Lista Rzeczy dla noworodków: Co jest konieczne i bez Czego mozna SIĘ obejść?

Lista rzeczy dla noworodka

Prawie urodzi się twoje dziecko, a ty już myślisz o tym, co jest potrzebne zabrać ze sobą do szpitala.

Wydaje SIĘ, ZE Dziecko potrzebuje Absolutnie Wszystkich Rzeczy, Które SA sprzedawane w sklepach dla noworodków.

W rzeczywistości, starsze zrozumienie. Tylko w ten sposób będzie się ustawić unikaj niepotrzebnych zakupów..

...

Spis treści:

Przyszłość w apartamencie z ofertami sklepów dla dzieci. Chodzi o to, że się tam zajmuje małe ubrania, a także zapewnia jakość pieluchy. Oczywiście, a dla nich coś się różni.

Co masz na zabrać ze sobą do szpitala?

Pełna lista rzeczy dla noworodkaRzeczy w hospicjum zebranych po 25 tygodniach. Nie pamiętam, czy można zabrać ze sobą swoją podróż służbową.

Wszystko rzeczy są ustawione w stosach. Jest o tym, że duże pieniądze i znacznik. Konieczne jest ich podpisanie.

Przygotuj Randki paczki z wyprzedzeniem i pamiętaj, ABY pokazać Swojemu mężowi (mamie, siostrze, dziewczynie), Które musisz przynieść zrobić Sali porodowej, A takze zrobić Tego, Czego potrzebujesz zrobić wypisu.

Rzeczy dla dziecka

Twoje dziecko po raz pierwszy rozchodzi się po światłach. Ja, oczywiście, myślisz, że na potrzeby absolutnie wszystkiego, co jest specjalnie stworzone dla noworodków.

Nie spiesz się! Tutaj lista rzeczy, które dziecko będzie potrzebować.

Pieluchy. W przypadku dzieci do 4 kg. Jednakże, jeśli dziecko jest duże, oznacza to już wyrósł w brzuchu. W przypadku konieczności rozmontowania (do 6 kg).

      
W pakiecie, który wykonuję ze sobą do rodziny, załoga kilka pieluszek. Nie musisz tam wkładać całego opakowania. Włóż pieniądze w paczkę, które zabierz ze sobą na oddział. Spędzisz w nim kilka następnych dni.

Dzisiaj wybór pieluszka na rynku artykułów dziecięcych jest po prostu ogromny. Wypalanie na linii wytwórnia konkretnej marki. Więc możesz próbować kupić pieluchy firma Merries lub Goo.N. Zaleta Tych pieluszek zrobić JEST, ZE SA Jeden w całości Wykonane Z Naturalnych Materiałów, A zatem Dziecko nie nie bedzie miało na nie nie alergii.

Pieluchy można kupić w sklepach internetowych. Oferują najszerszy wybór tych pieluszek. Pieluchy można również kupić w Internecieowym supermarkecie.

Krem z wysypką pieluszkową lub proszkiem. Użyjesz tych narzędzi, wykorzystując tę ​​samą, kiedy zmieniłem pieluchę. Nawiasem mówiąc, pieluchy po Raz Pierwszy Beda musiały Być wymieniane przez.

Nożyczki z zaokrąglonymi końcówkami. Bardzo często dzieci rodzą się z długimi paznokciami. Dlatego też, aby nie zadrobać się, można kupić specjalne nożyczki.

Chusteczki nawleczone (teraz dla noworodków) można wybrać ze sklepu Świat dla dzieci. Protezy na bieżąco przy zmianie pieluszek.

Jednorazowe pieluchy wygodnie jest postawić na przewijak. Niektóre je również kupić. Te pieluchy będą potrzebne, gdy dziecko zostanie zważone.

Mała lewatywa. Może być konieczne po raz pierwszy po urodzeniu dziecka. Nie jest tajemnicą, że dziecko może mieć problemy z brzuszkiem w pierwszych dniach. Lewatywa powinna zostać kupiona w aptece. Z góry należy przejść zdezynfekować (ugotować w misce) I dopiero potem włożyć torbę oo rzeczyami.

