Od mojej matki, mój syn zachoruje

Mama stres i dziecko

Naukowcy z University of California (USA) przeprowadził niezwykły eksperyment. Objęło je 69 młodych matek z dziećmi w jednym roku.

W sytuacji każdej dacie, a następnie zaktualizowanej na pytania. Zadanie do oddziaływania jest nieuchronnie z niewielkim stresem.

Dzieci w tym czasie grają w pokoju w sąsiednim pokoju.

Mam nadzieję, że często mierzyły się, jak na dzieci. Okazało SIĘ, ZE Poziom stresu u matek i ich dzieci jest bezpośrednią.

...

Spis treści:

Dziecko odczuwa Wszelkie zmiany w głosie Matki, Zapach JEJ Potu. W rezultacie niepokój Matki JEST nieuchronnie przenoszony nA Dziecka.

Zwierzętami CO ZE?

Eksperymenty izraelskich naukowców wykazały, Ze skutki stresu, sa przenoszone Nie TYLKO bezpośrednio w momencie kontaktu Matki i Dziecka, ale Moga Być przekazywane potomstwu, nawet gdy stres byl doświadczany przez matkę na długo przed JEGO narodzinami, nawet podczas własnego dzieciństwa. Ta właściwość NIE JEST obserwowana u Ludzi, Tylko z piwem typu ale takze u zwierzat.

Podczas eksperymentów Młodych Samice szczurów poddawano umiarkowanym naprężeniom, teraz mierzenie poziomu ekspresji genu CRF1 w Ich organizmach.

Ten gen odpowiada za aktywację hormonów powodujących depresję i Leku w podwzgórzu.

Zgodnie z oczekiwaniami, Pomiary wykazały wzrost poziomu ekspresji w płacie czołowym Kory mózgowej, odpowiedzialny za emocje i Mechanizmy decyzyjne, w takze dowcipniś Ich jajach.

Być samice dowolnego kojarzyć SIĘ z samcami. Analiza Substancje Z Kory mózgowej, Które pojawiły SIĘ W wyniku szczurów pokazał im wzrost ekspresji genu Tego!

U szczurów od Grupy kontrolnej, ktorej Matki Były trzymane zrobić krycia w spokojnym otoczeniu, Nie piętrzy się ekspresji genów.

Przeniesienie dziedzicznego Niepokoju przez dziedziczenie w Tych doświadczeniach przeprowadzono bez wykrytych ZMIAN W składzie DNA. Dlatego Mechanizm dziedziczenia naukowców zajmujących SIĘ stresem Musi dopiero SIĘ dowiedzieÄ ‡.

Czy mogę palić w czasie ciąży?Wiesz, na Jakie ryzyko pogorsz Siebie i nienarodzone Dziecko palenie kobiet w ciąży? O TYM JAK I rzucić palenie w Czasie ciąży żartem Nasz Artykuł.

O statystyce zamrożonych cią O Powie ten artykuł.

Tutaj - w o wszystko Leku /mozno-li/mozhno-li-lekarstva/bioparoks-pri-beremennosti.html podczas ciąży BIOPAROX.

Stres JEST ramię za pośrednictwem Matki Matki

Zauważają publikacje czasopisma Zee Aktualności, Ze negatywny wpływ stresu na organizm Matki poprzez żyjące W NIM bakterie przenosi SIĘ zrobić przewodu pokarmowego nienarodzonego Dziecka. Zwiększa SIĘ ryzyko poważnych Chorób psychicznych u dzieci - schizofrenii i autyzmu.

Stres JEST ramię za pośrednictwem Matki Matki. Nerwowe doświadczenia w ciele Matki zmieniają POZIOM pałeczek kwasu mlekowego biorących udział w reakcjach neurochemicznych. Pociąga SIĘ za soba zmiany w pracy genów ważnych dla pracy i Rozwoju Mózgu Dziecka.

Stres i edukacja okołoporodowa

W ostatnich latach towarzyszło SIĘ WIELE sporów O TZW edukacja okołoporodowa. Ich uczestnicy wyrazili Dwa Polarne Punkty WIDZENIA.

