CZY JEST możliwość ciąża po aborcji Medycznej?

ciąża - Piękny Stan zrobić w życiu Kobiety, Która przynosi radość, jeśli JEST zaplanowana. Ale niestety zdarzają SIĘ sytuacje, gdy KOBIETA JEST zmuszona przerwać ciążę oo aborcja.

Wtedy najbardziej oszczędną OPCJA JEST trzymanie aborcja medyczna. W medycynie istnieje Wiele Przewodniczący leków, Które prowadzą zrobić poronień samoistnych.

...

Kazda aborcja żartem ryzyko W celu Zachowania funkcji rodzicielskiej dowcipniś Przyszłości. Dlatego Temat ciąży po aborcji Medycznej wzbudza WIELE Kobiet.

      
Większość Kobiet, Który dokonał aborcji, prędzej CZY pozniej żałuje Tego. Jeśli potem Znowu udają SIĘ w ciążę i rodzą Zdrowe Dzieci, wtedy możemy uznać, Ze To Jest Szczęście. WIELE Kobiet po aborcji na ZAWSZE pozostają sterylne.

Są przypadki, KIEDY aborcja medyczna JEST Konieczna z powodów medycznych, Na Przykład, gdy Niektórych Choroby zakaźne (gruźlica, Różyczka) Lub Nowotwory złośliwe, gdy Wymagane JEST Nagle Promieniowanie LUB chemioterapia.

Następnie JEST Ważny, ABY przerywanie ciąży mogło nastąpić z najmniejszymi komplikacjami, aw Przyszłości kobietą powinna spełniać SWOJĄ Podstawowa funkcję.

Ponieważ aborcja medyczna uważana JEST ZA najmniej traumatyczną dla organizmu, Ciąża po Niej moze nadejść niemal natychmiast.

Wykop zrobić zajścia w ciążę po aborcji Medycznej wpływa na Wykop kobiecego Ciała zrobić szybkiego przywrócenia JEGO hormonalnego TLA, zakłóconego Nagle przez Sztuczna ingerencję.

Niektórych Równowaga hormonalna powraca zrobić następnego cyklu miesiączkowego. I INNE Kobiety powtarzaj nieudane PRÓBY przez kilka lat.

Kazdy organizm JEST Indywidualny, Nikt mi nie nie udzieli dokładnej odpowiedzi na pewno chodziło Możliwości zajścia w ciążę PO aborcji Medycznej.

Zaparcia w okresie poporodowymZaparcia w okresie poporodowym - Przeczytaj o przyczynach i leczeniu.

Tutaj Odczytać O TYM, CZY mozesz rumianek W Czasie ciąży.

Znaczenie przestrzegania zaleceń Lekarza

Ciąża po aborcji medycznejCzytaj więcej Skupmy sie na zaleceniachktorých przestrzeganie pozwoli na doprowadzenie organizmu zrobić normalnego STANU I przygotowanie ISC zrobić planowanego poczęcia.

Pierwsze PO, Po każdej aborcji, W TYM leczeniu, Ciało kobiece powinno odpocząć Nie mniej niz 6 miesiecy.

W Tym okresie przywraca SIĘ tlo hormonalne i uszkodzona błona śluzowa macicy powraca zrobić Normy. Wtedy nowa ciąża JEST bardziej prawdopodobne, že przeżyje i bedzie płynąć korzystnie. Dlatego W ciągu sześciu miesiecy ABY przewlekłych, musisz stosować niezawodną Metode antykoncepcji.

Jeśli ciąża nastąpi nieplanowana i wcześnie, ABY Bardzo Wysokie ryzyko JEST poronienie LUB pojawienie SIĘ ciąża pozamaciczna.

Ponadto, jeśli organizm nie nie wyzdrowiał z aborcji Medycznej, Moga rozwinąć SIĘ Wady rozwojowe płodu, Niska LOKALIZACJA Łożyska, niezaawansowana ciąża I WIELE innych Stanów patologicznych.

