Naukowcy rozwiązali się między cięciem a cesarskim a otyłością u dziecka

Związek między cięciem cesarskim a otyłością u dziecka

Kobieta ma dziecko przez dziewięć tygodni. Zasady co zrobić, jeśli chodzi o poród, PRZED kobietą rodzi SIĘ Bardzo Ważne Pytanie: rodzić naturalnie LUB odwoływać SIĘ zrobić tak popularnego Dzisiaj cesarskiego przekroju.

Prawdopodobnie teraz nie ma kobiet, które traktowałyby tę operację neutralnie.

...

Rozdział gorliwie bronią poród naturalnie (mówi, natura jest tak pomyślana, i nie można w ten sposób ingerować w ten proces), Inne projekty różnych operacji (ile proces jest bezbolesny, dzięki Cesarskie cięcie kobiety z bardzo poważnymi chorobami także doświadczają radości z macierzyństwa itp.).

Jak mówią, możesz o tym długo dyskutować, ale nazwa należy zawsze do Ciebie.

ale spójrzmy prawdzie w oczyodrzucamy ją uprzednień i cieleń operować tylko faktami.

Niezaprzeczalna zaleta naturalnej dostawy jest do, że ten element nie jest zajęowy.

Poświęć również uwagę czas trwania rehabilitacji po naturalnej dostawie jest znacznie mniejszy, niż po cięciu cesarskim.

Należy pamiętać o Tym Każda kolejna operacja wywoływania rozbieżności płodu u kobiet.

Nie można odejść bez uwagi i wyniki ostatnich testów przeprowadzonych przez chińskich naukowców, Który odkrył, ZE Dzieci, Które pojawiły SIĘ z Pomocą cięcia cesarskiego, sa bardziej narażone na nadwagę, a otyłość nawet!

Gotowe do poważnego myślenia.

Przyczyny temperatury we wczesnej ciążyCo moze oznaczać temperatura w pierwszych tygodniach ciąży? Czy to jest zwrócenie się do lekarza? Pobierz!

Wszystko o wczesnej ciąży możesz się świadczyć w naszej sekcji.

A tutaj - o jakie znaki / Beremennost-na-rannih-srokah / Pervye-priznaki-beremennosti towarzyszyć w ciąży.

Zwykłe powód do zrobienia pory pory nazywa się, Ze gdy rodzi SIĘ Naturalne Dziecko, Dziecko otrzymuje Pewna liczbę bakterii, Które W Przyszłości wpływają na metabolizm, A takze na Tworzenie komórek tłuszczowych. Dzieci, które rodzą się po operacji, unika się tego leczenia.

Wersja innej wersji, podczas operacji w pępowinie, zawartość hormonów odpowiedzialnych za regulację wagi jest większa zmniejszona.

Z połączeniem cięcia cesarskiego zestaw mitów. Może zapoznanie się z najbardziej rozpowszechnionymi.

Najczęstsze nieporozumienie do fakt, że kobieta może rodzić tylko dwa razy po cesarskim cięciu. Dokładnie, wcześniej tak było w rzeczywistości.

Nie należy zapominać Jednak, Ze Medycyna NIE Stoi w miejscu budowy Budowy, a obecnie kobietą, Która JUZ przeszła operację Te, moze pozniej urodzić SIE dowcipniś naturalny sposób, jednoczesne oznacza, Ze możliwe Să więcej niz Dwa porody.

Co szóste urodzenie kończy się cesarskim cięciemPoniższy mit: po operacji CS pozostaje wyjątek szew pooperacyjny. W rzeczywistości, szew znajduje SIĘ W Dolnej Części brzucha í Znaczy, Ze Chowa sie strąka bielizną i nie nie różni sie rozmiarem.

Trzecia linia W celu stwierdzenia, že Błędy SA następujące: CS PO chorują i pozostają w związku z rozwojem psychicznym i fizycznym. Tutaj, jak mówią, komentarze są zbędne.

W końcu, jeśli masz się mało podobnego co szóste narodziny do tej poryruchły się tą operacją!
      

CZY widzisz niedokładności, niekompletne LUB niepoprawne informacje W biała? Czy wiesz, Jakświeszyć Artykuł?

CZY chcesz wstawiać zdjęcia na zdjęciach Temat?

Pomóż nam ulepszyć strone! Pozostaw Wiadomość ja Swoje Kontakty w komentarzach - skontaktujemy SIE Z TOBA I wspólnie poprawimy publikacje!

brak komentarzy

Dziekuje Twój komentarz po SIĘ PO weryfikacji.
dodaj komentarz

Najgorętsze Dyskusje
CZY JEST możliwość ciąża po aborcji Medycznej?
Dzień dobry. Chcesz się dowiedzieć czegoś o moich doświadczeniach z MA. Ma zrobiła 5 tygodni.Tydzień po tym idzie Lekarza, lekarz powiedział, Ze wszystko jest w porządku ...
Odcinek opóźnień miesiączki
Mam 7 Tydzień. Dla Mnie 34. Pierwsze dziecko urodziło SIĘ 9 lat Temu. Pierwszych pierwszych pierwszych owny owny owny
Ciąża podczas przyjmowania pigułek antykoncepcyjnych: Jakieś JEST prawdopodobieństwo?
Cześć, powiedz mi, proszę.Po certyfikacie LUB akcie seksualnym Mój partnerem u Mnie skończył I Gdzie w godzine wypił tabletkę 20. Wypiłem kurs ... 7
CZY mozna palic Kobiety wagowo Ciąża? CZY musisz rzucać?
Dobra pora Dnia! Dziewczyny Ooi, Tydzień Temu dowiedziałem SIĘ, ZE jestem w ciąży, ABY byl szok, ponieważ Mój Mąż i ja próbowaliśmy dostać Pół Roku ja naprawde chcemy ...