Posłuchaj Siebie: przydział podczas i po owulacji. O czym oni ostrzegają?

Dla każdej Kobiety Niezwykle Ważne JEST, ABY wiedziec, KIEDY ONA owuluje.

KIEDY planowanie ciąży TAKIE informacje W W wysuwają SIĘ na Planie Pierwszy, ponieważ owulacja JEST najkorzystniejszym okresem dla poczęcia Dziecka.

...

Spis treści:

ABY Lepiej Zrozumieć tE kwestię, KOBIETA Musi Mieć pojęcie o Tym, JAK ONA Cykl menstruacyjny. Odbywa SIĘ W Dwa okręgy:

 1. Pierwszy okres JEST numerony od natychmiastowego wystąpienia menstruacji. Czas żartem do Doj Ogrzewanie jaja. Potem zajdzie owulacja. Zapłodnienie jaja JEST gotowe zaraz po wdrożeniu owulacji LUB PO 1-2 dniach. Pozniej jajko umiera.
 2. Natutaj PO Tym terminie SIĘ cyklu miesiączkowego miesiączki Kobiety. Powstanie żółtego Ciała, Które produkuje hormon progesteronowy. JEST zrobić przygotowania robić przygotowania macicy dla zarodka. Jeśli nie, do Nie ma znaczenia, Cykl zaczyna SIĘ od nowa.

Przydziały w okresie owulacji

      
Podczas Tych okresów JEST WIELE ZMIAN parametrów żeńskiego układu rozrodczego, zarówno Wagowo fizjologicznej, JAK I Ciała. Wszystko do RAZEM mA bezpośredni wpływ na odosobnienie szyjki.

TA szczegółna Między NATURA wydzieliny z pochwy (LUB śluz szyjkowy) I Pewna faza cyklu miesiączkowego została po Raz Pierwszy ustalona przez australijskiego naukowca Johna Billingsa. Sugerujemy wykorzystanie Tej Wiedzy dla powieleń w domu.

CZY Metody te nie nie muszą ćwiczyć i nie nie muszą odwiedzać Lekarza. Dokladnie spojrzeć na Siebie i dokladnie monitorować Charakter ZMIAN W wydzieleniu oo pochwy.

Jak określić owulację dla cięcia?

Podczas pierwszej FAZY cyklu menstruacyjnego śluz szyjki macicy znajduje SIĘ W Bardzo gęstym powyżej tygodnia, co powoduje, Ze śluzowata Wtyczka bezpośrednio w szyjce macicy.

ABY wlasnie Dziesięć korek Chroni jame macicy PRZED przenikaniem zrobić patogennych mikroorganizmów, o plemników takze.

Ze wzgledu na Niski POZIOM konsystencji śluzu Nie JEST wykrywany. Dlatego w Tym okresie (sterylny). Tych samych powodów do Z Okres Ten jest rowniez "Suchým".

PRZED Ofensywa owulacja dochodzi zrobić upłynnienia śluzu. Oddziela od szyjki macicy SIĘ i gaśnie.

Ten śluz charakteryzuje SIĘ przezroczystością i lepkością. Dziesięć okres JEST nazywany płodny.

Z Handlu śluzowaniem Białko jaja. ABY wlasnie pojawienie SIĘ zaczęło SIĘ od porywającej. Po owulacji śluz zgęstnieje ponownie.

W PROSTY sposób mozesz przejść zrobić Fazy cyklu miesiączkowego początkowej FAZY:

 1. PO emisji wieloletnich - okres "suchy", czyli Nie ma sekrecji.
 2. W przeddzień owulacji wylew pochwowy zrobić lepki, lepki płyn.
 3. Natychmiast wyładowanie podczas owulacji (śluz) przypomina Białko jaja Jako JEGO rodzaj, mozna ISC rozciągnąć Między palcami.
 4. Pod Koniec owulacji wyładowanie pochwowe ponownie cechuje SIĘ lepkością i lepkością.
 5. W przeddzień menstruacji wypływ staje SIE wodnisty.
      

Krwawe (Krwawe, brązowe) rozładowanie

Przydziały na i po owulacjiCzęsto podczas owulacji KOBIETA moze zauważyć na bieliźnie Ślady krwawego (krwawego, brązowego) wypisu.Zwykle jest ich Bardzo niewiele I SA Raczej brązowe niz jaskrawoczerwone.

WIELE Kobiet błędnie boi SIĘ I zaczyna wpadać w panikę, łącząc TAKIE zjawiska z krwawieniem z implantacji. Jednak TAKIE JEST Zbyt Błędne przedstawienie.

W rzeczywistości, Między okresie owulacji, implantacji, zrób trwa okolo Pięciu do Siedmiu DNI, TAK Ze połączenie Pomiędzy tymi zjawiskami NIE.

Główny i Główny powód Jak krwawienie podczas owulacji JEST inna - mianowicie pęknięcie pęcherzyka, Który wkrótce opuszcza Już dojrzałe jajo.

Jak TYLKO rozpoczyna SIĘ Cykl menstruacyjny, w jajnikach dochodzi Do dojrzewania komórek jajowych, Które znajdują w torebkach włosowych SIĘ Mieszków. Po pewnym Czasie Wsród pęcherzyków zostaje przydzielona Jedna dominująca, Z której następnie wyłania SIĘ dojrzałe jajo.