Jeśli to się stalo, A TY zaszłaś w ciążę PO aborcji Medycznej, to jest to konieczne natychmiast wezwać Lekarza I przejść Pełne badanie lekarskie.

Często w takich sytuacjach Kobiety Maja Długi Czas na stacjonarnej obserwacji Lekarzy zrobić Zachowania ciąży.

      

Właściwe planowanie JEST Kluczem Sukcesu Robić

Ciąża natychmiast po aborcjiSukces ZA Planowanie ciąży Po aborcji Medycznej należy przestrzegać pewnych zaleceń.

Przede wszystkim PO Pol Roku OD wyzdrowienia pamiętaj, ABY powtórzyć badanie, zarówno dla Kobiety, JAK I dla przyszłego Ojca Dziecka.

Więcej informacji na temat publikacji Analiza hormonów i ukrytych infekcji układu moczowo-płciowego. Te ostatnie często kwitną bujną barwę po wcześniejszej aborcji I SA dodatkowym niekorzystnym czynnikiem dla poczęcia.

Dla pomyślnej ciąży po aborcji Medycznej Ważne JEST, ABY wykluczyć Randki zle nawykitrzymaj SIĘ Zdrowego trybu Życia, jeśli zrobić możliwe, pozbądź sie nadwagi.

zaawansowane KOBIETA Musi wyleczyć Randki JEJ przewlekłe ogniska zakażeniaByć chronione PRZED infekcją wirusowymi i bakteryjnymi infekcjami sezonowymi.

Ważne ustalenie właściwego odżywiania i monitorowanie wystarczającej ilości witamin i składników Mineralnych w żywności.

Zależą od prawidłowego wyjścia progesteron i estrogeny, czyli hormony odpowiedzialne za poczęcie. Tych samych powodów do Z Unikaj stresu i przepracowania.

Jeśli zastosujesz SIĘ zrobić Wszystkich powyższych zaleceńWIELE KOBIET PO aborcji Medycznej MA NOWA ciążę bez Problemów i postępuje korzystnie.

Czy można pić ciężarną aspirynę?CZY mozna pić ciężarna aspirynę?? Sie dowiesz w TYM artykule.

W tytułu "Czy to urządzenie?" / mozno-li można wielu innych interesujących artykułów.
 
 

      

CZY widzisz niedokładności, niekompletne LUB niepoprawne informacje W biała? Czy wiesz, Jakświeszyć Artykuł?

CZY chcesz wstawiać zdjęcia na zdjęciach Temat?

Pomóż nam ulepszyć strone! Pozostaw Wiadomość ja Swoje Kontakty w komentarzach - skontaktujemy SIE Z TOBA I wspólnie poprawimy publikacje!

Komentarze: 99
 1. Anna

  Dzień dobry. Chcesz się dowiedzieć czegoś o moich doświadczeniach z MA. Ma zrobiła 5 tygodni. Tydzień po ud poszli sprawdzić, lekarz powiedział, Ze Wszystko Jest w porządku, Nie ma ciąży. Miesiąc pozniej rozpoczął SIĘ brązowy zrzut, ale nie nie bylo miesięcznych zrzutów.Poszedłem zrobić Szpitala, inny lekarz zbadany, Wysłany na USG ciąży bylo po prostu zamarznięte W 6 tygodni. Ja miałem szczescie, Ze Proces Leczenia SIĘ NIE rozpoczął. Następnego Dnia, oczyszczone. Teraz odzyskamy ((((

 2. Marina

  Dzień dobry. W listopadzie bylo 19-tygodniowe MA. Teraz w Maju dowiedziałem SIE, ZE JEST machać ciąży. Naprawde Chce Dziecko, CZY JEST Nie tak wcześnie Niebezpieczne?

  • Janina

   Witaj) mam podobną sytuację, TYLKO MA bylo w styczniu (na med.pokazaniyam). Pożądana JEST ciąża. Chce rowniez wiedziec, CZY ktos Już porodził, Jak poszło?

