Podstawowa temperatura w owulacji: wykres tworzymy

Kategorie obrazów: zbliżenie na loty sposoby

Przepis dzienny - to jedna z najstarszych metod.

Obliczyć, ale, ale, nigdy, nie.

...

Spis treści:

      
Wiele ma zalety. Po Pierwsze, JEST zrobić Niskiego Jednostka Ilość Jednostka Ilość Koszt, możliwość wykonania przejść w domu, A takze JEST doskonałą okazja, ABY traktować Siebie bardziej uważnie, ABY sluchac swojego Ciała.

Ponadto podczas kreślenia efektywności wszystkie są rejestrowane w mniejszej ilości i bardziej globalnie poczuciu od zwykłego trybu. Np. Bezsenną noc, przez alkohol, kolorowe przebudzenie lub jakieś fizyczne dolegliwości.

Oznaczanie owulacji w temperaturze podstawowej

Jak wiadomo, cykl menstruacyjny kobiety jest podzielony w dwóch fazach (lub dwa okresy).

Pierwszy wyszło od początku miesiączki. W tym celu jajko dojrzewa. Po początkuciu procesu owulacji.

Zapłodnienie jaja jest przykładem podczas jeden lub dwa dni po uruchomciu owulacji. Pod koniec tego okresu jajo umiera.

Właśnie poproś przychodzi druga faza cykl menstruacyjny kobiety.

Jest wydzielanie hormonu progesteronmożesz już pobrać adopcje zarodków. W przypadku, gdy jajo nie jest zapłodnione, cykl zaczyna się od nowa.

Podstawowa temperatura ciała w pierwszej fazie, przed owulacją, niż na przejściach do drugiej fazy.

Po owulacji, temperatura podstawowa W związku z tym, że:

Druga faza trwa średnio od trzynastu zrobić czternastu DNI, A Tuz PRZED nadejściem menstruacji temperatura spada gwałtownie O, 0,3-0,4 stopnia.

Jednak w przypadku powołnej rejestracji nie tylko nie pł., ale także rośnie.

Podstawowa temperatura mierzy się na trzy sposoby:

 1. Ustnie (trzymaj termometr w ustach).
 2. Vaginally.
 3. Prosto.

Zbyt poprawne wszystkie trzecie.

Aby zmierzyć temperaturę podstawową użycie zwykły szklany termometr rtęciowy. Elektroniczny może dawać różne odmiany w celu od wejścia do odbytu.

Nie zapomnij potrząsnąć termometrem wcześniejszego. Wstrząsając nim bezpośrednim przed pomiarem, można zobaczyć wyniki z nieścisłościami.

Jak leczyć zaparcia po porodzieJak leczyć zaparcia po porodzie: dowiesz się tutaj.

W tej sekcji / testy-na-beremennost - wszystko o testach ciążowych.

      

Co domownicy czas trwania rozmowy?

Jaka jest podstawowa temperatura owulacji?Przede wszystkim pomiar powinien wykonać wykonijić Natychmiast po nocy nocnym śnie, rano po przebudzeniu, w łóżku. Musi być poprzedzony nieprzerwanym snem cooś 6 godzin.

Dzień wcześniej nie powinien spożywać napoje alkoholowe. Czas na spanie i czas przebudzenia się na zmianę.

Termometr musi być trzymany oddaj pięć minut temu minut. Ten czas powinien również pozostać niezmieniony.

Nie wymieniaj termometru na inny czas całego planu.

W tej notatce urządzenia się:. Gdzie znikasz, musisz zrobić zdjęcie.

na przykładMusiałeś wstudzić przez kilka godzin, ponieważ muszę schudnąć toaletę. W tym wypadku zawsze można się z nim zrobić.

Jaki jest obraz sposób naszenie harmonogramu? W celu wydania jednolitego wymiaru arkusza. Ustawia temperatura na cykl (nie mylić z miesięcy).

W przypadku jednostki weźną samej komórki - będzie oznaczać jeden dzień i 0,1 krok w pionie i poziomie, odpowiednio.

Nie zapomnij zostawić MIEJSCE na Wprowadzenie Informacji na Temat Wszelkich naruszeń rytmu Dnia (Tryb uśpienia awarii, akceptacja napojów alkoholowych, stres, i tak Dalej).

      
Że do obrazu wykresu, i do wynajęcia pisać ołówkiem, podając przyczynę ("Bezsenność").

Służba postępuje, gdy masz alkohol w przeddzień lub sparzonego dnia.

Jaka należy być podstawową temperaturą podczas owulacja zadać niespełnione odpowiedzi. Niewielki wpływ kobiet w dniu, w które ma miejsce poród.

Jednak, aby zmaksymalizować dzień, że jest jest uważnie pilnuj harmonogramu, Rejestrując tam Randki Wskaźniki i Randki możliwe Zdarzenia, Które Moga Mieć wpływ na Temperatury (np Obchody URODZIN, Godziny nadliczbowe).

