Mój partner u Mnie skończył I Gdzie w godzine wypił tabletkę 20. Wypiłem kurs 7 ...
CZY mozna palic Kobiety wagowo Ciąża? CZY musisz rzucać?
Dobra pora Dnia! Dziewczyny Ooi, Tydzień Temu dowiedziałem SIĘ, ZE jestem w ciąży, ABY byl szok, ponieważ Mój Mąż i ja próbowaliśmy dostać Pół Roku ja naprawde chcemy ...