Chmiel i ciąża: czy warto ratować?

Chmiel i ciąża: ogólne zasady i zalecenia

Kobietą w ciąży, Ze wzgledu na prace LUB rodzinę, czasami trzeba udać SIĘ zrobić innego Miasta LUB Kraju.

Najczęściej podróżuje, a przyszła matka jest mniej zmęczona na drodze.

ale podróże lotnicze to nie jest niezdrowe dla dziecka.

...

Spis treści:

Czy warto lecieć w ciążę?

ABY Zrozumieć, w jaki sposób szkodliwe loty na dużą wysokość? Dla dorosłych i niemowląt, niezbędne JEST sklasyfikowanie Niebezpieczeństwo w powietrzu.

Promieniowanie

Promienie Kosmiczne i aktywność słoneczna niosą same w sobie cząsteczki radioaktywne, Które zatrzymują atmosfere Ziemi. Ale im ten bohater z tym morzem, tym siluje promieniowanie.

Na wysokości dziesięciu tysięcy METRÓW (wysokość lotu) intensywność napromieniowania JEST kilkadziesiąt razy większa niz na powierzchni Ziemi.

Dlaczego nie możesz latać w ciąży: promieniowanieDla zwykłych Ludzi wykonujących Jeden LUB więcej Obrazów, siła napromieniania JEST znikoma, i Piloci i stewardessy są są sąniminimi na poziomie średnim napromieniowania, osiągając 50 milisiwertów rocznie.

Zdolność przenikania promieniowania jonizującego jest bardzo dobra, dzięki czemu działają tylko małe, ale także dziecko.

tak, bylo w pierwszy trymestr Wpływ napięcia na płoty.

W pierwszym miesiącu po zapłodnieniu zarodek moze umrzeć, pod wpływem promieniowania, w następstwie - wzrasta ryzyko Powstania Różnych odchyleń U Dziecka.

Lekarze zdecydowanie polecają każdemu razem pracujące stewardesy lub pilotów, który dowiedział się o swojej ciąży, natychmiast przestali latać.

Ale według statystyk tak było kobiety o bluzach wyglądają bardzo dobrze poronienia w wcześniejszym terminie lub martwe ciąże.

Wynika z faktu do, ZE promieniowanie promieniaktywne użytkownika pióro płodu to już dowiedziałem się o ciąży.

Różnica ciśnień

Nagły skok podczas lądowania lub startu powodu skurcz urządzeń krwionośnych, co może być niebezpieczne dla kobiet, wiadomości są w ostatnim obrazie Ciąża. Jest to niebezpieczne w wypadkach od piłki nożnej lub oderwania łożyska.

Albo kobieta jest zmuszona latać samolotem w Trzeci trymestr, wskazane jest poddanie się ultrasonografii szyjki macicy, do tego, swój przedpiętrz.

Kark większy N. piętnaście milimetrów długość, ruch2,2 cele przedwczesna dostawa.

Loty w głosie trymestrze może wydać hormon stresu może być impulsem początek porodu.

Przyszła matka, która sięszła w ten sposób, czy też nie noworodki, nie ma wykwalifikowanych lekarzy.

Brak tlenu

Dlaczego nie możesz latać podczas ciąży: brak tlenuNiektóre niedotlenieniedoświadczony w kobietę w czasie lotu ptaka anemia.

Kiedy ciężarna jest zdrowa, jej ciało nie może się wycofać, a płód nie ucierpi.

Suchość w kabinie również niefascynowany.

Zakrzepica żył głębokich

Choroba zakrzepowo-zatorowa u Kobiet w ciąży występuje Bardzo Rzadko, pilzner JEST główną Wyslij wyślij Przyczyna zgonów Matek.

Gdy skłonność zrobić zakrzepicy, zakrzepowe zapalenie zyl z historią dziedzicznych predyspozycji LUB pożądane na każdym etapie ciąży 6:

 • nosić pończochy uciskowe podczas lotu;
 • okresowo wstawaj i chodź po salonie;
 • wiedzieć picia alkoholu i kawa;
 • pić więcej wody mineralnej lub zwykłej;
 • robienie ćwiczeń dla kończyn dolnych.