Musisz śledzić dane nie mniej niż trzy metody cykle. Mianowicie, że dane są zapisane na ich podstawie.


Pokój niecień informacji.

Zwykle powodu owulacji W przybliżeniu wagowo czternastego Dnia cyklu menstruacyjnego szesnastego, ale Wszystko Jest czysto indywidualne.

rowniez Warto o tym pamiętaćTe efekty są takie same, a nie w czasie.

Nie bój się i nie panikuj - tak jest jedna z możliwości normyi kobiety, które nie potrafią. Wraz z wiekiem częstsze stają się podobne cykle anowulacyjne.

Rumianek w ciążyCzy to możliwe rumianek dla kobiet w ciąży? Read here.

Tutaj dowiesz się, czy można pić mezim podczas ciąży.

Podstawowa temperatura przed i po owulacji

Podstawowa temperatura po owulacjiCykl drugi sam połów cechuje się wzrostem o 0,5 stopnia. Ponadto, najlepiej, wzrost należy kontynuować AŻ zrobić początku miesiączki, A PRZED wzrostem należy zauważyć spadek od 0,4 zrobić 0,6 stopni, A takze dowody owulacji.

Ale, jak powiedziano wcześniej, takie "najlepsze" kobiety właśnie się śpiewają.

Po owulacji hormon progesteronu jest aktywnie produkowany w ciele kobiety. Odsłon 0,3 do 0,6 stopnia.


Dzieje się w ciągu dwóch dni po owulacji. Na tej samej samej, i na każdej linii, specjalista ds. Bezpieczeństwo, gdynia owuluje.

Zdjęcia zdjęcia zależeć z wielu punktów zewnętrznych i wewnętrznych. Zestresowane ciało, ostatnia proporcja seksualny, lekka hipotermia.

Dla wszystkich dużych urządzeń. Więc starajmy się przeziężeć,

W przypadku, gdy wszystko się stało, nie zapomnij zmian tabeli. Ponadto, o ile SIĘ możliwe, ABY zaplanować Rano, zaraz po odczytaniu termometru - ABY pozniej Nie pamiętają LUB Nie wstrząsać termometr z wyprzedzeniem.

Pomiary i wykreślanie - w każdej chwili doskonała pomoc dla siebie i szczytu ginekologa.

Więcej informacji na temat tego tematu Planowanie ciąży. Ciągle jednak staram się połączyć ze sobą i starannym badaniem wydzielin pochwowych.

Warto zrobić, ponieważ, jak zwykle w pracy, ta metoda nie doprowadzić absolutnie poprawnych danych.

Cóż, najdokładowany wynik i pytanie na temat, kiedy dokładnie się wyzywa, da wyjątek kwiz, być może kupić w prawie każdą aptece.

      

CZY widzisz niedokładności, niekompletne LUB niepoprawne informacje W biała? Czy wiesz, Jakświeszyć Artykuł?

CZY chcesz wstawiać zdjęcia na zdjęciach Temat?

Pomóż nam ulepszyć strone! Pozostaw Wiadomość ja Swoje Kontakty w komentarzach - skontaktujemy SIE Z TOBA I wspólnie poprawimy publikacje!

Komentarze: 16
 1. Wiktoria

  Dzień dobry. Powiedz mi, že w dniu 07.05 doszło do pozytywnego Testu na owulację. Na ultradźwiękach nie można było potwierdzić. Po niej temperatura zaczęła rosnąć ... ale teraz jestem na nogach! Każdego dnia się samo sobie całkowicie nie waha. Przestrzegam Wszystkich zasad pomiaru, mierzę iść za Pomocą termometru rtęciowego. Wręczono Drugi Dzień progesteronu - normalny dla FAZY luteinizującej. Nie wiem, co myśl. Przez Cały Czas na Problemy Z Ginekologia NIE byly, Tylko w apopleksji jajników Młodych, na Dzień Wszystko bylo Normalne ... Ja Drugi miesiąc Jak OK przestał pić ... Moze z Tego powodu? Widziałem 6 lat.
  Zgodnie z harmonogramem: po upływie temperatura utrzymania 36,6 NA Jeden Dzień z rzędu! Średnia t przed owulacją życia 36.3.

  • Katia

   Może masz ciążę, bo przestałeś pić ok. Po tym bardzo szybko się trzyma. Oddaj krew do kontroli.

  • Marina

   Może z tego. Myślę, że trudno zrozumieć zaocznie, co. Konieczne jest wykonanie testu i powiązanie do egzaminów.Najlepiej bedzie skontaktować z lekarzem SIĘ I zapytać, z jakiego powodu miałeś Dziesięć stan?

 2. Jeanne

  NA Pierwszy rzut oka, w okresie PO owulacji JEST Niska temperatura, powinna wynosić 37 stopni i więcej, i zmniejszać SIĘ 1 2 do sprawdź w sklepie PRZED miesiączką. Ale myśle, przez dziesięć okres czasu jest źle. Mógł i poślizgnąć się cykl anowulacyjny. Spróbuj zbudować Wykresy z miesiąca 3 (codziennie), wtedy bedzie bardziej kompletny obraz. I płaszczaj zasad pomiaru.