Butelka na leki. Zwykle jest sprzedawany w aptece. Jest to mały pojemnik z brodą.

Bardzo proste przepisy są są noworodki pożyteczne bakterie. Mają płynną konsystencję. W ten sposób taka butelka i potrzeba.

      

Będzie to naprawić i po rozładowaniu. Tak więc, chce być doświadczone, aby uzyskać technicznie.

Co zabrać ze sobą do szpitalaŁyżka silikonowa. Przyjazdy łyżki można również ewentualnie podawać dzieciom lekarstwa. Ekwipunek przy korzystaniu z wody.

Patyczki z bawełny (wszystkie dla małych dzieci). Można ich używać tylko do obsługi dziobka. Te kije mają specjalny wacik bawełniany. Są nieco pogrubione u podstawy. Patyczki z bawełny dla dzieci można oglądać w tym katalogu.

Pieluszki pieluchowe i bawełniane. Nieodpowiedni, czy nie, bez minimnej ilości pieluch, co nie możesz zrobić. Użyjesz ich jako miotu.

Suwaki do macierzyństwa Sala kąpieli zająć 2 sztuki. W przypadku szpitala położniczego muszę zakupić suwaki w kalkulacji 2 sztuk na jeden dzień. Suwaki może być dwojakiego rodzaj: na szerokiej gumce i zapięciach na ramięach. Lepiej 136% sklepów. Nie możesz zdecydować, która wersja będzie ponownie dla Ciebie wygodniejsza.

Raspashonki musisz ugotować sztukę w sali porodowej i czterech w oddziału. Zmiana będzie ich potrzebować każdego dnia. Mile widziane, że dziecko często może się cofać. To będzie więcej potrzebować więcej. Wybierz wersję językową, można znaleźć tutaj.

Bluzy z guzikami potrzeba w ilości 3 sztuk.

"Mali ludzie" w sezonie sezonowym w chłodnym sezonie. Na rozpoczęcie możesz kupić "mały człowiek". Jeśli weźmiesz bluzę i suwaki do sali porodowej, wtedy "mały człowiek" nie będzie tam potrzebny. Możesz zobaczyć odpowiedni model w tym sklepie.

Skarpety są zakończone. Palce u dzieci są stale zimne. Chodzi o to, że termoregami nie ma dostępu. W Szpitalu moze Być zięciem 3 pary skarpet (Jedna bedzie potrzebna w sali porodowej, A Reszta powinna Być przewieziona na oddział).

Czapki (ze sznurkami i bez) będzie potrzebować 3 sztuki. Należy umieścić w torbie rzeczy dla pokoju porodowej.

Koc. Materiał koca zależy od pory roku.

Drapanie Która, aby dziecko nie zrobiło sobie krzywdy.

Pręty Laminaria Dosze włas pałeczki wodorostów przy porodzie?

Czy wiesz, jak jesteś strzelić w czasie ciąży, aby poród był łatwy i bezbolesny? Jeśli nie, to właśnie chce przeczyt To Jest

Dokumenty dla mamy

Kolejna bardzo ważna lista niezbędnych rzeczy dla mamyW sklepie musi zabrać ze sobą dokumenty. Zaleca się je przygotować, ułożyć w folderze.

Dziesięć folderów jest potrzebny zawsze zabierz ze sobą (nawet jeśli idziesz do sklepu w domu domu).

Jeśli Nagle zaczniesz rodzić, lekarza bedzie mógł zapoznać SIĘ ZE wszystkimi niezbędnymi informacjami na pewno chodziło o twojego Zdrowia I Tego, Jak przebiega ciąża.

Lista użytkowników, które są wartości do pamięci:

 • wymiana karty z kobietą w ciąży (ono wyniki wszystkich testów i analiz);
   
 • paszport (+ fotokopia 1 strony i rejestracja);
   
 • ubezpieczeniowa polityka medyczna, a także jej kserokopia;
   
 • akt urodzenia;
   
 • umowa o płatną dostawę.
Zalecaną do tego rzeczą jest suszarka do włosów w dziale chorób zakaźnych lub do zakaźnego szpitala położniczego.

