Ekstremalne ozdoby: kłute podczas ciąży - CZY wARTo Robic, Ile włożyć, KIEDY wystartować?

Przebicie w czasie ciąży: informacje ogólne

Teraz piercing na sposób na pielęgniabianie ciała i wyróżnij się z tłumu.

Przebicie być znane - na przykład w uszach i innych ekstremalnie, w policzkach.

W Czasie ciąży Piękna polowa Podłogi moze napotykać nieprzyjemne doznania z przeszywania i mnóstwa pytań.

...

Spis treści:

Co to jest piercing?

Przebicie się do przebicie, które zapewniają dobrą kondycję i styl.

W celu zapewnienia bezpieczeństwa i sterylności narzędziJak rowniez właściwej Opieki dla przekłucia po przebiciu, natomiast najtrudniej PROCEDURA poszło dobrze i wynik przyniesie TYLKO Pozytywne emocje.

Piercing dzieli się na kilka najczęstszych typów:

  1. Nakłucie na kolczyki - najczęstszy rodzaj piercing. Najczęściej jest robione przez owoceęta, rodzice często przebijają uszy do młodych. Dziura w uszach Moze byc praktycznie nieograniczona, Niektórych przebijają Nie Tylko z Plat, ale takze chrząstkę.
  2. Przekłuwanie nosa - ma bogatą historię, zakończoną w starożytności. Dekoracja w nosie nosił pewien sens I moze NAM powiedzieć o, samochodzie, Na Przykład, wybierając z uzdrawiania plemienia LUB szamana. Przebicia w nosie były popularne wśród Beduinów, Azteków, Majów, Aborygenów.
  3. Przebijanie ust - także z plemion kulturowych. Przebijanie się w trakcie rytualnych lub pokazywało status nosiciela. Teraz z wraz z przekłuwaniem nosa, jest popularne wśród ludzi.
  4. Przebicie ciała - nie tak powszechne, sprzątanie ich bolesności i ekstrawagancji.
  5. Przebicie pępka - bardzo popularne wśród dziewcząt. Wieluniu Powie, ZE JEGO historia ma Też Swoje Korzenie w starożytności, A mianowicie - w starożytnym Egipcie, pilzner NIE Tej Pory informacja ta żartem kwestionowana. Przekłuwanie pępka JEST wygodne, ponieważ NIE ingeruje Wagowo znalezieniu pracy LUB pójść zrobić Szkoły, JAK WIELE instytucji wciąż ambiwalentny o takiej biżuterii.

Co to jest piercing?Każde piercing, wyłączyć lub wyłączyć, może być niebezpieczne.

Po Pierwsze tak JEST infekcja, może można uzyskaćPodczas procesu odzyskiwania zużytego sprzętu.

Przełęcz najprostszy piercing może zostać odwieszony i odciągnąć w procesie zapalną.

Klingeryt reakcje alergiczne na niektórych metale, co również komplikuje możliwość noszenia kolczyków.

Tym podczas robienia przenikania pozn kilku zasad.

  1. Wybierając miejscu budowy na przebicie, LacZ Swoje pragnienia z możliwościami i Nie dokonuj natychmiastowego wyboru na lokacyjny skomplikowanych bolesnych kolczyków, jeśli TAKIE JEST Doświadczenie Nie Jeszcze DOSTĘPNE.
  2. Jeśli zrobicie tę porę, to nic się nie wydic na ciele, łatwolecz przekłuwaniena przykład - aby przeić przeczyste w uszach na kolczyki. Dzięki temu będzie jasne, jak nieprzyjemna jest procedura, a także medyczne, czy alergie na metale i reakcję organizmu na przebicie.
  3. Nie wykonuj tej procedury samodzielnie.
  4. Zaufaj TYLKO Dobrym salonom, ABY zaufanie Do sterylności Instrumentów.
  5. Postępuj zgodnie z zaleceniami służby zdrowia, leczyć i wyciągnąć z lekarzem w celu ropienia i podrażnienia.

Przeszywanie na poziomie organizacji narządów!

Czy mogę dokonać piercing podczas ciąży?

Dziewczyna zawsze chce pozostać piękna, to okres życia jako ciąża nie jest wyjątkiem. SZYBKIE POJEDYNCZE CZYTANIE.

Czy mogę dokonać piercing? bezpośrednio podczas noszenia dziecka?

Jeśli chcesz zrobić przekłuwania tu Teraz, bez oczekiwań, musisz zważyć Plusy i minusy, ABY Nie narazić Siebie i Dziecka na Dodatkowe ryzyko.

W czasie gry młody człowiek jest zmęczony. Aby móc prowadzić Miejsce nakłucia będzie leczyć przez długi czas LUB W najgorszym przypadku infekcja zacznie SIĘ rozpalać, podczas gdy Ciało Kobiety nie nie będącej w ciąży moze poradzić sobie z podobnym problemem.

Pozostałe funkcje zależą bezpośrednio od układu.

Czy w czasie ciąży można robić piercing?Kategorycznie niemożliwe jest przebicie sutków i inne intymne miejsca. Nie ma znaczenia, CZY JEST Karmienie piersią Planowane, CZY sztuczne Karmienie - kobieta zmienia piersi w Czasie ciąży, O nakłucia najprawdopodobniej stana SIĘ Bardzo zaognione.