Dodatkowe czynniki ryzyka, takie jak duża waga, ciąż mnogie, trombofilia, kobiety w stosunku do prowadzącego profilaktykę przez lekarza.

Czas ciąży: kiedy latać

O której porze najlepiej jest latać w ciąży?Zgodnie Z Lotem samolotem niesie ZE SOBA WIELE czynników ryzyka ciąży, potem cały okres ciąży Dziecko JEST Lepiej powstrzymać SIĘ od lotów.

Ale nawet pilna potrzeba, tym najlepiej latać do drugi trymestr.

Wynika z ABY faktu, Ze organizm Matki Lepiej toleruje Wysokich obciążeń w Czasie lotu, A owoc łożysko JEST chroniony PRZED większość negatywnych czynników.

Pierwszy trymestr jest niebezpieczny śmierć zarodka po wystawieniu na działanie próbki lub nieaktywne funkcjonowanie płodu.

Trzeci trymestr jest niebezpieczny przedwczesne porody lub różne nieprzewidywalne powikłania położnicze.

Informacje dotyczące ciąży

Planując działkę, kobiety wolna Oddelegowany serwer do znalezienia ich na większej przyszłej macierzy.

W Czasie, gdy brzuch Nie JEST widoczny, KOBIETA moze spokojnie latać, w trzecim trymestrze ciąży, ABY wejść nA Pokład, moze potrzebować zaświadczenia LUB zaświadczenia od Lekarza.

Odpowiedź na zapytanie po trzydziestym szóstym tygodniu.
Nazwa linii lotniczej Wymagania
Air New Zealan, British Airways, Easyjet, British European CZY lotu potrzebny JEST certyfikat potwierdzony pieczęcią Lekarza, Ze KOBIETA w ciąży nie osiągnęła 36 tygodni. Po tym okresie kobieta zostaje odmówiona lotu. Nowozelandzkie linie lotnicze nie chcą latać do kobiet z wieloma ciążami.
Lufthansa, United Airlines, Delta, Swissair, Alitalia, Air France Po trzydziestym szóstym dniami jest certyfikat.
KLM, Northwest Airlines Po 36 tygodniach Randki nie lata.
Iberia, Virgin Po 34 Kobieta ma na myśli tylko towarzystwo lekarza.

Krajowe linie lotnicze, które odmawiają w tej sprawie podczas przedstawiania zaświadczenia od lekarza o normalnej ciąży i braku przeciwwskazań.

Przeciwwskazania medyczne

Bezpośrednie przeciwwskazanie do lotu jest tylko ciąża poza trzydziestuoche tygodni, które są przedwczesnego porodu jest wysokie.

Istnieją jednak przeciwwskazania medyczne, zgodnie z ktorými KOBIETA w ciąży nie moze latać Wagowo następujących przypadkach:

  Przeciwwskazania medyczne do lotów do kobiet w ciąży

 • obecność w anamnezie przedwczesnego porodu, poronienia LUB spontanicznej poronienia;
 • niewydolność szyjki macicy lub osłabienie szyjki macicy;
 • groźba aborcji;
 • Cukrzyca, nadciśnienie LUB Późna toksyna;
 • ciąża mnoga w ktorým dziedzień;
 • choroba zakrzepowo-zatorowa LUB tendencja zrobić Rozwoju tego Choroby;
 • kardiopatia LUB niewydolność SERCA;
 • niewydolność nerek.

Każdą z Tych Chorób zagraża Zdrowiu Matki i utrzymaniu prawidłowej ciąży, dlatego nie nie próbuj oszukańczo dostać SIĘ na Pokład samolotu, ponieważ przeciwwskazania SA spowodowane rzeczywistym zagrożeniem dla Zdrowia i Życia.

Wskazówki i porady od lekarzy

Nie ma przeciwwskazań Jeśli, A przyszła matka Nadal zdecydowała SIĘ latać w samolocie, wtedy powinno byc tak wygodnie, Jak to możliwe, ABY latać całym Lotem.

