Urodzenie w domu na śmiertelny wybór!

Dostawa do domu jest śmiertelnym ryzykiem

Poród w domu, nawet na Zaproszenie specjalnie wykwalifikowanej położnej, JEST kilka razy bardziej ryzykowny niz poród w specjalistycznej placówce Medycznej.

Prawdopodobieństwo zgonu małej wysokości Cztery razy więcej niz. Ponadto Ryzyko dla powstania w wyniku realizacji, A Nie oo profesjonalizmu położników.

WNIOSKI te zostały wyciągnięte z najobszerniejszej Analizy w zakresie Dostaw przeprowadzonej przez specjalistów Z. New York-Presbyterian / Weill Cornell Medical Center. W. Linkalizowano ponad 10 milionów w latach 2007-2009.

...

W statystykach uwzględniono TYLKO przypadki ciąż jednopłciowych, A waga niemowląt bez wrodzonych wad rozwojowych wynosiła ponad 2500 gramów.

Randki przeanalizowane przypadki analizowano w miejscu budowy Budowy dostawy - w szpitalach, Specjalistycznych szpitalach położniczych w warunkach domowych LUB, A takze biorąc pod uwagę POZIOM profesjonalizmu Pracowników medycznych, którzy brali udział w porodzie.

W Trakcie Badań Głównych, Ze Wskaźnik umieralności niemowląt w Czasie planowanych porodów domowych znacząco wzrasta, Niz z planowanymi dostawami w obrebie murów placówki Medycznej.

POZIOM śmiertelności noworodków podczas porodu w wyspecjalizowanych placówkach medycznych byl 3 przypadki NA 10000 urodzeń.

W przypadku porodów domowych z licencjonowaną położną TA statystyka JEST Przypadków na 13 10 000, A jeśli JEJ Pierwszy poród postanowi spędzić w Domu, statystyki stają SIĘ Jeszcze straszniejsze - 22 przypadki NA 10000 urodzeń.

Na podstawie wyników eksperymentu eksperci rozporządzenia, Ze Położnicy - ginekolodzy powinni informować swoich pacjentów o niebezpiecznych skutkach porodu Domowego Nie polecam tej metody.

Jak opada śluzowata wtyczka?Często pytany: jak odbije śluzowata wtyczka? KIEDY dostawa start SIĘ PO JEJ wyjazdździe? Odpowiedzi na te i WIELE innych pytań SA tutaj.

Jak sprawować przepchnięty podczas porodu, przeczytaj w tym artykułu.

Tutaj Projekt O Tym, Czego używają /rody/podgotovka/palochki-laminarii-pri-rodah.html pismo wodorostów podczas dostawy.

W tym samym czasie popularność urodzeni rodzina rośnie na świecie Świecie. Ich zwolennicy przedstawiają Swoje Argumenty na Rzecz tak kontrowersyjnej Alternatywy. Decyzja o porodzie w domu JEST przedstawiana: Jako odpowiedzialny i świadomy WYBÓR, Który moze podjąć TYLKO rodzic, Który dba o dobro swojego Dziecka.

Jednak Negatywne Aspekty porodów domowych Nie SA celowo Brane pod uwagę. Rowniez zwolennicy porodu Domowego TWIERDZA, ZE JEST naturalnym procesem poród, Który Nie wymaga żadnej zagranicznej Interwencji.

Tak własnie JEST, ALE NATURA NIE TYLKO zapewnia naturalny Proces narodzin, ale takze Dobór naturalny, Podczas którego osoby W W Slabe Nie zachowują SIĘ W naturze, w BOND Wag przypadkach naruszeń Pracy.

Rozwój medycyny pozwolił zatroszczyć SIĘ O skazane na zagładę Dzieci, Które umarłyby w warunkach doboru naturalnego. Dlatego mówiąc o naturalności narodzin, zapominając o mechanizmie doboru naturalnego, przynajmniej krótkowzrocznego.

Dostawa do domu lub dostawa do szpitala?Zdecydowana liczba Lekarzy kategorycznie Niestandard rodzenia w domu. Uważają, ZE porody domowe SA śmiertelnie Niebezpieczne Nie TYLKO dla dziecka, ale dla Kobiety w Czasie porodu, ponieważ wag momencie narodzin Nagle Moga pojawić sie sytuacje krytyczne, w ktorých brak Opieki Medycznej doprowadzi zrobić smutnych konsekwencji:

  • Słaba LUB wręcz przeciwnie nadmiernie uciążliwa aktywność zawodowa wymaga ciągłego Monitorowania Stanu Dziecka, ABY zapobiec rozwojowi niedotlenienia wewnątrzmacicznego;
     
  • klinicznie Wąska miednica Kobiety Przy porodzie, Która JEST diagnozowana w momencie pełnego ujawnienia szyjki macicy, ABY głowa DZIECKA NIE mogła przejść przez kanał rodny. Sytuacja ta JEST niekwestionowana wskazanie awaryjnego cięcia cesarskiego;
     
  • wypadnięcie pępowiny - nienormalna Sytuacja w Czasie porodu, Która rowniez wskazuje na operację Nagla;
     
  • krwotok położniczy, W ktorým resuscytacja powinna zostać przeprowadzona w ciągu kilku minut.
Decydując o miejscu budowy i Czasie narodzin, bardzo Wszystkim należy kierować zdrowym rozsądkiem SIĘ, A Nie nowomodne modny. W końcu koszt aktu wysypki moze Płacić za wysoką.
      

CZY widzisz niedokładności, niekompletne LUB niepoprawne informacje W biała? Czy wiesz, Jakświeszyć Artykuł?

CZY chcesz wstawiać zdjęcia na zdjęciach Temat?

Pomóż nam ulepszyć strone! Pozostaw Wiadomość ja Swoje Kontakty w komentarzach - skontaktujemy SIE Z TOBA I wspólnie poprawimy publikacje!

brak komentarzy

Dziekuje Twój komentarz po SIĘ PO weryfikacji.
dodaj komentarz

Najgorętsze Dyskusje
CZY JEST możliwość ciąża po aborcji Medycznej?
Dzień dobry. Chcesz się dowiedzieć czegoś o moich doświadczeniach z MA. Ma zrobiła 5 tygodni. Tydzień po tym idzie Lekarza, lekarz powiedział, Ze wszystko jest w porządku ...
Odcinek opóźnień miesiączki
Mam 7 Tydzień. Dla Mnie 34. Pierwsze dziecko urodziło SIĘ 9 lat Temu. Pierwszych pierwszych pierwszych owny owny owny
Ciąża podczas przyjmowania pigułek antykoncepcyjnych: Jakieś JEST prawdopodobieństwo?
Cześć, powiedz mi, PROSZĘ. Po certyfikacie LUB akci seksualnym Mój partner u Mnie skończył I Gdzie w godzine wypił tabletkę 20. Wypiłem kurs 7 ...
CZY mozna palic Kobiety wagowo Ciąża? CZY musisz rzucać?
Dobra pora Dnia! Dziewczyny Ooi, Tydzień Temu dowiedziałem SIĘ, ZE jestem w ciąży, ABY byl szok, ponieważ Mój Mąż i ja próbowaliśmy dostać Pół Roku ja naprawde chcemy ...