Przedłużanie paznokci podczas ciąży: nie jest niebezpieczne, ale czy na zawsze? ..

Przedłużanie paznokci podczas ciąży: czy to możliwe?

Kobiety w ciąży często muszą zrezygnować Z Wieluniu Rzeczy i procedur, Które Były Znane i akceptowane przed zajściem wagowo ciążę.

Ja właśnie często przed nimi się to pytanie, Czy wynik jest dodanie powołci w tym okresie, przez kombinację modelowania nie są najbardziej naturalne.

...

Spis treści:

Co to są przedłużenia paznokci?

Ta ta obróbka na modelowaniu tworzyw paznokci specjalnymi materiałami. Jest dwie technologie dzielania: żel i akryl.

W kolorze przypadku specjalnego ciekły polimerktóre leczy tylko pod wpływem światła ultrafioletowego. Żel nie ma zapachu, jednak jednak polimeryzacji wydziela toksyczne opary.

Akryl do suchego polimeru, który zestala się. - monomeru. Materiał maidentny sterownik.

KIEDY NIE TYLKO mistrz paznokci Sztuczne paznokcie symuluje Naturalne, ciemnym piwem WIELE opilivaem płyty, współpracowników prowadzi zrobić powstawania wystarczającej ilości pyłu, Który moze rozstrzygać w nosowych.

Innymi słowy Skóry Wokół paznokci, zakażenie.

Generalnie procedura budowania jest bezpiecznapomimo faktu, Ze Materiały zawierają toksyczne i Niebezpieczne Substancje (aldehyd mrówkowy, toluen, metakrylan etylu).

Co to są przedłużenia paznokci?Ich ilość JEST tak mała w żelu i akrylu, Ze Nie wystąpię jednego dowolnego uszczerbku na Zdrowiu. Pod parasolem wszystkich funkcji bezpieczeństwa.

Tematy również trzecia technologia do modelowania paznokci - biogel. W Opakowaniu materii żywica z cisu, wapń, witaminy A i E, białka.

Biogel jest nietoksyczny, jest plastikowy, nie ma zapachu. W przypadku polimeryzacji w promieniach ultrafioletowych Materiał Nie wydziela szkodliwych oparów.

WARTo zauważyć, Ze korzystanie z bio-żelu często w modelowaniu paznokci NIE, A dla wzmocnienia Naturalnej Płytki Paznokcia.

      

Czy wykonać lub wykonać zabieg w Ciąży?

Ona dziewczyna sama, czy potrzebuje przedłużenia paznokci, czy nie. Zwłaszcza w czasie ciąży.

Warto jednak o tym pamiętać Tędy para pary przeciwwskazań w tym konkretnym okresie.

Przede wszystkim reakcje alergiczne. Jeśli nie objawiły się przed ciążą, to w tym się bardzo dobrze się czują.

Organizm typu, który manifestuje się w sposób normalny. W koszty w formie reakcje alergiczne do zapachu, płynów i substancji.

Po Drugie, pierwszy trymestr Ciąża. W tej chwili rzuciłem wszystko ważne na sprawozdania płodu. Efekt chemiczny, Jakim JEST nagromadzenie SIĘ paznokci, moze wywołać nieodwracalne zmiany w Rozwoju Dziecka.

Dlatego Też, w pierwszym trymestrze ciąży, mistrzowie zalecają powstrzymanie SIĘ od przedłużania paznokci Zelem i akrylem, dając pierwszeństwo zwykłym nieobróbowanym manicure lub biogel.

Po Trzecie, niestabilne tło hormonalne. Jeśli ginekolog, wiodąca ciąża, częste zmiany hormonalne odnotowuje w ciele Kobiety, ABY ostatnia celu powstrzymanie SIĘ od procedury modelowania paznokci.

Przye wymagają tego, że życie odrzucenia materiału. Zwiększone paznokcie po prostu nie nie Beda trzymać, LAMAC, łuszczą SIĘ, bez wyraźnego powodu odpryskiwać.

Kontakt z zawodnikiem?

Czy mogę zajść w ciążę z przedłużonymi paznokciami?ABY Jedna Rzecz - Raz NA miesiąc i Pół LUB Dwa miesiące, ABY przejść zrobić procedury przedłużania paznokci podczas ciąży, druga - Robic robić codziennie przez kilka godzin z rzędu.

Mistrzowie domu w opiece pięciu lat urlop macierzyński, pracując prawie do samego urodzenia. W Tym jest standardowe niebezpieczeństwo.

Pierwsze PO, zapewnić bezpieczeństwo przez czas. Nawet przy dobrej wentylacji nie da się podjąć zatrucia organizmu.

Ponadto zaprzestanie drgawki nudności i wymioty, zawroty Głowy, w zmysłowy omdlenia.

