zdrowie noworodka

Noworodek i jego zdrowieZdrowie noworodka zależy bardziej od opieki matki. Dziedziczność JEST oczywiscie ważna, ważna JEST rowniez historia porodu.

Na przykład, jeśli po urodzeniu zdiagnozowano twoje dziecko "Niedotlenienie"Należą zrobić leczącej trudniej niz zrobić Zdrowego terazorodka.

Ale jeśli matka JEST świadoma swojego nowego statusu I JEST dobrze przygotowana zrobić Tej ważnej Roli, JEJ wysiłki, przez dbać o zdrowie i utrzymać zdrowie Dziecka, Beda Miały fundamentalne znaczenie.

6 gwint zasad Opieka nad dziećmi przez młodym matkom w ustaleniu priorytetów.

...

Spis treści:

Czystość

Pierwsza i chyba najważniejsza zasada. Pamiętaj, nie ma mowy o bezpłodności - to już nie jest praca i troska o tym ostatnim.

ale podwójne lubszczenie na mokro, Pozbycie SIĘ Wszystkich niepotrzebnych Rzeczy w Pokoju, w ktorým Dziecko rośnie, regularna Zmianą bielizny i ubrań, higiena Dziecka JEST Wszystkim KO możliwe, łatwe ı Bardzo Ważne.

Nie spełniając Tych wymagań, Młoda matka JEST pytana, A następnie pytania z kategorii Dodaj prod, Skąd pochodzą pieluszkowe w noworodkach i jak im zapobiegać i jak je leczyć.

Kondycja

Przegrzanie jest szkodliwe dla noworodka

Przegrzanie - to grzech młodych matek, często nie bez tych dobrych dobrych babci. DZIECKO MA Kolejna wymianę ciepła, ALE NIE Znaczy SIĘ, ZE będzie lepiej w upale.

Najlepsza poprawa ma długość 22 stopnie. Maksymalnie 25 i nie jest już pożądane.

Przewietrz pomieszczenie, które stało 4 razy dziennie, co najmniej 10 minut każdy. Oczywiście, w tym czasie nie będzie w pokoju. Wilgotność w Pokoju, W SAMYM Telefonie rośnie, powinna wynosić ód 40 do 60%.

Reżimujemy na wiele urządzeń i kredytów od niego pocenie się u noworodka, który wymaga obróbki i młodości pracowników.

Chodzić

To jest święte! Mama i Tato, Nie odnoszą SIĘ zrobić złej pogody, TYLKO naprawde Silny wiatr i ulewny deszcz Moga zapobiec spacerowi.

Idealny spacer dwa razy dziennie: rano i wieczorem. Wiele dzieci idzie na spacer po pierwszym karmieniu rano. I moja matka bedzie podróżować przez taki spacer, Dziecko bedzie wesołe, Aktywne i DOSC Główne śniadanie.

Dostosuj Tryb chodzenia i pod soba, i pod rytmem Dziecka. Ale im więcej chodzi, tym rzadziej odwiedza pediatrę.

ZAWSZE utrzymujcie wózek w Czystości, ABY Nie przeszkadzało mi nie nie stykał SIĘ z brudnymi przedmiotami. W mgnieniu okaysłu napotkać taki problem jak Zapowiedź spojówka u noworodków.

Kąpiel

Noworodek do kąpieli Każdego dnia. Optymalny czas - przed karmieniem na noc.

Temperatura wody wynosi dokładnie 36-37 stopni. Gdy rana pępowinowa goi SIĘ, CZY Wody kąpielowej dodaje SIĘ słaby roztwór nadmanganianu potasu. Wtedy bedzie mozna dodac rumianek LUB Zwrot w wodzie, ponieważ skóra Dziecka JEST przydatna, A na wpływy układu nerwowego.

Kąpiel zrobić NIE TYLKO Rytuał Czystości, ale takze Moment psychologiczny. Režim JEST GWARANCJA Dobrego pochodzenia Dziecka i Spokoju Rodziców.

Tylko Nie kąpać dziecka dłużej niż 15 minut, Woda ochładza SIĘ, moze zamarznąć, JAK toajnik pokazaćane, w Tym, ja czkawka.

Wanny powietrzne

Potrzeba kąpieli powietrznych dla noworodka

Pierwotne utwardzanie Rużne minuty na czas minut. Stopniowo zwiększaj czas kąpieli powietrznych.

Dziecko Lubi Być bez pieluszek i ubrań, A widzisz, ZE JEGO Ciało zyskuje Sile zrobić istnienia na TYM Świeciu.

Ponadto rozebrane Dziecko moze dostrzec ostrości niuanse Rozwoju, TAKIE JAK Na Przykład torticollum. Żartach się rzadka patologia, podatna na korektę oo wczesna interwencją.

Żeby patrzeć oglądać Refleks Twoje Dziecko, Być moze, Trochę zabawnych i całkowicie bezpiecznych eksperymentów.

Wszystko dla zdrowego snu

JEGO łóżeczko, Wygodny, elastyczny materac, Świeża pościel, brak zgody rzecz w łóżeczku. Kocś powinien Być lekki, o Latem wystarczy zasłonić Dziecko prześcieradłem.

O osobliwości zasypiania dziecka z takim problemem jak hipertoniczność, możesz skonsultować się z pediatrą.

Nie tak rzadko u dzieci Drozd ja skazaNie ma na MIEJSCA wag przypadku reklamacji, ale muszą jeden wiedziec O Tych dolegliwościach.

O normalnym Rozwoju Dziecka, Każdą matka powinna wiedziec PRZED narodzinami Dziecka zrobić Pomoże CI STAC SIĘ naprawde Dobrym, kompetentnym w opiece nad matka.

Powiązane artykuły:

CO To Jest Skala Apgar i dlaczego ocena noworodka?

CO To Jest zapalenie drożdżycy Muszę iść traktować czy iść?

Żółtaczka Noworodki - norma czy choroba?

      
brak komentarzy

Dziekuje Twój komentarz po SIĘ PO weryfikacji.
dodaj komentarz

Najgorętsze Dyskusje
CZY JEST możliwość ciąża po aborcji Medycznej?
Dzień dobry. Chcesz się dowiedzieć czegoś o moich doświadczeniach z MA. Ma zrobiła 5 tygodni. Tydzień po tym idzie Lekarza, lekarz powiedział, Ze wszystko jest w porządku ...
Odcinek opóźnień miesiączki
Mam 7 Tydzień. Dla Mnie 34. Pierwsze dziecko urodziło SIĘ 9 lat Temu. Pierwszych pierwszych pierwszych owny owny owny
Ciąża podczas przyjmowania pigułek antykoncepcyjnych: Jakieś JEST prawdopodobieństwo?
Cześć, powiedz mi, PROSZĘ. Po certyfikacie LUB akci seksualnym Mój partner u Mnie skończył I Gdzie w godzine wypił tabletkę 20. Wypiłem kurs 7 ...
CZY mozna palic Kobiety wagowo Ciąża? CZY musisz rzucać?
Dobra pora Dnia! Dziewczyny Ooi, Tydzień Temu dowiedziałem SIĘ, ZE jestem w ciąży, ABY byl szok, ponieważ Mój Mąż i ja próbowaliśmy dostać Pół Roku ja naprawde chcemy ...