Epilacja w czasie ciąży: pasażować wybrać?

Epilacja podczas ciąży: opinie za i przeciw

Dla Kobiety w ciąży Bardzo Ważne JEST zachowanie JEJ atrakcyjności, A dbanie o JEJ wygląd w Tyma okresie NIE Idzie na tylna łapę.

Czasami, z powodu ZMIAN W tablicy TLE hormonalnym, pojawiają sie Problemy, ktorých KOBIETA wcześniej nie nie doświadczyła, Na Przykład Włosy rosną aktywnie wagowo niepożądanych miejscach.

Oczywiscie, chcą Być usunięte, ABY wyglądać bardziej atrakcyjnie, ale SA wątpliwości, Czy mogę to zrobić? wybieram się.

...

Spis treści:

Kobiety, PRZED ciąża przyzwyczajone Robić regularnego wykonywania zabiegów usuwania nadmiaru włosów, Czy to nie jest niebezpieczne kontynuuj je.

Depilacja i depilacja - na czym polega różnica?

Te dwa pojęcia, oznaczające depilację, są często mylone.

W depilacji Samo Włosy Să usuwane, czasami TYLKO Część zewnętrzna, JAK Przy goleniu, Czasem JEST wyciągnięta Ż korzenia, piwo wagowo każdym przypadku pęcherzyk Nadal działa, wiec Włosy Szybko rosną ponownie.

Kierowana depilacja niskocieniec (żarówkę) i doprowadzić trwały efekt.

Jednak w pewnym momencie, ABY usunąć Randki wlosy i zniszczyć Randki żarówki Nie Moga, ponieważ w Czasie ekspozycji, rozne Mieszki SA w Różnych fazach Rozwoju, ja Moga Być zniszczone Tylko w Fazie Aktywnej.

Plusy i minusy

Niektórych Metody usuwania włosów SA DOSTĘPNE W domu, Niektórych Zabiegi powinny Być wykonywane wyłącznie w salonie kosmetycznym LUB nawet w klinice kosmetologii przez wykwalifikowanego specjalistę.

Różnią SIĘ Nie TYLKO złożonością, ale takze obecnością / brakiem odczuć bólowych oraz Ich intensywnością, skutecznością i skutkami ubocznymi, A kosztami takze.

Golenie

Golenie jako najbezpieczniejsza metoda depilacjiGolenie się najprostszego, najbardziej znanego i niedogodnego na depilację.

Plusy: Umiejętność wykonywania w domu, szybkość, taniość - potrzebna JEST TYLKO Maszyna Lub Brzytwa, PROCEDURA JEST bezbolesna.

Przeciw: podrażnienie, nie działa, nie działa. Włosy po kilku dniach zaczynają rosnąć, kłuć, powodując dyskomfort. Skóra Nie wygląda ZBYT Ładnie ZE wzgledu na Czarne Punkty, możliwe JEST pojawienie SIĘ wrastających włosów.

W ciąży ta metoda jest najbezpieczniejsza, nie licząc ryzyka, zranienia skóry i zakażenia ran.

Depilacja za pomocą kremów

Depilacja kremami (chemicznymi) ogranicza SIĘ zrobić rozszczepiania, zmiękczania włosów, znajdującego SIĘ nad Termin oddania Skóry i częściowo pod NIA PO Takım naświetleniu mozna Je łatwo usunąć Za Pomocą Specjalnej szpatułki.

Chemiczne depilacji SA produkowane wagowo Postaci Nie Tylko z kremów, ale takze zeli, Płynów, aerozoli. Różnią się stężeniem i są przeznaczone do różnych miejsc.

Plusy: PROCEDURA JEST prosta, bezbolesna, zajmuje 20-45 minut, WIDOK JEST bardziej estetyczny niz po goleniu, zazwyczaj Włosy stopniowo SIE Cienia. Koszt inwestycji jest umiarkowany, 50-300 rubli.

