CZY przyszłych Rodziców 6 wskazówek, Które pomogą Ci zajść w ciążę szybciej

Kilka punktów, które są ważne dla poczęcia dziecka

Uzyskanie takiej odpowiedzialny Krok, planowanie poczęcia, WIELE par zrobić czynienia z duzo sprzecznych Informacji na Dziesięć Temat.

Spójrzmy Niektóre ważne działaniaZwiązane z koncepcją i zbadać, Które z Nich naprawde chodzi, współ Punkty SA przesadzone ani nie nie wpływają na szanse na uzyskanie ciąży.

...

Spis treści:

badania lekarskie

Badanie lekarskie PRZED zapłodnieniem Nie powinno ograniczać SIĘ robić kampanii zrobić ginekologa.

Oczywiście, fakt wizyty u lekarza nie zgadzało się poczęcia. ale Pomoc dotycząca czytania i pisania identyfikować Problemy, ktore moga kolidować z ciąża i zwalnia Cie od niecierpliwego oczekiwania.

Wsród atrybut obowiązkowy dla Analizy przyszłych Matek: Ogólnej Analizy Krwi, analiza moczu, toksoplazmoza żartem mykoplazmy, Ureaplasma, gonokoków, Trichomonas, wirus cytomegalii, HIV, zapalenie wątroby typu B, Wasserman (syfilis, RW).

Ponadto, na życzenie badania krwi, zgodność małżonków z terminem Rh, Co zapobiegnie konfliktowi matka Rh Między dzieckiem Wagowo Czasie ciąży.

Dlaczego konieczne jest poddanie się badaniu lekarskiemuBadanie ultrasonograficzne i badanie u ginekologa Pomoże zidentyfikować patologie i narządów płciowych Choroby Wewnętrznych Kobiety, Która moze utrudniać poczęcie i prowadzić zrobić naruszeń Rozwoju wewnątrzmacicznego.

TAKIE patologie obejmują: jajnik policystyczny, przerzedzenie endometrium, zginanie LUB określony Kształt macicy I TYM Podobné.

Jeśli KOBIETA ma przewlekłą chorobę, konieczne JEST, ABY odwiedzić Randki Lekarzy zarejestrowanych oo ktorých SIĘ sklada, i omówić Z Nimi, JAK Choroby te wpływają na prawdopodobieństwo poczęcia i ciąży oczywiscie.

Ciąża dla kobiety musisz odwiedzić dentystę i jeśli to konieczne, leczyć wszystkie chore zęby. Żartach SIĘ konieczne, przede Wszystkim, ABY SIĘ PRZED zabezpieczyć pogorszeniem próchnicy i innymi problemami podczas ciąży.

      
Przyszły tata także należy poddać ankietę. Kilka obowiązkowych Badan na zapalenie typu C, kiła, HIV.

rowniez Konieczne JEST upewnienie SIĘ, ZE NIE MA infekcji ukrytych, W Tym przenoszonych Drogą płciową (Chlamydia, Candida, Gardnerella, mykoplazmoza, ureaplasmosis, wirus brodawczaka ludzkiego).

Szukane jest warunkiem spermogramu - analiza, na podstawie ktorej lekarze określają i jakościowe Cechy ejakulatu.

      

Cykl Śledź

Szanse na zajście w ciążę JEST najwyższe w określonych dniach cyklu, czyli w okresie, gdy gotowe zrobić zapłodnienia Komórki jajowej żartem uwalniana Z pęcherzyka I moze spełniać plemniki.

Proces Rozpoczyna sie uwalniania dojrzałego jaja z pęcherzyka owulacja.

Jak rozpoznać dzień owulacji? Obliczanie może być przymane przy użyciu różnych formula.

Być moze najbardziej popularna i najłatwiejszą METODA JEST kalendarz. Opiera sie na fakcie, ZE owulacja oo Reguły spada w środku cyklu menstruacyjnego.

Tak wiec, w 28-dniowym cyklu kobiecym owulacja widzała w dniach 13-14.

