Pochodzenia osobistego zdrowia na urodzeniu dziecka przy urodzeniu

Pochodzenie rodziców i waga dziecka

Tym razem siostry z Toronto interesująca hipoteza - mianowicie Dr Joel Ray Skonsultować się z rodzicami i narodzinami dziecka.

Po Pierwsze, badacz Joel Ray opublikowane w czasopiśmie naukowym wyników Ich Pracy, Które znaleziono - Dzieci Kobiet europejskich Maja niższą Płacę urodzeniową niz Dzieci Matek z Południowej Azji Wschodniej CZY.

...

Spis treści:

Teraz naukowiec JEST zainteresowany Tym, CZY bedzie inaczej w wadze Dzieci rodzimych Kanadyjczyków i Dzieci imigrantów. W Tym SAMYM Czasie Badano Rekreacyjne Nie TYLKO Matek, ale takze Ojcowie.

W ostatnich latach w Kanadzie często nie dochodziło małżeństw Ras Między przedstawicielami Różnych, współistniejące nie nie mogło doprowadzić naukowców do ustalenia Nowych interesujących faktów.

Dzieci imigrantów rodzą się z mniejszą wagą

Tak, tak strzałka prac naukowa Joela Roya: Waga nowonarodzonych Dzieci imigrantów JEST o 6% niższych niz u rdzennych Mieszkańców Kanady.

Moze Być taki ojciec Dziecka imigrantem, A matka JEST rodowitym Kanadyjczykiem, Waga Takiego użytkownika JEST Taka jak waga niemowlęcia, którego rodzice SA rdzennymi Kanadyjczykami. Jeżeli imigrant JEST matka, to jest to rodowitym mieszkańcemich dziecko będzie miał mniejszą wagę.

Z rodzimą do załącznika widoczne po urodzeniu chłopcy.

Inny interesujący, został wyróżniony przez naukców: Jeśli rodzice-imigranci żyją Wsród rdzennych Kanadyjczyków, rodzi SIĘ Dziecko, Zwykłe o dużej wadze. Jeżeli imigranci żyją w swojej diasporze, Dziecko rodzi SIĘ z mniejszą Masa Ciała.

Po współżyciu się na masę płodu na ultradźwiękach

Będąc częścią makiety, ginekolodzy używają postać wzoru. Jednak aplikacja ultradźwiękowa jest najbardziej niezawodna.

Zwykle są są zbliżone do życia i Jeżeli na końcu PRZED narodzinami ultradźwięków wskazują zbliżone Mase płodu, z Tym miejscnikiem, nd SIĘ urodzi.

Waga płodu Mowi, JAK SIĘ Dziecko rozwija w macicy, CZY JEGO Parametry rozkładu uśredniona normie. Przy narodzinach szacuje SIĘ, ZE waga wynosi od 2500 zrobić 4000 kg. Do normy dzisiaj jest równa masie od 4 do 4,5 kg.

Zdarza SIĘ, ZE przyszła mama JEST Już w okresie 37-38 tygodni umieścić przewidywaną Dużej Plaça płodu í Parametry JEJ miednicy Nie odpowiada takiej Wagi. Lub próbować tak dużym dzieckiem.

Lub mama może zostać mianowana lub mianowana Cesarskie cięcie, Jeśli lekarzarze chcą - samo rodzenie.

Dlaczego zgaga występuje u kobiet w ciąży?Co robić, jeśli masz zgaga w późnej Ciąża? Pobierz!

Jak prawidłowo spać w czasie Kobieta w ciąży, przeczytaj w tym artykułu.

A tutaj - wszystko o znakach /beremennost/info-beremennost/priznaki-mnogoplodnoi-beremennosti.html wielokrotna ciąża.

Masa i poród dziecka

Nie trzeba dodawać - Im więcej dziecko waży, tym trudniej rodzić. Nie oznacza się jednak, Ze otrzymujesz USG o wadze 4 kg LUB więcej, sam nie je rodzić. Głównym celem udanego pora JEST Rozmiar Głowy miednicy niemowlęcia.

Jednak Większe dzieci rzadko rodzą się z ważnością, Często Naturalne porody kończą SIĘ EKS-ami LUB towarzyszą im przerwania nacięcia krocza, pęknięcia szyjki macicy.

Waga boże zależy z dziedziczenia, Stylu Życia i odżywiania Matki, złych nawyków.

Mity z życia kobiet w ciąży - waga

Waga i ciąża - mity i prawdaTrzy główne mity są od dawna obalane:

  1. Przyszła matka musi jeść za dwa. Jeśli chce się dobrze, dodaj własne problemy obrzęk, wysokie ciśnienie składam narodziny, a następnie tak. Przede Wszystkim, często i krok po kroku, i TYLKO użyteczne jedzenie.
  2. Drugie dziecko jest zawsze więcej niż pierwsze. Tak, ale niewiele. I często zalezy od Tego, CZY przyszłej matce SIĘ przebierał SIĘ powyżej tygodnia Kształt po pierwszym porodzie.
  3. Ciało mamy jest bardziej widoczne - co i ile tam. Niezupełnie. Dotyczy do ciepła czasu toksyna, Gdy słuszne owoce wysiewa szkodliwe pokarmy.
      

CZY widzisz niedokładności, niekompletne LUB niepoprawne informacje W biała? Czy wiesz, Jakświeszyć Artykuł?

CZY chcesz wstawiać zdjęcia na zdjęciach Temat?

Pomóż nam ulepszyć strone! Pozostaw Wiadomość ja Swoje Kontakty w komentarzach - skontaktujemy SIE Z TOBA I wspólnie poprawimy publikacje!

brak komentarzy

Dziekuje Twój komentarz po SIĘ PO weryfikacji.
dodaj komentarz

Najgorętsze Dyskusje
CZY JEST możliwość ciąża po aborcji Medycznej?
Dzień dobry. Chcesz się dowiedzieć czegoś o moich doświadczeniach z MA. Ma zrobiła 5 tygodni. Tydzień po pójściu do lekarza, powiedział, że wszystko jest w porządku ...
Odcinek opóźnień miesiączki
Mam 7 Tydzień. Dla Mnie 34. Pierwsze dziecko urodziło SIĘ 9 lat Temu. Pierwszych pierwszych pierwszych owny owny owny
Ciąża podczas przyjmowania pigułek antykoncepcyjnych: Jakieś JEST prawdopodobieństwo?
Cześć, powiedz mi, PROSZĘ. Po certyfikacie LUB akci seksualnym Mój partner u Mnie skończył I Gdzie w godzine wypił tabletkę 20. Wypiłem kurs 7 ...
CZY mozna palic Kobiety wagowo Ciąża? CZY musisz rzucać?
Dobra pora Dnia! Dziewczyny Ooi, Tydzień Temu dowiedziałem SIĘ, ZE jestem w ciąży, ABY byl szok, ponieważ Mój Mąż i ja próbowaliśmy dostać Pół Roku ja naprawde chcemy ...