Przeciw: często reakcje alergiczne, podrażnienie. Zaleca się powtarzanie depilacji co 3-5 dni, co jest dość kłopotliwe. Nie wszystkie środki są odpowiednie dla strefy bikini.

W ciąży ryzyko hita reakcje alergiczne.

Woskowanie i shugowanie

Wosk Robic depilacji, shugowanie - uzywane związki, w ktorých Włosy przyklejają SIĘ, ą następnie wyciągają z korzeniem.

SA Metody pośrednie Między JEST depilacja depilacja, nazywane Sa rowniez Głęboka depilacja: natychmiastowe zniszczenie Mieszków włosowych NIE występuje Przy takiej procedurze, ALE JEJ aktywność maleje, Włosy stopniowo SIĘ ściemniają i po wielokrotnych sesjach praktycznie przestają rosnąć.

Są liczby metod depilacji (depilacji) lepkimi związkami:

    Woskowanie lub shugaring podczas ciąży

  • Woskowanie za pomocą stałego wosku, podgrzanego do ceny;
  • Woskowanie z miękkim, ciepłym woskiem, lepka konsystencja;
  • shugaring lub bioepilacja.

Randki Instrukcje te Śluza DOSC stabilnemu efektowi przez 2-3 tygodnie i do jest ich Głównej zalecie. Główną wadą - bolesne odczucia. Macie proces także wady i zalety.

Gorące woskowanie JEST zalecany zrobić najbardziej wrażliwych Miejsc, ponieważ gdy ocieplenie zmiękcza skórę, zmniejsza wrażliwość na ból SIĘ, Włosy łatwiej SIĘ usuwa.

Plusy: najmniej bolesna procedura, odpowiednia dla delikatnych wiadomości.

PrzeciwTylko zająć się tym, co robi.

Ciepłe woskowanie Jest przeznaczony dla inwestorów, którzy używają dokumentów.

Istnieją rowniez gotowe paski woskowe, Które PRZED użyciem należy ogrzać zrobić Temperatury Ciała, trzymając Wagowo dłoniach.

Plusy: można grać w domu, jest taniej.

Przeciw: intensywny ból, dla wrażliwych miejsc, ludzi. Przy niewłaściwym Zarządzaniu Moga pojawić SIĘ siniaki, wrastające Włosy i intensywne zaczerwienienie. Wosk nie jest zmyty wodą.

Shugaring - depilacja za pośrednictwem przesz ?? cukier cukier lub kochanie.

Plusy: PROCEDURA JEST prostsza, Nie wymaga rozgrzania kompozycji, JEST Lepiej usuwana, bolesność JEST umiarkowana.

Przeciw: Nadaje SIĘ TYLKO do włosów o długości 6 mm, często prowadzi do zwyrodnienia włosów pistoletu ı pojawienia SIE wrastania.

Do Ciebie wszystkie te metody są wysokie niebezpieczne, Ponieważ Moga powodować ból, szokować Układ nerwowy płodu hormonami stresu, A nawet prowokować poronienie.

Laserowe usuwanie włosów

Laserowe usuwanie włosów podczas ciążyLaserowe usuwanie włosów JEST destrukcyjnym działaniem wiązki Laserowej na kazdy pęcherzyk w Fazie Aktywnej, zniszczenie następuje w wyniku nagrzania.

Plusy: trwały efekt, bezbolesność, możliwość działania w rękach wrażliwych.

Przeciw: najwyższy koszt, wymaga minimum 3-4 sesji, efekt jest opóźniony. Blond włosy są znacznie mniej skuteczne. Okresy przygotowania i odnowienia, gdy zasugerują, ZE SA Ważne, SA SA Długiem.

KIEDY ciąża zaostrza Sucha skórę, związaną ZE zmianami hormonalnymi, moze wywołać pigmentacja, więc do to nie jest najlepsza metoda.

