Najkorzystniejsze dni na poczęcie Zdrowego Dziecka: jak obliczyć?

Lekarze Oszczędności, ZE planowana ciąża JEST UŻYWANA bardziej niz przypadkowa. Kobiety planujące ciążę często SA zainteresowane pomyślnymi dniami na poczęcie Dziecka.

...

Spis treści:

W okresie cyklu menstruacyjnego Mam nadzieję, że w sposób nie będzie się działo. W Tym Czasie jaja SA w powyżej tygodnia aktywnym, A Żywe plemniki Moga je zapłodnić.

Ten proces jest wywoływany owulacja. W najbardziej sprzyjające życiu, poczęcie się zadziałać w trakcie tylko 2-4 dni od wszystkich Cykl menstruacyjny.

KIEDY SIĘ owulacja dopiero zaczyna, błona śluzowa szyjki macicy staje SIĘ Bardzo wrażliwa. W związku z tym, jakie są numery są do oddawania do jajowodów.

Tam czekają na chwilę, kiedy uwalnia się żeńska zarodkowa komórka. Codzienne współżycie praktyczne stanowią poczęcia.

Istnieje Wiele Przewodniczący Tabel, Kalkulatory i obliczeń, Które pomagają obliczać (Obliczenia) korzystnych dni na poczęcie.

Rozważymy metody obliczania okresów cykl miesiączkowy, za pomocą którego można obliczyć dni preferencia poczęciu.

Program kalendarza (metoda Ogino-Knausa)

Czy ekwipunku do ciąża. W sercu tego programu leży kalendarzowa metoda antykoncepcji.

Jego istota: ZE standardowym 28-dniowym cyklu miesiączkowego, korzystne SA OD 12 do 16 Dnia cyklu. Dziesięć programów działa tylko z regularnym cyklem bez pamięci.

      

Wodooszczędne odmierzające

Metoda pomiaru temperatury podstawowejNajprostszy i najtańszy sposób na określenie owulacji - Podstawowy wykres. Jest do centrum w odbytnicy. Pojęcie "podstawowa temperatura" oznacza temperaturę Ciała w powyżej tygodnia nieaktywnym.

Do strony temperatura, musisz kupić termometr kwarcowy. Rtęć Nie JEST odpowiednia, ponieważ moze byc łatwo złamane, Ze To Jest Niebezpieczne dla Zdrowia.

Okres płodne (W koncepcji Czasu JEST najbardziej prawdopodobne) - do Dwa sprawdź w sklepie przed wzrostem Temperatury Ciała rdzeń ı Tego samego Dnia JEJ odzyskania.

ABY dowiedzieÄ ‡ Sia CZY narodziny Miały MIEJSCE w następujący sposób: jeśli temperatura utrzymuje SIĘ PO gwałtownym skoku w ciągu najbliższych 16 DNI.

Należy pamiętać o Tym leki hormonalne wpływają na podstawową temperaturę ciała. Na przykład estradiol zmniejszająca temperaturę podstawową, progesteron i estro-progesteron jest zwiększony.

W pierwszej połowie cyklu miesiączkowego Temperatury Podstawowej okolo 36,5-36,6 ° C Bezpośrednio PRZED owulacją i zmniejsza SIĘ AŻ 36,0-36,2.

Które nawet mijają, temperatura podstawowa wynosi 37,0 stopni. płciowy bez antykoncepcji u dni poprzedzających i kolejnych na różnicę Temperatura, na zdrowych Kobiet gwarantuje 100% ciąży.

Metoda śluzu szyjkowego

Najkorzystniejsze dni na poczęcieŚluz szyjki macicy podczas cyklu menażowego zmienia się wygląd i własność. Dzieje się na tle zmian hormonalnych w ciele kobiety.

Natychmiast po zakończeniu krwawienia korek szyjki macicy sklada SIĘ oo Grubego i lepkiego śluzu. W pochwie wypłacać się konkretność. W tym okresie śluz profesjonalistów nie operatora.

Ponadto gdy rośniea poziom estrogenu w cielew pochwiecce skrzepy śluzu. Gdy poziom estrogenu mamy krwi na maksymalnym poziomie, jest owulacja.

Podczas śluzu jest przezroczysty i śliski. W ciągu godziny konsystencja przypomina surową białko jaja. Uczucie suchości znika w pochwie.

Elastyczny śluz dostarcza plemników z dodatkowymi składnikami odżywczymi, A Kwaśne Środowisko pochwy staje SIĘ dla Nich Bezpieczne. Po owulacji śluz znowu staje się gęsty.
      