Wszystko To Jest prawda, ale organizm każdej Kobiety JEST Indywidualny I Nie kazdy moze pochwalić SIE idealnym regularnym cyklem.Ponadto harmonogram owulacji moze sie zmieniać wraz Ze stresem, Po porodzie, aborcji, W wyniku Chorób endokrynologicznych.

Okazuje SIĘ, ZE metoda kalendarza jest raczej niewiarygodna. Lepiej odnieść SIĘ zrobić innego technika, Które Finansowe na dokładniejszą informacje W dzień owulacji.

Dlaczego konieczne jest śledzenie cykluOblicz Czas uwalniania oocytu z pęcherzyka może być z wykresem temperatura podstawowa. ABY sporządzić taki harmonogram, należy mierzyć temperaturę codziennie w ustach, w pochwie interfejsie LUB Wagowo odbycie.

Rób przez w tym samym czasie, nie wstając z łóżka. Dane Pomiarowe zrobić skonstruowania specjalnego wykresu, Który moze obliczać najkorzystniejszego dni poczęcia dziecka.

Ważne JEST, ABY do Zrozumieć ustaw błędy. Diety, stresu, przeziębienia, alkoholu i leków, - z ktorých Randki Moga spowodować zmiany Temperatury w odbycie ód 0,2 - 0,3 ° i wpływa na dokładność Metody.

Inna metoda używana do obliczania dni płodneapteka testy owulacyjne. Zewnętrznie Dziesięć badanie JEST Bardzo podobny Robić testów, ktore określają Początek ciąży.

Urządzenia zrobić testowego zawiera odczynnik, Który zmienia barwę w reakcji hormon luteinizujący LH oo, którego stężenie w moczu, zwiększone PO 24-36 godzin PRZED owulacją.

Wiarygodność takich testów sięga 99,9%, Ale ABY Nie przegapić właściwego momentu, test należy przeprowadzić więcej niz Jeden Raz.

      
Najprostszy sposób na naśladowanie badanie ultrasonograficzne.

KIEDY przychodzi zrobić jajeczkowania, wazne zart, ABY Nie STAC SIĘ ofiara Wspólnych nieporozumień, Które wynikają w zapobieganiu pare zrobić poczęcia Dziecka. W związku z Tym, Ze po upływie każdych chwil używa SIĘ.

W sprawiedliwości czas zwykłej po owulacji, Podczas gdy poczęcie JEST najprawdopodobniej jeśli akt seksualny pojawia SIĘ bezpośrednio podczas owulacji LUB kilka dni przed NIM.

Powinieneś SIĘ rowniez wiedziec kobieta nie owuluje w każdym cyklu. Oznacza zrobić, že w niektórych miesiącach owulacji moze Nie Być Wcale, a to zart w granicach Normy.

Częsty stosunek seksualny w sprzyjającym okresie cyklu nie nie zwiększa prawdopodobieństwa zapłodnienia. Wręcz przeciwnie, codzienny wytrysk zmniejsza Jakość nasienia.

Dlatego Lepiej JEST uprawiać seks CO Drugi Dzień, po obliczeniu najbardziej odpowiedniego dzień poczęcia.

Nie trać czasu na wybór klawiszem "prawo"

Czy są prawidłowe postawy do poczęciaLiczne stanowią są tej samej zasadzie, w99leciej zajść w ciążę?. Rowniez WIELE Kobiet zwraca szczególną uwagę na "gimnastykę poistkoitalnoy".

Dzięki popularnej opiniiPo stosunek zrobić narodzin bylo bardziej prawdopodobne KOBIETA potrzebuje, ABY stanąć na łopatkach Z podniesionymi Nogami (Lub "Brzoza").

Jeśli chodzi o najbardziej korzystnych pozycjach, uważa SIĘ, Ze AKT seksualny, w ktorým kobietą JEST nA Dole, zapewnia największą penetrację plemników zrobić macicy.

