Planowanie ciąży: od Czego zacząć? Jakie Sa PRÓBY wykonania polecenia?

Nie tak dawno temu w ramach Planowania ciąży wskazała decyzję o poczęciu Dziecka. Ale dzisiaj to nie wystarczy.

Jak zaplanować ciążę w XXI wieku? Musisz przejść zestaw działań właśnie przed momentem poczęcia dziecka. WIELE Rodzin już Dzisiaj się iinsy odpowiedzialne.

...

Spis treści:

Kiedy i gdzie zacząć?

Przygotuj się na ciążę, zawierał jeszcze uwagę rok przed poczęciem.

W Tym celu rezygnujemy ZE Wszystkich złych nawyków, prowadzimy zdrowy Tryb Życia, Jestesmy psychicznie nastrojeni. Tylko emocje, brak stresu, osoby fizyczne, prawidłowe odżywianie.

Jak zaplanować ciążę?

Analizy podczas planowania ciążyNa trzy strony czterech miesięcy przed domniemaną ciążą, wraz z mężem, wykonaną później czynności:

 1. Chodzimy na genetykę. Analiza genetyczna w planowaniu Ciąży.
   
 2. Dlaczego? Aby uzyskać pewność, lub pory mutacje chromosomalne. Kontrolownie dla dla absolutnie zdrowych ludzi. Mutacje snieci odziedziczone przez narciarzy, do doprowadzi do choroby genetycznej. Taki rada jest obowiązkowe w wkonaniu prowadził:

  • 18 lat i potrzebyece trzy trzydzieści pięć lat;
  • przyszłe okres ponad czterdzieści lat;
  • w podeszłym wieku niemowląt z wrodzonymi patologiami;
  • w przeszłości występowały problemy z rodzeniem dzieci;
    
 3. Konsultacja ginekologów dla kobiet i urologów dla mężczyzn.
   
 4. Żartach SIĘ konieczne, ABY wykluczyć infekcje układu moczowo-płciowego i Choroby narządów miednicy, Które Moga prowadzić zrobić Problemów Z poczęciem i ciąża.
 5. Wynajmujemy drodzy testy. Niezbędne i obowiązkowe wybrać drażliwego (egzaminy) W planowaniu
   
 6. KIEDY planowanie ciąży przechodzimy na hormony płciowe i hormony tarczycy, zaburzenia endokrynologiczne ABY wykluczyć. Jeśli kobieta ma zaburzenia miesiączkowania, nadwaga, włosy typu męskiego były poronieniepotrzebuje konsultacji z endokrynologiem.

  Konieczne jest wykonanie testu w przypadku chorób zakaźnych. Niektóre z nich są niebezpieczne. TAKIE STRONY planes Ciąża. Ja, oczywiście, zadbaj o odpowiednie leczenie.

  Analizy infekcji w planowaniu ciążyInfografiki Trzensz. Te infekcje między innymi: toksoplazmoza, Różyczka, infekcja wirusem cytomegalii, opryszczka, kiła, WZW typu B. WSZYSTKIE te infekcje podczas ciąży Moga prowadzić do ciężkich Patologii płodu.

  Konieczne jest także wykonanie przed planowaniem Infekasyrewone lecz seksualnej. Takie około dwudziestu takich zakażeń: kiła, rzeżączka, chlamydia, opryszczka narządów płciowych i innych. Wpływają także negatywnie na Konto Płodu i Rozwoju Dziecka.

  R: podczas planowania.

  W przypadku Różnych grup Krwi małżonkowie Moga Mieć niekompatybilność, Bardzo Rzadko.

        
  Ale jeśli kobieta negatywny rezus, A Człowiek ma pozytywny, aby Dziecko moze odziedziczyć rezus Ojca. JEST Też konflikt Rh Między matka dzieckiem.Może się prowadzić zrobić Śmierci płodu LUB Choroby hemolitycznej. Jeśli wiesz wcześniej o Swoim rezusie, to Przy Przyjęć od Kontroli od Lekarzy wszyscy przejdą Bezpiecznie.