CZY widzisz niedokładności, niekompletne LUB niepoprawne informacje W biała? Czy wiesz, Jakświeszyć Artykuł?

CZY chcesz wstawiać zdjęcia na zdjęciach Temat?

Pomóż nam ulepszyć strone! Pozostaw Wiadomość ja Swoje Kontakty w komentarzach - skontaktujemy SIE Z TOBA I wspólnie poprawimy publikacje!

Komentarze: 7
 1. Arina

  Cześć, Chciałem cię o coś zapytać. Moja miesiączka zakończyła SIĘ Czwartego Dnia miesiączki uprawia seks z moim mężem. W 6 czasie sprawdzoną temperaturę podstawową, która obsługuje 36.9. Czy mogę być w ciąży?

  • Julia

   Zaszłam w ciążę podczas GW i ostatniego dnia zbiorczkowania. Wszystko jest możliwe)))

  • Alain

   Wedlug danych medycznych, okres, Który występuje PO wykrwawieniu żartem najbezpieczniejszy, ABY Znaczy prawdopodobieństwo zajścia w ciążę w Tych dniach JEST BARDZO męskiej. WIELE par używa Tej Cechy kobiecego Ciała Jako Śródka antykoncepcyjnego.

  • Marina

   Ciąża JEST oczywiscie prawdopodobna, ALE JEJ prawdopodobieństwo JEST DOSC NISKIE. Najniższa cena. Jak juz napisano, PRZED pierwszym dniem następnego miesiąca opóźnienia nic nie nie bedziesz wiedział, wiec pozostaje czekać. Testy nie mają sensu.

  • Yasya

   Nie, ponieważ miałeś Tylko miesięczny okres, o jajo płodowe Jeszcze nie dojrzało zrobić zapłodnienia. /planirovanie/pl-info/shest-podskazok.html Więc nie ma się co martwić. Przez czas jakiś po prostu lub ostrożny i monitoruj sytuację. / planirovanie / ovulyaciya
   /planirovanie/pl-info/menstrualnyj-tsikl-zhenshhiny.html

  • SWETLANA

   Arina, ciąża jest pięknym podobobna. Nawożenie w czasie przepływu menstrujĘ ... ce bardzo rzadko. ABY dowiedzieÄ SIĘ O ciąży, bedzie SIĘ możliwe, Nie wcześniej niz na 1 Dzień następnego opóźnienia. Ale jeśli myślisz o poczęciu PRZED miesiącem, mozesz zrobić Testu Już dziś. Przeczytaj:
   / Testy / t-info
   /beremennost/info/horionicheskij-gonadotropin.html
   / planirovanie / pl-info

 2. Olga

  I definiuję owulację za pomocą testu. Opiera sie na Tym, ZE JEST rowniez widoczny estrogenu w ślinie, Tak Jak w Śluzie szyjkowym, ponieważ dzieki soczewce fenomen Paproci JEST wyraźnie widoczny w ślinie, wiec nie nie TYLKO owulacja i płodność SA Bardzo łatwe zrobić określenia.

Dziekuje Twój komentarz po SIĘ PO weryfikacji.
dodaj komentarz

Najgorętsze Dyskusje
CZY JEST możliwość ciąża po aborcji Medycznej?
Dzień dobry. Chcesz się dowiedzieć czegoś o moich doświadczeniach z MA. Ma zrobiła 5 tygodni. Tydzień po tym idzie Lekarza, lekarz powiedział, Ze wszystko jest w porządku ...
Odcinek opóźnień miesiączki
Mam 7 Tydzień. Dla Mnie 34. Pierwsze dziecko urodziło SIĘ 9 lat Temu. Pierwszych pierwszych pierwszych owny owny owny
Ciąża podczas przyjmowania pigułek antykoncepcyjnych: Jakieś JEST prawdopodobieństwo?
Cześć, powiedz mi, PROSZĘ. Po certyfikacie LUB akci seksualnym Mój partner u Mnie skończył I Gdzie w godzine wypił tabletkę 20. Wypiłem kurs 7 ...
CZY mozna palic Kobiety wagowo Ciąża? CZY musisz rzucać?
Dobra pora Dnia! Dziewczyny Ooi, Tydzień Temu dowiedziałem SIĘ, ZE jestem w ciąży, ABY byl szok, ponieważ Mój Mąż i ja próbowaliśmy dostać Pół Roku ja naprawde chcemy ...