Naukowcy nie znudzą SIĘ ostrzeżeniem - alkohol JEST niebezpieczny dla nienarodzonego Zdrowia Dziecka!

Szkodliwość alkoholu we wczesnej ciąży

Kwestią wpływu alkoholu na płód podczas ciąży i okresu Planowania JEST TYLKO NIE Przedmiotem troski naukowców, ciemnym piwem takze dużej liczby mnogiej Kobiet. Dlatego Też badanie Tego Problemu Nie kończy SIĘ, A wyniki Tych Badań często pojawiają SIĘ W prasie.

na przykład Brytyjscy naukowcy ujawnilizrobić wcześniactwo LUB niedowaga niemowlęta Moga SIĘ zdarzyć wlasnie z powodu używania napojów alkoholowych w pierwszym trymestrze ciąży.

...

Spis treści:

Dziesięć problemów zostało stworzonych z narciarza do szczegółowej publikacji w Journal of Epidemiology and Community Health. Ale Bardzo Ważne JEST, ABY wiedziec, w jaki sposób odbiór alkoholu w okresie poczęcia przygotowania wpłynie na Przebieg ciąży i Zdrowie Dziecka.

Ciąża i planowanie alkoholu

Wsie już fakt ten został udowodniony Fizjoterapeutyka, w okresie planowanie poczęcie.

Komplikacje kursu Ciąża I Rozwój zarodka moze wystąpić, gdy oboje; rodzice LUB Jeden z Nich nadużywa nawet koktajli o niskiej zawartości alkoholu LUB piwo.

Nie bez powodu od sprzątania, ZE łączenie alkoholu z ciąża JEST Niebezpieczne. Więcej Hipokratesa, Który JEST uważany za Lekarza medycyny, zgodnie Z własnymi obserwacjami o negatywnym wpływie na zdrowie dziecka, KIEDY przyszli mięśnie Nie znają środków w JEGO użyciu.

Nie na darmo w dniu ślubu, zanim SIĘ nowożeńcy Nigdy nie nie wydał Wina. Tradycje te mają znaczenie w wielu krajach.

Organizm nie nie moze natychmiast SIĘ pozbyc, w razie Potrzeby, przez Długi Czas iw dużych ilościach.

ABY bezpośrednio wpływa na zdrowie jajowej u Kobiet i Jakości plemników u mężczyzn, współistniejące stwarza ryzyko poczęcia i Uprawniona Dziecka z umysłowym upośledzeniem LUB ciężkich przewlekłych Chorób wrodzonych.

Należy pamiętać o TymIm mniej Czasu na dobę od momentu poczęcia libacji zrobić, Tym SAMYM generuje produkt niezdrowe Dziecko. Alkohol ma wpływ na Nadal wpływny ochronę Środowiska, nawet Przy jednorazowym przyjęciu.

Wnioski brytyjskich naukowców nieco różni się od produktów zabezpieczających opinii. Wierzą w to Podczas przygotowania zrobić zapłodnienia JEST zapewnianie alkoholu, ale w minimalnych dawkach, Która Nie powinna przekraczać Jednego kieliszka Wina na Tydzień.

Odnośnie zrobić odbioru napojów alkoholowych wagowo okresie ciąży, usługi Wszystkich naukowców JEST jednoznaczna - kategoryczny zakaz.

Dane z badań statystycznych są rozczarowujące - do 40% dzieci poczęty w trzeźwo myślącym umyśle, Się W ŚWIETLE przedwcześnie LUB Maja wyraźny deficyt Wagi.

Katar w czasie ciąży: przyczyny i typyNiż do wyleczenia katar na wczesną ciążę? Możesz świąty uwagę z tego artykułu.

O reżimie kobiety w ciąży artykuł nasz ekspert!

I tutaj - Wszystko /beremennost/bolezni/bronhit.html Leczenie alergiczne oskrzeli u kobiet w.

