Sport dla kobiet w Ciąży - jak połączyć się z dziećmi dla zdrowia?

ZAWSZE I Bogate prowadziliście Aktywne Życie, Byli zaangażowani w bieganie, pływanie, aerobik í Byli dumni oo eleganckiej rzeźbionej Postaci. Ale Teraz nadszedł długo wyczekiwana ciąża i pojawiło SIĘ Pytanie, Jak radzić sobie ZE sportem w Czasie ciąży?

Czy mogę ćwocie podczas ciąży? CZY wARTo całkowicie zrezygnować z ładunku, ABY Nie zaszkodzić dziecku, Lub odwrotnie, gwałtowny spadek Aktywności bedzie mial negatywny wpływ na zdrowie?

...

Pierwszą rzeczą do zrobienia jest skonsultuj się z ginekologiem.

Jeżeli ciąża JEST w normie, Nie ma zadnýchnień co współpracy macicy, Analizy PROSZĘ O najlepszych Parametry, w wykryciu Nie mozna przerwać treningu.

Jedyne, co musisz ograniczyć, to czas trwania trwania i intensywność rozkładżeń.

W sprawie nagłego zakończenia Sportu, waga nieuchronnie zacznie rosnąć. Zużycie prądu spada. Przepływ Krwi JEST zaburzony, metabolizm cierpi, a to moze prowadzić zrobić słabego dopływu Łożyska i głodu tlenu płodu.

zaawansowane przyrostu masy ciała, Przeawansaszujące w Czasie Kobieta. Maksymalne hasło wynosi 15 kg.

Jeśli zostanie przekroczony Dziesięć PRÓG, obciążenie narządów Wewnętrznych prowadzi zrobić poważnych komplikacji Wagowo przebiegu ciąży.

Odmiana odmowa ćwiczeń. Zważ się na Czasu Pracy, prowadzi do bolesnych skurczy.

Czy wszystkie sporty są dobre dla kobiet w Ciąża?

Ale nie nie kazdy Sport nadaje SIĘ do kontynuowania w Czasie

 1. Brzana, pochwa może pobrać władzę macicy.
   
 2. Jazda na rowerze, narciarstwo - Silne Wibracje Moga zakłócać przepływ Krwi, wywołują przypływ Krwi zrobić narządów miednicy, w pierwszych miesiącach ciąży moze przez prowokować poronienie. Poza tym jest dość traumatyczny sport.
   
 3. Gry w piłkę Sa Niebezpieczne, ponieważ uniesione, mozesz przegapić pilke, wiec Lepiej wyjechać na bardziej odpowiedni Czas.
   
 4. Ciche sporty którego również można skóry. na przykład nie nie, pracuj z hantlami, rób przysiady.

Niektórych Kobiety błędnie uważają, ZE JEST prasa Bardzo przydatnym ćwiczeniem.Przygotowuje mięśnie prasy zrobić porodu, czyni je mocnymi i elastycznymi. Ale tak nie jest.

Ćwiczenia siłowe na prasie prowadzą zrobić zwiększenia napięcia w macicy, powodują nadmierne ukrwienie jamy brzusznej. Lepiej JEST odrzucić do Ćwiczenie na lokacyjny Gimnastyka oddechowa.

Głęboki oddech, Wydech powoduje, že mięśnie prasy działają, nie nie uszkadzając Przy Tym Ciała.

Jak zdrowy w czasie?

Joga podczas ciążyOczywiście, nie możesz rzucić się. Ponadto zaleca SIĘ, ABY lekarze Byli włączani w Dzień Szkolenia, nawet jeśli wcześniej Mieli bierny styl Życia.

Sa Sportowy, Które przynoszą mięśnie w porządku, Nie szkodząc ani matce, ani dziecku. Żartować Jogapilates, fitball, specjalnie tłucz do ćwiczeń w Ciąża.

Poza obciążeniem głównych grup mięśniowych, TAKIE Szkolenie nauczy Cie, Jak prawidłowo oddychać, oddać ładunek żywej Energii i uporządkować stan emocjonalny.

Niemal Randki Kobiety w ciąży odczuwają znaczny ciężar rowerosłupa ból w plecach. Specjalnie zaprojektowane programy Jogi w Czasie ciąży skurcze mięśni spowodują, pokażą, Jak prawidłowo oddychać podczas porodu, JAK odciążyć Prasę, ABY pomoc dziecku pojawić SIĘ bez komplikacji.

Joga w Czasie Ciąży JEST Leczący system zdrowotny dla całego organizmu.

Ale bez wzgledu na to, JAK starasz SIĘ zachować figurę, bez wzgledu na to, JAK chcesz prowadzić Aktywny Tryb Życia, pamiętaj, ZE JEST Dziecko ważniejsze. Dlatego mozesz uprawiać sportów TYLKO ZA ZGODA ginekologa!

Skonsultuj SIĘ I sprawdz, CZY mozesz uprawiać Sportu wagowo Czasie ciąży, Jakie sporty mozesz Robić Dla kobiet w ciąży i Jakie sporty SA DOSTEPNE Dla kobiet dowcipniś ciąży.

Mamy Nadzieje, Ze Nasz Artykuł odpowiedział na Twoje Pytanie: CZY Kobiety w ciąży Moga uprawiać sport?

      

CZY widzisz niedokładności, niekompletne LUB niepoprawne informacje W biała? Czy wiesz, Jakświeszyć Artykuł?

CZY chcesz wstawiać zdjęcia na zdjęciach Temat?

Pomóż nam ulepszyć strone! Pozostaw Wiadomość ja Swoje Kontakty w komentarzach - skontaktujemy SIE Z TOBA I wspólnie poprawimy publikacje!

1 komentarz
 1. Lato

  CzeÅ> C Ciociu Kaelndarz JEST ekstra Nasze koty i tygrysa, ™ lubie ... nawet Å> Pięć. Mój Teraz mam nowy MAA, ego kotka bo Biała, z zginĘ ... A, A Jak Twój królik Ciociu? buziaki

Dziekuje Twój komentarz po SIĘ PO weryfikacji.
dodaj komentarz

Najgorętsze Dyskusje
CZY JEST możliwość ciąża po aborcji Medycznej?
Dzień dobry. Chcesz się dowiedzieć czegoś o moich doświadczeniach z MA. Ma zrobiła 5 tygodni. Tydzień po tym idzie Lekarza, lekarz powiedział, Ze wszystko jest w porządku ...
Odcinek opóźnień miesiączki
Mam 7 Tydzień. Dla Mnie 34. Pierwsze Dziecko urodziło SIĘ 9 lat temu.Od pierwszych oznak ciąży PRZED opóźnieniem mozna nazwać: gwałtowny spadek ...
Ciąża podczas przyjmowania pigułek antykoncepcyjnych: Jakieś JEST prawdopodobieństwo?
Cześć, powiedz mi, PROSZĘ. Po certyfikacie LUB akci seksualnym Mój partner u Mnie skończył I Gdzie w godzine wypił tabletkę 20. Wypiłem kurs 7 ...
CZY mozna palic Kobiety wagowo Ciąża? CZY musisz rzucać?
Dobra pora Dnia! Dziewczyny Ooi, Tydzień Temu dowiedziałem SIĘ, ZE jestem w ciąży, ABY byl szok, ponieważ Mój Mąż i ja próbowaliśmy dostać Pół Roku ja naprawde chcemy ...