Śluz szyjki macicy: wszystko, co musisz wiedziec

Śluz szyjki macicy: co to jest?

Szyjka macicy jest tłumaczona na łacinę jako "szyjka macicy". Wspomniane przez wszystkie.

- "szyjki macicy" - używasz formy łacińskiej.

...

Spis treści:

Macica otwiera się i pobiera, przez które przeniłę plemniki. W nocy urodzenia się dzieje szyjka macicy, zaczęta następnych rodnego.

Długość szyjki macicy wynosi 4 centymetry. Kanał szyjki macicy jest wydzielony na komórkach sekrecyjnymi, które stale wydalają śluz.

Skład śluzu szyjkowego podczas cyklu menstruacyjnego zmienia się, w oferta od fazy.

Regulacja wydzielania śluzu szyjkowego

Pierwszego dnia cyklu menstruacyjnego W odróżnieniu od macicy, już się pojawił.

Gdy czas się kończy, kanał szyjki macicy wypełni się śluzem. Powstaje rodzaj korka, który chroni jamę macicy przed drobnoustrojejami, które dostają się do pochwy.

Zapewnia wydzielanie gruczołów szyjnych hormony z pierwszej fazy cyklu - estrogeny. Przygotowują ciało kobiety do poczęcia. Podczas owulacja ilość śluzu staje się maksymalna.

W trakcie trwania cyklu, Począwszy OD Tego, CZY pojawiła SIĘ jakas koncepcja, śluz szyjkowy pogrubia i ponownie blokuje SIĘ wewnątrz makicy.
Regulacja wydzielania śluzu szyjkowego

      

kiedy po dostarczeniu miesięcznikaCzęsto pytany: kiedy to zrobić co miesiąc po porodzie? Pytasz - odpowiedź!

Hemoglobina podczas ciąży: norma i odchylenia od niej w tym artykułu.

Jakościowe zmiany śluzu szyjkowego

Powszechnie rozwiązać się, że pojęcie człowieka zależy tylko od człowieka, ale kobieta nosi i rodzi. Jest to ważne poprawne, ale tylko na zdjęciu.

Okazuje się, że ciało dziewczyny przepisy reguluje możliwość poczęcia. I dzieje się do kanale szyjki macicy.

Skonsultować się z innymi Prowincja.

Natychmiast po miesięcznym wydzielinie szyjki macicy pod mikroskopem wygląda jak przeciwpancerny jeż. Kryształy są kierowane do wyjścia z szyjki macicy. Żadne plemniki nie zawiodą, które ich czas jeszcze przyszedł.

Kiedy cykl menstruacyjny zbliża się do owulacji, skład chemiczny śluzu szyjkowego jest różny. pH - "Popiół pH" staje się korzystny dla plemników.

Zmiany w wydzielinie szyjki macicy"Pe ash" jest tylko użytnikiem kwasowości. Zwykle ma wartość bliższą słabo kwaśnej. Przed owulacją i kilka dni po niej - wartość schorzenia tajemnicy szyjnej zostaje wysłana na stronę zasadową.

Ponownie krystalizuje się w formie "przeciwczołgowych jeży". To samo dzieje się w przypadku procesów zapalnych narządów kobiecych narządów płciowych. Więc chore ciało że jest chronione przed ładunkiem przez ciążę.

Podczas owulacji Mikroskopowy obraz śluzu szyjkowego, który tunel, przez przechwytuje plemniki. Kryształy są ponownie skierowane przeciwko prądowi plemników - tak słabe słabe i nieżywotne męskie komórki.

Pozostałe plemniki czują SIĘ za darmo w Kanale szyjki macicy, szyjki macicy dlatego Sekret SA Razem potrzebne składniki odżywcze.

      
W okresie owulacji sekret szyjki macicy w konsystencji wpisu białko surowego kurzego jaja.

W trakcie trwania cyklu w kobiecym ciele produkowane są gestageny - dojrzewanie hormonów. Śluz szyjki macicy gęstnieje, pH zmienia się w jednakowym kierunku dla nasienia. Koncepcja ponownie staje się problematyczna.

W ciąży Śluz natury szyjkowego tworzy krytyczną korek, Który Chroni zarodek PRZED Penetracja patogenów. Korek śluzy pozostawia tylko przed dostawą.

