Leki dla noworodków

Zbieramy zestaw pierwszej pomocy dla noworodka

Jeszcze PRZED narodzinami Dziecka rodzice próbują zaopatrzyć w apteczkę pierwszej SIĘ Pomocy, ja tak wlasnie JEST. Nie mozna zgadnąć, KIEDY Okruchy Maja podciągnięty brzuch LUB temperatura wzrasta.Pierwsze środki Pomocy powinny Być DOSTEPNE.

zdrowie noworodka Dzieci wymagają szczególnej Uwagi: Wszelkie dolegliwości Moga Szybko postępować, A komplikacje chorobie towarzyszą.

Nie oznacza SIĘ, že jeśli Dziecko kichnie, należy natychmiast wypchać je lekami. Tylko Miej Oko na stan Dziecka, z czynnikami alarmowymi, zadzwoń zrobić Pediatrii.

Jak Zrozumieć leki i uporządkować je w szafce Lekarskiej Dziecka? ABY Proste, jeśli podzielisz Leki w apteczce NA kilka grup.

Jeśli sporządzisz liste najważniejszych leków w zestawie pierwszej Pomocy dla dziecka, bedzie ABY wyglądało mniej więcej Tak:

  • Fenistil - zmniejsza objawy alergii;
  • Smecta - pomaga w problemach z przewodem pokarmowym;
  • Espumizan LUB JEGO odpowiednik - środek zrobić Walki z Kolka pierwszych miesiecy Życia;
  • Spada na nos;
  • Proteza żelu, Znieczulający Protokol ząbkowania;
  • przeciwgorączkowyspecjalnie zaprojektowane dla niemowląt;
  • Dufalac - Lekarstwo na zaparcia.

Naturalnie, oprócz aparacie Tego, Apteczka powinna miec butelkę oo Gorąca woda, jod, Zelenka, nadtlenek, olejek wazelinowy I WIELE innych. Reguły znajdują SIĘ Z jednej rowniez Wag zestawie pierwszej Pomocy dla osoby W W dorosłej.

...

Spis treści:

Środki zrobić Leczenia Skory W przypadku uszkodzenia

Zelenka, miramistin (septomerin), nadtlenek wodoru, roztwór nadmanganianu potasu. Antyseptyczne w pierwszych dniach: od Znalezienia Dziecka w Domu SA wykorzystywane zrobić Przetwarzania Rana pępkowa.

Środki zrobić Obróbki interpolacji

Środki na wysypkę pieluszkową dla noworodka

Złamania - częste dolegliwości u Dziecka. Oczywiscie higiena i przestrzeganie reżimu Temperatury SA najlepszym sposobem zapobiegania pieluszkom, ale jeśli problem pojawił SIĘ, należy przejść zwalczać, o nie nie szukać winnego.

rozpowszechnione dzisiaj Masci í Kremy Przeciw pieluszkom SA szeroko w aptekach: zwracaj uwagę na działający lek. W dwoch Różnych maściach moze Być taka sama, ale marka podniesie znacząco ceně Jednego z Nich. I To Jest nadpłata.

Na Przykład Aktywny składnik popularnych kremów z wysypka pieluszkową - despapanethole.

Krople w wylewce

Zalozhennost wylewką - Problem okruchów, na rowniez Nie Wie, Jak się obnosić.

KIEDY wylewka JEST ułożona, Trudno JEST dziecku Spać, Na żartach czerstwego niewygodny, wiec krople na wylewkę SA BARDZO potrzebne w apteczce.

Środki zrobić usuwania ciepła

Temperatura - Nie najgorszy wskaźnik.Oznacza SIĘ, že Układ odpornościowy Dziecka JEST objęty walka z infekcją.

Ale jeśli temperatura wzrośnie Powyżej poziomu 38,5 stopnia, konieczne stosowanie leków przeciwgorączkowych JEST.

W przeciwnym razie Dziecko moze zacząć Mieć drgawki, Które Să Niezwykle Niebezpieczne dla JEGO Zdrowia.

Leki na kolkę

Lekarstwo na kolkę u noworodka

Rzadcy rodzice Nie Maja Takiego Problemu Jak Kolka. Istnieje WIELE sposobów na złagodzenie Bolu Dziecka bez stosowania leków. Dziesięć Ciepły pelenochka nd brzuchu, i kołysanie na rękach, ściskając brzuch Mojej Matki zrobić organizmu, i masaże.

Ale często trzeba wziąć dodatkowa pomoc, A mianowicie, kropelki na kolkę. Ktore sa odpowiednie dla Twojego Dziecka, mozesz Uczyć się TYLKO w Praktyce.

Skup sie na NIE NA kolorowości reklamy, ALE na zaleceniach twojego Pediatrii.

Zdrowie dla dziecka i jego Rodziców!

      
Najgorętsze Dyskusje
CZY JEST możliwość ciąża po aborcji Medycznej?
Dzień dobry. Chcesz się dowiedzieć czegoś o moich doświadczeniach z MA. Ma zrobiła 5 tygodni. Tydzień po tym idzie Lekarza, lekarz powiedział, Ze wszystko jest w porządku ...
Odcinek opóźnień miesiączki
Mam 7 Tydzień. Dla Mnie 34. Pierwsze dziecko urodziło SIĘ 9 lat Temu. Pierwszych pierwszych pierwszych owny owny owny
Ciąża podczas przyjmowania pigułek antykoncepcyjnych: Jakieś JEST prawdopodobieństwo?
Cześć, powiedz mi, PROSZĘ. Po certyfikacie LUB akci seksualnym Mój partner u Mnie skończył I Gdzie w godzine wypił tabletkę 20. Wypiłem kurs 7 ...
CZY mozna palic Kobiety wagowo Ciąża? CZY musisz rzucać?
Dobra pora Dnia! Dziewczyny Ooi, Tydzień Temu dowiedziałem SIĘ, ZE jestem w ciąży, ABY byl szok, ponieważ Mój Mąż i ja próbowaliśmy dostać Pół Roku ja naprawde chcemy ...