Odtworzyć się z uwzględnieniem certyfikatu kobiety po 30 tygodniach Ciąża. Jeśli nie masz doświadczenia w odbiorze osobistym, to to nie ona już tego tego zrobić. Zawiadomy o tym fakcie.

W przypadku jeśli planujesz wiercenia i zawarli bardzo, tzw. kupon numer 2 macierzyńskiego, którego nie trzeba płacić. W przypadku, gdy zwierzę jest uprawnione do składania zeznania podatkowego, paszport, świeży zaświadczenie.

Dermatologiczna ma Lista Rzeczy dla noworodka w szpitalu położniczym, który jest wymagany, aby kobiety przyniosły ze sobą. Warto zauważyć, że te liście się od siebie.

Dlatego też, jak że gotowe pozycje, wszystkie ich rzeczy do szpitali, takich, jak obecnie przeczytaniem ich listę i włączone. Najczęściej te listy są po prostu zawiera przedmioty rzeczy, takie jak butelki na leki lub łyżeczki silikonowe.

Wyjątdopodobniany personel jest dowcipny za pomocą tych przedmiotów.. Toteż należy się tym za pomocą wcześniejszego.

Co będzie potrzebne po wypisie?

Lista niezbędnych artykułów w domu, po wypisaniu ze szpitalaSłużba powinna być wszystko żywności wcześniej. Jeśli Wierzysz w Znaki Lub boisz sie zrobić Duże Zakupy oo wyprzedzeniem, powinno sie byc zrobione przez Meza, podczas gdy jestes W Szpitalu.

Wszystko do, co potrzebne, wszystko.

Zostaną również spełnione wszystkie osoby, które zabrano do szpitala i pieluch z pieluchami. Jedyną rzeczą, która naturalnie te rzeczy powinny być więcej.

Ale nie od razu kup wszystko. Tylko doświadczenie pokaże, ile naprawdę skład.

Pierwsze oznaki nadejścia porodu CO Pierwsze oznaki nadejścia porodu: oznaki i objawy.

Kiedy zaczęły się walki, kiedy iść do szpitala? Kilka rąk, jak pewnie zachowywać się podczas spaceru - przeczytaj tutaj

Dla dziecka

Łóżeczko z baldachimem. Teraz możesz wybrać absolutnie dowolny model kotaeczka: transformator, kołyska, klasyczny. W ten wypadek wszystko zależy od twoich umiejętności i pragnień. Spraw, aby szopka była większa elegancka niż tradycyjny baldachim.

Radio lub niania Będziemy asystentem dla mamy. Zawsze może się upewnić, czy jej dziecko płacze. Możesz wybrać odpowiedni model w sklepie.

Cerata na łóżku Pomagają zapobiegać pieczęć materaca.

      
Komoda. Wszystkie rzeczy życzą przyjemności w miejscu. Gładkie stropy nadają się na pieluchy sprawia, że ​​zwykła komoda do uniwersalnego wyposażenia pokoju dziecięcego.

Wózek. Jeśli dziecko urodziło się pełne, to latem i sprężynę ukończyłem naukę na drugi dzień po wypisaniu.

Za tydzień będzie do zestawu wyjście na zewnątrz na godzinę i, oczywiście, bez dobrego wózka.

Tacy spacerowicze się tak kołyska dla noworodków, dzięki czemu spacer tylko może być tylko, ale również użyteczny.

Zwolnienie środka ponadto odszedłem od przekąski dni życia dziecka. Kiedy dziecko przyzwyczai się, wróć do domu, wróć do domu.

Światło nocne, chcę z podstawką dla noworodków, środek do kąpieli noworodek, specjalna gąbka do kąpieli dziecka, termometr zrobić pomiar pogody.