Ta "mini-eksplozja" wewnątrz jajnika moze powodować krwawienie. Zjawisko zrobić słońca na kilka godzin SIE PRZED wystąpieniem i moze trwać czterdzieści Osiem godzin.

Przydziały po owulacji

      
Czasami wydzielina śluzowa utrzymuje SIĘ nawet po owulacji. ABY odpowiedzieć na Pytanie, CZY JEST zrobić Normalne, należy je dokladnie przestudiować, A takze wziąć pod uwagę wczego organizmu w danym momencie.

Na Przykład, jeśli ciężkich upławy PO owulacji Maja specyficzny Zapach, A Ty sam doświadcza dyskomfort, objawiające SIĘ świądem, należy skonsultować SIĘ z lekarzem.

rowniez ważna rola odtwarza kolor wydalanego śluzu. Mozesz mówić o Patologii, innych kolorach, kolorach, Białym LUB Krwawy kolor.

W niektórych przypadkach, gdy bada SIĘ bieliznę, Kobiety zauważają i niezbyt obficie żółta wydzielina śluzowa po owulacji.

W każdym razie, jeśli TAKIE rozładowanie wywoła dyskomfort, powinieneś skonsultować SIĘ z ginekologiem i wziąć rozmaz do Flory. Pomoże aby zidentyfikować specyficzny oportunistyczny patogen Choroby.

Moze byc do Na Przykład Wspólny czynnik wywołujący Gardnerella, przyjazdujący chorobę gardnerellosis.

W Tym zaszczęściem SA Podobné zrobić Drozda, piwo Maja inny kolor i zapach. Przydziały stają SIĘ Szare (LUB zielone), specyficzny Zapach JEST dodawany zrobić zepsutego ryby. Zalecenia dotyczące Leczenia powinny otrzymać wizytę u Lekarza.

Biały wybór

Upławy Ciała Bialego owulacji po, któremu towarzyszy nietolerowany świąd, A pęknięcia takze w Błonie śluzowej zewnętrznych narządów płciowych, moga Być głównymi objawami kandydozy U LUDZI Po prostu "Drozda".

Żartach do dosc nieprzyjemne, a często choroba przewlekła objawia Się W Drugiej połowie cyklu menstruacyjnego Kobiety PO zakończeniu owulacji. Czytam rowniez pod uwaga Drozd. JEST kwaśny, i zdalnie przypomina Zapach zsiadłego jogurtu LUB twarożku.

Brązowy wybór

Alokacje podczas owulacjiCiemnobrązowy LUB Krwawy (pochwowy) upławy po owulacji żartem Zwykłe najbardziej przerażający DLA KOBIETY. Przyczyna takich wydzielin Moze byc Na Przykład seks bez Zabezpieczenia w środku cyklu miesiączkowego, aw konsekwencji ciąża.

W Tym przypadku krew JEST uwalniana w momencie wszczepienia zapłodnionego jaja do Ściany macicy. Zleceniodawca ma kilka gwiazdek.

Innym źródłem Moze Być stosowanie antykoncepcji wewnątrzmacicznej LUB hormonalnej. Doustne środki antykoncepcyjne, antykoncepcyjny plaster, Pierścień dopochwowy - Randki Te środki powodują podobny efekt uboczny w pierwszych Trzech cyklach stosowania.

Jednak zachowaj czujność - Choroby zagrażające życiu TAKIE, JAK erozja szyjki macicy takze na krwawienia Z pochwy.

Szczególnie Duże, TAKIE wydzieliny Moga pojawić SIĘ podczas stosowania zarówno hormonalnego, JAK I konwencjonalnego Systemu wewnątrzmacicznego. Na takich wyświetlaczach konieczne JEST zwrócenie SIĘ zrobić eksperta, ABY USA i Być przekonanym, Układ ZE został ustanowiony poprawnie, Nie oo przeniósł SIĘ MIEJSCA I Nie umieszcza rany macicy.

Polegając NA SAMYM pierwszym, robimy zakonczenie: Z lekka manifestacją brązowych wydzielin z WIZYTA U Lekarza mozna opóźnić, jednak jeśli JEST jasnoczerwona krew, A więcej niz kilka kropli - natychmiast napisz na Spotkanie z ginekologiem.

Jak wynika ż powyższego artykułu, upławy Moga WIELE powiedzieć: powiedz o zbliżającej SIĘ owulacji, A nawet przed daj Odpowiedź testy ciążoweJaja JEST zapłodniona LUB Nie. WARTo taki pamiętać, ZE taki układ Nie moze jednak otrzymać dokładnych odpowiedzi i zadných GWARANCJI.

Nie mozna skupić SIĘ na Integracji z pochowaniem.

Jednolitość kazdego z Nich JEST niepowtarzalna.WIELE Kobiet obserwować rozładowanie kilka razy LUB nawet przez cały Cykl menstruacyjny.

Opieranie SIĘ wyłącznie na metodzie określania początku Tej owulacji Nie JEST rowniez możliwe w przypadku niektórych Chorób typu ginekologicznego (Na Przykład Ż drozdem).

W celu ustalenia owulacji istnieje WIELE innych, bardziej niezawodnych sposobów. Na Przykład szyderstwa zrobić metoda kalendarza, Obserwacja temperatura podstawowa.

