Drugi Tydzień ciąży: wybrana JEST LOKALIZACJA Lokalizacji!

Drugi tydzień ciąży: co się dzieje

Od dziewiątego Dnia PO owulacji wag tkance WEWNĘTRZNEJ WEWNĘTRZNEJ warstwy macicy Uruchom SIĘ Realizacji prolaktyna - główny hormon macierzysty.

Rozwój Tego hormonu wewnątrz komórek błony śluzowej macicy JEST nierówny: w niektórych obszarach więcej, w niektórych - mniej.

Zalezy zrobić OD warunków umieszczenia ludzkiego zarodka wagowo okresie JEGO ROZWOJU wewnątrzmacicznego.

...

Spis treści:

Innymi slowy, wszczepienie jaja płodowego Jest Możliwe Tylko w miejscu budowy Budowy, w ktorým wytwarzana JEST lokalna prolaktyna, co zapewnia NAJLEPSZE warunki Rozwoju płodu.

MIEJSCE Zajec zarodka (proembryon)

Implantacja Nigdy nie nie występuje w bocznych ścianach macicyBo tam Să potężne Arterie Autostrad, A Rzadko takze (Z Tego samego powodu) pojawia SIĘ W Dolnej Części macicy.

Najkorzystniejszymi miejscami zrobić implantacji SA ŚCIANY Przednie i tylne narządu zarodka.

Nie ma dużych Naczyń, Które mogłyby zostać uszkodzone z powodu wrastającego kosmosu Głęboko w ŚCIANY macicy. W Tym SAMYM Czasie, wystarczająco Dużo tętnic średniego kalibru do kontaktu Między krwią Matki i płodu.

Jeśli łożysko zajmie SIĘ z tylu macicy - dalsza migracja MIEJSCA Dziecka na Szczyt JEST życzona!

Odstąpienie OD ciąży. KIEDY niskie łożyskowanie Dozwolone powikłań podczas LUB podczas porodu.

Jeśli powstawanie Łożyska występuje wzdłuż przedniej ŚCIANY macicy, z Czasem, gdy płód SIĘ zwiększa, ultradźwięki badają Migracje (przemieszczenie) MIEJSCA Dziecka z wewnętrznego gardła macicy.

Zmiany w ciele dziecka

Zmiany w ciele dziecka w drugim tygodniu ciążyWewnątrz jaja płodowego podczas implantacji, Które trwa od dwoch zrobić Trzech DNI, kruszenie trwa. Większość komórek tworzy embrioblast, Który następnie przekształca SIĘ w zarodek.

Mniejsza Część komórek, Które wydają SIĘ przykrywać przyszły owoc Jak liść, JEST Skorupa odżywczą - trofoblastem, Który zamieni SIĘ w łożysko.

Podczas Mocowania zrobić ŚCIANY macicy płód JEST dostarczane z błyszczącą Obudowa, Która pozwalała przesuwać SIĘ PO kryptach WEWNĘTRZNEJ warstwy macicy, zapewniając swobodny Ruch.

W miejscu budowy Budowy implantacji konieczne JEST NIE ślizganie SIE, ale ścisłe mocowanie - wrastanie w kopertę.

W miejscu budowy zamieszkania płodu wewmacicznego Znalezienie podziału komórek zarodkowych na Trzy zarodkowe ulotki: Ekto-, endo- i mezodermia. Ektoderma bedzie Dalej rozwijać najtwardsze tkanki: skórę, szkliwo, paznokcie, Włosy.

Endoderma JEST zarodkiem Wszystkich narządów Wewnętrznych, A Randki Elementy tkanki łącznej powstają z mezodermy, A takze Płynów fizjologicznych: Krwi, limfy.

Zmiany w ciele Matki

Zmiany STANU Zdrowia Kobiety w Drugiej połowie ciąży SA możliwe TYLKO wtedy, gdy występują odchylenia: od Normy dowcipniś Cykl menstruacyjny.

