Rozwój wewnątrzmaciczny ... alergie

Alergia u dziecka rozwija się w macicy

Australijscy naukowcy odkryli3,5 Związek Między materiałem Życia Kobiety ciężarnej rozkładem Chorób alergicznych u JEJ Dziecka.

Dr David Martineau z Melbourne University i jego Zespół nauk popularnosciowych Krwi Małej Grupy jednorocznych Dzieci. Byli wśród nich alergicy i całkowicie zdrowi.

...

Analizy wykazały, že u Dzieci z alergia pokarmową mój Krwi istnieją znaczne różnice w porównaniu oo dziećmi, Które wprowadzając pokarm uzupełniający Nie obserwują zadných reakcji na nowe produkty. Zmiany powyżej tygodnia na poziomie genetycznym.

Wyjaśnimy SIĘ W normie ekspresowe Ich genów organizmu wprowadzono Mechanizm mechanizmu.

Nie Randki Geny I NIE mój Wszystkich przypadkach powinny Być jednakowo wyrażane, dlatego istnieją Łańcuchy nukleotydowe, Które hamują syntezę pewnych Białek w Ciele.

We Krwi alergicznych Dzieci stwierdzono naruszenie Tego mechanizmu, w wyniku którego pewne Białka zostały wyprodukowane dowcipniś sposób niekontrolowany.

Ponieważ nukleotydy regulujące syntezę Białek Sa rowniez materiałem genetycznym, naukowcy doszli zrobić wniosku, že TAKIE nieprawności, najprawdopodobniej, pochodzą z okresu WEWNĘTRZNEJ Współpracy.

Wedlug Davida Martineau, Bardzo wczesna żart aby matka Dziecka.

I CHOC Wiele Przewodniczący Rzeczy Mowi SIĘ O zdrowym Stylu Życia w Czasie ciąży, Niektórych Ż JEGO szczegółów Nadal pozostają kontrowersyjne.

Przyszłe Matki często samym uważają, ZE JEST zrobić Lepsze i bardziej użyteczne dla przyszłego Dziecka. Ale PODSTAWOWE postulaty Zdrowego Stylu Życia powinny Być Nadal obserwowane bez wzgledu na Ich pragnienia:

  • zgodność z Tryb Dnia;
  • regularne, wysokowartościowe odżywianie, Bogate w proteiny ı Witaminy;
  • odrzucenie złych nawyków;
  • maksymalne umożliwiają ograniczenie obciążeniowe i emocjonalne;
  • Wychowanie fizyczne Dla kobiet w Ciężar;
  • chodzić na świeżym powietrzu;
  • odmowa zjazd ciężarów.

Przestrzeganie Tych zasad uratuje przyszłe Dziecko PRZED negatywnym wpływem na wzrost I JEGO Rozwój.

Fałszywa ciąża: objawy, oznaki, przyczynyWiesz co oznaki fałwej Urząd Rodzinny? Pobierz!

Obcasy i ciąża: Jak się ubrać, zeby nie nie zaszkodzić? Przeczytaj w tym artykule.

Tutaj - w ciąży o wszystko /planirovanie-beremennosti/info-planirovanie/beremennost-posle-laparoskopii.html laparoskopii PO.

ALE WIELE mniejszych Rzeczy, Które myślimy. Weźmy Na Przykład Przedmiot taki Jak właściwe odżywianie Kobiet w Ciąży. Co masz na Myśli przez się?

W końcu, nawet jeśli przestrzegane Să Randki warunki i zalecenia Lekarza, Zestaw Produktów I Ich Proporcja Wag Dietach Kobiet w ciąży Moga SIE znacznie różnić. Odżywianie kazdego z Nich zalezy zarówno od sytuacji materialnej, JAK i preferencji smakowych.

Nie JEST wykluczone, Ze lekarze Nie wiedza Jeszcze o wpływie niektórych "dozwolonych" produktow na zdrowie przyszłego Dziecka. Pozwala na rowniez na zmniejszenie Strat.

Melbourne szklisty W Tej Nocy analizano krótka GRUPĖ 24 stronie dzieci.

CZY Tej Pory otrzymano jedynie wstępne WNIOSKI, zgodnie z ktorými W celu uniknięcia alergii u przyszłego Rozwoju Dziecka Jaja i orzeszki ziemne powinny Być wyłączone z diety Kobiet w ciąży.

Jednak w niedalekiej Przyszłości przygotowywany żartem eksperyment NA Dużej Skale, w ktorým weźmie udział 5300 Polska. Oprócz diety Kobiet w ciąży, planuje SIĘ zwrócić uwagę na tak szkodliwy nawyk Jak palenie.

Badacze chcą SIĘ leczyć.

Zgodność z zaleceniami lekarskimi kobiety w ciążyNadwaga próżnych Matek rowniez bedzie w Centrum Uwagi naukców. Przyznają, ZE dziesięciu czynnik moze rowniez wywoływać Rozwój alergii u Polska.

Kętrzyni w monitorowaniu Źródła. W końcu Zadná Ż NICH NIE odmówi poprawy Zdrowia swojego Dziecka, jeśli informacje W W na Dziesięć Temat Nie beda bezpodstawne, ale poparte badaniami naukowymi.

Słowa doktora Beda brzmiały bardziej przekonująco, A pacjenci Chętnie zrezygnują ZE swoich złych nawyków, Beda uważnie monitorować SWOJĄ Diete i Plac.
      

CZY widzisz niedokładności, niekompletne LUB niepoprawne informacje W biała? Czy wiesz, Jakświeszyć Artykuł?

CZY chcesz wstawiać zdjęcia na zdjęciach Temat?

Pomóż nam ulepszyć strone! Pozostaw Wiadomość ja Swoje Kontakty w komentarzach - skontaktujemy SIE Z TOBA I wspólnie poprawimy publikacje!

brak komentarzy

Dziekuje Twój komentarz po SIĘ PO weryfikacji.
dodaj komentarz

Najgorętsze Dyskusje
CZY JEST możliwość ciąża po aborcji Medycznej?
Dzień dobry. Chcesz się dowiedzieć czegoś o moich doświadczeniach z MA. Ma zrobiła 5 tygodni. Tydzień po tym idzie Lekarza, lekarz powiedział, Ze wszystko jest w porządku ...
Odcinek opóźnień miesiączki
Mam 7 Tydzień. Dla Mnie 34. Pierwsze dziecko urodziło SIĘ 9 lat Temu. Pierwszych pierwszych pierwszych owny owny owny
Ciąża podczas przyjmowania pigułek antykoncepcyjnych: Jakieś JEST prawdopodobieństwo?
Cześć, powiedz mi, PROSZĘ. Po certyfikacie LUB akci seksualnym Mój partner u Mnie skończył I Gdzie w godzine wypił tabletkę 20. Wypiłem kurs 7 ...
CZY mozna palic Kobiety wagowo Ciąża? CZY musisz rzucać?
Dobra pora Dnia! Dziewczyny Ooi, Tydzień Temu dowiedziałem SIĘ, ZE jestem w ciąży, ABY byl szok, ponieważ Mój Mąż i ja próbowaliśmy dostać Pół Roku ja naprawde chcemy ...