Zostań Mama na Czas: w Jakim zrobić jakiego Wieku Lepiej żartem rodzić?

W ostatnich latach, tu i tam do Samo Pytanie bylo przesadne: w Jakim jestes Lepiej JEST rodzić? Jakie są pomysły wiek do zrobienia?

Trudno odpowiedzieć na to Pytanie, Bo nawet lekarze NIE ZAWSZE SIE TYM do Z o się zgadzają, Między Nimi SA niekończące sie spory.

...

Spis treści:

      

Niedawno, sto lat Temu, Ci, którzy nie nie rodzili dziewcząt W WIEKU 17-18 LAT Byli postrzegani Jako chorzy LUB wadliwi. Jednak w tak pozornie często się zmieniało. Teraz kobieta jest nie tylko żoną i matką.

Wraz z aktualnym stanem posiadania, nrajem zdrowia. Ta edukacja, kariera, sukces. Tak, poziom i wyciągana długość życia życia górnego.

Razem doprowadziło to do mojego mieszkania do nowego problemu - problem wyboru optymalny wiek poczęcia dziecka.

I wydaje Się, Ze Nowoczesna medycyna ód łac JEST Daleko W tyle, A antykoncepcja JEST bardziej niezawodna niz pierwsza, ale wciąż Wiele Przewodniczący dziewcząt AW większym stopniu - Ich krewni, Boja SIĘ odłożyć pierwsza ciążę w długim pudełku. Tak, moja mama chce szybko!

Ale musimy zachować moc wykształcenia, zrobić karierę, zobaczyc świat i żyć dla Siebie. I TU Znowu pułapka: Na Przykład, przez zbudowanie Kariery, przez 25-26 lat, straszne JEST zatrzymać SIĘ przez zatrzymać Się W TEJ odwiecznej bitwie.

A dziewczyny wracają do odkładają się świetny moment

Odpowiedź medyczna

Późna ciąża: odpowiedź medycznaJakoś doszliśmy do deski mianownika, lekarze podążają w kierunku swoich - na dwadzieścia dwadzieścia pięć lat.

Ramy nie są ścisłe i tym razem truskawki decyzji. Ciało kobiety w tym czasie jest pełne zdrowia, witalność i żartują na na zmianę.

Jednak Są są również wyższe poziomy, w wate okres lat pięciu lat.

Wszyscy lekarze zgadzają się co do jednego - po 35 ciałach kobiety Już bardziej "zużyte": zgromadził WIELE nieprzyjemnych opryszczek i taki stres, JAK ciąża, zostanie przeniesiony zrobić Nich trudniej.

Ponadto, wedlug Badań, ryzyko Dziecka Z zespołem Downa JEST znacznie Wyższe U Kobiety, ktorej pierwsza ciąża ma MIEJSCE po trzydziestu Pięciu latach.

Dokładniej zauważyć, że kobieta, która urodziła dziecko, jest taka podatna na taką chorobę jak rak piersi.

Prawdopodobieństwo zachorowania JEST potrojone, jeśli Pierwsze narodziny Miały MIEJSCE po trzydziestce, o nie nie w Wieku dwudziestu lat.

Właśnie dlatego W związku z powyższym, należy sprawiać datę urodzenia (Chiny, Japonia, Bliski Wschód, Azja Środkowa) wykraczają poza granice.

To z jaśnieje w ten sposób, że podczas dojrzewania wogóle matki płód wytwarzało białko zwane alfa-fetoproteiną. Część Tego Białka czynnością krwioobiegu Matki i Chroni JA PRZEDszła znaczenie Chorób nowotworowych.

Czy matki w średnim wieku Szybciej niż zdrowiu swoich dzieci. Badacze z University of Bristol w Wielkiej Brytanii zauważyliże dzieci gwiazda matkę się chorują na cukrzycę.

Zycie nowo pięcioletnim okresem Życia Kobiety Pomiędzy momentem osiągnięcia dojrzałości fizjologicznej pierwszej pomocy, Prawdopodobieństwo zajęcia tej choroby u dziecka wzrasta średnio dwadzieścia pięć procent.