Jeśli jestes późno owulacja, W przypadku, gdy Cykl JEST naruszany z dużymi opóźnieniami, Nie mozna obliczyć miesięcznych, opóźnienie miesięczne trwa bez dalszej proliferacji (zgrubienia) śluzówki macicy, co wpływa na ogólny TON kobiecego Ciała.

Zmniejszenie wysokiego stężenia mój Krwi estrogenu usuwa nastrój depresyjny.

Pacjenci z zaburzeniami hormonalnymi z zapisanym cyklem menstruacyjnym Nie ma oznak napięcia przedmiesiączkowego początkującego Zespołu, Który moze rowniez pośrednio wskazywać na Faktu ciąży.

Dane celu

Obiektywne dane dotyczące drugiego tygodnia ciążyPodczas implantacji i kilka pierwszych dni po NIM ABY żart w ciągu dwoch tygodni PO poczęciu Dziecka, W ciele Matki następuje pojedyncza ZMIANA - produkcja prolaktyny tkanek.

Miejscowy hormon ogólnoustrojowego Nie ma działania, wiec Nie ma w gruczołach sutkowych zadných ZMIAN.

Nie mozna połaczać Między matka płodem przez krew, wiec testy ciążowe Sa Nadal Górne.

Badanie ultrasonograficzne

Badanie ultrasonograficzne narządów miednicy odpowiada Drugiej Fazie cyklu miesiączkowego.

Pogrubienie wbudowanych macicy, A takze co miesiąc owulacji po wystąpieniu.

Czynniki związane z na płód

Recepcja Witaminy Na Tym etapie ciąży wpływa na stan Matki, ale nie nie wpływa na Rozwój płodu, JEST Teraz proembriona Strąk.

Dopuszczenie szkodliwego, A teratogennego nawet (powodującego brzydotę) leki W Tym okresie Nie wpływa nA Rozwój Dziecka, ponieważ płód Nie ma kontaktu z układem krążenia Matki.

Leki, Substancje toksyczne krążą moje Krwi Matki, SA neutralizowane wagowo wątrobie í usunięto mocz Lub Kal, bez kontaktu z Jaja płodowego.

Szkodliwe czynniki środowiskowe i potencjalnie Niebezpieczne Substancje, w drugim terminie aktu ciąży jedynie na fakcie ciąży, ale nie nie moze zmienić różnicowanie tkanek płodowych i Tym bardziej zmienić kod genetyczny rozwijającego SIĘ człowieka.

Możliwe powikłania Ciąża

Możliwe powikłania w drugim tygodniu ciążyPowikłania na Tym etapie Moga Mieć wpływ na Przebieg ciąży z nietypowym wszczepieniem płodowego jajeczka. Rozwój ciąża pozamaciczna komunikat JEJ JEJ przerwę na 10-12 tygodni.

Krwawienie W Tym przypaptalnym co miesiąc po wszczepieniu płodowego jajeczka Sa uważane za słońce aborcja z powodu niepowodzenia hormonalnej.

Taka ilość krwawienia Nie Moga Być Uznané miesiączki krwawienia miesiączkowego ponieważ fizjologiczny hormonalne odwołany przez cały okres ciąży Dziecka.

Po rozpoczęciu ciąży nie miesięczne okresów!

Krwawe wydzielanie z dróg rodnych w krytycznych momentach JEST niebezpiecznym rozwojem spontanicznym poronienie, Która podobnie Jak w pierwszym tygodniu ciąży JEST praktycznie bezobjawowa.

Bieżący płodu trwawiek ciążowy powinien Być obliczany po Ostatnim zwykłym (normalnym) miesięczniku.

W związku z Tym I Płeć, Która Nie objawia SIĘ W pierwszych dwoch tygodniach, A Skąpe krwawienie JEST postrzegane Jako Zwykłe miesięczne.