  Można analizować na spermogramie. Ta analiza nie musi być wykonana. Ale z powodu złych warunków środowiskowych. Zużycie i optymalizacja. W sprawach zbliżających się wyników.

 7. Dla tych, chorych mają przewlekłe choroby, konsultacja terapeuty.
   
 8. Przed poczęciem należy leczyć wszystkie choroby.

 9. Odżywianie przy planowaniu Ciąża jest pełna, z wyraźnym kontaktem witamin i pierwiastków śladowych.
   
 10. Jakie witaminy są potrzebne?

  Dla tych, którzy planują ciążę, jest na potrzeby Witaminy.

  Analizy podczas planowania ciążyKwas foliowy (B9).

  Niedobór Tej Witaminy moze prowadzić ciężką grę rozwojową płodu. Są do: przepuklina nerwowa, niedorozwój komputera lub programowanie brak. Faktem jest, że na urządzenia te powstają w dziecku przez 2 - 4 tygodnie. W tym czasie kobieta często się nie podjęła, że ​​jest w Ciąży.

  Dlatego odbiór kwas foliowy mianować się już na starym planie. Ustalą rzeczą jest trzy miesiące przed poczęciem. Rezerwa nie boli. Lekarz witaminę stwierdził każdą kobietę indywidualnie. Jeśli KOBIETA zażywa leki hormonalne, potrzebuje więcej do kwasu foliowego.

  Zapas handlują folią produktów: groszek, fasola, Pomarańcze, cytryny, Zielone Warzywa, produkty razowej mąki, wątróbki wołowej i Drobiu Z wątroby, arbuz, melony, dynia, banany, jabłka, Gruszki, winogrona, pomidory. Złożenie pieczęci wykonanych zajmuje do 90% witaminy.

  witamina E (tokoferol) pomaga w poczęciu i zniesieniu dziecka. Ma przeciwutleniające i przeciwzapalne, wspomaga profilaktykę poronienia ja przedwczesna dostawa. Niedobór witamina E Spore zaburzenia czynności w nerwowym i rozrodczym.

  Zawiera: krem ​​i olej słonecznikowy, mięsowątroba, mleko, zielenie, zarazki zbóż.

  Po obróbce cieplnej witamina ulega zniszczeniu. Niedobór powoduje gotowy jest herbata, kawa, napoje alkoholowe, leki, środki antykoncepcyjne.

  witamina JEST Niezbędny zrobić Wzrostu płodu, tworzenia Łożyska, tworzenia wizualnych pigmentów, znacznie zmniejsza ryzyko Uprawniona Dziecka O Małej wadze.

  Zawarte: w w ttrobie, w olej rybny i tłuszcz mleczny, jajka, sermasło, twarożekserce, mózg. ale bardzo niebezpieczny nadmiar witamina A, które prowadzi do oryginalnego przedstawienia płodu.

  Dlatego te, Lekarze przepisują prowitaminę LUB beta-karoten. Beta-karoten w ciele jest syntetyzowany w witaminę A.

        

  Beta-karoten zawiera: w czarna porzeczka, dogrose, morele, czerwony papryka, żółta dynia, seler, koperek, marchewki, zielony cebula.

  Ale musisz o tym pamiętać Witamina A jest rozpuszczalną w tłuszczach witaminą. Dlatego też nie pozwalam na wchłonięcie tego Witaminy.

  Witamina C podczas planowania ciążywitamina C. Silny przeciwutleniacz, zwalczalność, artykuły stan zapalny. Wspomaga trawienie Żelazoz tym produktem się profilaktyką anemia.

  Zawiera: cytrusy, Czarna porzeczkę, czerwony pieprz, Zielona cebulę, chrzan, Kapusta, szczególnie marynowany.

  Ale zauważcie tę ostrożność, podnieście ją i nie poronienia.