Najbezpieczniejsze - przebicie uszu. Jest to zabieg operacyjny bezbolesny, bardzo szybki i niezywodzielny. Dziury w uszach się nadają, szczególnie w ciepłym sezonie.

Bardziej wykonane zabiegi, wymagający znieczulenia, co nie jest owoc dla dziecka. W tym samym imieniu odczuć ból odczuwany przez ciężarną.

Przebijanie brzucha i ciąża

Liczne pytania powstaje o kolczyku pępkowym.

Podczas noszenia dziecka Mała zmienia się brzuch kobiety i pępka. Okazuje sie na zewnątrz i skóra SIĘ rozciąga, przynosi zrobić niedogodności i nieprzyjemne doznania i bez dodatkowych nakłuć.

Piercing w pępku w późnych stadiach ciąży Musi zostać usunięty, A jeśli zrobi SIĘ zrobić niedawno - przebijania moze rozpalić SIĘ LUB odkształcić.

Co zrobić z kolczykiem pępka w czasie ciąży? Najlepiej skonsultować się na ten temat z lekarzem obserwującym ciążę.

W TEJ chwili prawdopodobieństwo zakażenia nakłucia JEST Bardzo Wysokie I moze niekorzystnie wpłynąć na ogólny wczego ciąży - dlatego tez są są przeciwni jego noszeniu.

Czy mogę iść przyjżyć?

W przypadku punku pracy należanej przed ciążą, Udało SIĘ wyleczyć i nie nie powoduje Już dyskomfortu - Nie mozna SIĘ martwić, Ze moze zaszkodzić kobiecie LUB dziecku.

Czy muszę strzelać?

Czy muszę brać piercing podczas ciąży?W pierwszych miesiącach, KIEDY żołądek JEST Jeszcze mały przekłuwanie Nie powoduje zadných niedogodności. Ciężarne kolory monitorować stan nakłucia - w przypadku braku dyskomfortu w JEST zdjęcie ornamentu.

Im dłuższy okres, Tym bardziej rozciągnąć skórę na brzuchu, piercing skóry naciskać i pocierać. Fajnie do wyciągnięty, może inaczej stan zapalny, rozstępy, która pozostanie na zawsze.

Kiedy strzelać?

Dekoracja W Takım razie łatwo usuniesz, gdy TYLKO pojawi SIĘ SIĘ nieprzyjemne wrażenie. ABY Nie martwić SIĘ o przebicie, mozesz włożyć jedwabną wstążkę.

Na dłuższych warunkach lekarz, Który obserwuje ciążę, z większym prawdopodobieństwem bedzie nalegał na zdjęcie biżuterii, Szkoda, że ​​jest plan Cesarskie cięcie.

Po porodzie możesz oddać piercing w miejscu - wyleczyć przebicie w tym czasie nie zarasta.

Najważniejsze, ay musisz pamiętać - piercing wymaga dużej uwagi dla siebiei każda infekcja może zaszkodzić dziecku.

Najlepiej poczekać na korzystniejszy JEST CZAS, A jeśli nie nie ma takiej Możliwości, należy zastosować środki ostrożności dokladnie Randki í zalecenia dotyczące pielęgnacji przebijającej.Wtedy Dekoracja przyniesie TYLKO Radosne emocje.

      

CZY widzisz niedokładności, niekompletne LUB niepoprawne informacje W biała? Czy wiesz, Jakświeszyć Artykuł?

CZY chcesz wstawiać zdjęcia na zdjęciach Temat?

Pomóż nam ulepszyć strone! Pozostaw Wiadomość ja Swoje Kontakty w komentarzach - skontaktujemy SIE Z TOBA I wspólnie poprawimy publikacje!

brak komentarzy

Dziekuje Twój komentarz po SIĘ PO weryfikacji.
dodaj komentarz

Najgorętsze Dyskusje
CZY JEST możliwość ciąża po aborcji Medycznej?
Dzień dobry. Chcesz się dowiedzieć czegoś o moich doświadczeniach z MA. Ma zrobiła 5 tygodni. Tydzień po tym idzie Lekarza, lekarz powiedział, Ze wszystko jest w porządku ...
Odcinek opóźnień miesiączki
Mam 7 Tydzień. Dla Mnie 34. Pierwsze dziecko urodziło SIĘ 9 lat Temu. Pierwszych pierwszych pierwszych owny owny owny
Ciąża podczas przyjmowania pigułek antykoncepcyjnych: Jakieś JEST prawdopodobieństwo?
Cześć, powiedz mi, PROSZĘ. Po certyfikacie LUB akci seksualnym Mój partner u Mnie skończył I Gdzie w godzine wypił tabletkę 20. Wypiłem kurs 7 ...
CZY mozna palic Kobiety wagowo Ciąża? CZY musisz rzucać?
Dobra pora Dnia! Dziewczyny Ooi, Tydzień Temu dowiedziałem SIĘ, ZE jestem w ciąży, ABY byl szok, ponieważ Mój Mąż i ja próbowaliśmy dostać Pół Roku ja naprawde chcemy ...