Zapalenie mięśnia sercowego noworodków: leczyć LUB "przejdzie samoistnie"?

Noworodek Zapalenie Dacryocysty: Co muszę wiedzieć?

Niestety, właśnie od pierwszych tygodni SIĘ słabości.

Tutaj młoda matka jest bardzo ważna, aby okazywać troskę - Codziennie uważnie badaj skórę syna LUB Corki, Twarzy, oczu.

Dzieki Temu możliwe JEST wykrycie i szybkie wyeliminowanie Różnych Chorób Już na najwcześniejszym etapie Ich. W Tym zapalenia drożdżycy u noworodków.

...

Spis treści:

Co musisz wiedzieć o tej chorobie?

Pod przerażającym terminem dakryocycitis znika zapalenie worka łzowego. Najczęściej spotykane, 5-7%.

Choroba nie stanowi zagrożenia dla życia, ALE jeśli Nie leczysz - moze miec Do Charakter przewlekły Wagowo starszym wieku.Zwykle uleczalna, medycznie, ale czasami wymagana interwencja chirurgiczna JEST.

Diagnostyka

Rozpoznanie zapalenia drożdżakowego u noworodkówZapalenie drożdżycyays podobne bakterieJakiego gronkowiec E. coli gonococcus i inne. ABY oznakować "sprawców" podczas badania bakteriologicznego SIĘ.

negatywny Testu na nos, płyn Z kanału łzowego podczas płukania diagnostycznego NIE dostaje sie zrobić Jamy nosowej. Sonda nie wykracza poza część kostną kanałów.

ABY Nie zauważyć, ZE Dziecko ma zapalenie dakokokowe, JEST ABY niemożliwe - To zbyt oczywiste. Poniższe objawy na dolegliwość:

 • łzy płyną, chociaż dziecko nie płacze;
 • zaczerwienienie oka, obrzęk (Z Reguły Jedno oko, Które JEST "znakiem rozpoznawczym" zapalenia drożdżycy, odróżniając ISC OD Zapowiedź spojówek);
 • łza;
 • ropiejące oczy;
 • "Kwaśne" oczy.

Ból w oku - dr Komarovsky

Przyczyny dolegliwości

Niedrożność obcego pochodzenia Moze Być Posiedem sprawy których razem. Jednak wszyscy z nich, to się nazywa - z brzucha mojej matki.

Podczas gdy Dziecko pływało wagowo Płynie owodniowym, kanał łzowo-nosowy byl chroniony żelatynowym korkiem. Zwykłe eliminuje SIĘ ISC natychmiast po urodzeniu, gdy Dziecko publikuje Pierwszy krzyk i uwalnia kanał łzowy.

Ale często tak SIĘ Nie Dzieje określenie "Zatory" nie znikają. Zawartość woreczka łzowego Nie JEST zmieniona, co stwarza warunki idealne zrobić Rozwoju bakterii.

Oprócz niesławnej wtyczki do dakryocysty może prowadzić:

 • niedorozwój kanałów łzowego;
 • uraz przy stosowaniu kleszczy układniczych podczas porodu.

Co To Jest Niebezpieczne (I Niebezpieczne?), Zapalenie mięśnia sercowego u noworodków?

Niebezpieczeństwo dla Życia Małego człowieka, ta dolegliwość Nie ma jednak znaczenia przy przydawaniu się należy zwrócić się do okulisty.

Obojętnie, toś leść dokrę cenia za pomoca leczeniaZapalenie dakrynocycowe przybra Postać przewlekłą, Która moze towarzyszyć poważnym powikłaniom - przetokom worka łzowego, A orbity nawet flegma.

Z czasem praktyczne doprowadzają się do niezmieszczenia.

Leczenie

CZY jakiego Lekarza SIĘ zwrócić?

Konieczne jest relacjinięcie porady okulisty. Wyznaczyłać Zagadki leczenia.

Leczenie zapalenia drożdżycy u noworodkówrowniez odwiedź pediatrę i lekarza laryngologa. Specjalista oferuje kolejny ząb leczenia:

  1. Konserwatywny (leki, terapia przeciwbakteryjna, Masaż worka łzowego zrobić przekłucia membrany, Która Nie łzy uwalnia, sondowanie).