Najprostsza OPCJA JEST wyjątkowa drażliwy, Reagując NA pewien hormon, Który pojawia SIĘ na kilka dni PRZED początkiem owulacji. Mozesz je Kupić w dowolnej aptece i spędzić w domu, w miłej atmosferze.


Komentarze eksperta

Sergey Yuryevich BuyanovSkomentuj Materiał Sergey Yuryevich Bujanow, Ginekolog-położnik, kierownik Wydziału położniczego, lekarz pierwszej kategorii Dodaj prod.Znajomość zajęć z dostępną praktyką medycyny ma 16 lat.

Więcej informacji o mieszkańach możesz znaleźć tutaj.

W Wieku rozrodczym organizm żeński JEST w ciągłej gotowości na ciążę, niezależnie: od pożądania ı Stylu Życia Kobiety. Jak TYLKO pojawią SIĘ Pierwsze miesiączki, W TYM PO porodzie, natychmiast pojawi SIĘ możliwość zajścia w ciążę.

Normalny Cykl hormonalny sklada SIĘ z dwoch faz: przygotowania zrobić implantacji zarodka í zapewnienia JEGO dojrzewania.

      
W pierwszej Fazie uwalniane Să hormony Wzrostu - estrogeny. Drugi - hormony dojrzewania - progestyny. KIEDY Komórki WEWNĘTRZNEJ warstwy macicy osiągną Pewna wartość, ich wzrost zatrzymuje SIĘ. Rozpoczyna SIĘ faza dojrzewania, tworzy podaż składników odżywczych dla płodu SIĘ.

Jeśli ciąża nie nie występuje, POZIOM żeńskich hormonów spada Do Zera, następuje przerwa menstruacyjna. Przejmowane, ale nieodebrane Komórki SA odrzucane. Synteza estrogenów, hormonów Wzrostu komórek, zaczyna SIĘ Od Nowa.

Wypływy śluzowe, Które odnotowano podczas owulacji, pojawiają SIĘ pod wpływem estrogenów. KIEDY Ich POZIOM osiąga Szczyt, śluz w szyjce macicy SIĘ rozszerza.To znacznie ułatwia kontakt plemników z jajkiem, Który znajduje SIĘ mój wnęce Małej miednicy.

Czas owulacji ( "owulacja" jaja greckiego) JEST korzystny dla poczęcia Dziecka, Odpowiednio, w INNE dni cyklu poczęcia JEST problematyczne. Uwalnianie jaja z jajnika JEST punktem wyzwalającym inicjację Syntezy progestyn - hormonów dojrzewania.

Procesy zachodzące w organizmie podczas owulacji, pojawiają SIĘ Nie TYLKO na poziomie niewidzialnego, ale takze wpływa na ogólna kondycję Kobiety, W Tym emocjonalne TLE.

Nastrój podczas owulacji sie poprawia, zwiększa libido SIE. Organizm przygotowuje SIĘ zrobić poczęcia. Wygląd narządów płciowych. Zwykłe trwają NIE wiecej niz Dwa Trzy dni Lub.

Jeśli obfite wydzielina śluzowa trwa dłużej, ich pojawienie SIĘ Nie JEST związane z owulacją.

Odwrotnie, ciagle wydzielanie śluzu wskazuje, Ze Nie ma owulacji. Jajo nie nie dojrzewa i nie nie wychodzi Poza jajnik. Nikt nie nie anuluje Syntezy estrogenów, Nadal działają. Pojawiające SIĘ plamienie z opóźnieniem LUB nawet bez niego Nie JEST Normalne wspólnie miesiąc, JEST ALE scharakteryzowane Jako acykliczne krwawienie Z macicy.

Randki Inne wydaliny z pochwy SA mylone z hormonami. Procesy zapalne ZAWSZE objawiają SIĘ Nie TYLKO obfite wydzielanie komórek, ale rowniez Inne objawy: Bol, swędzenie, dyskomfort podczas stosunku - dyspareunia.

KIEDY pojawiają się "w nieodpowiednim Czasie", ZAWSZE należy skonsultować z lekarzem SIE. Dwa LUB Trzy krople Krwi Nie wziął SIĘ znikąd, pojawiają SIĘ jednym Lub odrzucenia zarośniętym, Pilzner komórek niedojrzałych LUB Chorób zapalnych, W TYM nadżerek.

Prawdopodobieństwo krwawienia z macicy z powodu owulacji wynosi zero. Krwawe wyładowanie w środku cyklu JEST ZAWSZE poważne.


Olga Isaakovna ChehmerSkomentuj Materiał Olga Isaakovna Chehmer, Doktor najwyższej kategorii Dodaj prod, Szef konsultacji kobiecych. Doświadczenie w zakresie Aktywności Medycznej wynosi 19 Lat.

Więcej informacji o mieszkańach możesz znaleźć tutaj.

W przeciwieństwie zrobić Systemów Ciała zaczynają działać: od chwili Uprawniona, A nawet: od momentu poczęcia, takich JAK układu krążenia, oddechowego, pokarmowego, wydalniczego, którego funkcja - Utrzymanie Życia organizmu, JEST funkcją układu rozrodczego - przedłużenie gatunku, innymi slowy, reprodukcja. JEJ aktywność Siega 16 lat.