ABY aby zrobić, wykonaj:

 • jeśli SIĘ możliwe, zdobądź bilet Czy Klasy Biznesowej, ponieważ wagowo klasie Ekonomicznej odległość Między siedzeniami JEST BARDZO NIE MA, Wąska Możliwości przedłużenia nog;
 • poproszony o MIEJSCE Bliżej ołtarza, Jak często bedzie Musiał wstać, najlepiej wag pierwszym rzędzie siedzeń, JEST więcej przestrzeni ı Powietrza, ponieważ podaż tlenu JEST produkowany z nosa samolotu;
 • samolot Musi Mieć specjalna nadmuchiwaną poduszkę pod plecami, co ułatwia długo przymusowego siedzenia, JAK rowniez ciepłe, miękkie i wygodne buty skarpetki. Tym: Informacje o produkcie:
 • kilka dni PRZED podróżą Mozesz zacząć przyjmować Specjalne kojące rośliny, Które Să dozwolone Dla kobiet w ciąży. Ekscytacja I stres związany Z Lotem Beda odczuwalne znacznie mniej;
 • W samolocie Nie trzeba oprzeć SIĘ na proponowanej kolacji, ponieważ częściej żywność zawiera za Dużo soli i konserwantów. Lepiej zjeść coś lekkiego i pić więcej Wodami.

Loty kobiet w ciąży: porada lekarzyNie wahaj sie skontaktować z jakiegokolwiek powodu stewardessa oo., Jeśli ALE KOBIETA w ciąży JEST nA Czasu, gdy żołądek JEST JUZ wyraźnie widoczny Sami stewardesi oferują pomoc.

Ciąża zrobić Ważny okres dla Kobiety, A WSZYSTKIE Dziewięć miesiecy Chroni przed różnymi zagrożeniami Dziecko zewnętrznymi.

Tego wlasnie z powodu, Ponieważ moze cierpieć z powodu narażenia na Promieniowanie w dowolnym momencie ciąży.

Promieniowanie jonizujące zrobić żartu, Które moze prowadzić Czy TEGO, že u Dzieci w Wieku przedszkolnym zdiagnozowane SA Choroby onkologiczne.

Ale własnie JEST Jeden z WYBIERZ ryzyko, Gdy moze zajść ostra potrzeba, ABY KOBIETA w ciąży mogła latać, Ale Nie JEST zrobić pożądane.

Podróż w Czasie ciąży - Tydzień po tygodniu ciąży

      

CZY widzisz niedokładności, niekompletne LUB niepoprawne informacje W biała? Czy wiesz, Jakświeszyć Artykuł?

CZY chcesz wstawiać zdjęcia na zdjęciach Temat?

Pomóż nam ulepszyć strone! Pozostaw Wiadomość ja Swoje Kontakty w komentarzach - skontaktujemy SIE Z TOBA I wspólnie poprawimy publikacje!

brak komentarzy

Dziekuje Twój komentarz po SIĘ PO weryfikacji.
dodaj komentarz

Najgorętsze Dyskusje
CZY JEST możliwość ciąża po aborcji Medycznej?
Dzień dobry. Chcesz się dowiedzieć czegoś o moich doświadczeniach z MA. Ma zrobiła 5 tygodni. Tydzień po tym idzie Lekarza, lekarz powiedział, Ze wszystko jest w porządku ...
Odcinek opóźnień miesiączki
Mam 7 Tydzień. Dla Mnie 34. Pierwsze dziecko urodziło SIĘ 9 lat Temu. Pierwszych pierwszych pierwszych owny owny owny
Ciąża podczas przyjmowania pigułek antykoncepcyjnych: Jakieś JEST prawdopodobieństwo?
Cześć, powiedz mi, PROSZĘ. Po certyfikacie LUB akci seksualnym Mój partner u Mnie skończył I Gdzie w godzine wypił tabletkę 20. Wypiłem kurs 7 ...
CZY mozna palic Kobiety wagowo Ciąża? CZY musisz rzucać?
Dobra pora Dnia! Dziewczyny Ooi, Tydzień Temu dowiedziałem SIĘ, ZE jestem w ciąży, ABY byl szok, ponieważ Mój Mąż i ja próbowaliśmy dostać Pół Roku ja naprawde chcemy ...