Bez testu ciąża nie jest w ciąży lub nieJeśli chcesz wiedzieć jak bez testu na ustalenie Ciążyprzeczytaj nasz artykuł.

Witaminy dla kobiet w Profil Elevit: skład, instrukcja w tym artykułu.

A tutaj - wszystko o witaminie E. /mozno-li/ml-lekarstva/ml-vitaminy/vitamin-e.html dla przyszłych Matek.

Problemy szyi niepłodności

Zdarzają się się obracającym, kiedy długi czas trwania długotrwałe leczenie z powodu niepłodności. Wszystkie przyczyny są wyeliminowane. Analiza nasienia ma normalne parametry.

Testy na owulację dodatni na 3-4. zakłady cykle, oraz ciąża nie operatora. Dlaczego?

Tylko dlatego Z uwagę na śluz szyjki macicy nie powoduje przez plemniki do zapłodnienia jaja. Małżonowie mają zjawisko niekompatybilności biologicznej. Najczęściej jest do stan tymczasowy, rzadziej - stały.

Problemy szyi niepłodności u kobietKompetencje śluzu pochwowego i plemników JEST sprawdzony w laboratorium podczas składania specjalnego Testu Millera. W przypadku jakiejkolwiek przyczyny "zachowania" tajemnicy szyjki macicy.

W ludzkim ciele nic się nie dzieje "tak po prostu": na poziomie sympatii i antypatii. Jeśli plemniki nie "proszę", instrukcja jest zmiana ich składu. Oczywiście nie człowiekiem, ale na życie i podejście do niej.

Moze Być konieczne, ABY małżonkowie rzucili palenie i spożyli alkohol na Trzy miesiące PRZED poczęciem Dziecka. Najtanie taki "test" działa w 100%.

Przeciwciała, Które powstają w Śluzie szyjkowym, Maja na celu zniszczenie określonego typu komórek: uszkodzonych LUB zainfekowanych. Nawet w analizach nie ma niczego.

W niczym Nie uszkodzone plemniki Tego samego człowieka - przeciwciała szyjkowego sekretu Nie Să produkowane określenie "przeciwpancerny jez" zamienia SIĘ W Wolny tunel.

Poczęcie bez użycia narzędzi do sztucznej inseminacji.

O autorze:

Sergey Yuryevich BuyanovSergey Yuryevich Bujanow, Ginekolog-położnik, kierownik Wydziału położniczego, lekarz pierwszej kategorii Dodaj prod. Znajomość zajęć z dostępną praktyką medycyny ma 16 lat.

Więcej informacji o mieszkańach możesz znaleźć tutaj.

      

CZY widzisz niedokładności, niekompletne LUB niepoprawne informacje W biała? Czy wiesz, Jakświeszyć Artykuł?

CZY chcesz wstawiać zdjęcia na zdjęciach Temat?

Pomóż nam ulepszyć strone! Pozostaw Wiadomość ja Swoje Kontakty w komentarzach - skontaktujemy SIE Z TOBA I wspólnie poprawimy publikacje!

brak komentarzy

Dziekuje Twój komentarz po SIĘ PO weryfikacji.
dodaj komentarz

Najgorętsze Dyskusje
CZY JEST możliwość ciąża po aborcji Medycznej?
Dzień dobry. Chcesz się dowiedzieć czegoś o moich doświadczeniach z MA. Ma zrobiła 5 tygodni. Tydzień po tym idzie Lekarza, lekarz powiedział, Ze wszystko jest w porządku ...
Odcinek opóźnień miesiączki
Mam 7 Tydzień. Dla Mnie 34. Pierwsze dziecko urodziło SIĘ 9 lat Temu. Pierwszych pierwszych pierwszych owny owny owny
Ciąża podczas przyjmowania pigułek antykoncepcyjnych: Jakieś JEST prawdopodobieństwo?
Cześć, powiedz mi, PROSZĘ. Po certyfikacie LUB akci seksualnym Mój partner u Mnie skończył I Gdzie w godzine wypił tabletkę 20. Wypiłem kurs 7 ...
CZY mozna palic Kobiety wagowo Ciąża? CZY musisz rzucać?
Dobra pora Dnia! Dziewczyny Ooi, Tydzień Temu dowiedziałem SIĘ, ZE jestem w ciąży, ABY byl szok, ponieważ Mój Mąż i ja próbowaliśmy dostać Pół Roku ja naprawde chcemy ...