Nasze Stali Na miejscu, Odziedziczone PO sowieckiej nauce. Podobno urodzone niemowlę JEST rodzajem pustego Naczynia, Które Musi Być wypełnione Wiedza i umiejętnościami dla Rodziców i wychowawców. W TROSKIEJ POLSCE to samo.

Inni zalecali radykalnie przeciwne Widoki. Na Przykład twierdzili: jeśli matka uczyła SIE języka obcego LUB MUZYKI podczas ciąży, ta wiedza JEST W Jakis sposób przekazywana dziecku.

Prawda, Jak ZAWSZE, byl pośrodku. Niemowlęta SA dalekie OD SIEBIE, A różnice Między nimi SA Nie Tylko odziedziczone. Owoc w Trakcie dojrzewania JEST Już mala osobowością, Która utrzymuje emocjonalny kontakt z przyszłą matka.

Ale jeśli matka otrzymała Wyższe wykształcenie w Czasie ciąży, Dziecko NIE powyżej tygodnia SIE cudownym dzieckiem.Nie przekazuje SIE MU konkretnych Informacji, Pilzner miłosc matczyna, ogólny stan emocjonalny Kobiety.

Edukacja wewnątrzmacicznaW Tym okresie Lepiej unikać Wszelkich Stresów i zmartwień, W TYM tE związane ZE strachem, Na Przykład, nie nie zdają egzaminu.

Efekt edukacyjny w okresie dojrzewania wewnątrzmacicznego mozna osiągnąć poprzez Cicha aktywność umysłową. Mozesz czytać bajkę, Która Nie urodziła SIĘ Jeszcze niemowlęciu, sluchac harmonijnej Muzyki Razem z Nia.

I ABY uniknąć Wszystkiego, CO wiąże SIE Z ekscytacją i Ryzykiem. Na Przykład kłótnie Rodzinne, gry hazardowe, sytuacje konfliktowe. Obowiązkiem drugiego rodzica JEST zapewnienie matce w okresie okołoporodowym całkowitego Spokoju í pewności Siebie wag Przyszłości.
      

CZY widzisz niedokładności, niekompletne LUB niepoprawne informacje W biała? Czy wiesz, Jakświeszyć Artykuł?

CZY chcesz wstawiać zdjęcia na zdjęciach Temat?

Pomóż nam ulepszyć strone! Pozostaw Wiadomość ja Swoje Kontakty w komentarzach - skontaktujemy SIE Z TOBA I wspólnie poprawimy publikacje!

brak komentarzy

Dziekuje Twój komentarz po SIĘ PO weryfikacji.
dodaj komentarz

Najgorętsze Dyskusje
CZY JEST możliwość ciąża po aborcji Medycznej?
Dzień dobry. Chcesz się dowiedzieć czegoś o moich doświadczeniach z MA. Ma zrobiła 5 tygodni. Tydzień po tym idzie Lekarza, lekarz powiedział, Ze wszystko jest w porządku ...
Odcinek opóźnień miesiączki
Mam 7 Tydzień. Dla Mnie 34. Pierwsze dziecko urodziło SIĘ 9 lat Temu. Pierwszych pierwszych pierwszych owny owny owny
Ciąża podczas przyjmowania pigułek antykoncepcyjnych: Jakieś JEST prawdopodobieństwo?
Cześć, powiedz mi, PROSZĘ. Po certyfikacie LUB akci seksualnym Mój partner u Mnie skończył I Gdzie w godzine wypił tabletkę 20. Wypiłem kurs 7 ...
CZY mozna palic Kobiety wagowo Ciąża? CZY musisz rzucać?
Dobra pora Dnia! Dziewczyny Ooi, Tydzień Temu dowiedziałem SIĘ, ZE jestem w ciąży, ABY byl szok, ponieważ Mój Mąż i ja próbowaliśmy dostać Pół Roku ja naprawde chcemy ...