ECO bez efektów ubocznych jest już rzeczywistością!

ECO bez skutków ubocznych - rzeczywistość

Niesamowity eksperyment związany z 12 dzieciom "z probówki" w Wielkiej Brytanii.

Po raz pierwszy w 2012 roku do stymulacji jajników Przed zaplubularyzowaniem in vitro w skali nowego nowego leku. Naturalny cisseptine hormonu u 51 z 53 badanych kobiet nakazowało udane dojrzewanie jaj.

...

Jednocześnie Zaden z Nich Nie wykazywał zadných poważnych odchyleń w powyżej tygodnia Zdrowia. Kisseptine ( "Hormon całusów") reguluje większość procesów hormonalnych w kobiecym ciele.

Standardowa PROCEDURA IVFłapy podawania wszystkich Różnych leków. Ich aktywnym składnikiem JEST ludzka gonadotropina kosmówkowa.

Za Pomocą Tego hormonu w organizmie Kobiety obowiązkowo powstaje tlo hormonalne, w ktorým jajniki zaczynają działać w trybie wzmocnionym. Twoja sprawa powstał duża liczba oocytów - do 20 sztuk.

Dlaczego tak Bardzo potrzebujemy? Tutaj Posesje wszystkie interesują. PROCEDURA IVF Nie JEST tania, A jeśli para decyduje SIĘ na taki Krok I TAKIE wydatki, lekarze w celu Zachowania swojej Reputacji powinni zapewnić maksymalne prawdopodobieństwo zapłodnienia i zaszczepienia zarodków w macicy.

W jaki sposób się na osiągnięte? Pierwsze PO, Jajniki SA stymulowane "na pewno". W organizmie Kobiety Să wstrzykiwane z takimi hormonami IW takich dawkach, Ze nawet całkowicie "spia" jajniki budzą SIĘ i zaczynają wytwarzać całkowicie nienaturalną liczbę komórek płciowych w jednym cyklu.

PO Drugie, Wytwarza SIĘ O WIELE zapłodnienie większej liczby mnogiej jajowodów, w porównaniu Do liczby mnogiej zarodków, Które zostaną następnie wszczepione kobiecie.Odbywa SIĘ zrobić w celu uzyskania "zapasowych embrionów" ABY mozna bylo wybierać spośród Wieluniu.

Zarodki uzyskane w badaniach in vitro, sa badane przez WYBÓR najbardziej żywotnychReszta naszej zniszczonej. Jeśli istnieje więcej żywych zarodków niz ta, ktora przyszła matka moze znieść, ABY Pozostałe zostają zamrożone Wagowo celu późniejszego użycia. Jednak po rozmrożeniu Część zarodków rowniez staje SIĘ nieżywotna.

Sok z granatu dla kobiet w ciążyJakie SA matural granatu podczas? To Jest Nasz Artykuł.

Czosnek podczas ciąży: może lub nie może? Dowiedz się SIĘ Teraz!

A tu o tym, czy to można /mozno-li/eda/griby.html W ciążowych grzybach.

Zasadniczo mozesz się uścisnąć zrobić macicy Kobiety wagowo dowolnym momencie. Nie JEST czy Wcale konieczność, gdy jeden TYLKO wsi otrzymane.

Mozesz poczekać na korzystną chwile, gdy KOBIETA bedzie miała NAJLEPSZE zdrowie i zdrowie, A następnie odblokować wymaganą liczbę zarodków i przenieść je zrobić macicy.

Jak położenie Practice, potrzeba poczekać, AZ KOBIETA poczuje SIĘ Lepiej,. Dlaczego tak SIĘ Dzieje?

Faktem jest, że Wprowadzenie gonadotropiny kosmówkowej zrobić stymulacji jajników nie nie mija bez śladu dla Zdrowia. Kazda trzecia kobietą, Która tradycja TE procedura, rozwija TZW Zespół hiperstymulacji jajników (OSS).

Ta patologia JEST związana z niekontrolowanym wzrostem jajników w wyniku nadmiernej ekspozycji na hormony. Z tego powodu obrzęk, Nagromadzenie plynu w jamie brzusznej, oznaki zatrucia (wymioty, biegunka) I zaburzona czynność nerek.

Odróżnij stopnie lekkie, Średnie, Ciężkie i krytyczne objawy Tego Zespołu. Dwa ostatnie etapy stanowią poważne ZAGROŻENIE dla Życia Pacjenta I SA bezwzględnym wskazaniem zrobić opóźnienia Transferu zarodków zrobić macicy.