Ręcznik z kapturem (frotte), olej dla dzieci Będzie do naprawić na niczym, na liście, które wyobraził lewatywy, sezonina ziół zrób to teraz. Musi być stosowany do każdej kąpieli.

Butelki jest konieczne, nawet jeśli planujesz karmić piersią. Będzie potrzebna, aby mieć pewność, że na krótki czas.

Termos na torby Dla butelek jest nieodzownym członkiem długich spacerów z dzieckiem. Może wlać mleko do butelki i zabrać je ze sobą na ulicę. Gdy nadejdzie czas karmienia dziecka, mleko będzie jeszcze ciepłe. Pokaż całą rodzinę w sklepie Children's World.

Pieluchy. Jeśli planujesz przewinłać dziecko, stało około 20 sztuk. Tym W przypadku, jeśli Dziecko rodzi SIĘ na gorącym lipcu LUB sierpniu, Lista Rzeczy dla noworodka bedzie niewielki, ponieważ często mozna pozostawić ISC Nago.
A to oznacza, że ​​będzie leżał na serwetkach. W Takım przypadku mozna je Kupco jeszcze wiele ilości.

Pelenochki Szukam i pomagają Dziecko, zeby poradzić sobie z kolką.Aby to zrobić, należy ostrożnie wyprasować serwetkę, aby się rozgrzała.

Złóż go i połóż dziecko na brzuchu. W tym przypadku należy się gorącym. W takim przypadku musisz bardzo uważać, aby nie spalić dziecka.

Aspirator do nosa Mógł wyczyścić Dziobek dla dziecka.

Lista rzeczy dla noworodka w domuPieluszki wielokrotnego użytku i wkładki do nich są sąsiadujące, które postanowi się ich ich odpowiednikami.

Nawilżacz powietrza Jest to szczególnie ważne w lecie, gdy lato urządzenie grzewcze. Nie jest tajemnicą, że drastycznie wysychają powietrze. I od tego dziecka czuje się nieswojo.

Termometr do kontrolowania.

Nie JEST tajemnica, ZE automatyczny termometru rtęciowego dla mierzenia Temperatury Dziecka JEST Bardzo Trudne. Dlatego lepiej jest kupić kolekcja, który jest używany w elektronicznym termometrze w formie smoczka.

Wagi dla niemowląt Są to, aby w pierwszych dniach zaobserwować, ile dziecko je. Więc będzie można zrozumieć, czy nie jest głodny.

Pędzel (szczotka) do mycia butelek. Nie JEST tajemnica, ZE JEST Bardzo Trudno umyć butelkę Mleka z piersi za Pomocą improwizowanych środków, Które pozostawiają na Niej Ślady tłuszczu. "Szybciej niż wcześniej".

Środki do prania naczynia dla dzieci. Ten środek nie zawiera chemii. Dzięki niemu możesz z dużych umyć butelki.

Czy można stosować kosmetyki dla kobiet w ciąży? Dowiedz się więcej Czy można stosować kosmetyki dla kobiet w ciąży?: wydajność i korzyści.

O tym, w jakim lepiej się urodzić zrobić Sekcja.

Dla mamy

Pompa piersi. Czy masz dużo mleka, nie możesz obejść się bez laktatora. Dzieki niemu mozesz rozładować napięcie w klatce piersiowej, a takze przygotować Troche Mleka, jeśli, Na Przykład, musisz pojechać Gdzie indziej. Dość duży asortyment ręcznych pompek w sklepie Świat dziecięcy.

Krem z kawą. Bardzo często w tym samym czasie po narodzinach dziecka. W tym czasie dżemu pomocna jej jej "rozwinąć" klatka piersiowa. Może dziecko ssące na swoim klatce piersiowej, które nie może wydawić się do najbliższej pieczycji.

W tym przypadku nastoletnie potrzebować specjalny krem ​​przeciw pęknięciom. Już składam do wszystkiego bezpieczny dla dziecka.

Kremowe smarowniczki sprowadzają się do smarowania. Możesz kupić krem ​​w aptece.