Czy W TYM okresie Ciało żartem Prawie gotowe zrobić poczęcia, rodzi owoce i Karmi Dziecka. Reprodukcyjny - Jedyny Ciała System, Który zanika AŻ zrobić Naturalnej Śmierci, A funkcje rozrodcze, menstruacyjne i hormonalne konsekwentnie gasną o 45-55 lat.

W celu zajścia w ciążę organizm Kobiety ulega cyklicznym zmianom, Niektórych hormony dojrzewają w ścisłej korelacji.

Estrogen JEST hormonem, Który bezpośrednio wpływa NA wydzieliny śluzu, Które dziewczęta Moga obserwować podczas owulacji. JEGO największa aktywność prowadzi zrobić upłynnienia śluzu Wagowo szyjce macicy. Taka konsystencja ułatwia penetrację plemników sekretu zrobić Jamy macicy, Gdzie następuje ICH KONTAKT Z Jajem, gotowym zrobić zapłodnienia.

Żartach na okres - okres owulacji JEST najkorzystniejszy dla pełnej koncepcji. Okres Czasu PRZED LUB PO problematyce nawożenia.

Teraz istnieją dane obalające Starą OPINIE, ZE owulacja występuje TYLKO w dniach 13-16 cyklu. Dlatego metoda antykoncepcji kalendarzowej JEST nieskuteczna.

Obraz opisany przez poprzednich Autorów JEST klasyczny, opisany w podręcznikach, piwo w życiu tak przejrzystego obrazů Nie ZAWSZE mozna zobaczyc, od Czasu emisji hormonów, istniejące Choroby układu hormonalnego i tlo zapalne Kobiety moga wpływać na naturę wydzieliny.

Dlatego Też, niezależnie od Czasu wyładowania w rękach niedoświadczonej Kobiety, określenie Czasu owulacji moze DAC Fałszywe informacje W W W OBU kierunkach. Samo sprawdzanie wydzielin za Pomocą Nowoczesnych Metod zapewni pełna, dokładną znajomosc warunków poczęcia i Pomoże rozwiązać Problemy związane z antykoncepcja.

      

CZY widzisz niedokładności, niekompletne LUB niepoprawne informacje W biała? Czy wiesz, Jakświeszyć Artykuł?

CZY chcesz wstawiać zdjęcia na zdjęciach Temat?

Pomóż nam ulepszyć strone! Pozostaw Wiadomość ja Swoje Kontakty w komentarzach - skontaktujemy SIE Z TOBA I wspólnie poprawimy publikacje!

Komentarze: 71
 1. Olya

  zdravstvuyte.u mi połowie cyklu, 3 dni żołądek odciąga JAK menstruacja, troche chory, slabost..vchera Today Nie byly grube białe rozładowania, nawet czuł Jak lekarz vytekayut.zapisalas 3 Sierpnia, BARDZO perezhivayu.chto zrobić Moze byc?

 2. Katia

  Witam, Nazywam Kate SIĘ, NIE JEST taka Rzecz, Dzień rozpoczęty 1 zakończony 4chisla.5chisla byl Dzisiaj NS.a byl 16 krwawienia, DOSC Ciężkiego, Ze zrobić Moze byc?

 3. Marina

  Cześć, Śledzone przez Aplikacje na telefon owulacji temperatura miara Podstawowej, A Teraz Zbyt Meyrueis, že nie nie wzrośnie. Primerno36,3-36,5 Oblicz Były Normalne śluzowa wydzielina w biały kalendarz owulacji rzekomo miała MIEJSCE, Czekając na NASTĘPNY Tydzień wspólnie miesiąc, A Teraz pojawił SIĘ Dziesięć SAM Cykl mam wydawniczy 32 i dowcip nieznacznie większy. seks niezabezpieczone Były 4 razy częściej PO owulacji ı Dzień owulacji, klatka piersiowa, Wszystko Nie pęcznieje tak, Jak rowniez Wszelkie zmiany nie nie widac, mozna SIĘ spodziewać, Ze JEST Sukces owulacja?

 4. Liu

  Cześć. 22 listopada usunięto Mnie oo Rury z powodu ektopowej rurki. Kilka dni po Operacji spodziewano SIĘ krwawienia pooperacyjnego. Teraz, miesiąc po Operacji, odkryła charakterystyczne wyładowanie owulacyjne. Pytanie: CZY JEST owulacja możliwe w pierwszym miesiącu po przerwaniu ciąży pozamacicznej? Dziękuję.

 5. Assel

  Musi SIĘ byc owulacja. PEWNEGO Dnia coś, co namaściło brązowo surowsze wydzieliny. I rzuca MNIE W Ogień. Planujemy ciążę. Co to może być?

 6. Nadzieja

  Ale jeśli wyładowanie ma brudny róż odcień Z domieszką ropy towarzyszy bol brzucha í Dolnej czesci pleców, Przyczyna moze leżeć w infekcji dróg rodnych. Jakie Sa podczas wydzieliny owulacji?