Alkohol na wczesnym etapie

Chcąc urodzić Zdrowe Dziecko, KOBIETA W Świecie Nie bedzie piła alkoholu.

Późniejsza sprawa - W tym czasie się rozwijają na narządach dziecka. Jest obarczona spontanicznym odrzuceniem płodu.

Kobiety często odczuwalne długo oczekiwane objawy poczęcia zaczynają SIĘ martwić, przypominając, Ze W TYM okresie Były sporadyczne przypadki przyjmowania Jednego alkoholu.

Wydaw być spokojne tylko tym, że Jeżeli ciąża jest zachowana, to jest w ograniczonych ilościach, to niekoniecznie na na zdrowie dziecka.

W związku z tym, że nie można dokonać cesji.

Przedwczesne porody i utraty masy ciała u noworodków

Niektóre gody są aktywne i okresowe. Rozwój narządów wymaga napisania przez lekarza.

Właśnie dlatego dziecko może urodzić się z niewielką wagą i słabo pisząc na po urodzeniu.

Alkohol Obecny w ciele Matki nieuchronnie spada NIE TYLKO mój Krwi rosnącego płodu, Pilzner takze w otaczającym ISC Płynie owodniowym.

Niewłaściwe warunki gospodarcze poród może wyglądać trochę dłużej niż czas przewidziany przez naturę.

Inne Konwencje

Co to jest niebezpieczny alkohol w czasie ciąży?Jak wiesz, Alkohol ma niszczący wpływ na Układ nerwowy nawet w Fazie formowania, JEST BARDZO ogólnie podatny na zranienie.

Dlatego Dzieci poddane takiemu testowi w łonie Matki, cierpią z powodu różnego stopnia nerwicy, zwiększonej agresji, nadpobudliwości Lub odwrotnie, Maja zahamowanie odruchów.

Ponadto często mają upośledzenie słuchu i wzroku, chorują na encefalopatię lub moczenie.

Rodzice pomysły na Czas nienarodzonego Dziecka na długo przed poczęciem. W pełni rozwinięte Zdrowe Dziecko i alkohol zrobić niekompatybilne koncepty!
      

CZY widzisz niedokładności, niekompletne LUB niepoprawne informacje W biała? Czy wiesz, Jakświeszyć Artykuł?

CZY chcesz wstawiać zdjęcia na zdjęciach Temat?

Pomóż nam ulepszyć strone! Pozostaw Wiadomość ja Swoje Kontakty w komentarzach - skontaktujemy SIE Z TOBA I wspólnie poprawimy publikacje!

brak komentarzy

Dziekuje Twój komentarz po SIĘ PO weryfikacji.
dodaj komentarz

Najgorętsze Dyskusje
CZY JEST możliwość ciąża po aborcji Medycznej?
Dzień dobry. Chcesz się dowiedzieć czegoś o moich doświadczeniach z MA. Ma zrobiła 5 tygodni. Tydzień po tym idzie Lekarza, lekarz powiedział, Ze wszystko jest w porządku ...
Odcinek opóźnień miesiączki
Mam 7 Tydzień. Dla Mnie 34. Pierwsze dziecko urodziło SIĘ 9 lat Temu. Pierwszych pierwszych pierwszych owny owny owny
Ciąża podczas przyjmowania pigułek antykoncepcyjnych: Jakieś JEST prawdopodobieństwo?
Cześć, powiedz mi, PROSZĘ. Po certyfikacie LUB akci seksualnym Mój partner u Mnie skończył I Gdzie w godzine wypił tabletkę 20. Wypiłem kurs 7 ...
CZY mozna palic Kobiety wagowo Ciąża? CZY musisz rzucać?
Dobra pora Dnia! Dziewczyny Ooi, Tydzień Temu dowiedziałem SIĘ, ZE jestem w ciąży, ABY byl szok, ponieważ Mój Mąż i ja próbowaliśmy dostać Pół Roku ja naprawde chcemy ...