Klocki piersiowe uratuj się przed zmoknięciem ubrań.

Różnice w odzieniu, w pory od pory roku

Różnice w niezbędnych rzeczach, w zależności od pory rokuW zależności od pory roku, w ktorej Dziecko urodziło SIE, przed dokonaniem Liščí koniecznych Zakupów dla noworodka, należy wziąć kapsuły uwagę Niektórych Z niuansów.

na przykład jeśli dziecko urodzi się w lecie, rzeczy, które teraz są noworodkiem.

na przykład nie potrzebne ciepła koperta dla dziecka i koc. Lepiej jest wziąć arkusz mahrovuyu.

rowniez nie pojawiuz Aby uzyskać ciepłe czapki i botki. Dziecko będzie potrzebować bodi z naturalnych materiałów. Zazwyczaj mają specjalne guziki między nogami. Sobie temu temu możesz z kim zmienić pieluchę dziecka.

................ wystarczy ciepłe ubrania. Nadaje się teraz do powierzenia wielu połączenia.

Możliwe, że transformator. Jest do picia z suwakami z rączkami i rękawiczkami. Kiedy dziecko staje się trochę starsze, kopertę można ułożyć w kombinezon z "nogą".

Jeśli w regionie, wądułkasz, bardzo zimno w zimie, za cenę skórze. W sytuacji kiedy dzieci nie zamarzy się na ulicy. Równocześnie jednak, že Terme Przy ZAWSZE mozesz chodzić.

W bardzo wietrznie lub w silne mrozy (-10 stopni lub mniej) z dzieckiem nie jest warte przechadzki. Wiosną i pewnym czasem na różnych okazjach. Dla dziecka należy używać uniwersalnego na cienkiej warstwie sintepon.

Poszedłem z kilkudniowym szarpnięciem (niezbyt ciasna dzianina). Mali ludzie również mogli się rozgrzać. | F | | F |

Gdzie kupić wszystko?

Gdzie kupić wszystkoKup produkty dla dzieci, które rzeczy wyłącznie w zaufanych sklepach.

Nie należy przyjmować, zbyt często, które sprzedawać, nie jesteś pewien.

Wszystko zakupione leki ściśle w aptece, w tym krem ​​z pęknięć na sutkach.

Opłacalne, zlat punktu widzenia, zakup rzeczy dla dziecka w dużych sklepach internetowych. W takich sklepach wszystkie rzeczy mają specjalne certyfikaty, które potwierdzają jakość towaru.

W tym bardzo często w sklepach internetowych dla wszystkich matek, które kupują wszystko, są duże rabaty, co sprawia, że ​​zakup jest jeszcze przyjemniejszy.

W internetowych serwisach internetowych, które nie są sprzedawane nigdzie indziej. Na przykład japońskie pieluchy są często podrabiane.

W sklepie internetowym takie pieluchy stare oryginalne. Wynika z faktu do, ZE sklep jest oficjalnym dealerem podanych towarów. Oznacza to, że współpracuje bezpośrednio z autorem. Oczywiście w tym celu cena dla nich będzie znacznie niższa.

Rzeczy, niewidki z powodu

W szpitalu nie powinieneś współprac ze sprzętem kosmetycznym. Zdecydowanie nie używać perfumy lub pachnące dezodoranty. Małe dzieci w ich rękach są bardzo kontrowersyjne.

Nie wiem, jak się pojawiłam i nagle się zmieniłem. Jednak często nadużywanie kobiet kosmetyki (proszek, krem ​​podkładowy).

W kontakcie z dzieckiem może być podrażonym kosmetykami, które wykorzystuje swoją matkę. Więc zostaw makijaż na wyciągu. Jedynym wyjściem może być tusz do rzęs.

W pierwszym miesiącu Dziecko nie potrzebuje jeszcze zabawek. Jednak za miesiąc możesz zacząć kupować mu pierwszą grzechotkę.

miesiąc po dostawie Ja wiesz, kiedy po dostarczeniu miesięcznika: miesięczny cykl po.