Z Tego punktu WIDZENIA, stanowią "jeździec" JEST uważany za niepowodzenie, ponieważ nasienie po wytrysku wypływa z pochwy.

W rzeczywistości Naukowych Nie ma dowodów na to, Ze TA CZY Inna pozycja zwiększa szanse poczęcia.

Zajść w ciążę Moze byc wag dowolnej pozycji, o penetracji plemników śluzu szyjki macicy występuje niemal natychmiast, niezależnie od pozycji Ciała Kobiety.

Unikaj stresu

Zidentyfiiałeś już: Po ciężkim stresie miesiączka może się utrzymywać. Wynika z ABY faktu, ZE Silne Zawirowania emocjonalne Moga zakłócić równowagę hormonalną w organizmie Kobiety, Które Maja wpływ na Terminowych uwolnienie Komórki jajowej z pęcherzyka.

Wekty Owulacja może wystąpić później, niż zwykle, lub w tym nie. Naprężenia w okresie płodnym.

Nie przesadzaj z ćwiczeń

Dlaczego nie gorliwieć ze szkoleniemRegularne ćwiczenia SA Przydatne i sprzyjają płodności, piwo Szkolenie może być zbyt duże prowadzić do braku hormonalnej hormonalnej i możesz wysłać brak miesiączki (bez owulacji).

Jeśli planujesz zostać matka, Nie powinieneś porzucać Aktywności Fizycznej, ALE ZAWSZE musisz kontrolować POZIOM intensywności. OPCJA optymalna - lekkie obciążenie aerobowe, Na Przykład spacer i Basen.

Jeść prawo i katastrof witamin

Nie należy mówić, ZE używa produktu łączenia w poczęciu. Ale możesz znaleźć czynniki, Które zapobiegną zajściu w ciążę.

Na przykład regularne uczucie mocy 40%. Kawa ma również wpływny wpływ na płodność.

Niedobór kwas foliowy LUB jod w kobiecym ciele również herbatyją szanse poczęcia. Dlatego Ważne JEST, ABY organizm otrzymał wystarczającą ilość witamin, Minerałów i innych niezbędnych składników odżywczych.

Dlatego jedzenie powinno Być Zdrowe i zróżnicowane, należy uwzględnić w diecie ryby, chude, świeże owoce Mięso i Warzywa. Porzuć fast food, tłuste i niezdrowe jedzenie.

      
Ważne ale JEST, ABY pamiętać, Ze ABY dostać SIĘ z żywnością dziennego zapotrzebowania na Witaminy Minerały i żartem Trudne, dlatego w przygotowania zrobienia ciąży zaleca SIE ZASTOSOWANIE Specjalnych kompleksów witaminowo-Mineralnych.

Dzisiaj Rtęciowe kompleksy dla parkto planuje począć - "Speronton"(Spematon) i"Pregnoton».

Witaminy dla dużych papierów "Speron" (Spematon) sieć kwas foliowy, L-karnitynę, cynk ja witamina E.

Przygotowania dla planistów do zajścia w ciążę

Substancje te promują stężenie plemników, ruchliwość i poprawy Ich morfologię, CO zwiększa szanse na zapłodnienie.

"Kobiecy" kompleks "Pregnonton" zawiera kwas foliowy, witaminy E, C, B6 i B2, Selen, JOD, magnez, arginina, wyciąg Z Vitex Coeur.

"Pregnoton" przyczynia SIĘ zrobić przywrócenia kobiecego Ciała i normalizuje Cykl i kompensuje niedobór witamin i Minerałów potrzebnych zrobić ciąży.

Zacznij stosować kompleksy witaminowe i mineralne trzy miesiące przed domniemaną koncepcją.

Marzenie o zostaniu rodzicami realizowany jeśli małżonkowie zbliżają kwestię uprzedzeń z góry i z pełna odpowiedzialnością. Zdrowie dla Ciebie i ogłoszenia zwiększego dziecka!