 3. Natalia

  Cześć, PROSZĘ powiedz mi, CZY JEST podstawowa temperatura normalna OD zrobić 17 23 0,04 k Bali KD.nachala miara 1,05. 15-dniowa temperatura cyklu 36,5. 16 dzień cyklu 36.6. 17. dzień cyklu 36.7. 18 dzień cyklu 36.6. Dzień 19 36.6. Dzień 20 cyklu 36.4. Dzień 21 cyklu 36.7. Dzień 22 cycle 36,6 Norma?

  • Marina

   Rzeczywiście, proszę zaplanować. Jestodobanie na telefon, dowóz domowy, bardzo wygodne. Monitoruj kilka miesięcy. W dziesięć sposobów wszystko stanie się jasne.

 4. anna

  Powiedz mi, 3 dni Miały temperatura 36,8, dziś wzrosły zrobić 37. To Jest Dzień owulacji?

 5. Jeanne

  Idealnie, gorączka trwa zrobić początku menstruacji, spada w ciągu Dnia Lub krócej. CZY dokladnie budujesz Swój harmonogram wedlug odczytów termometru wykonanego O Tej samej Rano, bez wstawania z łóżka? Jajo wciąż umiera w dowolnym czasie. I ważne, niższył się tylko wiekślać. Lub do przeprowadzania analiz i egzaminów. A może to jest cecha szczęśliwy ciała. Ale chce masz pytanie? Przeanocity kilka cykli, może to był był wypadek accident. Niepowodzenia folii w każdym organizmie.

 6. Nina

  Alena, cześć! Faktem jest, że wyniki te są odświeżone. Nie Badz leniwy, zrobić Wszystko, co w wyznaczonym Czasie, a mianowicie przez Trzy Cykle, danej nawet jeśli NIE Să juz potrzebne, Sprawozdanie z wyników, wtedy bedziemy juz rozmawiać. Polecam również przeczytanie tych artykułów / planirovanie / pl-info /planirovanie/ovulyaciya/kogda-proishodit-ovulyatsiya.html /planirovanie/ovulyaciya/rasschitat-den-ovulyatsii.html

 7. Sen

  Alena, jajko w zasadzie NIE JEST wieczne, A okres JEGO Życia wynosi 24-48 godzin.Jednak podstawowa temperatura kontroluje obecność Fakt owulacją, A takze dostępności kompletnego drugiego etapu cyklu, obsługiwane progesterom. Wszakże ABY na tworzy taka reakcję temperaturową, zgodnie Z Która Wagowo Drugiej Fazie cyklu temperatura JEST Wyższa niz wagowo pierwszej Fazie. Nawiasem mówiąc, Artykuł słusznie wskazał, Ze podstawowa temperatura powinna Być mierzona przynajmniej przez Trzy Cykle miesiączkowe, ą następnie mozna ocenić przez co najmniej pewne rezultaty. Tak więc, proszę piszcie ze swoimi wynikami testów przez 3 cykle.

  Tak więc, proszę piszcie ze swoimi wynikami testów przez 3 cykle.

 8. Alain

  Dzień dobry, Szybki, jeśli 3 dni owulacji po, temperatura wynosiła 37,1 - 37,0, A nA Dnia 4. spadł do 36,8, w dniu 5 wzrosły o 0,1 stopni, oznacza SIE, Ze jajo zostało utracone?

Dziekuje Twój komentarz po SIĘ PO weryfikacji.
dodaj komentarz

Najgorętsze Dyskusje
CZY JEST możliwość ciąża po aborcji Medycznej?
Dzień dobry. Chcesz się dowiedzieć czegoś o moich doświadczeniach z MA. Ma zrobiła 5 tygodni. Tydzień po tym idzie Lekarza, lekarz powiedział, Ze wszystko jest w porządku ...
Odcinek opóźnień miesiączki
Mam 7 Tydzień. Dla Mnie 34. Pierwsze dziecko urodziło SIĘ 9 lat Temu.Odczny sygnał na miesiąc PRZED opóźnieniem mozna nazwać: gwałtowny spadek ...
Ciąża podczas przyjmowania pigułek antykoncepcyjnych: Jakieś JEST prawdopodobieństwo?
Cześć, powiedz mi, PROSZĘ. Po certyfikacie LUB akci seksualnym Mój partner u Mnie skończył I Gdzie w godzine wypił tabletkę 20. Wypiłem kurs 7 ...
CZY mozna palic Kobiety wagowo Ciąża? CZY musisz rzucać?
Dobra pora Dnia! Dziewczyny Ooi, Tydzień Temu dowiedziałem SIĘ, ZE jestem w ciąży, ABY byl szok, ponieważ Mój Mąż i ja próbowaliśmy dostać Pół Roku ja naprawde chcemy ...