O tym czasie: /beremennost/info-beremennost/priznaki-mnogoplodnoi-beremennosti.html.

      

CZY widzisz niedokładności, niekompletne LUB niepoprawne informacje W biała? Czy wiesz, Jakświeszyć Artykuł?

CZY chcesz wstawiać zdjęcia na zdjęciach Temat?

Pomóż nam ulepszyć strone! Pozostaw Wiadomość ja Swoje Kontakty w komentarzach - skontaktujemy SIE Z TOBA I wspólnie poprawimy publikacje!

Komentarze: 5
 1. Klawiatura

  Artykuł jest kompletnym nonsensem. Większa część nie tylko w lodówce, lewatywa, więc nie ma sensu z domu. Nie kupiłbym wszystkiego od razu, ale wyglądałem - potrzebuję tego, czy nie.
  Marketerzy dobrzy towarzysze - są w stanie wychowywać młodych rodziców. Ci, którzy nie rodzą się po raz pierwszy, wiedzą, co jest dla dzieci).

 2. Irina

  Dzięki za artykuł! Że jest produkt wysokiej jakości. Mleko - balsam nakłada się na ciało po kąpieli, a lokalnie się uśmiecha. Mleko ma wszystko konsystencję, dobrze się układa i zachowuje, nie pozostawiając śladu na ubraniach. Ma bardzo przyjemny i delikatny zapach. Córka już sama kładzie lub cofa loson na ciele i zawsze mówi, że pachnie smacznie. Mleko gipoallergenno i nigdy w czasie stosowania nie wywoływały u nas alergii. Butelka jest bardzo wygodna w użyciu, ponieważ ma dozownik, który reguluje wlot balsamu. Balsam można stosować tylko dla dzieci, ale także dla dorosłych. Polecam!

 3. Lexamebelshik

  Szlafrok i druga nocna. W wielu porównywalne są czynności, które nie są, ale są.

 4. nadezda_57

  Wiele rzeczy się nie zmieniają, często mieszają się w tym samym mieście. Ja nie martw się, jak to się stało. Zwykle w szpitalu są apteki, nawet tam kupić, jeśli coś konkretnego lub dziecko. Uszczelki dla siebie nie zapominają ani podszewki. Możesz wziąć smoczek, jednak w świetle domach macierzyństwa zabraniać.

 5. Julia

  Kiedy rodziłem się raz pierwszy, szpitalna lekarska, pantofla, szlafrok (i to na mnie), łyżeczkę i pieluchy. Po raz drugi od szpitala, że ​​pościel nie zabrała dwóch zestawów. Tutaj i tak.

Dziekuje Twój komentarz po SIĘ PO weryfikacji.
dodaj komentarz

Najgorętsze Dyskusje
CZY JEST możliwość ciąża po aborcji Medycznej?
Dzień dobry. Chcesz się dowiedzieć czegoś o moich doświadczeniach z MA. Ma zrobiła 5 tygodni. Tydzień po tym idzie Lekarza, lekarz powiedział, Ze wszystko jest w porządku ...
Odcinek opóźnień miesiączki
Mam 7 Tydzień. Dla Mnie 34. Pierwsze dziecko urodziło SIĘ 9 lat Temu. Pierwszych pierwszych pierwszych owny owny owny
Ciąża podczas przyjmowania pigułek antykoncepcyjnych: Jakieś JEST prawdopodobieństwo?
Cześć, powiedz mi, PROSZĘ. Po certyfikacie LUB akci seksualnym Mój partner u Mnie skończył I Gdzie w godzine wypił tabletkę 20. Wypiłem kurs 7 ...
CZY mozna palic Kobiety wagowo Ciąża? CZY musisz rzucać?
Dobra pora Dnia! Dziewczyny Ooi, Tydzień Temu dowiedziałem SIĘ, ZE jestem w ciąży, ABY byl szok, ponieważ Mój Mąż i ja próbowaliśmy dostać Pół Roku ja naprawde chcemy ...