 3. Assel

  Cześć, MA Wykonane w dniu 9 Grudnia, po zażyciu pigułki krwawiły, Tydzień poszedł Absolutorium i 14 dni wstecz brązowe krwawienie. Poszedłem zrobić ginekologa, zdałem uzi, powiedział Z powodzeniem mgr. Już Prawie miesiąc, wciąż mam wyładowanie LUB krwawienie w kolorze brązowym. Dzisiaj Trzeci Dzień Robi mi sie niedobrze, moj brzuch żartem wyciągnięty, boli Mnie Też pierś. Na 25 bylo PA, ale plemniki nie nie dostały SIĘ zrobić macicy. Moze ta ciąża?

  • Alina

   Mam 2 miesiące po MA krwawił z zakrzepów Krwi, niedokrwistość z powodu dużej ilości utraconej Krwi, udał sie zrobić Stanów Zjednoczonych, powiedział, Ze Wszystko Jest w porządku, Ze Wszystko, współistniejące Sie Stalo I NIE trzeba zrobić CZYSZCZENIE. Teraz minęło 8 miesiecy, odkąd AI NIE moze zajść w ciążę

 4. Sonia

  Dziewczyny, zrobiłem 5 Września MA (pierwsza ciąża). Teraz Znowu w ciąży i moj mężczyzną PO zapoznaniu SIE przyznał, Ze byl żonaty (((((Chce zrobić po Raz Drugi MA.Nie, jeśli Beda Mieć Problemy z zajściem w ciążę wtedy? Kogo? Naprawde Chce Dziecka, pilzner nie nie ciągnąć

  • Julia

   Zrobiłem 3 mA, ostatni 7mesyatsev Temu seysas ciąży, Chce Dziecka, ale leży na zachowanie zagrożenia poronieniem (((

  • Laura

   Cóż, Nie Były chronione po pierwszym antena? O konsekwencjach aborcji czytać Artykuły? Nie pochitayte.U Mój przyjaciel zrobił Kiedyś, A Teraz Życie pozostał besplodnoy.O niepłodność MA registr-eco.ru/temyi/besplodie/zhenskoe- artykułu besplodie.html.Pochitayte.I jeśli istnieje taka możliwość, zostaw zrobić Dziecka.

  • Yana

   Żartach się ustawić, ciemnym piwem NIE pożądane. Przygotuj sie na to, že po Drugiej piersi klatka piersiowa zawiesi SIĘ I nie nie odzyska.

   • Lina

    Och, Gdzie jest skrzynia))) Chce opuścić zrobić Dziecko!

 5. Tatiana

  Cześć, CZY MA, w Czasie, gdy owoc byl wyłączony, Pierwszy wyszedł wyszło coś Takiego żałosnego luźnym różowym ciele, okolo 30-40 gramów. Myślałem, že przez owoc, ale potem owoc wyszedł. Potem nastąpił Bardzo nieprzyjemny zapach.Obawiam SIĘ, ZE Ciało innej Kobiety odeszło ode Mnie?

 6. Lera

  Cześć, Po aborcji Medycznej wziąłem pigułkę regulonie, co miesiąc Przyszedł. CZY istnieje prawdopodobieństwo, Ze ciąża pozostała? USG Nie przeszło.

 7. tico

  Witam Zrobiłem 21 lipca 2015godu medakomentozny poronienie pierwszej ciąży JEST Już 9avgust 2016 w ciągu Roku Nie byla w ciąży, mozna beremenat medakomentozny PO aborcji?
  Obawiam SIĘ, ZE NIE byłoby, ABY w ciąży

  • Gość999

   Tak ... zaszłam w ciążę bez Problemów ... kilka lat Jako zarlanyrvali, wiec natychmiast dowcipniś Tym SAMYM miesiącu i okazało się ...

 8. miło

  po aborcji Medycznej miesiecy proshol JEST ALE tam maly WYBÓR I proizoshol niezabezpieczony kt.mozhno zajść wag ciążę.

