Ustanowione: leki przeciwdepresyjne i przedwczesne porody SA ZE SOBA powiązane

Leki przeciwdepresyjne i przedwczesne porody są ze sobą powiązane

Kobieta w ciąży jest szczęśliwą kobietą! Ale czy jeszcze jeszcze są tacy?

Za pośrednictwem statystyk 90% dostęp do matek Nie czuć stanu desesji. Objawy desesji są liczne i dlatego manifestują się na różne sposoby.

Najośrednia kobieta w ciąży, która jest w ciąży depresjatowarzyszy drażliwość, zły nastrój, poczucie bezużyteczności, czasem tylko samobójcze.

...

Kobiety w ciąży zauważają strach PRZED okolicznościami, wcześniejsze nieudane ciąże i niepokój o Przyszłość Dziecka i jego Własne, w ogóle.

przygnębiony stan emocjonalny i fizyczny Kobiety, CO na naszym ekranie Matki.

Bardzo Trudno JEST samodzielnie przezwyciężyć stádesyjny, dlatego wybierz JEST złożenie aplikacji o Leczenie farmakologiczne.

Dopiero po wyjątkowo starannym zbadaniu specjalisty, Zwykłe przepisywany JEST Przebieg przyjmowania leków przeciwdepresyjnych.

Leki przeciwdepresyjne przyczyniają SIĘ zrobić akumulacji noradrenaliny i serotoniny w ośrodkowym układzie nerwowym, Które zmniejszają SIĘ W Czasie depresji.

Leczenie ich dzialaniem leków przeciwdepresyjnych Dzieła SIĘ na Dwa Wyjście Wyjście:

  • ci, kto koja, usuwając niepokój;
  • Te, Które wywołują podekscytowanie i euforię.

Lekarze martwią SIĘ O Bezpieczeństwo stosowania leków podczas ciąży, Nie mniej niz SAM Kobiety w ciąży. CZY antydepresanty wpływają na kobiete i Dziecko?

na przykład Badanie nazw Someórych, Ze istnieje Bardzo mały odsetek prawdopodobieństwa wad serca u Dziecka, którego matka stosowała leki przeciwdepresyjne w Czasie ciąży.Podczas gdy Inni naukowcy Nie potwierdzili aparacie Tego.

Z najnowszych Badań zdał sobie sprawę z tego Tego, Stosując antydepresanty, KOBIETA ryzykuje porodem PRZED ustalonym terminem.

Co musisz wiedzieć o antybiotykach?Często SIĘ pyta: CZY NIE JEST Niebezpieczne do przyjmowanie Antybiotyków w Czasie dla przyjęcia Dziecka? Odpowiedź na Pytanie w naszym artykule.

Jak spożywać seabuckthorn w ciąży, Powie ten artykuł.

Tutaj Projekt O Tym - /mozno-li/eda/kalina.html CZY wARTo Mieć kaliber podczas ciąży?

Przedwczesne porody (Między 28 a 37 tygodniem Ciąża) SA 7% liczby mnogiej uratowanych cią c.

Dzieci, Które urodziły SIĘ PRZED terminem, Bardzo ciężko radzić sobie z adaptacja w Świecie zewnętrznym. Wcześniaki powierzchone na ryzyko SA wystąpienia Problemów sanitarnych, TAKIE Jak opóźniony rozwój Inteligencji LUB porażenie mózgowe.

Krista Heibrecht badając Związek Między lekami przeciwdepresyjnymi i przedwczesnym porodem, zauważył, že podczas gdy wcześniaki SA Nadal ekscytującym problemem klinicznym Współczesnej medycyny, ZASTOSOWANIE medyczne przeciwdepresyjne zwiększło zrobić 4 razy. Wcześnie poród wzrost przez kilka dekad.

Naukowcy dokonali dogłębnej Analizy Wszystkich istniejących Badań, Które zostały ocenione przez Kobiety w ciąży, Które używają leków przeciwdepresyjnych w depresji.