 7. Elena

  Cześć. Planujemy ciążę Z mężem. Cykl wynosi 28 DNI. Czasami + 1-2 dni. Dane ostatniej płyty CD 28.09. Dzisiaj (14,10) Kalendarz powinien Być owulacją. Sporządzono Testu owulacji 2 dni PRZED przewidywanym terminem owulacji, ale nie nie pojawił SIĘ Drugi pasek. Nawet Blada ... Ale im Bliżej Och, Tym jaśniejszy pasek pojawia SIĘ. Jeszcze wczoraj Były ekstrakty brązowe, lepkie. Te Wybory Nie pojawiają SIĘ W każdym cyklu. Powiedz mi, co to moze Być I CZY powinienem sie martwić? Bardzo alarmujące Zrzuty.Z góry dziękuję!

 8. ZE Świata

  1,5 tygodnia Temu doszło zrobić samoistnego poronienia. Jak Mówią lekarze. (Opóźnienie trwało 2 tygodnie, USG i testy Były ujemne, ale macica wyglądała JAK kobietą w ciąży). KIEDY Krwawe wydzieliny ustąpiły, założono, Ze byl zrobić Tylko miesiąc, A okres byl krotki. Ezhem oo ektopii został wykluczony, ponieważ Wszystko bylo Czyste i powiedzieli, ZE nastąpiło wczesne poronienie). Przez kilka dni zacząłem dostrzegać białawe wycieki. I Słaba czerwona plama o wielkości 1 mm.Dziś Znowu te rozciągające SIĘ wydaliny, ale bardziej czerwone. Nie rozumiem, co to moze byc? Co miesiąc, ponieważ JEST za wcześnie? Przez te dni Randki Były dzikie bole pleców. NPA bylo Tydzień Temu.

 9. Lyubashka

  Dzień dobry! Krwawe Zrzuty poszły zrobić 18 DTS. JA JUZ ósmy Dzień. O 20 DTS zstąpił LUB udał Się na uzi, Lekarza powiedział LUB powiedział, Ze Nie bylo owulacji i wyznaczył LUB nominowane tabletki hemostatyczne i Trawy, ale Jak to specjalnie Nie pomogło LUB Nie pomogło. Planuje SIĘ ciąża. Co zrobić Moze byc, niewydolność hormonalna? Lub ciąży, Ze najprawdopodobniej navryatli, mysle, že z B Wszystko Płynie.

 10. Irina

  Witaj, Dziś jest Dzień owulacji, brązowy wypływ pojawił SIĘ Trochę z krwią ... AŻ zrobić dzisiejszego Dnia 2-3 dni temu odbyło SIĘ niezabezpieczone współżycie seksualne ... Żołądek Nie ciągnie, czuję SIĘ dobrze, co to moze byc?

 11. Lelik

  Zrobił LUB wykonał testy na owulację, Nie bylo Chronionego PA w dniach ja wcześniej. ALE następnego Dnia PO O (Test NA O byl negatywny) pojawiły SIĘ bolus brzucha, rozdęty żołądek, Który Stal SIĘ przeszkoda, jeśli Nie potrafisz Wyjść z łóżka. 2 dni i 2 noce Nie zapomniały o BOLU rysunku, A spały nawet w jednej pozie. Dzisiaj JEST 4 dni po Oh, Żołądek JEST NADAL stonowany. CZY ABY moze świadczyć o pomyślnej koncepcji?

  • Katia

   Raczej wskazuje na pewne Problemy zdrowotne. Moze Problemy z układem pokarmowym? Adres przynajmniej zrobić terapeuty w Ambulatorium.

  • Marina

   Raczej wskazuje na pewne Problemy zdrowotne. Moze Problemy z układem pokarmowym? Adres przynajmniej zrobić terapeuty w Ambulatorium.

 12. nana

  Hurra na zdrowie Dzisiaj testowy pokazał 2lipy! Na Wszystkich, którzy chcą zajść w ciążę, wysyłam Szczęśliwy APCH !!!))

 13. nana

  Cykl 28 dni, 14-18 marca, odpowiednio miesiące, owulacja przypada 28, akty seksualne 22.23.24. 28.29. W dniu owulacji Były wydzieliny, TAKIE JAK Białko jaja ... Po krem. Temperatura Ciala 36,9 37. 36,8 ... Ale Teraz pojawił SIĘ Jako Alokacji yaichn.belok-neobilnye ... Underbelly następnie kolnet marudzenie ... W Tych dniach ... Wiec mysle, že do ...

  • sv2006ys

   Akty seksualne Były chronione, CZY Nie? I CZY planujesz zajść w ciążę, CZY NIE planujesz? Zaczekaj miesiąc, nastąpi opóźnienie - wykonaj testy.

 14. Anna

  Cześć. Powiedz mi, PROSZĘ, mam 13-15 dni cyklu rozpoczyna SIĘ gęsty biały Absolutorium (podobny zrobić twarogu), Maja nieprzyjemny Zapach, w grudniu, zrobił szyjny krioterapia, poród i aborcja NIE bylo Normalne, jeśli Tego wyboru?

 15. Anastasia

  Randki życzliwe Pory Dnia.
  Pytanie mam zrobić:
  nd 17-18 DC zaczął SIĘ brązowy kicz, miara BT JEST podobna zrobić O, ale testy dla O pokazał Drugi ledwo zauważalny pasek, Nie jaskrawy
  CZY uważasz, błędny ZE JEST Test, CZY jaki Błąd? planujemy Dziecko 2 miesiące, żart potem zrobić niezrozumiałe ..
  Nic Nie rozumiem, zarejestrowałem SIĘ TYLKO U Lekarza za kilka dni.