  Nigelnik do oznaczania produktów, jak iz preparatów. Muszą się robić kobietę, jak i mężczyznę. W razie razie, witaminy, ich są przypisz tylko lekarz.

  Przygotowanie do klienta jest zarezerwowane procesem. Muszę to zrobić, aby zbliżyć odpowiedzialnie, Twoje życie będzie zdrowe.

  Przez wszystkie kroki, o wyjście mówieniu przed planowaniem. Tylko w sposobach mozesz wykluczyć nieprzyjemne niespodzianki w Czasie.

        

  CZY widzisz niedokładności, niekompletne LUB niepoprawne informacje W biała? Czy wiesz, Jakświeszyć Artykuł?

  CZY chcesz wstawiać zdjęcia na zdjęciach Temat?

  Pomóż nam ulepszyć strone! Pozostaw Wiadomość ja Swoje Kontakty w komentarzach - skontaktujemy SIE Z TOBA I wspólnie poprawimy publikacje!

Komentarze: 0
 1. Alya

  ABY rozpocząć należy odwiedzić Lekarza, A Błąd myśleć, ZE wystarczy zbadać kobiete, po prostu męski czynnik niepłodności Teraz te pary, Jak się okazało, Całkiem Sporo. Jestesmy w klinice, Gdzie K31 eco zrobił kilka takich par spotkać, komunikować ... Chociaż Mój Mąż własnie odebrał Dobre plemniki i Komórki jajowe zapłodnione Mnie, Czekając NA zakonczenie sprężyny JEST Teraz.

 2. Alexander

  Plany CIĄŻY - DO NAS NA Najlepsi prezenty!

  Nie przegap okazji do wzięcia udziału w akcji "Odpowiedzialne planowanie" i otrzymuj prezenty:

  • Dwie pary zostaną poddane kompleksowemu badaniu w Klinice Reprodukcyjnej ART-Eco i Genetico Genetic Laboratorium
  • 1 Parę otrzyma certyfikat na kwotę 20.000 rubli nA Zakup dowolnych Towarów w sklepach dla Matek i niemowląt Olant.
  • 10 par zostanie właścicielami generatorów Białego szumu MyHummy.
  • 40 par gwarantowanych nagród z udziału Techniki kliniki i laboratoria IVF Genetico, A partnerów takze dzielić Wietnam akupunktura Centre, producent Systemów testowych dla FRAUTEST Kobiet i firma farmaceutycznych SHULKE.

  Więcej Informacji na pewno chodziło warunków uczestnictwa, nagród i upominków mozna znaleźć tutaj http://www.wait-kids.ru/otvetstvennoe-planirovanie/

 3. Karina

  Nie wiem, JAK Mój Mąż, ABY przejść zrobić uogovrit urologa) SIE Wagowo nektarze MRS zrobić ginekologa, Randki Analizy Maja Wszystko w porządku, ale Chce prvoerit, ABY W żadnym JEST niezawodności ı Meza)

 4. Natalia

  Asia! Bardzo Trudno JEST Teraz przewidzieć. Oczywiscie konieczne bylo poznanie przyczyn braku Wody i innych Problemów. W końcu patologia płodu Nie ZAWSZE JEST spowodowana nieprawidłowym funkcjonowaniem genów. WIELE Problemów Moze Być przejawem chronicznych infekcji, podczas ktorých Nie zauważyłeś. Teraz pozostaje TYLKO obserwować.

 5. Asya

  Cześć, Miałem aborcję w 20 tygodniu. Diagnoza: Ciężkie niedożywienie, agenezja OBU nerek i Zespołu Pottera. Po przerwie NIE bylo traktowane. Teraz minęły 2 miesiące i Znowu jestem w ciąży. Okolo 2-3 tygodnie. Pytanie brzmi - CZY MOGE urodzić Zdrowe Dziecka?

  • Marina

   I jestes ankietowany! Pozostaje oczywiscie miec Nadzieje NA NAJLEPSZE. Prawdopodobieństwo Zdrowego Dziecka JEST ZAWSZE Minimalne. Ale ile w przypadku TYM JEST duzo, Trudno mi Trudno powiedzieć. ALE TYLKO lekarz bedzie mógł powiedzieć, CZY JEST normalna ciąża.