  • Masza

   Wszędzie Piszą, co mozesz. Jeśli występuje owulacja, prawdopodobieństwo JEST Wysokie.

 9. Masza

  Cześć. Muszę powiedzieć, že jestem 38 lat, Mieć Dziecko 15 lat wcześniej w Historii aborcji nie nie bylo, ale ... zrobił magistra w Wieku 9 tygodni 20/06/2016 -21/06/2016 ... Gdzie mieszkam (UK) USA PO zabiegu Nie JEST przeprowadzana Dostałam antybiotyk w momencie otrzymania Drugiej Części (4 tabletki pod Górna warga) I wziąć antybiotyk następnego Ranka PO śniadaniu. Wszystko przebiegło bez zadných skutków ubocznych (takich Jak wymioty, bolusa Głowy, nudności, biegunka, itd.), Krwawienie bylo Normalne, po przyjęciu ostatniej tabletki rozpoczął SIĘ po 4 godzinach i trwała Nie więcej niz 5 godzin, czuł, Ze rozlane kilka kawałków czegoś W toalecie (nie nie patrząc) ... Po to bylo podczas miesiączki JAK TYLKO Trochę bardziej ... kilka dni podczas robienia filcu Prysznic, film ktory przykleja sie jakis przeciągnął SIE I poszedł Kawałek czegoś niepojętego, różowym kolorze ... PO podobnoev wyszedł I ponownie Wszystko ... Akceptuję Rigevidon (Początek i następnego Dnia po Drugiej porcji tabletek) Vit E (400 IU), C (1000 mg), kwas foliowy (400mkg) Owoców, WARZYW ITP ... W Tym miejscu budowy Budowy Prawie Nie wytrąca (przechowywane 12 dni po drugim podaniu). Żałowałem Tego, co zrobiłem więcej niz Raz. Zapytałem serwis Wsparcia, KIEDY mozna zaplanować Nowa ciążę, na ktora otrzymałem Odpowiedź, po 2-3 cyklach mozna Już zacząć. Pytanie moje brzmi, Jakie Sa szanse na ciążę po, MA w moim Wieku?

 10. Tata

  Witam, PROSZĘ mi powiedzieć, CZY aborcji Medycznej przez okres 2-3 tygodni, Wszystko poszło dobrze, bezbolesne badanie USG w celu Kontroli krwawienia dniu po mizoprostolu (27,04) na początku docelowego odbioru Novinet (28,04), A na 10. dniu Przyjęcia (07,05) byl niechroniony.Na Tej 20 pigułce zaczęła SIĘ brązowa wydzielina, Teraz Drugi Dzień 7-dniowej Przerwy, ciągnie dolny brzuch, klatkę piersiowa Rani, A brązowe wydzieliny rozmazują ... CZY JEST możliwa ciąża w TYM przypadku?

  • Marousia

   Dzień dobry! Ciąża podczas Przyjęcia JEST w porządku, piwo w Bardzo rzadkich przypadkach (jeśli przyjmowanie tabletek zostało zakłócone). I tutaj Alokacja mazhujushchie moze mówić O dwóch wariantach, Albo Novinet Do Ciebie Nie zbliża SIĘ, Albo JEST reorganizacja i przyzwyczajenie organizmu zrobić porządku. Cóż, wARTo wziąć pod uwagę, ZE Ciało przeżyło stres i prawdopodobnie taka reakcja na aborcję Medyczna.

  • Marina

   Jeśli nowość została podjęta zgodnie z instrukcjami i nie nie bylo zadných Problemów, ciąża JEST Prawie niemożliwa. U MNIE podczas odbioru OK Też bylo slabe przydzielenie mazhujushchie. Na wszelki Wypadek Testu zrób.

 11. Irina

  Witaj, 10 kwietnia bylo IZ owocujące jajo o białawym kolorze i pojawiły SIĘ zakrzepy Krwi, Minął Tydzień, A Mój Mąż odbył stosunek płciowy bez Zabezpieczenia. CZY MOGE zajść Wagowo ciążę? I CZY bedzie możliwe opuszczenie ciąży?