Być moze, w niektórych przypadkach związanych Indywidualnych Z uporczywą niepłodnością, TAKIE JEST uzasadnione ryzyko.

Ale, Jakoby Badaniawiększość pacjentów ma Dużo mniejszą stymulację, ABY upewnić SIĘ, Ze jajniki dojrzewają w jajeczku.

Oczywiscie ilość jaj w TYM przypadku bedzie znacznie mniejsza, moze Tylko z Jedná. Ja, środa leka realizacji współczesnych, Kraków IVF, Znacznie zmniejsza prawdopodobieństwo pomyślnej ciąży, ponieważ usterka moze wystąpić na dowolnym etapie.I wybierają bardziej ryzykowną Metode.

ECO - Czy warto ryzykować swoje zdrowie?Jednak Badanie przedsiębiorstw w WIELKIEJ Brytanii w 2012 roku wykazało, Ze prawdopodobieństwo dojrzewania pełnopłonnych jaj Przy użyciu cisspeptyny JEST wyjątkowo Wysokie, A szanse na pomyślną ciążę i pomyślne Wykonanie Să większe niz 20 Procent (12 z 53 uczestników eksperymentu stalo SIĘ matkami).

I nawet jeśli Przy standardowym in vitro szanse te so ogólnie Nieco Wyższe (lekarze nazywają liczby mnogiej od 10 zrobić 45 Procent w zależności od przyczyny niepłodności), ą następnie Przed rozpoczęciemm decyzji o Tej procedurze powinieneś przetwarzniejsze: Ale CZY wARTO ryzykować Swoje zdrowie?

      

CZY widzisz niedokładności, niekompletne LUB niepoprawne informacje W biała? Czy wiesz, Jakświeszyć Artykuł?

CZY chcesz wstawiać zdjęcia na zdjęciach Temat?

Pomóż nam ulepszyć strone! Pozostaw Wiadomość ja Swoje Kontakty w komentarzach - skontaktujemy SIE Z TOBA I wspólnie poprawimy publikacje!

Komentarze: 2
  1. Inna

    ABY Wszystko poszło dobrze i bez pobokochek, konieczne JEST, ABY wybrać odpowiednią kliniki I Lekarza.Wybrałem przez Długi Czas, przeczytałem Prenumeruj ja zatrzymałem SIĘ W klinice Mamo, ktora znajduje sie NA Raskovej W Centrum Moskwy.Znany JEST rowniez doktora - Jakunin, ma ogromne Doświadczenie, złote dłonie, morze wdzięcznych pacjentów (ZA ráda Jednego z Nich tam przybyłem). Pierwsza podsadochka orzechła się ciążą, nic nie poczuła.

  2. Marina

    Moja siostra zrobiła eko registr- en.ru za darmo w ramach Polityki CHI. Wszystko poszło dobrze. Wlasnie na Stronie wypełniali ankietę ICH skontaktowali SIE Ż Nia, przeszli ı przeszli przez TE procedury. Okazało się na pierwszym razem.

Dziekuje Twój komentarz po SIĘ PO weryfikacji.
dodaj komentarz

Najgorętsze Dyskusje
CZY JEST możliwość ciąża po aborcji Medycznej?
Dzień dobry. Chcesz się dowiedzieć czegoś o moich doświadczeniach z MA. Ma zrobiła 5 tygodni. Tydzień po tym idzie Lekarza, lekarz powiedział, Ze wszystko jest w porządku ...
Odcinek opóźnień miesiączki
Mam 7 Tydzień. Dla Mnie 34. Pierwsze dziecko urodziło SIĘ 9 lat Temu. Pierwszych pierwszych pierwszych owny owny owny
Ciąża podczas przyjmowania pigułek antykoncepcyjnych: Jakieś JEST prawdopodobieństwo?
Cześć, powiedz mi, PROSZĘ. Po certyfikacie LUB akci seksualnym Mój partner u Mnie skończył I Gdzie w godzine wypił tabletkę 20. Wypiłem kurs 7 ...
CZY mozna palic Kobiety wagowo Ciąża? CZY musisz rzucać?
Dobra pora Dnia! Dziewczyny Ooi, Tydzień Temu dowiedziałem SIĘ, ZE jestem w ciąży, ABY byl szok, ponieważ Mój Mąż i ja próbowaliśmy dostać Pół Roku ja naprawde chcemy ...