  • Marina

   Dzień dobry! Prawdopodobieństwo oczywiscie, jeśli Wszystko Jest w porządku.Ale potrzebujesz Ankiety, ABY NIE powtórzyła SIE przeszłość. Takze uważnie śledzić tlo hormonów, ponieważ TYLKO stres przeżyły / przerwanie organizmu, A następnie ciąża JEST nowa, potrzebujemy Siły.

 6. Tazze

  Mam więcej niz 10 lat Nie moze zajść w ciążę, mysle, Ze moje dni owulacji, Nadal Nie występuje ciąża, ginekolodzy powiedzieć, Ze jestem w porządku, Endokrynologia powiedziano mi, Ze miałem hormonów tarczycy zwiększa SIĘ, ą następnie spadł, To Jest Normalne. MIMO Nie przepisuję zadných leków. Doradź mi, Jak zajść w ciążę!

  • Katia

   przestań myśleć o ciąży. Wez PSA LUB COS, zajmij SIĘ Tym ja Wszystko Samo SIĘ ułoży. I czasami zdarza sie, Ze KIEDY ciąża naprawde Chce, ABY NIE oo działa powodów psychologicznych. Jeśli SIĘ wyłączysz i przestaniesz chcieć, to się okaże.

  • Marina

   przestań myśleć o ciąży.
   Wez PSA LUB COS, zajmij SIĘ Tym ja Wszystko Samo SIĘ ułoży. I czasami zdarza sie, Ze KIEDY ciąża naprawde Chce, ABY NIE oo działa powodów psychologicznych. Jeśli SIĘ wyłączysz i przestaniesz chcieć, to się okaże.

 7. Feruza

  Witam, mam Pytanie: jak Szybko moge zajść w ciążę PO porodzie? Chce znow rodzić. Sposoby, Plusy i minusy ciąży poporodowej?

  • Katarzyna

   Należy pamiętać, že im krótsze chwile mijają Pomiędzy ciążami, Tym większe ryzyko dla Ciebie i Twojego Dziecka. Ciało Musi odzyskać, To Jest Klucz zrobić udanej ciąży. W przeciwnym razie Randki Urządzenia i organów zaczynają Nie W takiej skomplikowanej sytuacji w organizmie, Na Przykład ciąży, i pociąga za soba Wszelkie usterki wymagań, Które z Kolei moga prowadzić do przedwczesnego starzenia SIĘ Łożyska i płodu niedotlenienie. Ponadto należy przywrócić szyjkę macicy, w przeciwnym razie moze wystąpić niewydolność szyjki macicy, Co Jest Niebezpieczne w przypadku poronienia i przedwczesnego porodu. Równowaga hormonalna powinna rowniez powrócić zrobić Normy. Optymalna dla każdej Kobiety JEST poczekanie 1,5-3 Lat po, urodzeniu, A następnie rozpoczęcie Planowania. Tak Duży wybuch wynika z odmiennego przebiegu ciąż u każdej kobiety.Jeśli chcesz Trochę pogody, powinieneś rozważyć Randki ryzyka i omówić Wszystko ZE Swoim lekarzem.

  • Elena

   Dzień dobry! Inni komentatorzy Mówią CI O Tym słusznie. Ze musisz troche poczekać. Ale ile - trzeba przejść od twojego konkretnego STANU. Ważne JEST, ABY zastanowić SIĘ, JAK minęła poprzednia ciąża, Na Przykład, Ile masz szer Jak się Masz ZE Swoim zdrowiem.
   Powinieneś skonsultować SIĘ z kompetentnym lekarzem w Tej sprawie - ABY wciąż poważne obciążenie dla Ciała, A nawet Część z Małym dzieckiem Trudno bedzie ci Być w ciąży.