      

CZY widzisz niedokładności, niekompletne LUB niepoprawne informacje W biała? Czy wiesz, Jakświeszyć Artykuł?

CZY chcesz wstawiać zdjęcia na zdjęciach Temat?

Pomóż nam ulepszyć strone! Pozostaw Wiadomość ja Swoje Kontakty w komentarzach - skontaktujemy SIE Z TOBA I wspólnie poprawimy publikacje!

Komentarze: 20
 1. Inna

  Co Jeszcze należy zbadać i wspólnie zrobić, jeśli nie nie mozesz zajść w ciążę przez 3 lata? JEST PCR Czysty, hormony, sa prawidłowe, ultradźwięki, sa Nieco Mniejsze macicy, endometrium 3,1 cm.

  • Katarzyna

   Zacznij od tego, po prostu przestań czekać na przejście na coś innego i wszystko może przyjść do ciebie. Sprawdź, czy lekarze się mrężyć i jest problem. Wszystko w porządku, zmienia lekarza, chwil pomaga. Każdy ginekolog ma własne sposoby, aby pomóc każdej kobiecie stać się mamą. Powodzenia dla ciebie

  • Marousia

   Dzień dobry! Można też spróbować przeżyć wszystkie testy? Być może jest w tym problemie. Moze sie rowniez zdarzyć, ZE Masz niekompatybilność, ostatnio tak często SIĘ zdarza. IVA. Czy gospodarne rozróżnienie i planujesz dokładnie wykaże się w tę chwilę? Co masz z przepustowością jajowodów? Jeśli Wszystko Jest w porządku, Po prostu odejdź: od aparacie Tego, idź odpocząć, ZAJĄC SIĘ czymś innym, czasami wystarczy zajść w ciążę.

  • Marina

   Sprawdź jej męża. Jeśli mąż jest w porządku, spróbuj się zmienić. Jest problem czysto psychologiczny. Kiedyś chcesz dziecko, ale nie działa. W takim maśle się bardzo dobrze przestawić i przestać chodzić w ciążę. Potem nadejdzie ciąża.

 2. Isolde

  Chcę dziecko, ale ostatnio razem dużo stresu. W rezultacie badanie wykazało, Ze w moim ciele pewien hormon (nie pamiętam Nazwy) zawyżony JEST, jednoczesne zapobiega poczęciu. W ten sposób nasze ciało jest sprytnie zaaranżowane. Jeśli chcesz dziecko, musisz pierwszej uspokoić nerwy. I to jest bardzo poprawne, jak nosiłbym dziecko w stresującym stanie. Wiec pamiętać, ZE JEST Ciało dziewczynki Bardzo wrażliwy na sposób żyjemy, moze naprawde Nie trzeba mieszkać NA Chęć zajścia w ciążę. Powodzenia 🙂

 3. Olga

  Cześć, Mam 34 lat, JEST synem 13 lat, Życie seksualne zaczęły żyć 16 lat, Nie urodzić kontrolę W W, aborcję, Nie aborcji. Z drugim mężem, Który żyjemy 9 lat NIE bylo chronionych, A ciąża Nie przychodzi. Mój mąż jest od kilku lat młodszy ode mnie, ma też dziecko. Oba mogę sprawdzone, wszystko jest w porządku. Dlaczego nie mogę zajść w ciążę?

  • Alain

   Być moze istnieje genetyczna niezgodność.Ponadto duża różnica Wieku moze niečo skomplikować Koncepcje. IVF.