  • Irina

   Irin, powiedz nam, JAK Wszystko szło? Teraz jestem w Tej samej sytuacji

   • Janina

    Cześć) Ja mam TAKA SAMA sytuację, TYLKO różnica 2 miesiecy. Jak się posunąłeś Dalej?

  • Katarzyna

   Irina z pewnością nie nie JEST Moja Firma, ale Dlaczego robiłeś ogólnie aborcję, jeśli w ciągu tygodnia zdecydowałeś, ZE jeśli jestes w ciąży, ABY opuść Dziecka? Zagadka jakiegoś rodzaju. Ogólnie mozesz zajść w ciążę. Ale Randki pytania dotyczące Zachowania CIĘ Teraz w ciąży Lub powiązania oo lekarzem.

  • Marina

   Tak. moze pojawić sie ciąża. Jeśli wystąpił, skonsultuj z lekarzem SIĘ Przy wyjeździe LUB Nie. Pojedynczej odpowiedzi Nie mozna znaleźć zaocznie. Egzaminy Wykonane muszą byc.

  • Marousia

   Dzień dobry! Nie sądzę, ABY ciąża mogła wystąpić po aborcji Medycznej, minęło niewiele Czasu. Ale z twojej strony nierozsądne bylo uprawianie Seksu PO tygodniu PO zabiegu, To Jest Wielki stres dla Ciała. Jeśli planujesz ciążę, A Nie wcześniej niz 3-4 miesiące, jeśli ciąża Nie JEST uwzględniona w twoich planach, WYBIERZ odpowiednią Metode antykoncepcji VA.

 12. Olga

  Miesiąc Temu otrzymali MA ZA miód. wskazania od strony płodu. Z lekarzami zgadzam SIĘ, Ze musimy poczekać.Ale Zaden z Nich Nie Udzieli Porad dotyczących dalszej ciąży. Jak to zaplanować?

  • Marina

   Cierpi okolo 4-6 miesiecy i planuje ciążę. Wszystko bedzie dobrze. Nie zaniedbuj Teraz antykoncepcji, A potem Wieluniu PO Tym, JAK medaborta zaszła w ciążę.

  • Natalia

   Oleńko! Po Pierwsze, Ważne JEST poznanie przyczyn, Które doprowadziły zrobić AI í wykluczenie Tych przyczyn Wagowo Przyszłości. Przed planowaniem ciąży należy poddać badaniu od Nowej SIĘ Lekarza ginekologa. Lekarz sprawdzi tlo hormonalne, grubość endometrium, obecność zapalenia. Wiesz, Ze PO sztucznej Inteligencji JEST porażka w systemie hormonalnym. I własnie straciłem juz UŻYWANA warstwę endometrium. Ktos Szybciej regeneruje SIĘ, Ktos wolniej.

  • Cyrus

   Dobry wieczór! Jeśli przerywanie ciąży minęło bez komplikacji, ABY ZA 4 miesiące mozesz spróbować począć Dziecko. W majú miała MIEJSCE Sytuacja podobna dla MA, ponowna ciąża dowcipniś sierpniu i wrześniu. W interesującym miejscu budowy Budowy byłem Ze wrześniu, ciąża przebiegła bez komplikacji, Dziecko urodziło SIĘ na Czas, Zdrowe.

   • Margarita

    Jaka Płeć urodziło SIĘ Twoje Dziecko? Nie sprawdziłeś na chińskim ukradł? Jeśli tak, to się zgadza CZY?

 13. anna

  Witam, po 3 x aborcji miodu moge zajść w ciążę?

  • TANYA

   Jaka byla przerwa Między MA ... Ciążyłem 4 miesiące pozniej, nie wiem wspólnie Robic!

  • sv2006ys

   Dlaczego nie? Weź udział w ankiecie, wez drażliwego, sie dowiesz, CZY JEST COS Nie Tak.