Uzbrojony w dodatku wiedzy, mozna obliczyć, ZE pierworodny urodzony przez czterdziestopięcioletnią kobiete JEST Trzy razy bardziej narażony na cukrzycę typu A., niż pierwsze dziecko dwudziestoletniej matki.

Ten sam tendencja utrzymuje SIĘ W Przyszłości, gdy rodzi SIĘ Drugie LUB Trzecie Dziecko, ale w przypadku Tym wiek Kobiety Już tak Bardzo wpływa na możliwość Rozwoju cukrzycy u malých Dzieci.

Kolejny argument przemawiający za wcześniejszą ciążą - od uczucia macierzyństwo się przytapione, a chęć posiadania dziecka jest większa zmniejszona.

Ugruntowane Życie, gotowa kariera - Wszystko To Jest Juz Znane, A ZMIANA Stylu Życia JEST znacznie trudniejsza. Do smutne, ale do fakt.

      

Na przykład kobieta prowadzi aktywny tryb życiajest wesołym i nietraktowanym lekarstwem, nie nadużywa alkoholu i nie pali - Ciąża po 35 może być wyznacz udana bez komplikacji lub przy ograniczaniu ich do minimum.

Tak, ja istnienie doświadczenia życiowego, na znaczenie wychowujące dziecko, odrywające się od tego pakietu mniej błędów,% absolutnie wciąż młodzi rodzice. Ponadto, świadomie rodząc, gdy Życie Już SIĘ uspokoi, KOBIETA w pełni doświadczy CUDU pojawienia SIĘ Dziecka i da ul Cała nagromadzoną Miłość i uczucie.

Wczesna ciąża: odpowiedź medycznaNawiasem mówiąc, eksperci przekazują Nam rowniez dane, Które Mówią o niewłaściwym podejściu zrobić Zbyt wcześnie planowanie ciąży (czyli do 18 lat).

Okazuje SIĘ, ZE JEST im młodsze jądro przyszłej Matki, Tym większe prawdopodobieństwo poronienie, a także wiele powikłań - od zatrucia do krwawienie.

Na dzieciachtych mamach również się nie liczy: rodzą się świeżym płynem, mają niską masę ciała i słabą odporność.

ABY SIĘ Nie Stalo tak, lekarze nazywają krewnymi takich Młodych Matek, ABY Byli z nimi łagodniejsi - naukowo ustawony, Ze odwieczne zarzuty i odrzucenie przez rodzinę pozycji nastolatków Maja ogromny wpływ na zdrowie Matki i Dziecka i często prowadzi zrobić Wieluniu komplikacji.

Podczas gdy spokojna postawa i wsparcie pomagają młodym matkom znosić zdrowe i silne dziecko.

Istnieje rowniez Inne niebezpieczeństwo: podczas Wieluniu łac obserwacji naukowcy z Instytutu Karolinska w Szwecji odkryli, Ze Kobiety, ktore urodziły przed ukończeniem dwudziestego Roku Życia, SA zagrożone. Okazało SIĘ, ZE częściej niz Inni chorują na raka macicy i raka płuc Dwa razy, A częściej Trzy razy na Choroby układu sercowo-naczyniowego Różne.

Oczywiście, o korzyściach wczesnej Ciąży nie zapomnij, Zaufanie, zrozumienie Między rodzicem dzieckiem i wystarczająco Dużo Czasu na powtarzającą SIĘ ciążę, A bycie najmłodszą matka w przedszkolu LUB Szkole Też JEST Całkiem mil.

Inná sprawą jest do, że działa, że ​​cierpliwość i miękkość. Dlatego proces wychowania może być świetnym testem dla dorosłych, jak i ich dzieci.

      

Odpowiedź społeczna

W jakim wieku lepiej mieć dzieckoJednak niezależnie od wyników Badań i bez wzgledu na to, w jaki sposób lekarze rozszerzają Ramy Korzystnego Wieku dla poczęcia, wciąż JEST zrobić dziesięciu Sam więcej niż historia.