 16. Elena

  Dlaczego obliczyć TE owulację? ???? Kochaj SIĘ codziennie I moje Wszystkim. Na Czym polega trudność?

 17. Zoya

  Cześć, Mam dziecko 1,4, karmię piersią. W połowie Grudnia zaczęła miesiączkować, słaby brązowy maznoy. W połowie lutego byl Drugi Cykl, ma normalny, Silny. I na początku lutego, w dniach owulacji, WIELE zostało wysmarowane brązowym. Wymazy 4 dni. Moze byc spowodowane hormonami wytwarzanymi przez Karmienie zrobić? Cykl, moze Robi SIĘ Coraz Lepiej? CZY Lekarza zgłosiło SIĘ W najbliższej Przyszłości, na pewno.

 18. Irina

  Powiedz mi, PROSZĘ, taka sytuację: mam 16 lat, Zwykłe owulacji byl niewidoczny, na kilka godzin PRZED miesiączki Były drobne dokuczliwe bolus w jamie brzusznej, A potem zaczął SIĘ miesiąc, bylo okolo 7 dni. Ale w zeszłym miesiącu na Tydzień PRZED menstruacją stan SIE pogorszył, Boli Szyja, plecy, mdłości.Miesiąc rozpoczął SIĘ Tego samego Dnia, bez Bolu, ale Przyszedł z brązowym odcieniem, W malých ilościach, Zwykłe mial bardziej Teraz w kalendarzu JEST owulacja i pojawił SIĘ Silny ból w jamie brzusznej, Jak na początku miesiączki, Były brązowe Alokacji, jak myślisz, mozna byc NIE TAK? Kontakty seksualne Nigdy Nie Były.

  • Angelina

   Irina, Nie martw SIĘ I Nie wpadaj w panikę. Jestem pewien, že czujesz SIĘ dobrze, najprawdopodobniej Ciało JEST rekonstruowane, Moga Być zupełnie Inne bole i zaburzenia.Zauważ, Być moze doświadczyłeś jakiegoś psychologicznego stresu, Albo moze doznania, ja zamarzł ... W MC Moze Być wymiotowanie i bol w plecach i TYLKO zły nastrój, TAKIE JEST kobiece Ciało. Ale gorąco polecam odwiedzenie EKRANU LCD, możliwe JEST Przeprowadzenie Badania i Nie żartem potrzebne, współ najważniejsze Konsultacje OD Lekarza.

  • Alain

   To, Współpracy opisałeś, JAK JEST bardziej zapalenie. Nie panikuj i nie nie zwracaj Uwagi na Tych, którzy prorokują najstraszniej, Jak na cystę.Najpierw musisz przejść zrobić konsultacji Dla kobiet, wykorzystując wcześniej radzę ci przeprowadzić Ogólna ANALIZĖ. Ja juz na podstawie uzyskanych danych udaj SIĘ zrobić Lekarza na wizytę w celu przeprowadzenia Terapii Lub dodatkowego Badania.

  • Marina

   Cóż, moja szyja Też bolała, wciągnąłem mięśnie w bujany fotel. Lędźwie moze Być chory na stercie powodów moze ściągniętym nerwem w kręgosłupie, zdarza SIE, KIEDY Wiele Przewodniczący ładunków w transporcie, moze zaszkodzić nerek, zapalenie przydatków, Ze czasami rowniez w Dolnej Części pleców daje. Zalecam mierzenie Temperatury Pacha POD. Jeśli temperatura wynosi 37 ° C LUB więcej, bedzie Do oznaczać wczego zapalny, następnie należy udać SIĘ do Kliniki ı wykonać Badania ı skontaktować SIE Ż lekarzem Wagowo celu ustalenia diagnozy. Mdłości Moga rowniez z Wieluniu powodów zatruć, psychosomatyczne (tak, Z nerwów tez JEST, mdłości). Moze zmęczenie.
   Co zrobić, Bolu, moge powiedzieć, že Niektórych Kobiety odczuwają owulację, Nie czuję Tego Sam, pilzner Mówią, Ze zrobić Boli ... Jeśli zrobić niepokojące, mozesz udać SIĘ zrobić ginekologa Wagowo celu uzyskania wyjaśnień. Mozna pójść znaleźć w poliklinice dziecięcej. I JUZ Wszystko Jest tajne zrobić Znaczy, moja matka NIE bedzie O Tym opowiadana, wiec NIE lękajcie o SIĘ.

  • SWETLANA

   Irina, opisany stan JEST bardziej podobny zrobić naruszenia cyklu, Choroby macicy i możliwe JEST, ZE torbiel jajnika. Zdarza się. Musisz wykonać USG, ciemnym piwem NIE pochwę, ale powierzchownie.Czasami TAKIE wyładowania wiążą SIĘ Ż przeziębieniem (Na Przykład siedzieli Wagowo zimnym miejscu budowy Budowy, łatwo SIĘ ubierali). Przeczytaj:
   /planirovanie/pl-slozhnosti/kista-yaichnika.html
   /mozno-li/ml-lekarstva/no-shpa.html
   / beremennost / slozhnosti / analizy

 19. Eugene

  Cześć. Pytanie o własnie zrobić MAM. Przed Ostatnim miesiącem odbył stosunek seksualny z mężem, okres następnie Minął. Po miesiącu minęło 9 DNI i miałem mały brązowy Absolutorium (kilka miesiecy Temu byl Jak lekarz powiedział, Ze z ZBYT owulacji, ale jeśli JEST SIĘ często Ubogich). W Tym SAMYM dniu Mój Mąż i Ja podjęliśmy SIĘ Seksu (chcemy Dziecka) i po seksie zauważyłem Te wyładowania, Podobné zrobić Białek Jaja. Powiedz mi, Jak to Zrozumieć? Moze by bylo zapłodnione jajo?