 

  1. Interwencja operacyjna.

 

 1. Laserowa dakryocystorhinostomia (Stosowana u noworodków, jeśli leki Să bezużyteczne).

Masaż

Masaż w Walce zapaleniem mięśnia drożdżowego JEST Bardzo Skuteczny, Zwłaszcza ta metoda JEST odpowiednia dla Tych Matek, Które Bardzo Boja SIĘ Słów takich Jak "lekarstwo" i "Antybiotyki" I SA Gotowe na wszystko, ABY Nigdy Nie Miały NIC wspólnego Z Ich dziećmi.

Zaatakuj koniecznie natychmiast po umyciu oczu. Po Raz Pierwszy Masaż wykonuje lekarz, przygotowując dla swojej Matki rodzaj "Klasy mistrzowskiej".

Wtedy JEGO matka Robi SIĘ - łagodnymi, naglącymi ruchami na workach Lez. Masywne Ruchy Powiedziałeś wszystko od góry zrobić dolu. Nie nacisnąćj Zbyt Mocno, Ale tak źle się czuje NIE DA.

Fakt, že matka Robi Wszystko dobrze, JEST wskazywany przez pojawienie SIĘ ropnego wydzieliny. Masaż Musi Być zrobiony Sześć Do ośmiu razy dziennie.

Rece oo ktorými matka przeprowadzi zabieg, muszą zostać wyczyszczone Przy użyciu krótkich gwoździ.

Rzecz Ogólnie biorąc, W TYM okresie, gdy Dziecko JEST Jeszcze mężczyzną, Lepiej JEST matce całkowicie zrezygnować z Długich paznokci. Moze się modne, ale dla dziecka do ciagle ZAGROŻENIE zranienia.

Masaż kluczy łzowego - projekt internetowy "Twój Masaż"

Mrzeba też zrobić coś, Ale Nie Moga Być główną Wyslij Metoda Leczenia Choroby. Zrób to ostrożnie i ostrożnie, wycierając z zewnętrznego kącika oka zrobić Śródka.

Tampon usuwa ropne wydzieliny Iw pewnym momencie moze sie wydawać, Ze Wszystko minęło, ale po chwili oko Znów zaczyna SIĘ grzać.

Masaż dla nowo narodzonego zapalenia drożdżakowego

Lekarności oznacza

Oprócz Masażu Rada służb SA: Wkraplanie ciepłego roztworu furacyliny, rowniez krople dezynfekcyjne Vitabakt i lewomycetyna.

Co zrobić popularne Wsród Mieszkańców AlbucidyWieluniu Lekarzy traktuje iść Z ciążą. Po Pierwsze, zagęszcza zarodkowy Filmu, ale ISC Nie eliminuje, A PO Drugie Spala błony śluzowe oczu Dziecka.

Brzmiąc - Bardzo poważny środek I JEST przepisywany, gdy Masaż i krople zrobić oczu nie nie przyniosły efektu. TA PROCEDURA JEST Bardzo bolesna i dlatego wykonywana wagowo znieczuleniu miejscowym JEST.

Kanał łzowy JEST oczyszczany i rozszerzany przez Specjalnej sonde, A następnie antybiotyk JEST płukany.

Interwencja chirurgiczna Stosuje Się przejść po 6 miesiącu zycia, jeśli korek w Kanale łzowym JEST TAK stwardniały, Ze mozna pójść wyrzucić TYLKO chirurgicznie.

Interwencja ma Dwa Wyjście Dane wyjściowe: endonasal i eduroam. Pierwsza metoda JEST lepsza, ponieważ interwencja przez nos JEST najmniej traumatyczna i nie nie pozostawia blizn NA Twarzy.

Operacja realizwana JEST W znieczuleniu miejscowym w położeniu siedzącym Dziecka.

Środki ludzkie

Poza faktu, ZE Samo zapalenie drożdżakowe Nie JEST zagrożeniem dla Życia TE chorobę bakteryjną i dlatego JEST TYLKO wyleczona za Pomocą środków wyznaczonych przez specjalistę.

Mozna użyć Funduszy "Narodowych" na Leczenie, ale TYLKO pod warunkiem uzgodnienia Z lekarzem.

Dobry efekt Daja Kompresy z naparami ziołowymi - mięta, koperek, rumianek; balsam zrobić warzenia Herbaty; wkroplenie w oczach Kalanchoe.

W naturalnym wypadku Nie polegaj na Radach "babć" Karmienie piersią zalecają Które mlekiem Matki LUB, bardziej ekstremalnie, JEGO mocz!

ABY moze osiągnąć Tylko Jedna Rzecz - w szklerzu i bez Tego Pacjenta pojawią SIĘ Dodatkowe patogenne bakterie, PROCES zaostrzając.