  • Marina

   Cierpieć przez chwile. Okolo 1-1,5 miesiąca PO porodzie, Odpoczynek seksualny JEST potrzebny, Jedlí wszyscy bez komplikacji. Następnie zacznij uprawiać seks. ALE TA OPCJA MA WIELE wad, Ciało NIE wyzdrowiało z poprzedniej ciąży i nowa ciąża JA przeładuje. Ponadto Dwoje Dzieci pogody - Bardzo Trudne zrobić. I Nie znajduję w Tym żadnej korzyści.

  • Anna

   Dobry wieczór! Zaleca SIĘ, ABY poczekać rok, pozwolić ciału odzyskać Siły, wzmocnić SIE. Ale często Dziesięć okres nie nie wytrzymuje. Ciąża moze pojawić natychmiast SIĘ, JAK TYLKO skończy SIĘ lochia, Pilzner pamiętaj, ZE JEST na ogromne obciążenie dla organizmu. Nie TYLKO Nie odszedł od pierwszej ciąży, ale Teraz Randki Siły (moralne i fizyczne) SA skierowane na Dziecko, druga ciąża, w tak krótkim Czasie I NIE JEST nawet podwójne, potrójne Pilzner obciążenie dla Ciała.

 8. SVETLANA

  Cześć, Ja i Mój Mąż planujemy ciążę. Jakie Badania powinienem wykonać u Genetyka, jeśli mam 37 lat, A Mąż Mój, Jak się okazało, JEST dalekim krewnym, pięcioosobowym. CZY JEST pożądana ciąża?

 9. Galina

  Sprawdz i wylecz - ZAWSZE! (Dla Tych, którzy wątpią). Nie mogłem dac mężowi prezentu przez Długi Czas, ponieważ ukryta infekcja byla. Wyleczył, flora odrodziła SIĘ I wtedy bylo by możliwe. Wcześniej panika Już tam byla. Przy okazji o renowacji - ABY Ważne! Zwłaszcza jeśli musisz Brać antybiotyki. Flora Musi Być chroniona I / LUB przywrócona. Wynik Leczenia zalezy od Tego - CZY JEST konieczne dokończenie czegoś innego. Wróciłem zrobić Zdrowia w Themilex (świece) - przez 10 dni udało mi sie. Powodzenia

 10. Masza

  I moja rada Dla wszystkich przyszłych Matek - jeśli bedziesz leczyć coś z ginekologia, pamiętaj o wzmocnieniu efektu Przy Pomocy świec Femilex. To Jest Moje Własne Odkrycie. Cóż, dokładniej moj Ghini, przynajmniej kiedys NIKT NIE NIE słyszał jakiegoś powodu ... W ogóle, te świece SA wykorzystywane jednocześnie zrobić normalizacji flory pochwy i wzmocnić Układ odpornościowy (SA Tam rowniez Randki Wałcza ZE szkodliwymi bakteriami). Femilex tworzy "tam" warunki niezbędne Tego zrobić. I dlatego (Dlaczego robię na wszystko), wtedy nie nie bede Musiał Znowu czegoś traktować - ponieważ efekt bedzie kompletny i kompletny

 11. Veronica

  Prawidłowo napisz w komentarzach - Nie mozesz SIĘ rozłączyć, wręcz przeciwnie, musisz SIĘ zrelaksować. Ja i Mój Mąż przeszedł Randki Badania po potraktowaniu JEJ różnego rodzaju kronikach, w zasadzie, JA nauczyłem SIE ICH Ovatelem określić owulację, Magiczny swira "O" Tylko cicho kochali, A w drugim cyklu, czułem, Ze byla w ciąży. Poważnie, zdałem sobie sprawę, wcześniej niz testowa moze nawet pokazać, wiec Nie Myśl za Dużo mi Nie martw SIĘ.