 20. Alina

  Teraz zrobić owulacja i robimy sie na rzekomej owulacji

 21. Alina

  Witam, chcialbym skonsultować, ja i Mój chłopak byl AKT seksualny, Wszystko tak Jak powinno z Ochroną, ale Tego wieczoru miałem WYBÓR W Postaci Białego zakrzepu, ABY moze oznaczać?

 22. Elena

  Dobry wieczór! Powiedz mi, PROSZĘ, tutaj mam TE sytuację. Ostatni miesiąc byl 15 Grudnia, 2015 g, w 18 dniu cyklu PO stosunku płciowym byłą różowa wydzielina kropla, w cyklu 24-dniowym PO selekcji Płci ponownie, ale punktem kulminacyjnym byl Jak jajka z krwią ciemnosci, trwało Pol Dnia i dowcip na wieczór Już brązowy , Prawie czarny kicz. Chcemy Dziecka, akt seksualny Nie byl chroniony, wiec nie wiem, wspólnie myśleć?

 23. Taran

  Witaj, u mnie na I etapie BT 36,7, 36,6. 10, 11 i 12 dni rozładowania obfity (TAKIE Jak Białko jaja) i testy Să owulacji oznaczone 11 i 12 Dnia od JASNEJ Taśmy 2, JAK PA cyklu DNI.I na 12 2 FAZY na początku 36,9, A NASTĘPNE 6 sprawdź w sklepie utrzymuje O SIĘ Wagowo Obu 37.0-37.2.

  Po owulacji moja klatka piersiowa byla bolesna, A na Mojej piersi pojawiły SIĘ żyły. W 23 dniu BOL dowcipniś klatce zniknął, BT Rano 37,1. W 22 i 23 dniu cyklu ponownie rozładowano jaja białe.

  Powiedz mi PROSZĘ, CZY MOGE Być dowcipniś ciąży? Dlaczego ja mam Znowu Białko?

 24. Marina

  Jestesmy malo prawdopodobne. Tutaj lekarz moze pomoc. Wygląda na to, že kompleksie Przy Zdrowiu kompletny bałagan. Wygląda Jak niewydolność hormonalna, ale nie nie moge powiedzieć bez Badań. Zdecydowanie wARTo odwiedzić ginekologa, ABY ukończyć badanie. Jeśli Nadal zaplanowali Dzieci, należy udać SIĘ zrobić Badania zarówno Teraz istnieją Ośrodki Planowania Rodziny. Przeprowadzają badanie obojga partnerów w Czasie Planowania ciąży í pomagają poprawić stan Zdrowia. Ale podczas gdy zrobić ginekologa żart ABY TAK SZYBKO konieczne, Jak się możliwe, ponieważ ZE Problemu zdrowiem ostry. Jeśli lekarz nie nie moze postawić diagnozę normalnej, spróbuj zastąpić Lekarza, poszukaj Opinii w klinice, Nie wszyscy ginekolodzy SA równie użyteczne.

 25. Maria

  W Marcu 2015 r. Zostałam zdrapana w zamrożoną ciążę. Na początku maja, po owulacji, zaczęło SIĘ wydzielanie. Nie Silny. Kicz. Idą AŻ zrobić samej miesiączki. Wszystko menstruacji mija PO. W następnym miesiącu Wszystko SIĘ powtarza. Poszedłem zrobić mojego Lekarza. Zdałem testy na hormony i ultradźwięki. Po obejrzeniu testów lekarz nic mi nie nie powiedział. Zaleca SIĘ, kwas ABY Pic foliowy i witaminę E. I Dyufaston 1 tabletkę dziennie. Już październik. PACZKA ostatnia zrobić Duphaston, a Ďalej kicz trwa. Planujemy miec Dzieci. W sierpniu i wrześniu myślałem, Ze jestem wag ciąży. Absolutorium Nie bylo, Były straszne zaparcia, brzuch rósł i miesiączka opóźnione, ALE NADAL uruchomiona. Teraz, w październiku i PO owulacji, zaczęło SIĘ krwawienie. CZY mozesz pomoc w moim problemie?