O autorze:

Sergey Yuryevich BuyanovSergey Yuryevich Bujanow, Ginekolog-położnik, kierownik Wydziału położniczego, lekarz pierwszej kategorii Dodaj prod. Znajomość zajęć z dostępną praktyką medycyny ma 16 lat.

Więcej informacji o mieszkańach możesz znaleźć tutaj.

      

CZY widzisz niedokładności, niekompletne LUB niepoprawne informacje W biała? Czy wiesz, Jakświeszyć Artykuł?

CZY chcesz wstawiać zdjęcia na zdjęciach Temat?

Pomóż nam ulepszyć strone! Pozostaw Wiadomość ja Swoje Kontakty w komentarzach - skontaktujemy SIE Z TOBA I wspólnie poprawimy publikacje!

Komentarze: 0
 1. Lydia

  5 dni testu Temu zrobiłem, napisano 1-2 tygodnie w ciąży. Dzisiaj musiałem zacząć miesiączkować, Nie ma Ich, ale temperatura wzrosła zrobić, niższa niz 38,4 37,5 Nie Spada, Biore Morse'a Z Żurawina i cytryna. Cale moje Ciało boli. Puls poniżej 100 / trafień NIE Spada. Jak moge obniżyć temperaturę?

  • Viola

   Lydia MOZE NIE Mieć Po Prostu Zimnej, ale jakiejś infekcji. Musisz natychmiast udać się do lekarza. Jeśli zdarzy SIĘ W Nocy, wezwij pogotowie. Nieostręcam, ABY Nie nada żadnego znaczenia NA spółce Twoje Dziecka.zdrowie dla ciebie i wszystkiego najlepszego.

  • Marina

   Wysoka gorączka wskazuje nA STAN zapalny.Najlepiej skonsultować SIĘ z lekarzem i dokladnie Zrozumieć, Gdzie jest stan zapalny i poprosić o Leczenie. Konieczne jest, że jest malutki. W jakim dobieraniu najwyższych leków jest dozwolona.

  • Rimma

   Dzień dobry! Moze Po prostu przeziębienie ı Pomoże CI obniżyć TEMPERATURA nurofenu dziecięcego LUB panadolu (żartem do Bezpieczne w Czasie ciąży). Mogę, że są do objawów Ciąża pozamacicznej. Na twoim miejscu budowę wezwałabym karetkę Pogotowia I Nie byłbym dręczony przez domysły. Jeżeli JEST na przeziębienie, przejściach, przepisach leków, a jeśli najgorsze, Nie opóźnić.

Dziekuje Twój komentarz po SIĘ PO weryfikacji.
dodaj komentarz

Najgorętsze Dyskusje
CZY JEST możliwość ciąża po aborcji Medycznej?
Dzień dobry. Chcesz się dowiedzieć czegoś o moich doświadczeniach z MA. Ma zrobiła 5 tygodni. Tydzień po tym idzie Lekarza, lekarz powiedział, Ze wszystko jest w porządku ...
Odcinek opóźnień miesiączki
Mam 7 Tydzień. Dla Mnie 34. Pierwsze Dziecko urodziło SIĘ 9 lat temu.Od pierwszych oznak ciąży PRZED opóźnieniem mozna nazwać: gwałtowny spadek ...
Ciąża podczas przyjmowania pigułek antykoncepcyjnych: Jakieś JEST prawdopodobieństwo?
Cześć, powiedz mi, PROSZĘ. Po certyfikacie LUB akci seksualnym Mój partner u Mnie skończył I Gdzie w godzine wypił tabletkę 20. Wypiłem kurs 7 ...
CZY mozna palic Kobiety wagowo Ciąża? CZY musisz rzucać?
Dobra pora Dnia! Dziewczyny Ooi, Tydzień Temu dowiedziałem SIĘ, ZE jestem w ciąży, ABY byl szok, ponieważ Mój Mąż i ja próbowaliśmy dostać Pół Roku ja naprawde chcemy ...