Fotoepilacja

Fotoepilacja - Ekspozycja na rozbłyski Światła, Jak w depilacji Laserowej, nagrzewanie i niszczenie Mieszków włosowych.

Plusy: Uniwersalna PROCEDURA, odpowiednia Dla wszystkich modeli i Fryzur, Stabilny wynik;

Przeciw: SA TYLKO kilka sesji, istnieje ryzyko oparzenia powierzchniowego, moze wyglądać lekka bolesność.

W czasie ciąży ta procedura nie zalecane, Ponieważ prowokuje zwiększoną suchość i pigmentację Skóry, A strefa i brzuch oraz Głębokie bikini SA Absolutnie przeciwwskazane.

Przesuń z depilatora

Używanie depilatora w czasie ciążyElektroepilator do maszyn, zwykle pracujący na bateriach. Obracający się mechanizm chwyta i wyciąga włosy.

Plusy: Jest Głęboko usuwanie włosów, Włosy wyciągnął z korzeniami, efekt utrzymuje SIĘ przez 3-4 tygodni, stopniowo niszczone żarówka ı wzrost włosów JEST zmniejszona LUB zatrzymana. Urządzenie jest dość proste w użyciu.

Przeciw: PROCEDURA JEST bolesna, mozna usunąć TYLKO Włosy o odpowiedniej długości, Wymagane Să pewne Umiejętności stosowania. Większość modeli, z wyjątkiem najnowocześniejszych, mozna stosować TYLKO na Suchej skórze.

Podczas Stara obsługa tych urządzeń zabronione przez instrukcje dla nich, główne roboty jest bolesność procedury.

Elektroliza

Elektroliza - Ekspozycja na Mieszki włosowe za Pomocą impulsu Elektrycznego, krótkotrwałego rozładowania, nieodwracalnie wypalającego mieszek włosowy.

Plusy: Trwały efekt, wszechstronność, bardziej przystępny Jednostka Ilość Koszt w porównaniu z innymi rodzajami depilacji.

Przeciw: Długa, czasochłonna, skomplikowana PROCEDURA, z niewystarczającą kwalifikacją mistrza obarczonego bliznami, bliznami, pigmentacją. Charakteryzuje SIĘ Wysoka chorobowością i nie nie pozwala na stosowanie znieczulenia.

W ciąży przeciwwskazane kategorycznie ZE wzgledu na negatywny wpływ prądów na rozwijający SIĘ organizm płodu i Wysokie ryzyko wstrząsu związanego z bólem.

Depilacja - zalety i wady różnych używaj. Program Dzień Dobry

Wskazówki i porady

Przed i po goleniu Zaleca SIĘ stosowanie Specjalnych kremów LUB zeli zrobić przygotowania Skory i usuwania podrażnień.

Depilatory chemiczne Większy wzrost dzięki zmniejszeniu sprawności.

Podczas przeprowadzania depilacji ciepłym woskiem zwróć uwagę na na zamianie włosy, ściągnij pasek w małym kierunku. Ważne JEST, ABY Ruch byl ostry, pewny, w przeciwnym razie Włosy SIE oderwą.

Wosk, fitomazy, Makaron Cukrowa SA bezużyteczne Przy usuwaniu włosów, Nie osiągając długości 5-6 mm.

Miękki wosk jest dobrze usuwany za pomocą oleju roślinnego.

Nie mozna SIĘ opalać i wykonywać bioepilacji (shugaring) na miesiąc PRZED laserem LUB fotepilacją.

Podczas korzystania z depilatora PO Raz Pierwszy zalecamy włączenie jechać część z minimalną prędkością i rozpoczęcie pracy od najmniej wrażliwych obszarów.

Przed użyciem depilatora skóra jest lepsza, chyba mieć być parzona.

Środki ostrożności

Depilacja podczas ciąży: środki ostrożnościKażdą z Metod depilacji i depilacji ma Własne przeciwwskazania i należy je dokladnie przestudiować, A najlepiej - skonsultuj się ze specjalistą.