  • Światło

   Czasami pary żyją wielu latami bez ochrony i nie zajść w ciążę. Nie myśl, że jesteś jesteś kompatybilny. Postaraj SIĘ zorganizować wycieczkę zrobienia niecodziennych Miejsc, zmienić sytuację, klimat i PO takiej Podróży Zwykłe pojawia SIĘ ciąża. Kolejna wskazówka NIE polega na przechodzeniu zrobić Procesu zapłodnienia, piwo Lepiej Tym O zapomnieć. Przeczytaj:
   /planirovanie/vitaminy/folievaya-kislota-2.html
   /beremennost/info/horionicheskij-gonadotropin.html
   / planirovanie / pl-info

  • Marina

   Dzień dobry! Zdecydowanie chcesz, ABY Wszystko bylo w porządku, ale niech Mąż zostanie Sprawdzony, ponieważ Dziecko moze Nie Być od niego. Jeśli wszystko jest w porządku, weźmiemy pod parami zgodność z nią. Chodzi tylko o to, że są przypadki, gdy para nie pasuje. Nadal można ustawić hormony, więc pozynięta ludzka postać poczęcia. Cóż, jeśli Wszystko Jest w porządku, zwolnij TE sytuację i poczekaj, AZ pojawi SIĘ mały cud. Czytaj więcej: / Planirovanie / PL slozhnosti, /planirovanie/pl-info/planirovanie-beremennosti-s-chego-nachat.html, / planirovanie / ovulyaciya.

  • Svetlana

   Cześć,
   Będę teraz strasznie banalny, ale nadal powiem))
   Być może po prostu nie pasuje do siebie, wszystko może się zdarzyć. Być moze jestes Zbyt przywiązany Czy ciąży, nerwowy, napięty ... Uspokój SIĘ, pozwól, ABY Sytuacja sama SIĘ skończyła I Wszystko sie ułoży.
   I przepraszam za Pytanie niedelikatnej - jeśli jestes z różnicy Mąż 9 lat i żyją ZE SOBA 9 lat, mial 16 Lat na początku swojego związku?

 4. Alain

  Przede Wszystkim należy wziąć pod uwagę, ZE PO 30 latach reprodukcyjny system przestaje działać tak aktywnie, ZE PRÓBY Moga trwać Dwa, Trzy lata Lub nawet dłużej. Co znaczy być w dobrym stanie, nie powinieneś tracić nadziei. Najważniejsze, zeby SIĘ Tym Nie przejmować, zeby nie nie powodować stresu dla Ciała, w takiej sytuacji Jeszcze trudniej zajść w ciążę.

 5. Tanya

  Dzień dobry! Mam 35 lat, staram się zajść w ciążę przez ponad 2 lata. Zastąpiła 3 kliniki, przekazała Randki możliwe Analizy i procedury, my z mężem Jestesmy zdrowi, owulacja JEST, Rury SA przejezdne. Co masz zrobić? Podczas picia Dyufaston od 16-25 dni i folic. Lekarz mówi, że poczekamy z ECO (ale nie wierzę w IVF).
  Naprawdę nie wiem co robić.

 6. Sen

  Słodka Anastazja!
  sama będąc położnikiem-ginekologiem, ZAWSZE gdy kontaktuję SIĘ ZE MNA, Która planuje ciążę, radzę rozpocząć ankietę z mężczyzną. Pytanie brzmi: Dlaczego?
  JEST O WIELE zrobić łatwiejsze niz badanie Kobiety, musisz podać spermogramu. Wiec przekonaj ISC, wyjaśnij potrzebę Tej Ankiety.
  Tak, ja oczywiscie Twoje obawy dotyczące sposobu Życia rowniez JEGO MIEJSCE Maja. Styl życia mężczyzny wpływa bezpośrednio na Jakość JEGO płodności: jest palenie, stres i brak snu ....
  Dlatego badaj Meza, Pic Witaminy, prowadzić zdrowy Tryb Życia, chodzić PRZED pójściem Spać.
  A jednak - Nie skupiaj sie na tym temacie ... Bardzo często okazuje SIĘ, ZE ciąża pojawia SIĘ, gdy puścisz te Myśli ... Dlatego na wakacjach! )
  Powodzenia) Występy śnieg)

 7. Nina

  Twój Mąż został Sprawdzony, na żartach zdrowy? Jeśli JEST poprawna, ABY przede Wszystkim na Musi zmienić Swój Tryb zwykły, pozbyc SIĘ Wszystkich złych nawyków i bilansu Mocy, tak ABY niezbędne Witaminy i Minerały zrobić zrobić jedzenia, szczególnie zwracać uwagę na kwas foliowy / planirovanie / pl-info / Planirovanie / Vitaminy /planirovanie/vitaminy/folievaya-kislota-2.html

 8. Anastasia

  Witam, PROSZĘ powiedz mi, KIEDY planujesz ciążę, CO powinien zrobić Mój Mąż, Jakie Witaminy powinienem przyjmować?