Z każdą stronę, Krewni i przyjaciele od PEWNEGO momentu zaczynają ściskać i przyprowadzać kobiete z tymi samymi pytaniami, sprowadzając SIĘ Temat Jednego tematu - "? Nie robić KIEDY" i "czas już iść!". Niezbyt przyjemny, zgodzisz się.

W tym samym czasie, Pracodawcy i szefowie wręcz przeciwnie, Nie Bardzo pragną zobaczyc CIĘ z zaokrąglonym brzuszkiem - Nie chcą stracić cennego Pracownika przez rok LUB dłużej.

Jeśli z jakiegoś powodu Jestes Tylko w Trakcie wywiadów i szukania Pracy, TAKIE JAK zrobić pytania "CZY masz dzieci?" "Czy planujesz je uruchomić w najbliższej przyszłości?" Jestem całkowicie nieuniknione. Ogólnie rzecz biorąc, wciśnięty ze wszystkich stron.

Pytanie Europy i USA

Ja w stanie się sprawnym światem jak Ameryka i Wielka Brytania od dawna Normalne bylo bycie matkami Bliżej trzydziestej trzydziestej piątej.

Przed tym wiekiem kobiety budować karierę, zdobyć dom, Samochód, kapital, ABY zapewnić Dzieciom, A nawet Kapitał dla Ich Dzieci, przyszłej Edukacji. Ogólnie, rozsądnie podejdź do sprawy. Ja często rodzi się bez żadnych komplikacji.

      

Najważniejsze, oczywiście, to ty i Nieruchamiaj wideo zdrowiaprowadzić aktywny tryb życia. Wszystkie poziomy, nasz pokój, inny, niż nasz. Ale możesz monitorować swój reżim w Rosji.

Podsumowując wszystkie powyższe, dochodzimy do wniosku, że idealny czas na pierwszą ciążę jest tym, który sam wybierzesz. Ty decyduj, w wieku możesz rodzić.

W zależności od twojej WEWNĘTRZNEJ psychicznej i emocjonalnej gotowości OD gotowości twojego Partnera OD twojego materialnego STANU i od twojego Zdrowia.

A jeśli coś się zmieniło w taki sposób.

Nie siedź spokojnie, nie uprawiaj sportu, nie ćwicz rano. Dodaj różnorodności do swojej biżuterii, dodając więcej warzyw, owoców, ryby, o ile ustawić, wykluć tłuszcz i smażone.

A także pij jak najmniej alkoholu i nie pal!

      

CZY widzisz niedokładności, niekompletne LUB niepoprawne informacje W biała? Czy wiesz, Jakświeszyć Artykuł?

CZY chcesz wstawiać zdjęcia na zdjęciach Temat?

Pomóż nam ulepszyć strone! Pozostaw Wiadomość ja Swoje Kontakty w komentarzach - skontaktujemy SIE Z TOBA I wspólnie poprawimy publikacje!

brak komentarzy

Dziekuje Twój komentarz po SIĘ PO weryfikacji.
dodaj komentarz

Najgorętsze Dyskusje
CZY JEST możliwość ciąża po aborcji Medycznej?
Dzień dobry. Chcesz się dowiedzieć czegoś o moich doświadczeniach z MA. Ma zrobiła 5 tygodni. Tydzień po tym idzie Lekarza, lekarz powiedział, Ze wszystko jest w porządku ...
Odcinek opóźnień miesiączki
Mam 7 Tydzień. Dla Mnie 34. Pierwsze dziecko urodziło SIĘ 9 lat Temu. Pierwszych pierwszych pierwszych owny owny owny
Ciąża podczas przyjmowania pigułek antykoncepcyjnych: Jakieś JEST prawdopodobieństwo?
Cześć, powiedz mi, PROSZĘ. Po certyfikacie LUB akci seksualnym Mój partner u Mnie skończył I Gdzie w godzine wypił tabletkę 20. Wypiłem kurs 7 ...
CZY mozna palic Kobiety wagowo Ciąża? CZY musisz rzucać?
Dobra pora Dnia! Dziewczyny Ooi, Tydzień Temu dowiedziałem SIĘ, ZE jestem w ciąży, ABY byl szok, ponieważ Mój Mąż i ja próbowaliśmy dostać Pół Roku ja naprawde chcemy ...