Ludowe metody leczenia noworodkowego zapalenia drożdżycyWIELE Matek, po znalezieniu zapalenia drożdżakowego u Dzieci, decyduje - "przejdzie samoistnie".

W skrócie JEST - Bardzo szybko choroba Szybko mija, właśnie PRZED zakończeniem 1 Roku, Ponieważ woreczek łzowy i przewody powiększają SIE podczas Wzrostu Dziecka, membrana zapobiegająca łzom JEST rozdarta.

Fakt, že Leczenie przyniosło wyniki LUB choroba rzeczywiście minęła sama, wskazuje na ustąpienie objawów zapalenia drożdżycy.

Ale nawet w momencie Tym ostatnie Słowo bedzie dla okulisty - do wniosku o braku Choroby moze TYLKO na.

Styl Życia Dziecka

Czy szukam bóstwa?

Nie JEST zalecana specjalna dieta dla pacjentów z zapaleniem drożdżyc.

CZY MOGE wykąpać Dziecko chore?

Żartach się funkcja i wykończ, Ale uważnie, upewnij SIĘ, ZE podrażnienie oka Nie występuje.

CZY mozna chodzić?

Tak, chodzenie z domu jest zawsze konieczne. Jedyne, Czego MOGE SIĘ obawiać, aby Silny Wiatr, aby DZIECKO NIE ściera sie z Brudna Rączka.

Konsekwencje i komplikacje

Złe lub czaszkowe od prowadzącego rozwój wtórnego zapalenia drożdżycy. Inaczej jest po prostu ignorowana, funkcja ona charakter chroniczny.

Aby nieprzyjemne a wtórne i przewlekłe zapalenie dakokokrynologiczne nie nadaje się do leków i pozbyć się mogę tylko może działać chirurgicznie.

Niebezpieczeństwo być może powikłania - takie jak ropnia, a nawet ropień mózgu.

Zapobieganie chorobom

Profilaktyka zapalenia drożdżycy u noworodkówW ramach profilaktyki dzieckoęta są chowane krople antybakteryjne. Dobrym zerwaniem jest również masaż kanałowy.

Jeśli w końcu zauważysz niepokojące objawy wskazujące na zapalenie dakokokowe, Nie bój się, ale jak osiągnąć udaj się do okulistybyć może przepisać odpowiednie leczenie.

Nie bój się słów "antybiotyki", aby wyleczyć kolor gorzej, a na przykład bez sesji nie może zrobić. Im szybciej kontaktuję się ze specjalistą, tym szybciej i łatwiej się odzyskać.

      

CZY widzisz niedokładności, niekompletne LUB niepoprawne informacje W biała? Czy wiesz, Jakświeszyć Artykuł?

CZY chcesz wstawiać zdjęcia na zdjęciach Temat?

Pomóż nam ulepszyć strone! Pozostaw Wiadomość ja Swoje Kontakty w komentarzach - skontaktujemy SIE Z TOBA I wspólnie poprawimy publikacje!

brak komentarzy

Dziekuje Twój komentarz po SIĘ PO weryfikacji.
dodaj komentarz

Najgorętsze Dyskusje
CZY JEST możliwość ciąża po aborcji Medycznej?
Dzień dobry. Chcesz się dowiedzieć czegoś o moich doświadczeniach z MA. Ma zrobiła 5 tygodni. Tydzień po tym idzie Lekarza, lekarz powiedział, Ze wszystko jest w porządku ...
Odcinek opóźnień miesiączki
Mam 7 Tydzień. Dla Mnie 34. Pierwsze dziecko urodziło SIĘ 9 lat Temu. Pierwszych pierwszych pierwszych owny owny owny
Ciąża podczas przyjmowania pigułek antykoncepcyjnych: Jakieś JEST prawdopodobieństwo?
Cześć, powiedz mi, PROSZĘ. Po certyfikacie LUB akci seksualnym Mój partner u Mnie skończył I Gdzie w godzine wypił tabletkę 20. Wypiłem kurs 7 ...
CZY mozna palic Kobiety wagowo Ciąża? CZY musisz rzucać?
Dobra pora Dnia! Dziewczyny Ooi, Tydzień Temu dowiedziałem SIĘ, ZE jestem w ciąży, ABY byl szok, ponieważ Mój Mąż i ja próbowaliśmy dostać Pół Roku ja naprawde chcemy ...