PO Drugie, Praca ZE sztucznymi materiałami wymaga DOSC długiego lakieru do paznokci, współpracowników prowadzi zrobić powstawania pyłu.

Wnika do kanału nosowego, a następnie do płuc, osiadając. Aby z kolei wywoływać różne choroby układu oddechowego, odnowone kaszel, alergie.

Czy rodzimy w ciąży ja zrezygnować ze swojego rzemiosła na rzecz klienta. Na Przykład, zamiast budować Swoje paznokcie, wykonaj nieedged, Sprzęt LUB manicure do manicure dla swoich Klientów.
      

Środki ostrożności

Istnieją niepisane Zasady, Które KOBIETA w ciąży powinna przestrzegać, decydując SIE NA procedura modelowania paznokci.

Przede wszystkim w czasie trwania z nosić maskę na twarz, ABY szkodliwe opary, pyły i opary Nie wnikały do ​​dróg oddechowych wagowo organizmie.

Po Drugie, po zbudowaniu paznokci, należy umyć ręce mydłemi umyć nos mineralny lub woda morska. ABY ostatnie żartem konieczne, ABY Pyl i inne Substancje lotne, ktore dostały Się przez Maske, Nie osadzały O SIĘ Wagowo Kanale nosowym.

Po Trzecie, PORZĄDKOWA KONSERWACJA. Jeśli mistrz ma zainstalowany Specjalny Odkurzacz zrobić zbierania kurzu, ABY JEST DODATKOWY Plus na lokacyjny Tego mistrza.

Nie zapominaj, že powietrze Musi krążyć swobodnie, ABY Ostre Zapachy i powstające opary Szybko uległy erozji.

Po czwarte, Skonsultować się z wymaganiami i standardami higienicznymi i sanitarnymi podczas procedur. Mianowicie:

    Przedłużanie paznokci dla kobiet w ciąży: środki ostrożności

  • dezynfekcja rąk, własność klienta, narzędzia;
  • pracować w rękawiczkach medycznych;
  • Pracuj bezpiecznymi narzędziami (mozesz przejść bez rodziny ostrych nożyczek, Szczypiec i Strzelców);
  • sanacja miejsca pracy.

Zalecane do stosowania z lampą ultrafioletową załóż gumową rękawicę z odciętymi palcami u dołuą klienta w rejonie paznokci.

ABY ochroni skórę Rak PRZED promieniowaniem ultrafioletowym, Które Moze Być Niebezpieczne dla samej Kobiety i dla Przyszłości Dziecka.

Głównemu przedmiotem postępowania, procedura modelowania paznokci nie jest tak groźna dla kobiety w Ciąży. Warto jednak o tym pamiętać przed urodzeniem, w taki sposób, materiał usuwalny materiał.

W przyszłości nowo narodzony kwiaty cięhniejsze, dużo Nałożone na pomoc są długimi paznokciami.

Czy czas w sensowaniu w czasie ciąży?

      

CZY widzisz niedokładności, niekompletne LUB niepoprawne informacje W biała? Czy wiesz, Jakświeszyć Artykuł?

CZY chcesz wstawiać zdjęcia na zdjęciach Temat?

Pomóż nam ulepszyć strone! Pozostaw Wiadomość ja Swoje Kontakty w komentarzach - skontaktujemy SIE Z TOBA I wspólnie poprawimy publikacje!

brak komentarzy

Dziekuje Twój komentarz po SIĘ PO weryfikacji.
dodaj komentarz

Najgorętsze Dyskusje
CZY JEST możliwość ciąża po aborcji Medycznej?
Dzień dobry. Chcesz się dowiedzieć czegoś o moich doświadczeniach z MA. Ma zrobiła 5 tygodni. Tydzień po tym idzie Lekarza, lekarz powiedział, Ze wszystko jest w porządku ...
Odcinek opóźnień miesiączki
Mam 7 Tydzień. Dla Mnie 34. Pierwsze dziecko urodziło SIĘ 9 lat Temu. Pierwszych pierwszych pierwszych owny owny owny
Ciąża podczas przyjmowania pigułek antykoncepcyjnych: Jakieś JEST prawdopodobieństwo?
Cześć, powiedz mi, PROSZĘ. Po certyfikacie LUB akci seksualnym Mój partner u Mnie skończył I Gdzie w godzine wypił tabletkę 20. Wypiłem kurs 7 ...
CZY mozna palic Kobiety wagowo Ciąża? CZY musisz rzucać?
Dobra pora Dnia! Dziewczyny Ooi, Tydzień Temu dowiedziałem SIĘ, ZE jestem w ciąży, ABY byl szok, ponieważ Mój Mąż i ja próbowaliśmy dostać Pół Roku ja naprawde chcemy ...