 12. Sen

  Zacznijmy OD Czasu, w ktorým żyjesz życiem seksualnym, Nie będąc chronionym? Jeśli mniej niz rok, To Jest Zbyt wcześnie, ABY SIE martwić. należy rozpocząć ż następującym: Człowiek - spermogrammu Kobiet: zabrudzenia, ultradźwięków wykluczyć Patologii Organicznej, ocena czynności jajników (test owulacji, harmonogram Konserwacji Temperatury Podstawowej) sprawdzić jajowody dla drożności (czasami po RUR przenoszących Różnych Chorób zapalnych spływu) - w Tym JEST technika metrosalpingogorafii Dalej wyjątkiem składnika niepłodność immunologiczną, z wyjątkiem przyczyn dokrewnych niepłodności (normalny Cykl menstruacyjny - pośrednią czynnika Dobrego samopoczucia Zaburzenia imo moze Być nawet z regularnym cyklem) ABY TYLKO najbardziej PODSTAWOWE, ale - ABY Długa Droga, choc i należy zacząć, ZAWSZE pod kierunkiem Lekarza Powodzenia ! Występy marzeń!

 13. Nina

  Ty i Twój Mąż zostaliście zbadani przez specjalistów? Jeśli nie, ABY pierwsza Wizyta z mężem genetyki, řeka nad analizami, skonsultować oo SIĘ ginekologiem, A Mąż JEJ - w urologii, główna Wyślij ROLA odgrywa rowniez Fakt, JAK jesz, staram SIĘ Jeść więcej Warzyw, Owoców, Kupić w aptece i Brać Angiovit jeśli na kwas foliowy i konieczne. /planirovanie/pl-info/planirovanie-beremennosti-s-chego-nachat.html /planirovanie/pl-info/konsultatsiya-genetika.html / Planirovanie / Vitaminy

 14. Maksyma

  Dzień dobry, powiedz mi, PROSZĘ, próbujemy Mieć Dziecko, ALE Jak dotąd, bez skutku. Powiedz mi, PROSZĘ, co powinienem zrobić w takich przypadkach, ABY poprawić wynik? Dziękuję.

  • Yasya

   Zazwyczaj Nie dajesz SIĘ zwieść Temu. ABY zadziała DLA CIEBIE, A jeśli jestes Zbyt skoncentrowany na Tyma, bedziesz uciekał SIĘ zrobić Różnych Metod, wtedy NIE dostaniesz niczego. Zwróć uwagę na coś bardziej kuszącego. / planirovanie / pl-info

  • Światło

   Powinieneś uciec od Procesu Planowania i po prostu cieszyć SIĘ procesem. Uwierzcie, Ze Nie bedzie trzeba czekać, wynik bedzie. Zmieniaj pozycje, MIEJSCA, po prostu Kochaj i relaksuj SIE. Planujesz Bardzo poważnie, wiec prawdopodobnie nie nie mozesz. Wez Witaminy i po prostu zmień sytuację. Nie korzystaj z cyklu ciąży. Przeczytaj: / planirovanie / pl-info
   / Testy / t-info
   /testy/t-info/kogda-delat-test-na-beremennost.html

 15. Afsana

  Witaj, mam taki problem: Mój Mąż i ja chcemy Dziecka, ALE MAM Drozda, Biore flukonazol współpracować 3 dni, a Prawie Już NIE MA ISC. CZY ABY moze powstrzymać NAS OD Posiadania Dziecka?

  • Julia

   Nie SIĘ spiesz. Konieczne JEST poddanie SIĘ kuracji. Musisz Być zdrowy, A dopiero potem zaplanować Dziecko / Planirovanie / PL slozhnosti Nie trzeba NAKLADAČ na Siebie kupy niepotrzebnych Problemów i Chorób. Wszakże na TLE ciąży tak WIELE Różnych Chorób, Które Już przeżyły. Nie Siebie i swojego Dziecka, ABY stworzyć bol i dyskomfort. Poważnie i odpowiedzialnie podejść zrobić Tego Problemu. WARTo Raz Dwa razy pójść LUB LC zrobić i poddać SIĘ badaniu. Artykuł doskonale opisuje Cala istotę materii i Rozwiązania / planirovanie

