Narodziny ze znieczuleniem wbudki ryzyka depresji poporodowej

Znieczulenie zewnątrzoponowe przeciw depresji poporodowej

Odskórzanie informacji Między znieczuleniem podczas porodu depresji poporodowej chwycił za broń lekarz medycyny Katherine Wiesner.

Uważa, ZE JEST dziesięciu Związek Niezwykle Ważny, A lekarze powinni rozważyć depresji poporodowej Problemu wlasnie dowcipniś Tym aspekcie.

...

Spis treści:

Znieczulenie zewnątrzoponowe przeciw depresji poporodowej

Chińscy szkliwi przeprowadzili swoje badania, Podczas którego obserwowano kobiety, które rodziły naturalnie.

Tylko 14% kobiet w porodzie, odpowiedzialny za znieczulenia zewnątrzoponowego z porodu, obserwowano w późniejszej desesji poporodowej. Postatuj z kobietą, które rodziło się bez znieczulenia - 35% Kobiet w ciąży cierpi nA depresję poporodową.

Dlaczego tak jest? Chińscy naukowcy Nie udzielili odpowiedzi na to Pytanie, piwa wezwali Cała społeczność medyczna, ABY O Tym pomyślała. Katherine Wiesner również je powtórzyła. Co więcej, okazuje się, że kobiety znieczulone podczas porodu, Karmijja piersią Swoje Dzieci częściej niz Matki, Które doświadczyły Wszystkich bólów porodowych.

Depresja poporodowa - co to jest

Co najmniej 10% młodych matek według statystyk pomysł depresja poporodowa. Jest do nieefektywne.

Najczęściej nazywane version nierównowagi hormonalnej. W jednym, naukowcy zgadzają SIĘ, Ze przyczyny Să Bardzo Głębokie, A Mechanizm depresji JEST Niezwykle skomplikowany. Kobiety nie oskarżają się o jej status.

Głównymi objawiki depresji poporodowej są: Częste i bezprzyczynowemu wahania nástrojů, Utrata apetytu i snu, dekoncentracja, brak chęci zrobienia Opieki nad dzieckiem, Pragnienie samotności, poczucie Rodziny I Przyjaciół niezrozumienie, smutku i poczucie niepokoju, Fizycznej słabości.

Curantyl - witamina ciążyCzęsto pytany: Niz zastąpić Kurantil w ciąży? Odpowiedz na pytanie w tym artykule.

O normach pokaz slajdów możesz się świadczyć z tego artykułu.

A - o wysokości dna macicy /beremennost/info-beremennost/vysota-dna-matki.html w tygodniach Ciąża.

Znieczulenie podczas porodu

CZY znieczulenia Wagowo porodzie Dzisiaj większość Kobiet NIE JEST traktowana Jako egzotyczna, ALE JAKO Niezbędny chwili Wagowo tak złożonym procesie. I nawet Ci, którzy pierwotnie postanowili urodzić "siebie", podczas porodu SA proszeni o ból zrobić Lekarza.

Najbardziej popularne metody znieczulania lekami: Zwiotczające (pomagają rozluźnienie mięśni), narkotyczne leki przeciwbólowe, środki uspokajające Jak TAKIE (sedatywne efekt Dramatycznego), środki znieczulenia zrobić.

Znieczulenie zewnątrzoponowe jest limited stosowana metoda znieczulenia. Żartach na dalekie OD najbardziej nieszkodliwej procedury, JAK WIELE KOBIET, Które błędnie wierzą.

Znieczulenie zewnątrzoponowe ma skutki uboczne: W żadnym wypadku nie nie JEST faktem, Ze pojawią SIE koniecznie, ale znaczny Procent Kobiet rodzących Dziesięć rodzaj znieczulenia skarży SIĘ na częste i Silne bolus Głowy i pleców.

Kobiety cierpią te bolesne echa ingerencji w Kanały rdzenia kręgowego wystarczająco długo. W skrócie, znieczulenie zewnątrzoponowe powinno Mieć Dobre powody zrobić stosowania Wagowo porodzie pochwowym.

Jak się bolą przy porodzie bez znieczulenia

Nic nowego nie wymyśliło natury, ani medycyny - podstawa, oczywiście, oprogramowanie pływające. ABY powinno Być przygotowane i nie nie poddawać SIĘ natychmiast, jeśli wydaje SIĘ, ZE oddychanie Nie pomaga.

Jeśli KOBIETA W Czasie porodu żartem Troche bardziej natarczywa í bardziej wymagająca: od Siebie, z pewnością poczuje - wywietlanie w wirze urodzeniu Jako Najwiekszy ból.

Znieczulenie bez znieczuleniaMasaż lędźwiowy JEST rowniez przydatny, często w Czasie częstych í Długich spacer. Maja masować i Kości miednicy, Które wystają w podbrzuszu PO bokach.

Maksymalny relaks: Nie mozesz zaciskać palców, zaciskać zębów, Mocno zamykać oczu. ABY TYLKO przeszkadza w normalnej Pracy, macica Nie spieszy SIĘ odtworzyć.

Psychoprofilaktyka prenatalna JEST rowniez ważne.Jednym słowem, musisz przygotować SIĘ na Dzień URODZIN na kilka miesiecy PRZED dniem, a może ból ulec Tobie I znacznie SIE zmniejszyć.

      

CZY widzisz niedokładności, niekompletne LUB niepoprawne informacje W biała? Czy wiesz, Jakświeszyć Artykuł?

CZY chcesz wstawiać zdjęcia na zdjęciach Temat?

Pomóż nam ulepszyć strone! Pozostaw Wiadomość ja Swoje Kontakty w komentarzach - skontaktujemy SIE Z TOBA I wspólnie poprawimy publikacje!

brak komentarzy

Dziekuje Twój komentarz po SIĘ PO weryfikacji.
dodaj komentarz

Najgorętsze Dyskusje
CZY JEST możliwość ciąża po aborcji Medycznej?
Dzień dobry. Chcesz się dowiedzieć czegoś o moich doświadczeniach z MA. Ma zrobiła 5 tygodni. Tydzień po tym idzie Lekarza, lekarz powiedział, Ze wszystko jest w porządku ...
Odcinek opóźnień miesiączki
Mam 7 Tydzień. Dla Mnie 34. Pierwsze dziecko urodziło SIĘ 9 lat Temu. Pierwszych pierwszych pierwszych owny owny owny
Ciąża podczas przyjmowania pigułek antykoncepcyjnych: Jakieś JEST prawdopodobieństwo?
Cześć, powiedz mi, PROSZĘ. Po certyfikacie LUB akci seksualnym Mój partner u Mnie skończył I Gdzie w godzine wypił tabletkę 20. Wypiłem kurs 7 ...
CZY mozna palic Kobiety wagowo Ciąża? CZY musisz rzucać?
Dobra pora Dnia! Dziewczyny Ooi, Tydzień Temu dowiedziałem SIĘ, ZE jestem w ciąży, ABY byl szok, ponieważ Mój Mąż i ja próbowaliśmy dostać Pół Roku ja naprawde chcemy ...