Obcasy podczas ciąży: wybierać mąd

Obcasy podczas ciąży: przeciw

Czekanie na dziecko nakłada się na bramki. A to żlist dla prawo jazdy, aby przyzwyczaić się do zmiany będzie trudne. Do niedawna mogłeś mieć wszystko w klubie przez całą noc.

Ale teraz gwałtowne ruchy muszą ograniczać, ale trzeba je w zadymonym stanie przeciwwskazane. Zmiany hormonalne w organizmie wywołały stres, a Stala "NIE" przez Lekarzy, Rodziny i Przyjaciół, pobrać stres więcej.

...

Spis treści:

"(Odkurzacz do naczyń").

Czy można nosić obcasy w ciąży?

      

Jeśli zapytać ginekolog, śledzi ciąży, będzie na jednoznaczne odpowiedzi - "nie". Lekarz wyjaśnia, że ​​matka też się rozwija.

Kobiety w stanie, zwłaszcza w późniejszych etapach, bardzo wysokie nacisk na stopy. Kręgosłup również cierpi - może pracować się ból pleców. A zwykłe spróbujmy zwiększać szybść tych problemów.

Nie miejsce, nie wolno, nie modne baletki.

Buty na czas są w Ciąży.

Zastanówmy się. w pierwszych 12 tygodniach. Więc wydaję się z nich stopniowo zmieniając "Arsenał buta" i nadaje się do swojej garderoby.

Ile dni trwa ciąża?Zapytałeś - ile dni trwa ciąża? Cały czas w tym artykule.

Rejestracja na ciążę: dlaczego w jakim ten program?? Dowiedziemy się tutaj.

Co to są niebezpieczne buty na obcasach?

Co to są niebezpieczne buty na obcasach?Argumenty lekarza nie przekonały cię? Zastanki mam się, jakie inne pułapki w sobie nie mają władzy za obcasów "w pozycji".

Pogorszenie finansów w chodzeniu. Nieco starszy wystający brzuch, centrum organizmu. Dlatego nie możesz poruszać się na piętach tak jak przed ciążą. Jako minimum, do obarczonego "absurdalnym" chodu, aw skrajnych wydatkach można prowadzić do upadków i urazów.

Rewone ryzyko rozstępów na brzuchu. Powodem jest już sprowadzanych, przesuwnych do przodu. Wysokie Obcasy wzrost JEST kompensowana poprzez zmniejszenie elastyczności brzucha.W rezultacie - cześć, liczne rozstępy i obwisły brzuch.

Zmiana pozycji płodu. Ja się żartuję - podczas robienia tego, że dziecko zawróci w macicy. Prezentacja jest bardzo niebezpieczna dla naturalnej dostawy, najprawdopodobniej zrodził się z cesarskiego wykończenia.

Ryzyko przedwczesnego porodu lub poronienia. Czy zwróciłeś uwagę, co się dzieje z twoim ciałem, kiedy chodzisz na piętach (nie w czasie ciąży)? Najprawdopodobniej Nie zauważyłeś, Ze za każdym Razem, gdy uderzasz piętami o asfalt, Twoje Ciało JEST Lekko "wstrząśnięte". Ta wibracja jest przeniesiona na standardowe organy. Rezultatem może być zwiększony ton macicy, a to w pobliżu groźby poronienia.

Konsekwencje upadków. Jeśli wcześniej, z nieostrożnym upadkiem, odszedłeś z lekkim lękiem, ale Teraz musisz podążać za Tym większą ostrożniej. Innymi słowy, nie możesz spaść. Wiązki kończyn i kręgów u kobiet w okresie są już rozumione. Poza tym bardzo łatwe spaść, właśnie jeśli wcześniej byłeś "pro" w noszeniu obcasów. Upadek może być zagrażać nie tylko bólowi stawowemu, ale przedwczesnemu porodowi.

Wydaje się, że bardzo ważny jest brzydko.

Na pewno widział starsze gwiazdki filmowe w wieczorowych sukienkach i szpilkach. Wyglądały świetnie, ale tak bardzo chciałem im powiedzieć o niebezpieczeństwach noszenia obcasów "w pozycji"!

Ale nie jesteśmy gwiazdami, więc zwracajmy się na coś ważniejszego na małej rozsądku. W końcu teraz jest jeszcze wygodniej i bardzo przyjemny.

Elete Prenatal dla kobiet w ciąży: instrukcjaJak i ile wziąć "Elevit" dla kobiet w Ciąży? Możliwa jest instalacja kłód.

CTG w czasie Kobieta: ważne lub nie? Uczymy się z tego artykułu.