  • Światło

   Tak, drozd zapobiega urodzeniu Dziecka. Przyjmujesz rowniez flukonazol i przyjmujesz ISC, gdy jestes W ciąży. JEST niepożądane. CZY poczęcia. Dziecko potrzebuje OBU partnerów, ABY Być zdrowymi. Pożądane JEST Okolo Trzech miesiecy przed planami. oraz w Czasie Planowania przyjmowania Wyższych witamin. Zawiera. foliowego. kwas. Przeczytaj:
   /beremennost/bolezni/molochnitsa.html
   /mozno-li/ml-lekarstva/pimafutsin.html
   /planirovanie/vitaminy/folievaya-kislota-2.html

  • Nina

   Niewątpliwie Drozd MOZE STAC SIĘ przeszkoda w osiągnięciu cenionego celu. Przede Wszystkim przynieść vporyadok Ich Zdrowia, się pozbyć SIĘ drożdże, Co jest konieczne Leczenie Nie TYLKO Własne, ale takze zrobić Meza. Kodowania zawarte w menu Jak najwięcej witamin, a takze, jeśli MASZ zle nawyki, ich pozbyc. / planirovanie / pl-info /planirovanie/pl-info/planirovanie-beremennosti-s-chego-nachat.html / Planirovanie / Vitaminy

  • Olya

   Tak, moze. najpierw musisz SIĘ JEJ dobrze pozbyc ja nie nie uprawiać Seksu z mężem! zarazić. I dla zapobiegania, niech pije te pigułki. PO Dobrym nakłuciu Mozesz zacząć.

 16. Lilith

  Planując ciążę, musisz zacząć od Zdrowia i uporządkować Swoje Ciało. Najpierw próbowaliśmy zajść w ciążę, Pilzner NIC SIE NIE stalo. W rezultacie konieczne bylo zbadanie ı przekazanie Analiz. Po Pierwsze, Mój Mąż chciał grzeszyć z powodu swoich złych nawyków, w wyniku Czego problemem w moim ciele byl. Cała Wina byla nieregularnym cyklem miesiączkowania ja po prostu nie nie mogliśmy dostać SIĘ zrobić owulacji. Lekarz wyznaczył mi LUB wyznaczył kurs Jako czynnik Czasu na wypicie Drinka. Naprawde dobrze, wiec natychmiast, JAK za kilka godzin, okazało sie, ZE zaszła w ciążę.

 17. Alain

  Mysle, ZE Witaminy SA niezbędne w planowaniu ciąży.

 18. Alia

  Cześć. CZY MOGE natychmiast wziąć Winde?

Dziekuje Twój komentarz po SIĘ PO weryfikacji.
dodaj komentarz

Najgorętsze Dyskusje
CZY JEST możliwość ciąża po aborcji Medycznej?
Dzień dobry. Chcesz się dowiedzieć czegoś o moich doświadczeniach z MA. Ma zrobiła 5 tygodni. Tydzień po tym idzie Lekarza, lekarz powiedział, Ze wszystko jest w porządku ...
Odcinek opóźnień miesiączki
Mam 7 Tydzień.Dla Mnie 34. Pierwsze dziecko urodziło SIĘ 9 lat Temu. Pierwszych pierwszych pierwszych owny owny owny
Ciąża podczas przyjmowania pigułek antykoncepcyjnych: Jakieś JEST prawdopodobieństwo?
Cześć, powiedz mi, PROSZĘ. Po certyfikacie LUB akci seksualnym Mój partner u Mnie skończył I Gdzie w godzine wypił tabletkę 20. Wypiłem kurs 7 ...
CZY mozna palic Kobiety wagowo Ciąża? CZY musisz rzucać?
Dobra pora Dnia! Dziewczyny Ooi, Tydzień Temu dowiedziałem SIĘ, ZE jestem w ciąży, ABY byl szok, ponieważ Mój Mąż i ja próbowaliśmy dostać Pół Roku ja naprawde chcemy ...