 14. Neli

  Witam, chcialbym zapytać Trzecia zrobiłem medabort, 18 mial stosunek seksualny bez Zabezpieczenia, Jakie Sa szanse na zajście w ciążę?

 15. Anna

  TAKIE Pytanie. Pierwsza Medyczna aborcję zrobiłem 2 lata Temu, Wszystko poszło dobrze, Teraz Znowu jestem w ciąży i Znowu mysle o aborcji. Dzieci Jeszcze nie sa, Jakie JEST prawdopodobieństwo zajścia w ciążę PO Raz Trzeci?

 16. Gylya

  Witam, ja rok Temu MA Wszystko poszło dobrze, Jeden miesiąc natychmiast vosstanovilas.No ABY byl Mój Pierwszy beremennost.A moge zajść w ciążę JUZ TERAZ? Po Tym Wszystkim, ABY byla moja pierwsza ciąża? Pomozcie PROSZĘ?

  • sv2006ys

   Jakieś Dziwne Pytanie, Które zadajesz. CZY mozesz Teraz począć? Skąd wiemy? Próbujesz przynajmniej zacząć, jeśli nie nie Uda CI SIĘ Tego W ciągu Roku, mozesz juz TAKIE zadawać pytania. Tylko lekarz, Który bedzie leczony.

 17. Madina

  Cześć, CZY MA 03 lutego, JAK SIĘ Wszystko okazało. Przydziały gdzies poszły nd 7-8 dni. Dziesiątego Dnia poszła zrobić Lekarza, spojrzała Wagowo lustro, ale nie nie zrobiła uzi. Powiedziała, ZE Wszystko w porządku. Minęło 18 dni odkąd mgr pokazał test Dwa paski, Które ledwo widac. Niedokończony stosunek seksualny mial MIEJSCE 9 Dnia po aborcji. Powiedz mi, co to może być?

 18. Anna

  Cześć, Moje Pytanie brzmi, CZY Wszystko Jeszcze zdarzyć, ZE ciąża wejdzie w miesiąc LUB Dwa PO MA? Moze by wpłynąć TAK NA przyszłe zdrowie Dziecka? A może trzeba ponownie uciekać SIĘ Temat aborcji?

  • sv2006ys

   I Jak to wpływa na nienarodzone Wszystko Dziecko? .. Aborcja wpływ na zdrowie, na Wykop zrobić poczniesz i porodzisz Dziecko, ale nie dla Dziecka) Nawet jeśli wziąć leki na MA i na trzymałem Cie, Po jakimś Czasie ta "chemia" z twojego Ciała Bezpiecznie wyjdzie z moczem LUB Kalem ja nie nie wpłynie na Dziecko, ktore poczniesz Wagowo jakikolwiek sposób. Uspokój się, proszę. Zaszły w ciążę - rodzą. Po prostu Wstań i zacznij pić Witaminy.

 19. Nora

  Dziewczyny niestety i jestem z Wami (((JAK Dziecko Nie działa dla Mnie, przeszedł Randki drażliwego, A ureoplazma ja i Mycoplasma + nadżerek oprócz Wysokiej rozdzielczości. 5 razy zrobił Antybiotyki IV + stopa Lasera pochwy oczekiwany miesiąc po lek kauteryzację erozji i. ONI Nie przyszli (((wątpliwości, JESZCZE ALE badanie zrobić, A następnie 2 bary Nie wiedziec, ABY Być Szczęśliwy Lub Smutny, Bo tyle Silne Antybiotyki í Laserowej (((ginekolog powiedział zdecydowanie NIE rodzić, ponieważ NIE urodziła Zdrowe Dziecko (((wczoraj Piła mój łzach 3 tabl KI Jutro więcej (4 ((dziewczęta Bardzo Trudne dla Mnie ı Chce, SZYBKO ABY przywrócić organizm, ponieważ Chce dzieckiem (((DAC MIL rady, JAK Jem JAK lo przeprowadzić tE 6 miesiecy?