 26. Marfa

  Masz Szczęście, ZE JEST owulacja tak dobrze widoczna, JEST ALE dla Mnie całkowicie niejasna, ponieważ ABY wykryć owulację w moim ciele, uciekłam SIĘ zrobić Nauki. Teraz analiza owalizacji na ślinie, oparta NA zjawisku Paproci, zyskuje na popularności, JA użyłem Tego Testu zrobić określenia owulacji. Nazywa SIĘ Hotel i zart BARDZO PROSTY. Głównym śliny bez zanieczyszczeń (a zatem powstrzymać od jedzenia i picia SIĘ na godzine) i Czyste Rece ponieważ ślina z Ust trzeba uzyskać palec í Kciuk, ABY dostosowały sie zrobić Tej Łopatki zrobić zbierania i kapać na obiektywie. Następnie pozwól, ABY próbka wyschła i Spójrz. Widzisz wzory Podobné Do Paproci, oznacza okres sprzyjający poczęciu, im grubsze, Tym Bliżej owulacji. Jeśli Nie ma nic i mężczyzną tochechki, okres nefertilny. Dzieki Tej metodzie udało mi sie w końcu wyobrazić Dziecko, ponieważ Teraz odważnie rekomenduję.

  • Julia

   CZY mozna sprawdzić w Domu?
   Co jest potrzebne zrobić TEGO?

   • Marfa

    ABY ustalić, ślina owulacji potrzeba rzeczywistej Ovatel drażliwego, czystej śliny, ABY zart, gdy godzina Nie JEST napojem, zęby Nie SA czyszczone wag ogóle, ZE Żadne obce Substancje w ślinie Nie bylo mi kapać ślina aplikator na obiektywie - pozostawić Nie wyschnięcia I ZEGAREK zjawisko Paproci, jeśli okres JEST żyzny. Oczywiscie mozna by zrobić w domu I w Pracy, zabrałem ZE SOBA Wszędzie, nawet na WAKACJE.

 27. Alla

  Początkowo myślałem, ZE JEST ZAWSZE owulacja w połowie cyklu, dzisiejszych czasach Wiec próbowała wyobrazić sobie Dziecko, Pilzner Nie działała przez kilka miesiecy w. Potem przeczytałem o Podstawowej Temperatury, piwo TA METODA nie nie byla dla Mnie, ponieważ TYM SAMYM Czasie wag wag związku z harmonogramem Prac Do pomiaru Temperatury W TYM SAMYM Czasie NIE poluchalos.A tutaj ABY dowiedzieÄ ‡ sia o Absolutorium szyjnego zaczął uważnie patrzeć na Nich. Okazało SIĘ, Ze Alokacja w Postaci Białka jajecznego rozpoczyna SIĘ kilka dni pozniej niz wag dniu Śródka cyklu.Oznacza SIE, mam ZE TE cechę późnej owulacji organizmu. Teraz, koncentrując sie na Alokacji na Drugi miesiąc, widziałem moje długo wyczekiwane Już paski. Oznacza zrobić, ZE W moim przypadku okazało SIĘ zrobić niezawodny sposób na poczęcie Dziecka.

 28. Olga

  Od dawna zauważono, ZE Alokacja zmienia SIĘ znacząco podczas cyklu i ja określam owulację z "Pierwszego Spojrzenia". Dziecko zostało poczęte w odpowiednim dniu, od Pierwszego miesiąca Planowania. Teraz Jestesmy chronieni, wiec skupiamy SIĘ na Alokacji, prawdzie i cyklu, Który mam na godzine. Po porodzie, Wszystko zaczęło SIĘ czuć podczas owulacji, ostry ból w prawej LUB lewej Stronia, ktory trwa okolo 15 minut ginekolog twierdzi, ZE JEST owulacja.

 29. Malinowska

  Krwawienie w środku cyklu Nigdy Nie byłem, ale tak Zwane Białko jaj dowcipniś jednym Czasie pomógł mi ustalić właściwy Czas na poczęcie. Ogólnie, prawidłowo zauważyłeś, ZE Wszystko Jest indywidualne. Kobiety czasami wpadają w panikę, gdy nie nie obserwują wydalin pożądanych gatunków. Moja dziewczyną, w szczególności, Nie ma stałego upustu, zwróciła SIĘ nawet zrobić Lekarza O Tym, KIEDY planowała Dziecko i byla Bardzo zdenerwowana. I NIC ABY zajść w ciążę, okazało SIE BARDZO SZYBKO.

Dziekuje Twój komentarz po SIĘ PO weryfikacji.
dodaj komentarz

Najgorętsze Dyskusje
CZY JEST możliwość ciąża po aborcji Medycznej?
Dzień dobry. Chcesz się dowiedzieć czegoś o moich doświadczeniach z MA. Ma zrobiła 5 tygodni. Tydzień po tym idzie Lekarza, lekarz powiedział, Ze wszystko jest w porządku ...
Odcinek opóźnień miesiączki
Mam 7 Tydzień. Dla Mnie 34. Pierwsze dziecko urodziło SIĘ 9 lat Temu. Pierwszych pierwszych pierwszych owny owny owny
Ciąża podczas przyjmowania pigułek antykoncepcyjnych: Jakieś JEST prawdopodobieństwo?
Cześć, powiedz mi, PROSZĘ. Po certyfikacie LUB akci seksualnym Mój partner u Mnie skończył I Gdzie w godzine wypił tabletkę 20. Wypiłem kurs 7 ...
CZY mozna palic Kobiety wagowo Ciąża? CZY musisz rzucać?
Dobra pora Dnia! Dziewczyny Ooi, Tydzień Temu dowiedziałem SIĘ, ZE jestem w ciąży, ABY byl szok, ponieważ Mój Mąż i ja próbowaliśmy dostać Pół Roku ja naprawde chcemy ...