Ja tutaj mogę się przeprowadzić /beremennost/slozhnosti-beremennost/tsmv-pri-beremennosti-tsitomegalovirus.html o treściach przeciwko CMV w ciąży.

      

Wybór ogólne butów

Obcasy i ciąża: przeciwRadujcie się, kiere mumie - miłośnicy obcasów! Nadal mozna je nosic, ale jeśli chodzi o SA Zrecenzowano 6 dni temu.

KIEDY zamierzasz "szturmować" sklep obuwniczy, wydrukuj i zabierz ZE SOBA następujące Zasady doboru obuwia Dla kobiet w ciąży:

Naturalność. Nie kupuj butów, które są wykonane z "kozhzam" (lub "wciśnięta skóra", jak to się nazywa).

Lekkość. Przed dopasowaniem zważa parę butów w dłoni. Czy wydawała ci się ciężka? Więc to nie jest twoja opcja.

Dokładny rozmiar. Buty biurowe powinny być obcisłe na stopie, ale delikatnie. Nie kupuj butów, których cięte cię ściska - nie oczekuj, że są noszone. Stopy w ciążą i przymierzem. Ale takie wiszące na stopie - do drugiej skrajności. Takie buty mają niewygodne w noszeniu i ciągnięcie za sobą chowanie nóg i upadek.

Wygodna pięta. Idealna wysokość obcasa do 3 centymetrów. Można wybrać buty z grubym obcasem, na klinie lub na małą platformie. O stadninach - zapomnij o tym!

Głupi nos. W "zaostrzonych" butach palce Zwykłe szybciej męczą SIĘ, A palce przyszłej Matki, skłonne zrobić obrzęku, NIE BEDA Miały znaczenia. Ponadto buty o wąskim nosie już nie mają mody. Doskonałym rozwiązaniem Dla kobiet w ciąży moze Być mokasyn, nieudacznik LUB obuwie baletowe z wygodną (Nie płaska) podeszwa.

Dobra przyczepność. Ta jakość jest szczególnie dobra w zimowych butach - mniej zsuwa się. A teraz ważne jest, aby użyć upadków.

Proste elementy złączne.Wybór odpowiednich butówNie wybieraj sznurowanych butów lub z rzędu włoskich sprzączkami. Zwykle trudno się dzieje zgiąć. W związku z tym należeć do klasy zwykłego skrótu.

Jeżeli masz imprezę, nie musisz oglądać w łazience. Zrób wyjątek - postaw na piętachach. Ale starajcie się mniej w nich chodzić.

Idź na uroczystość w wygodnych butach - zmiana koloru na miejscu. Nie ma możliwości, jedź samotnie lub taksówką. Transport publiczny i przyda się w sypialni na niezgodne rzeczy!

Co pasek na brzuchu powie ci podczas ciąży?Co zrobi pas brzuszny? Czytamy tutaj.

Czosnek podczas ciąży: Argumenty "za" i "Przeciw" są zbierane w tym artykule.

      

CZY widzisz niedokładności, niekompletne LUB niepoprawne informacje W biała? Czy wiesz, Jakświeszyć Artykuł?

CZY chcesz wstawiać zdjęcia na zdjęciach Temat?

Pomóż nam ulepszyć strone! Pozostaw Wiadomość ja Swoje Kontakty w komentarzach - skontaktujemy SIE Z TOBA I wspólnie poprawimy publikacje!

brak komentarzy

Dziekuje Twój komentarz po SIĘ PO weryfikacji.
dodaj komentarz

Najgorętsze Dyskusje
CZY JEST możliwość ciąża po aborcji Medycznej?
Dzień dobry. Chcesz się dowiedzieć czegoś o moich doświadczeniach z MA. Ma zrobiła 5 tygodni. Tydzień po tym idzie Lekarza, lekarz powiedział, Ze wszystko jest w porządku ...
Odcinek opóźnień miesiączki
Mam 7 Tydzień. Dla Mnie 34. Pierwsze dziecko urodziło SIĘ 9 lat Temu. Pierwszych pierwszych pierwszych owny owny owny
Ciąża podczas przyjmowania pigułek antykoncepcyjnych: Jakieś JEST prawdopodobieństwo?
Cześć, powiedz mi, PROSZĘ. Po certyfikacie LUB akci seksualnym Mój partner u Mnie skończył I Gdzie w godzine wypił tabletkę 20. Wypiłem kurs 7 ...
CZY mozna palic Kobiety wagowo Ciąża? CZY musisz rzucać?
Dobra pora Dnia! Dziewczyny Ooi, Tydzień Temu dowiedziałem SIĘ, ZE jestem w ciąży, ABY byl szok, ponieważ Mój Mąż i ja próbowaliśmy dostać Pół Roku ja naprawde chcemy ...