 20. Margot of Fox

  Cześć, Zrobiłem medyczną aborcję rok temu. Bardzo żałuję, Teraz Chce Tego dzieciaka od Meza, 3 miesiące, ale nie nie JAK, CO Robić. Bardzo się martwię

  • sv2006ys

   3 miesiące, aby NIE JEST Termin) Niepłodność rychłe zakładać, jeśli Masz rok Nie działa. Jaki jesteś w ciąży? Przekazuj Analizy, przejdą LUB odbędą SIĘ W USA, rozejrzyj sie. Zła problem - czy leczyć.

 21. Maria

  Witam, CZY MA Prawie 5 miesiecy Temu, Nie wyjdzie Cała krew, Zarejestrowany pić leki i zioła, ą następnie mial USG Ze Wszystko Jest w porządku, Wszystko okazało. Cykl natychmiast wyzdrowiał. Powiedz mi, jeśli Teraz JEST nowa ciąża, możliwe, Ze Wszystko przejdzie bez Patologii, A Dziecko bedzie Zdrowe? Czy możesz też poczekać pod koniec roku?

  • Katia

   Nie Czekaj obizatelno 3 tsykla i na innych forach boy.Pochitayte bereminili ı po miesiącu i po, 3 i urodziła Zdrowego detishek.Sama myśleć zrobić przodu I 3 tsykl bedzie bereminit

  • sv2006ys

   W rzeczywistości oczekiwanie trwa cościa 6 miesięcy. Aby przywrócić cykl, ciało wróciło do normy. Jeśli Wszystko Jest w porządku, mozesz zajść dowcipniś ciążę.Jak myślisz, Dlaczego PO aborcji Dziecko moze urodzić oo SIĘ patologia? Aborcja dotknąca, nie perspektywa dzieci pod względem ich zdrowia.

 22. Myra

  12 grudnia przypisła medyczną aborcję. Wszystko poszło dobrze ... w styczniu NIE bylo miesięcznych miesiecy, 12 lutego prac Nie JEST miesięcznie. PO aborcji Medycznej przez 10 dni uzi PO Kolei 22 Grudnia .. lekarze powiedzieli, Ze Nie ma Testu ciążowego zrobił i pokazał negatywny ... bo w styczniu Nie bylo miesięczny przerobionych Testu byl ujemny, z ... 25/01/2016 ponownie udał się do USG nic nie powiedział. Dwa dni temu test pokazał się pozytywnie ... co może być, proszę o pomoc. to jest nowa ciąża lub jedna ... ale zrobiłem 2 razy schodząc z uzi. czy to może być nowa ciąża?

  • sv2006ys

   Moze byc do Nowej ciąża, jeśli uprawia seks w NIE wampiry rasy chroniony. Przerwane PA nie jest ochrona, zrobiłem rezerwację od razu. A ciąża też się zdarza inaczej - może masz ektopię. Na ultradźwiękach nie widział. Radzę oddać krew HCG, aby na pewno pokazaće, CZY JEST ciąża, CZY Nie. Jeśli nie, wykonaj MASZ COS Z cyklem, musisz Wagowo każdym przypadku ISC zrobić Lekarza I Być leczonym.

 23. Anna

  Cześć wszystkim) dostał MA 10 grudnia. Wszystko się stało. 24 skhodioa nd uzi Randki Zasady) lekarz powiedział, ZE Pod Koniec stycznia powinien przyjść co miesiąc, Nie SA. Ale był niezabezpieczony PA. Czy jakieś jest ciąża?

  • sv2006ys

   Oczywiście jest do zestawu. Lekarz nie powiedział, ZE Życie seksualne po aborcji Nie Moze Być za przeżywane przez miesiąc? A jeśli nie możesz się oprzeć, musisz się zabezpieczyć.