  Mam Dobrą ANALIZĖ Krwi i moczu, i udaru Mózgu, ale USG wykazało gruczolistość macicy, lekarza wyznaczony Djufaston, zaakceptować przejść od 16 zrobić 25 Dnia cyklu (ostatnie Dwa miesiące).

  Jedz, Nie palić, Nie pić, Robić w domu ćwiczenia umiarkowanie, ale istnieją naprężenia, a nawet histeryczny (ze wzgledu nA Fakt, Ze przez Prawie rok Nie moze zajść w ciążę).

  JEJ Mąż Bardzo ciężko Pracuje, Duży wysiłek fizyczny, niezrównoważona dieta, pogwałcenie Dnia SNU Pali.

  Dlaczego ciąża SIĘ Nie początku? Coś mozna zrobić w takich warunkach?

  Z góry dzieki.

  • Olya

   Jestes Zbyt Mocno na Tym skupiony I Poza Tym Nie ma nic zrobić zauważenia. poświęcasz Dużo Czasu na WSZYSTKO. Twój Mąż Musi pić najprostsze Witaminy. Jakoś pomyśleć o Tym Wszystkim I Nie zauważysz, JAK SIĘ Wszystko ułoży.

  • Światło

   Ważne JEST, ABY Nie zamykać cyklu Przy poczęciu. Masz diagnozę - adenomiozę. Do Z tA Diagnoza Trudno JEST zajść w ciążę. Ale wszystko Jest Możliwe. Mimo ABY radzę sprawdzić pod względem mobilności Meza plemnika. Często zdarza SIĘ, ZE KOBIETA JEST zdrowa, ale partnerem JEJ Nie JEST. Nie mozesz nic zrobić, ABY sprawdzić, Pic Witaminy dla obojga małżonków + kwas foliowy. w tabletkach dodatkowo, ABY zmienić pozycje I MIEJSCA. Wierz nam WSZYSTKO, CO SIĘ powyżej tygodnia! Przeczytaj:
   / planirovanie / pl-info
   /planirovanie/vitaminy/folievaya-kislota-2.html
   / Testy / t-info

Dziekuje Twój komentarz po SIĘ PO weryfikacji.
dodaj komentarz

Najgorętsze Dyskusje
CZY JEST możliwość ciąża po aborcji Medycznej?
Dzień dobry. Chcesz się dowiedzieć czegoś o moich doświadczeniach z MA. Ma zrobiła 5 tygodni. Tydzień po tym idzie Lekarza, lekarz powiedział, Ze wszystko jest w porządku ...
Odcinek opóźnień miesiączki
Mam 7 Tydzień. Dla Mnie 34. Pierwsze dziecko urodziło SIĘ 9 lat Temu. Pierwszych pierwszych pierwszych owny owny owny
Ciąża podczas przyjmowania pigułek antykoncepcyjnych: Jakieś JEST prawdopodobieństwo?
Cześć, powiedz mi, PROSZĘ. Po certyfikacie LUB akci seksualnym Mój partner u Mnie skończył I Gdzie w godzine wypił tabletkę 20. Wypiłem kurs 7 ...
CZY mozna palic Kobiety wagowo Ciąża? CZY musisz rzucać?
Dobra pora Dnia! Dziewczyny Ooi, Tydzień Temu dowiedziałem SIĘ, ZE jestem w ciąży, ABY byl szok, ponieważ Mój Mąż i ja próbowaliśmy dostać Pół Roku ja naprawde chcemy ...