KIEDY lekarze zalecają ograniczyć SIĘ robić depilacji i nie nie uciekają SIĘ robić depilacji, ale absolutnie przeciwwskazane tylko zdjęcie i elektroepilacjaw odniesieniu do innych metod.

W Czasie ciąży nie mă Potrzeby, ABY po pierwszym Raz uciec SIĘ do początku wcześniej sprawdzonych Metod depilacji.

Golenie powinno Być wyjątkowo schludne, Wysokiej Jakości Nowa maszyna LUB golarka elektryczna, ponieważ rany u Kobiet w ciąży pogarszają SIE.

Przed każdym wykonanym testem, Który Nie został wdrożony, nie nie został wywołany reakcją alergiczną.

Woskowanie, shugowanie i depilator możesz nadal używać Tych Tylko w przypadkach, gdy PRÓG czułości na BOL SIĘ Nie zmienił, U Kobiet wagowo ciąży zdarza SIĘ SIĘ DOSC często.

Jeśli odczucia, Które wcześniej byly Po prostu nieprzyjemne, SA postrzegane JAKO NIE Robic zniesienia, procedury Beda musiały zostać porzucone.

Nie warto przeprowadzić depilację laserowa, jeśli skóra SIĘ Stała nadmiernie sucha I / LUB pigmentowana.

Nie możesz działać Z Brzytwa, depilatorem, woskiem na obszarach Z Moli, brodawek, siatki naczyniowej.

Piękno wymaga poświęcenia, ale nie nie należy poświęcać Zdrowia nienarodzonego Dziecka, ABY SIĘ SIĘ pozbyc niechcianych włosów, ponieważ JEST TYLKO zrobić defekt kosmetyczny.

Więc do lepszy czas odmowyLUB przeprowadzić je, upewniając SIĘ jedynie, ZE NIE MA zadných przeciwwskazań, reakcji alergicznych i zwiększonej wrażliwości na ból oraz Metody wyboru najbardziej oszczędnego i bezpiecznego.

      

CZY widzisz niedokładności, niekompletne LUB niepoprawne informacje W biała? Czy wiesz, Jakświeszyć Artykuł?

CZY chcesz wstawiać zdjęcia na zdjęciach Temat?

Pomóż nam ulepszyć strone! Pozostaw Wiadomość ja Swoje Kontakty w komentarzach - skontaktujemy SIE Z TOBA I wspólnie poprawimy publikacje!

brak komentarzy

Dziekuje Twój komentarz po SIĘ PO weryfikacji.
dodaj komentarz

Najgorętsze Dyskusje
CZY JEST możliwość ciąża po aborcji Medycznej?
Dzień dobry. Chcesz się dowiedzieć czegoś o moich doświadczeniach z MA. Ma zrobiła 5 tygodni. Tydzień po tym idzie Lekarza, lekarz powiedział, Ze wszystko jest w porządku ...
Odcinek opóźnień miesiączki
Mam 7 Tydzień. Dla Mnie 34. Pierwsze dziecko urodziło SIĘ 9 lat Temu. Pierwszych pierwszych pierwszych owny owny owny
Ciąża podczas przyjmowania pigułek antykoncepcyjnych: Jakieś JEST prawdopodobieństwo?
Cześć, powiedz mi, PROSZĘ. Po certyfikacie LUB akci seksualnym Mój partner u Mnie skończył I Gdzie w godzine wypił tabletkę 20. Wypiłem kurs 7 ...
CZY mozna palic Kobiety wagowo Ciąża? CZY musisz rzucać?
Dobra pora Dnia! Dziewczyny Ooi, Tydzień Temu dowiedziałem SIĘ, ZE jestem w ciąży, ABY byl szok, ponieważ Mój Mąż i ja próbowaliśmy dostać Pół Roku ja naprawde chcemy ...