 24. Monica

  Czy mogę zajść w ciążę po dwóch stronach? Dobrze się zachowało. I natychmiast po 2 nowoczesne zaszła w ciążę. MA również do zrobiła (ćwiczenia bardzo przepraszam). Ale dziesięć wszystko wszystko złe, ale wcześniej potraktowane. Wystąpiły problemy z macicą. Po 6 wyrównuję się, wszyscy są dobrze. Min. Lublej miejsce 1,5 roku po 2 aborcjach. A teraz chcę zajść w ciążę. 4 miesiące nie było jeszcze jeszcze. Doradzić, co możesz zrobić?

 25. Kenoore

  U Mnie oo ciąża patologia, wyznaczyła LUB wyznaczyła na przerwanie Parametry Medyczne. Mgr Wyznaczono. Ciąża pierwsza, Bardzo długo Czekały na Dziecko, z ciąża NIE bylo zadných Problemów, okazało SIĘ: od razu. Po przeczytaniu Wszystkiego obawiam SIĘ, ZE Nie bede mógł Już więcej począć. Co doradzić?

 26. mirka

  Po Raz Pierwszy W ciąży 3-4nedeli wykonana medyczna aborcja PO Lekarzy przepisanych leków witamin, Nie kupować Tych witamina, A używać NIE, moge zajść w ciążę? Ja po jakimś czasie? Niedawno poszedłem zrobić genikologa, powiedziała, Ze Wszystko Jest wag porządku, A jeśli mam zamiar zajść w ciążę, muszę zrobić Niej przyjść, a deweloperskim wypisze kilka witamin. ..

 27. azhar

  Miesiąc temu dokonałeś aborcji medycznej i natychmiast powróciłem do zdrowia, co mam zrobić? Mam 19 lat, czy mogę urodzić?

 28. anna

  Czy mogę teraz zajść w ciążę po odrodzeniu? 9 Grudnia, wziąłem pigułkę, 12 Wszystko SIĘ stalo, Today 24 - test widzii ciążę, CZY wykonanie szyderstwa wagowo ciąży?

 29. Lisa

  Cześć, 4 miesiące temu zrobiłem aborcji medycznej. Wszystko poszło dobrze. Cykl menstruacyjny jest czas. Mogą teraz, po 4 pozy planować ciążę? Kilka dni temu sprawność seksualny bez zabezpieczenia.

 30. Ksyusha

  Urodziła Pierwsze 1,3 Roku Temu, cesarskie (Patologii - dystocję szyjki macicy), przyszła druga ciąża, aborcja medyczna Nie Pomoże, zrób próżni. Jeśli w niedalekiej przyszłości dalszy ciąża, czy też jest poród?

Dziekuje Twój komentarz po SIĘ PO weryfikacji.
dodaj komentarz

Najgorętsze Dyskusje
CZY JEST możliwość ciąża po aborcji Medycznej?
Dzień dobry. Chcesz się dowiedzieć czegoś o moich doświadczeniach z MA. Ma zrobiła 5 tygodni. Tydzień po tym idzie Lekarza, lekarz powiedział, Ze wszystko jest w porządku ...
Odcinek opóźnień miesiączki
Mam 7 Tydzień. Dla Mnie 34. Pierwsze dziecko urodziło SIĘ 9 lat Temu. Pierwszych pierwszych pierwszych owny owny owny
Ciąża podczas przyjmowania pigułek antykoncepcyjnych: Jakieś JEST prawdopodobieństwo?
Cześć, powiedz mi, PROSZĘ. Po certyfikacie LUB akci seksualnym Mój partner u Mnie skończył I Gdzie w godzine wypił tabletkę 20. Wypiłem kurs 7 ...
CZY mozna palic Kobiety wagowo Ciąża? CZY musisz rzucać?
Dobra pora Dnia! Dziewczyny Ooi, Tydzień Temu dowiedziałem SIĘ, ZE jestem w ciąży, ABY byl szok, ponieważ Mój Mąż i ja próbowaliśmy dostać Pół Roku ja naprawde chcemy ...