Naukowcy twierdzą, że wcześniaki są biedni w szkole

Wcześniactwo wiąże się ze słabym postępem w szkole

Istnieją DANE Z BADAŃ sugerujące, Ze Dzieci urodzone PRZED urodzeniem często borykają SIĘ z problemami z Matematyka w Przyszłości.

Wszyscy znają wpływ przedwczesnego porodu na przyszłe Problemy z układem oddechowym. Ale teraz są bardziej interesujące i nieoczywiste dane.

...

Naukowcy z dwoch głównych uniwersytetów: Ruhr w Bochum i Uniwersytetu w Warwick,- Byli zaskoczeni przeprowadzeniem ciekawego Badania. CZY ICH Badań, Analiza danych 922 Dzieci w Wieku od 7 do 9 lat I doszli zrobić interesujących wniosków.

Publikacja wyników JEST Dostępna w czasopiśmie "Journal of Pediatrics" Mówią mi, že Dzieci, Które urodziły SIĘ PRZED optymalnym terminem, sa bardziej narażone na trudności w Szkole, w szczególności Wagowo dziedzinie obliczeń Matematycznych.

Wcześniak na Dziecko, Które pojawiło SIĘ PRZED Czasem W ŚWIETLE, A mianowicie w przedziale czasowym: od 28 zrobić 37 tygodni. Naukowcy Byli w powyżej tygodnia zidentyfikować Konkrétne statystyki na Ich Temat.

Wedlug Nich, U niemowląt urodzonych PRZED 32 tygodniem ciążyistniały Problemy z codziennymi obliczeniami matematycznymi Trzy i Pół razy częściej niz u Dzieci urodzonych w odpowiednim Czasie.

Wsród urodzonych osob Między 32 a 33 tygodniem ciąży prawdopodobieństwo wzrosło 2 razy.

Naukowcy podają Konkrétne wyniki swoich obliczeń w procentach: TWIERDZA, ZE U Stronie Dzieci urodzonych przed 32. tygodniem, 39,4% prawdopodobieństwa Problemy z obliczeniami matematycznymi, oraz wskaźnik urodzeń w przedziale 39-41 tygodni wynosi TYLKO 14,9%.

Zapalenie pęcherza w czasie ciąży: objawy, przyczynyCo myślisz, CZY zapalenie pęcherza JEST Niebezpieczne w Czasie ciąży?? Odpowiedź na Pytanie w naszym artykule.

O Tym, CZY mozna Mieć Derinat W Czasie ciąży, przeczytaj w tym artykułu.

Tutaj - Randki Znaki /beremennost/slozhnosti-beremennost/oteki.html obrzęk podczas ciąży.

Eksperci zauważyli takze wpływ niskiej Masy urodzeniowej na Zdolności matematyczne. Ponadto Niska waga JEST bezpośrednio powiązana z mozliwością Rozwoju przyszłych naruszeń w sferze matematycznej, niezależnie od Tego, CZY Dziecko urodziło SIE NA Czasu, CZY NIE.

Wydaje SIĘ, ZE predyspozycje zrobić matematyki określa SIĘ nawet w okresie wewnątrzmacicznym Rozwoju Mózgu Dziecka. I WIELE innych funkcji.

Teraz SA Badania, Które wcześniactwo wpływa na dojrzewanie CZY na pewno chodziło funkcji Społecznych i motorycznych.

Badacze zdecydowanie zalecają rodzice wcześniaków poświęcają im więcej Uwagi, w szczególności Ich rozwojowi w dziedzinie matematyki.

Znaczenie rozwoju dziecka od dzieciństwaMy Współczesnej Psychologii istnieje koncepcja kognitywno-stymulującej Edukacji: rodzice określają Dziecko w WIEKU szkolnym: Jako "Prawdziwy dorosły", Nie wskazują, współistniejące Robić, ALE DAJA Prawo zrobić wyboru, słuchania ISC rozwiązywania Problemów wspólnie z dzieckiem, o nie nie zamiast niego.

Badania przeprowadzone na dwoch grupach wcześniaków, Które osiągnęły wiek szkolny, przekonująco pokazują korzyści płynące z prawidłowego wykształcenia: wydajność wcześniaków JEST wyrównana i osiąga taki sam POZIOM Jak Dzieci pełnozatrudnione.

ABY wychowanie pomaga mi Dzieciom Z innymi problemami. JEST Bezpieczny dla Rozwoju samokontroli i Uwagi Dzieci, zart tak naprawde zrobić PODSTAWOWE osiągnięcie Szkolnych.
      

CZY widzisz niedokładności, niekompletne LUB niepoprawne informacje W biała? Czy wiesz, Jakświeszyć Artykuł?

CZY chcesz wstawiać zdjęcia na zdjęciach Temat?

Pomóż nam ulepszyć strone! Pozostaw Wiadomość ja Swoje Kontakty w komentarzach - skontaktujemy SIE Z TOBA I wspólnie poprawimy publikacje!

brak komentarzy

Dziekuje Twój komentarz po SIĘ PO weryfikacji.
dodaj komentarz

Najgorętsze Dyskusje
CZY JEST możliwość ciąża po aborcji Medycznej?
Dzień dobry. Chcesz się dowiedzieć czegoś o moich doświadczeniach z MA. Ma zrobiła 5 tygodni.Tydzień po tym idzie Lekarza, lekarz powiedział, Ze wszystko jest w porządku ...
Odcinek opóźnień miesiączki
Mam 7 Tydzień. Dla Mnie 34. Pierwsze dziecko urodziło SIĘ 9 lat Temu. Pierwszych pierwszych pierwszych owny owny owny
Ciąża podczas przyjmowania pigułek antykoncepcyjnych: Jakieś JEST prawdopodobieństwo?
Cześć, powiedz mi, PROSZĘ. Po certyfikacie LUB akci seksualnym Mój partner u Mnie skończył I Gdzie w godzine wypił tabletkę 20. Wypiłem kurs 7 ...
CZY mozna palic Kobiety wagowo Ciąża? CZY musisz rzucać?
Dobra pora Dnia! Dziewczyny Ooi, Tydzień Temu dowiedziałem SIĘ, ZE jestem w ciąży, ABY byl szok, ponieważ Mój Mąż i ja próbowaliśmy dostać Pół Roku ja naprawde chcemy ...