Sensacyjne odkrycie naukoweeców: wiadomo, że zaczyna się proces porodu

Znaleziono białko, które uruchamia proces dostarczania

Badania naukowców z Melbourne pomógł wykrywać w ciele kobiety, której ciąża już liczyła 40 tygodni, specyficzny białko. Aby był włączony, piękne pomysły, i wypadamia ogólny proces.

Czy białko, według badań, zaczyna się rozwijać w kobiecym ciele na kilka tygodni przed porodemtakże również do maki skurczów.

...

Spis treści:

Co jest granicą do odkrywania naukowców

Pierwsze POBędzie zrobić zafascynowania. W chwil przyszłych chwil.

Ale to nie jest główna wartość osiągnięć naukowców z Melbourne. Głównie na początku leku, który może zablokować początek przedwczesnych porodów.

To znaczy, że jest do celu specjalnego, które dotyczy na to właśnie białko. Dzięki temu wiele dzieci zrodziło się na czas.

I przeciwna kontrola: Rozpoczaka, który stymuluje obrazek tego produktu, Duża kobieta z kobietą, która nie jest dowożona.

Jakie zagrożenia przedwczesnego porodu SA

Osiągnięcia projektu rzeczywistości, rzeczywistość, postęp. I chociaż handlują czasem, nad urodzeniem się w czasie.

Przedwczesne porody zawsze stanowi duże ryzyko. Bez względu na rzecz lekarzy, wszystkie środki dla matki i dziecka.

dla Kobiety Przedawnione porody są bardzo traumatyczne: szyjka macicy jest wciąż niedojrzała, równowaga hormonalna jest zerwana, inne patologie położnicze nie są życzone. Genera, z reguły, są trudniejsze.

ale dziecko jest zagrożone jeszcze bardziej!! Narządy i układy węglowe z człowiekiem, itp.

Co jest niebezpieczne w przypadku zapalenia oskrzeli u kobiet w ciąży?Często pytany: Należą do kobiet w ciąży? Odpowiedź na Pytanie w naszym artykule.

Oamed świeczka mięśnia sercowego podczas ciąży przeczytaj w tym artykułu.

A tutaj - wszystko o znakach /beremennost/slozhnosti-beremennost/prezhdevremennoe-starenie-platsenty.html przedwczesne starzenie się łożyska.

Ciąża w Ryzyku jest niebezpieczna

Noś dziecko często nie mniej niż niedostarczenie przed upływem terminu. Łożysko, która przez dziewięć miesięcy radziła sobie z rolą przypisaną jako "mokrej pielęgniarki" zaczął się starzeć. W grudniu 1990 r.

Objętość płynu owodniowego również pociągnąć, co pociąga za sobą ryzyko ryzyko pępowiny. Ponadto, jeśli ciąża jest zaradzonawoda może zniknąć przed czasem, co komplikuje późniejszą aktywność rodzajową.

Tak, już podczas porodu dziecko może połknąć płyn owodniowy, w którym znajduje się smółka - w przypadku - obarczone zapaleniem płuc.

Kości czaszki Dziecko staje się mniej elastyczne, co na krótki czas.

Co powoduje narodziny - inne wersje

Interesujące będzie komunikować się z innymi studiami. Jest opinia, że do goromn estrogen rodzi poród.

Naruszenie składu dwóch gatunków estrogenu jest rodzajem "poruszenia" porodu. Estradiol i estriol Cała ciąża jest w równowadze, ale zaburzenie funkcjonowania tych hormonów w organizmie prowadzić do porodu.

Co powoduje narodziny - inne wersje naukowcówUważa się, że w tym okresie, że wcześniej się dzieje, że w tym momencie.

Inne wersje są mniej uzasadnione. Naukowcy wciąż muszą się spierać i udowodnić, że ich odkrycie jest prawdą. Już lekarze próbują następna strona.

      

CZY widzisz niedokładności, niekompletne LUB niepoprawne informacje W biała? Czy wiesz, Jakświeszyć Artykuł?

CZY chcesz wstawiać zdjęcia na zdjęciach Temat?

Pomóż nam ulepszyć strone! Pozostaw Wiadomość ja Swoje Kontakty w komentarzach - skontaktujemy SIE Z TOBA I wspólnie poprawimy publikacje!

brak komentarzy

Dziekuje Twój komentarz po SIĘ PO weryfikacji.
dodaj komentarz

Najgorętsze Dyskusje
CZY JEST możliwość ciąża po aborcji Medycznej?
Dzień dobry.Chcesz się dowiedzieć czegoś o moich doświadczeniach z MA. Ma zrobiła 5 tygodni. Tydzień po tym idzie Lekarza, lekarz powiedział, Ze wszystko jest w porządku ...
Odcinek opóźnień miesiączki
Mam 7 Tydzień. Dla Mnie 34. Pierwsze dziecko urodziło SIĘ 9 lat Temu. Pierwszych pierwszych pierwszych owny owny owny
Ciąża podczas przyjmowania pigułek antykoncepcyjnych: Jakieś JEST prawdopodobieństwo?
Cześć, powiedz mi, PROSZĘ. Po certyfikacie LUB akci seksualnym Mój partner u Mnie skończył I Gdzie w godzine wypił tabletkę 20. Wypiłem kurs 7 ...
CZY mozna palic Kobiety wagowo Ciąża? CZY musisz rzucać?
Dobra pora Dnia! Dziewczyny Ooi, Tydzień Temu dowiedziałem SIĘ, ZE jestem w ciąży, ABY byl szok, ponieważ Mój Mąż i ja próbowaliśmy dostać Pół Roku ja naprawde chcemy ...