Oceniono 41 Badań, W Tym Analiza Wieku ciążowego Dziecka w dacie Uprawnej. Naukowcy doszli zrobić wniosku, že Kliniczne dowody związku Między przedwczesnym porodem stosowaniem leków przeciwdepresyjnych stają SIĘ Coraz bardziej znaczące.

Naukowcy odkryli, Ze W drugim trymestrze ciąży stosowanie leków przeciwdepresyjnych doprowadziło zrobić PRZED terminem porodu. Bylo 229.000 takichnów.

Potwierdziły się Fakt, že powikłanie czynnościowe wraz z przedwczesnością Dzieci, SA wszystko powiązane Za Pomocą leków, ale nie Nie Przy deesesji Matki.

WSZYSTKIE TAKIE Badania aplikacji, ZE Problem Leczenia depresji JEST sporym wyzwaniem, Podczas gdy musisz wziąć pod uwagę WIELE niuansów.

rowniez TAKIE Wskażniki popierającej zalecenie własną specjalistą w stosowaniu przeciwdepresyjnych podczas Leczenia Ciąża. Z Tego powstaje Logiczne Pytanie - w jaki sposób wykorzystać w leczeniu depresji kobiete podczas ciąży?

Należy unikać środków antydepresyjnych podczas ciążyJak zalecają lekarze, Lepiej JEST stosowanie Alternatywne Metody Leczenia. Taki Na Przykład Joga, Aktywność fizyczna LUB psychoterapia.

Czasami Lepiej Zrozumieć Swoje Problemy zcjonowanym psychologiem LUB psychiatrą, niz natychmiast przyjmować leki.

Leki przeciwdepresyjne uzależnienie i uzależnienieMaja WIELE skutków ubocznych, NIE JEST zalecane Ich łączenie z innymi rodzajami narkotyków i nie nie wARTo Nich Z rezygnować Z wyprzedzeniem.

Ale jeśli Chęć picia tabletek JEST Bardzo duża, aby JEST Lepiej multiwitaminy!

      

CZY widzisz niedokładności, niekompletne LUB niepoprawne informacje W biała? Czy wiesz, Jakświeszyć Artykuł?

CZY chcesz wstawiać zdjęcia na zdjęciach Temat?

Pomóż nam ulepszyć strone! Pozostaw Wiadomość ja Swoje Kontakty w komentarzach - skontaktujemy SIE Z TOBA I wspólnie poprawimy publikacje!

brak komentarzy

Dziekuje Twój komentarz po SIĘ PO weryfikacji.
dodaj komentarz

Najgorętsze Dyskusje
CZY JEST możliwość ciąża po aborcji Medycznej?
Dzień dobry. Chcesz się dowiedzieć czegoś o moich doświadczeniach z MA. Ma zrobiła 5 tygodni. Tydzień po tym idzie Lekarza, lekarz powiedział, Ze wszystko jest w porządku ...
Odcinek opóźnień miesiączki
Mam 7 Tydzień. Dla Mnie 34. Pierwsze dziecko urodziło SIĘ 9 lat Temu. Pierwszych pierwszych pierwszych owny owny owny
Ciąża podczas przyjmowania pigułek antykoncepcyjnych: Jakieś JEST prawdopodobieństwo?
Cześć, powiedz mi, PROSZĘ. Po certyfikacie LUB akci seksualnym Mój partner u Mnie skończył I Gdzie w godzine wypił tabletkę 20. Wypiłem kurs 7 ...
CZY mozna palic Kobiety wagowo Ciąża? CZY musisz rzucać?
Dobra pora Dnia! Dziewczyny Ooi, Tydzień Temu dowiedziałem SIĘ, ZE jestem w ciąży, ABY byl szok, ponieważ Mój Mąż i ja próbowaliśmy dostać Pół Roku ja naprawde chcemy ...